0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Какво облекло предпочитате???
« -: Юли 24, 2007, 22:00:56 pm »
Здравейте момичета!!!!Искам да ви поразпитам.....какъв стил облекло предпочитате???и какви марки?????Имате ли любима и запазена марка???? :D
(Българско или вносно?)
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #1 -: Юли 24, 2007, 22:06:31 pm »
спортно 8)
158 съм висока и 62-63 кг. мярката май е XL :lol:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #2 -: Юли 24, 2007, 22:23:17 pm »
 Предпочитам да ми е удобно.Това за мен е най-важното.Обичам много да нося рокли.Най-различни.Къси,дълги,тесни,широки.Обичам рокли с някакъв романтичен елемент.Обичам да нося обувки на висок ток,но това се случва много,много рядко.Имам проблеми с краката и ме болят.
  Нямам предпочитана марка.Купувам това което ми харесва,но предпочитам да давам парички за по-скъпи неща ,защото са по-качествини.Винаги когато си купя нещо по-ефтино си патя,я се скъса бързо,я при първото пране заприлича на парцал.Предпочитам да си купя една скъпа дрешка,която наистина да ми хареса и ще я нося дълго време,отколкото да си купя пет неща,които скоро трябва да изхвърля.В гардероба си имам дрехи отпреди 4-5 години,но още са здрави ,модни и красиви!Не обичам да хвърлям дрехи.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #3 -: Юли 24, 2007, 22:44:38 pm »
спортно 8)
158 съм висока и 62-63 кг. мярката май е XL :lol:

ЕЕЕЕ  значи си в нормите!!!! :D :Dдо XL са нормални номера,над XXL sa Maxi

аз харесвам българска и турска конфекция.Обличам се в зависимост от настроението.....спортноелегантен стил. :D
« Последна редакция: Юли 25, 2007, 07:08:29 am от adi »
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #4 -: Юли 25, 2007, 10:28:56 am »
И аз като Ади предпочитам спортно елегантния стил.Много обичам да ходя с високи токчета ама ми се отдава все по рядко,защото все по-често съм на работа а там съм 12ч.раб.ден и няма как да съм на токчета то и без това само ме наболяват краката и ве4е се 4удя защо така :?А ина4е в гардероба ми преобладават май все поли4ки къси дълги до коленете.Обожавам розовото да преобладава в дрехите,а пък и ми отива :wink:И така аз не мога да си позволявам скъпи дрешки затова най-често си пазарувам от ИЛиенци(не ми се смейте)и съм си доволна рядко ми се случва да си купя нещо оттам и да ми се прецака бързо. :D
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #5 -: Юли 25, 2007, 11:36:24 am »
Моят стил е "Лолита". Розово и бебшко синьото са ми най на сърцето. Оставя да добавя и, че съм блондинка и картинката става ясна:)))))))))За марки предпочитам "Енита" ( от българските), "Morgan", "Kokai". Забелязвам обаче, че в бг цените на марковите дрехи нямат нищо общо със същите в чужбина, затова, когато имам възможност предпочитам да си ги набавям  не от Бг.
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #6 -: Юли 25, 2007, 11:40:25 am »
Моят стил е "Лолита". Розово и бебшко синьото са ми най на сърцето. Оставя да добавя и, че съм блондинка и картинката става ясна:)))))))))За марки предпочитам "Енита" ( от българските), "Morgan", "Kokai". Забелязвам обаче, че в бг цените на марковите дрехи нямат нищо общо със същите в чужбина, затова, когато имам възможност предпочитам да си ги набавям  не от Бг.
Ами да! В чужбина хем са по-ефтини,хем са по-качествени!
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #7 -: Юли 25, 2007, 11:58:04 am »
Не съм много съгласна с това че са по-евтини,по-скоро там намаленията са много добри.Всяка дреха ,която е от минал сезон се намаля драстично.За тово че са по-качествени съм напълно съгласна.Едните са за източна Европа другите за западна и качеството е съвсем различно,това е така и с козметика и скакво ли не.А иначе си падам по спортно елегантен стил.Харесвам и нося дрехи на beneton,sisley,levis,wrangler и др. и със сигурност не робувам на модата и на определени марки
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #8 -: Юли 25, 2007, 12:33:25 pm »
Не съм много съгласна с това че са по-евтини,по-скоро там намаленията са много добри.Всяка дреха ,която е от минал сезон се намаля драстично.За тово че са по-качествени съм напълно съгласна.Едните са за източна Европа другите за западна и качеството е съвсем различно,това е така и с козметика и скакво ли не.А иначе си падам по спортно елегантен стил.Харесвам и нося дрехи на beneton,sisley,levis,wrangler и др. и със сигурност не робувам на модата и на определени марки

  Давам за пример Бенетон от Италия съм си купувала едни боксерки за 8-10 евро ,коита  тук струвяха 25 лв.Също и разни блузки които ми излизат с 10 -15 лв по-скъпо.За Бг.това са си пари.Боксерките които си купих от тук избеляха много бързо и материята се захаби,а тези от Италия вече 3 година си ги ползвам и не са мръднали.От Щатите пък мъжът ми носи маркови дрехи с килограми направо.И ми е направило впечатление,че една и съща марка дреха ,се различава коренно в зависивост от това дали е купена от Щатите или от Европа.Като вземеш една дреха от Европа и я сравниш с дреха от другия континет имаш чувството,че държиш парцал.
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #9 -: Юли 25, 2007, 12:54:25 pm »
Моят стил е спортно - елегантен.
Предимно нося панталони, дънки.Поли - къси, дълги нося само лятото.
Рокли имам само две :oops:и едната е плажна. Другата пък много предизивикателна и я пазя за пред половинката ми, а тя пък я няма лятото.
Понякога обичам да се обличам по-официално, тя и работата ми го изисква,но аз си карам малко по-разпуснато от официалния стил.
Токчета не съм носила от години. В това мое натоварено ежедневие само токчетата ми липсват, а пък и съм си високичка.
Повечето ми дрехи са в синьо и зелено, като очите ми. Но откакто станах блондинка забелязах,че и розово ми стои и сега си допълвам гардероба и с такива дрехи.
Скъпи дрехи не си купувам. Е, ако видя някоя дреха която ми стои ослепително и съм много ефектна в нея бих си я купила дори и да е скъпа(е пак зависи колко скъпа).
Но за ежедневието за разни потничета, блузки, полички и т.н. не ми се дават много пари.
За мен е важно дрехата да стои много добре и да се чуствам комфортно в нея.
Марките изобщо не ме интересуват, важното е дали се харесвам.
И като един аксесоар към облеклото ми бижутата - имам какви ли не -  и за хубаво или за лошо напоследък дори си купувам евтини дрънкулки, с които ми е много кеф да се кича. И.мам си какви ли не цветове за всеки тип дреха.
Като цяло обичам да си купувам дрехи и напоследък все гледам да си разчупя малко стила на обличане, да го променя, да нося нещо,което досега е било нетипично за мен. Да видим доколко ще успея. :)
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #10 -: Юли 25, 2007, 13:06:39 pm »
аз харесвам спортно-елегантен тип, но май все повече клоня към само спортен.нося много панталони,имам какви ли не цветове, дължини и модели.На марка не държа толкова,колкото на добра материя.Нещо напоследък забравих полите и роклите.Купувам си пола и все отлагам във времето обличането.по ми е удобно с панталон и тениска.Е зависи и от случая.Съобразявам се с това определено.Относно цветове харесвам - маслено зелено, кафяво, тъмно синьо.
евроооооо 158 см - 64 кг в момента. 1 кг ни дели  :lol:
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #11 -: Юли 25, 2007, 13:38:10 pm »
В тази тема просто не мога да не се вклиу4а  :D
Това е моят стил, както и лиубимите ми марки:
http://www.tarajarmon.com/
http://www.lespetites.fr/

Но купувам и от Sisley и Zara, е имам за специални слу4аи и няколко артикли couture  :D
A за цените - за дрехи от една и съща колекция на Mango, kokai morgan констатирах 4е в България цената в същата, но в лева, тоест 2 пъти по-евтино от тук.
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #12 -: Юли 25, 2007, 14:13:19 pm »
Конкретен пример: зимна колекция на Манго - купувам си палтенце, което струва 90 евро и кожено яке - 200 евро. прибирам се в Бг, влизам в Манго и виждам следното.За палтенцето 250 лв, за коженото яке 600 лв. За Морган имам същите наблюдения.
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #13 -: Юли 25, 2007, 14:59:10 pm »
Аз само да кажа ,че горяма часто то марковите дрехи, се произвеждат и в България...
Аз спортно. Предимно панталони и потници , тениски. Ниски обувки. Не избирам нищо по марката .В България има фалшификати на абсолютно всичко...
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #14 -: Юли 25, 2007, 16:00:44 pm »
Зайак, не сме сравнявали едни и същи артикли  :D
Пък и да, зависи от Манго в коя страна сравняваме с този в България.
« Последна редакция: Юли 25, 2007, 16:08:16 pm от Viarvam »
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #15 -: Юли 26, 2007, 17:26:09 pm »
 :D Явно всички сме спортно-елегантни! :D Я ,да видим чувал ли е някой тези български марки: "Блага Благоева","Stella Belcheva"(любима марка!),"Руми"-Русе? А за "BOBO ZANDER" какво ви е мнението?Купих си няколко дрешки и едно палто от тази марка,мноого съм доволна!Иначе си купувам и турско производство дрехи,които използвам за всекидневна употреба,просто защото са по-евтини.Пазаря и от "TERRANOVA"(китайско производство)-винаги модни и актуални акценти,на достъпни цени!Иначе обожавам да нося поли и рокли,обичам и високият ток,но си го позволявам само при по-"така" :wink: поводи.На работа съм със ниски обувки или чехли,защото ми е много-далече и не мога да се изтезавам с токчета,но в повечето случаи (дори да е зима)предпочитам пола.Иначе да не ви разправям какви парцали продават на "Манго",много съм разочарована. :(
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #16 -: Юли 26, 2007, 18:44:11 pm »
Баракудка, много правилен анализ. Тук Манго, Кокай или пък Зара се с4итат за верижни магазини с ниски цени и естествено с не кой знае какво ка4ество.
Затова казах "е купувам и от... :D", но в тези магазини избирам рядко (щото рискувам да видя същата дреха нявсякъде) и само неща от естествени материи - имат във всяка колекция, но цената е по-висока, но пък може да се носи и след първото пране  :D
Кажете за някоя българска марка, както и адрес в София  :lol:, в стила на Tara Jarmon ако има (шик, женствен, но не вулгарен). Предварително благодаря.
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #17 -: Юли 26, 2007, 19:14:59 pm »
Viarvam, незнам дали ще ти допаднат тези, но определено това са хубавите български марки. Battibaleno е търг. марка на Рила стил.
http://www.capasca.com/index.php?p=9&l=1
http://www.battibaleno.co.uk/
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #18 -: Юли 26, 2007, 19:29:36 pm »
St,благодаря за бързия отговор.
ще ги разгледам на място  :D и ще докладвам.
*

    sbubi

  • ***
  • 178
  • красотата ще спаси света
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #19 -: Юли 27, 2007, 08:21:51 am »
и аз съм за спортно елегантия стил удобно е и е практично нямам точно определена марка когато ми хареса нещо просто си го купувам назависимо от цената,аз съм 164 висока и съм 58кг и с такъв тип облекло определено се харесвам
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #20 -: Юли 27, 2007, 08:44:10 am »
И аз съм за спортно елегантия стил, удобно е и е практично.
Нямам точно определена марка,
когато ми хареса нещо просто си го купувам.
Но в повечето пъти( 99%) държа да е синьо  :lol:

"Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него."
 Буда
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #21 -: Юли 27, 2007, 15:53:10 pm »
А за "BOBO ZANDER" какво ви е мнението?Купих си няколко дрешки и едно палто от тази марка,мноого съм доволна!
До колкото ми е известно дрехите с марката BОBO ZENDER се правят в Русе от фирма Аристон , тази която обяви,  че ще отделя 1% от продажбите си за финансиране на ин-витро :wink:
Аз също се обличам спортно елегантно, не залагам на точно определни марки.
Държа да ми е удобно и да се чувстам добре , което е най-важното според мен  :)
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #22 -: Юли 27, 2007, 19:02:34 pm »
До колкото ми е известно дрехите с марката BОBO ZENDER се правят в Русе от фирма Аристон , тази която обяви,  че ще отделя 1% от продажбите си за финансиране на ин-витро :wink:

 :wink: Супер!Вече съм им фен до гроб! :wink:
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #23 -: Юли 27, 2007, 21:35:17 pm »
До колкото ми е известно дрехите с марката BОBO ZENDER се правят в Русе от фирма Аристон , тази която обяви,  че ще отделя 1% от продажбите си за финансиране на ин-витро :wink:

 :wink: Супер!Вече съм им фен до гроб! :wink:
Между другото (явно съм много залюпена) ама разбрах за Аристон покрай кампанията им Искам бебе и в интерес на истината в магазина им много неща ми харесаха.
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #24 -: Юли 31, 2007, 16:26:36 pm »
А за "BOBO ZANDER" какво ви е мнението?Купих си няколко дрешки и едно палто от тази марка,мноого съм доволна!
До колкото ми е известно дрехите с марката BОBO ZENDER се правят в Русе от фирма Аристон , тази която обяви,  че ще отделя 1% от продажбите си за финансиране на ин-витро :wink:
Аз също се обличам спортно елегантно, не залагам на точно определни марки.
Държа да ми е удобно и да се чувстам добре , което е най-важното според мен  :)

Фирма Аристон гр.Русе предлага изделията си под 2 марки - Ariston's и Bobo Zander.Ако се позагледате по билбордовете в София,ще видите,че техни рекламни лица са Гала,Юлияна Дончева,Лилана.Добри и качествени са облеклата им.
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #25 -: Август 03, 2007, 09:44:28 am »
чехли, дънки и тениска - е това е облеклото. Обичам да се чувствам свободна :D
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #26 -: Август 03, 2007, 11:26:31 am »
До колкото ми е известно дрехите с марката BОBO ZENDER се правят в Русе от фирма Аристон , тази която обяви,  че ще отделя 1% от продажбите си за финансиране на ин-витро :wink:
от продажбите си или от печалбата си?  :?
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #27 -: Август 03, 2007, 12:01:35 pm »
До колкото ми е известно дрехите с марката BОBO ZENDER се правят в Русе от фирма Аристон , тази която обяви,  че ще отделя 1% от продажбите си за финансиране на ин-витро :wink:
от продажбите си или от печалбата си?  :?

Основен източник за финансиране ще бъдат безвъзмездно предоставените средства в размер на 1% от приходите на търговските марки Ariston S и a’s . По този начин чрез метода ин витро ще се помогне на именно такива нуждаещи се двойки. Проектът "Нашите деца" ще обхване периода от 01.06.07 – 31.12.08, като в него ще могат да кандидатстват всички, нуждаещи се от финансиране на процедури за асистирана репродукция ин витро.
Има отделна тема във форума за фондацията.
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #28 -: Август 03, 2007, 17:07:56 pm »
чехли, дънки и тениска - е това е облеклото. Обичам да се чувствам свободна :D

Да и аз съм така, но не нося дънки, направо ги мразя  :wink:
Нямам определна марка дрехи или обувки който си купувам , имам и български марки имам и чужди в гардероба си. Според вас Кариока- каква марка за обувки може да бъде, най-вероятно чужда но от коя страна?
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #29 -: Август 03, 2007, 17:16:06 pm »
Кариока е българска търговска марка за производство на предимно ортопедични обувки.
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #30 -: Август 03, 2007, 17:25:48 pm »
Кариока е българска търговска марка за производство на предимно ортопедични обувки.

Благодаря не го занех. Сиа къде в София мога да намеря техни обувки  :) :P
« Последна редакция: Август 09, 2007, 11:41:57 am от fanta_22 »
*

    Karma

  • ***
  • 165
  • Малко повече усмивки
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #31 -: Август 03, 2007, 17:30:18 pm »
Аз пък съм в момент на смяна на стила. Бавно става. Няма как да изхвърля всичко от гардероба и да си набавя нови неща. :lol: Но понякога много ми се иска. Ориентирам се към по-елегантни дрешки. Преди бях спортно гадже :D

Като цяло харесвам семплите неща, които не са подвластни на модните тенденции и винаги могат да са актулани. Залагам на българските фирми. Има много качествени неща на нормални цени. И доста стилни при това. Разочаровах се от марковите магазини - само скъпи, грозни и некачествени неща.

 За мен е важно дрехата да е удобна и ефектна, а не марката. Купих си дънки за 27 лв. от сергия на пазара в Люлин. По-удобни не съм имала дори и за 70 лв. А най-обичам разпродажбите :lol:

Преди нямах нито една пола в гардероба си, нито елегантни обувки. Но сега е обратното. Предпочитам обувките да са на нисък ток.
*

    Karma

  • ***
  • 165
  • Малко повече усмивки
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #32 -: Август 03, 2007, 17:31:39 pm »
къде в София мога да намеря техни обувки

Преди имаше някъде около Попа, но сега не знам със сигурност.
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #33 -: Август 03, 2007, 17:41:25 pm »
Последно ги видях в един магазин на пазара "Красно село". А преди години съм си купувала от подлеза при румънското посолство.
*

    sami

  • *****
  • 1148
  • Обожавам малките ми куклички!!!!!!!
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #34 -: Август 07, 2007, 00:10:20 am »
Аз имам страшно много дрехи,все са ми хубави,не всички са "марка".
Аз си купувам дрехи,които ми харесват и ми отиват,не държа много да са марка!
Напоследък ходя само с дънки и потници,най са ми удобни! :D
Много харесвам високите токове!Като се има предвид че съм 1.80см.и 61кг.,
и представете си с тая височина да се качите и на токове! :DМного обичам обаче! :lol:


http://www.zdravei.bg/videos/id_6940/title_v
torija-rojden-den/http://bg-mamma.com/ticker/69256
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #35 -: Август 07, 2007, 09:45:09 am »
Не робувам на марки,но търся качество.Не знам как да си определя стила :) зимата дънки и ботуши,съчетани с нещо по шик  в горната част,лятото  с преобладаващо умерено мини дънкови поли,обикновено  с ефектен потник,удобни чехли  и с допълнение-разноцветни дрънкулки . :D Може би от всичко по малко -малко  спортен,елегантен ,малко шик и малко вамп :lol:

Обувките са ми слабост. :oops:.Харесвам ефектните обувки на средно висок ток,те са ми наи-удобни, по цял ден съм "на крак".Фен съм на Дарис имат много интересни модели с добро качество и на прилична цена.
Много обичам разпродажбите и имам много точни попадения защото съм с много тесен крак и обикновено се класирам за модели,които не бих могла да си позволя ,ако не са намалени. :)
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #36 -: Август 07, 2007, 10:01:05 am »
Кариока е българска търговска марка за производство на предимно ортопедични обувки.

Цъ  :lol:, не е българска. Турска е. http://www.karyoka.com.tr/
Но са хубави обувките.

lb2f
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #37 -: Август 07, 2007, 10:44:47 am »
Кариока е българска търговска марка за производство на предимно ортопедични обувки.

Цъ  :lol:, не е българска. Турска е. http://www.karyoka.com.tr/
Но са хубави обувките.

Ауууууууууу, как се изложих :oops:
Ама в интерес на истината когато ги видях за първи път, продавачката ми каза, че ги правят в Пещера за износ главно. Та затова съм се заблудила. А сега се опитах и вас да метна :lol:
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #38 -: Август 07, 2007, 11:06:38 am »
Ауууууууууу, как се изложих :oops:
Ама в интерес на истината когато ги видях за първи път, продавачката ми каза, че ги правят в Пещера за износ главно. Та затова съм се заблудила. А сега се опитах и вас да метна :lol:

Всички продавачки така казват  :lol: Нали битува мнението, че всичко турско е с ниско качество, затова всички обувки са от Пещера  :lol:

lb2f
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #39 -: Август 07, 2007, 14:16:03 pm »
Повечето, които съм виждала са от естествена кожа  :wink:

lb2f
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #40 -: Август 07, 2007, 18:20:39 pm »
Повечето, които съм виждала са от естествена кожа  :wink:

И аз така.
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #41 -: Август 08, 2007, 09:44:03 am »
Кариока е българска търговска марка за производство на предимно ортопедични обувки.

Цъ  :lol:, не е българска. Турска е. http://www.karyoka.com.tr/
Но са хубави обувките.

Ауууууууууу, как се изложих :oops:
Ама в интерес на истината когато ги видях за първи път, продавачката ми каза, че ги правят в Пещера за износ главно. Та затова съм се заблудила. А сега се опитах и вас да метна :lol:

Кариока е турска марка, но наистина се правят в Пещера :wink:
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #42 -: Август 08, 2007, 10:11:22 am »
Значи все пак грешката е вярна :lol:
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #43 -: Август 08, 2007, 10:15:58 am »
Кариока е турска марка, но наистина се правят в Пещера :wink:

Не мисля. Повечето фирми в Пещера копират моделите на турски производители. Но Кариоката си се прави в Турция.

lb2f
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #44 -: Август 08, 2007, 11:53:04 am »
аз обичам спортно-елегантния стил!и така се нося.не робувам на марки,важното е да ми харесат и най-вече да са удобни!! :wink:
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #45 -: Август 14, 2007, 10:27:41 am »
Аз съм доста слаба и по важно за мен е не марката, а дали ще ми стои добре. Това лято чесно казано разбрах, че спортно и с маратонки е най - удобно.
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #46 -: Август 14, 2007, 10:43:47 am »
Лятото с маратончки? :lol:Браво на теб, даже не съм си правила труда да пробвам, мен с чехлите ми завират краката, пък камо ли с маратонки.
Но все пак най-важното е на човек да му е удобно!
Аз наблягам на полички, чехли и потници това лято.Марка и модел нямат значение, важното е да ми стоят добре и да са ми удобни!
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #47 -: Август 14, 2007, 11:08:59 am »
Чехли, ама не всички са ми удобни. Аз съм дюстабан и с маратонки ми е по добре.
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #48 -: Август 14, 2007, 11:34:47 am »
Кариока е турска марка, но наистина се правят в Пещера :wink:

Не мисля. Повечето фирми в Пещера копират моделите на турски производители. Но Кариоката си се прави в Турция.
скъпа, от завода сме взимали чехли.
Аз не говоря на изуст. :wink:
Така както пепе джинс се шие тук и още цял куп марки
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #49 -: Август 14, 2007, 16:59:58 pm »


а по повод марката Кариока ако някой ми каже къде в София имат магазини ще се радвам. Намерила съм техни в един магазин на Плиска и н Студентски гард но търся още...

Последно ги видях в един магазин на пазара "Красно село". А преди години съм си купувала от подлеза при румънското посолство.
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #50 -: Септември 03, 2007, 22:10:30 pm »
Обичам спортните дрехи :wink: Ама много ги обичам.

Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #51 -: Септември 03, 2007, 22:24:16 pm »
Oбичам спортно елегантен стил,обожавам дънките,късите роклички и полички. :lol:
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #52 -: Септември 07, 2007, 20:26:02 pm »
Кариока не съм чувала да се прави в Пещера.
А аз съм от там
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #53 -: Септември 18, 2007, 19:23:04 pm »
И аз съм в спорно-елегантен стил.Мразя модата!!!Не мога дори и да си помисля,че мога да си купя тая година едно,а догодина няма да е модерно и да го захвърля.Обичам удобните и практичните дрехи.марките нямат значение-важното е дрехата да е качественна.По отношение на обувките :? там ми е ужаса-лято-есен със спортни,а зима-пролет с ботички.Нямам много голям избор,предвид че не желая големите ми ходила (номер 41,5-42)да изглеждат още по-големи.
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #54 -: Септември 19, 2007, 19:12:48 pm »
Обожавам рокли.Дразня се когато видя едни и същи хора,с едни и същи прически и дрехи.Брат ми ги нарича клонинги.Препочитам да съм различна и доколкото ми е възможно стилна.Ако бях и по слаба
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #55 -: Септември 19, 2007, 22:12:01 pm »
Момичета ,интересува ме ,дали някой има костюми на Стела  Белчева Русе????Чувала съм ,че имат много хубави неща....... :D
АКО ИМА ТУК МОМИЧЕТА ОТ Русе и ако има възможност да ми вземат координати на тази фирма ,ще им бъда много благодарна! :D
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #56 -: Септември 20, 2007, 00:05:04 am »
Ади,аз съм от Русе.само съм чувала за тази фирма.какви координати искаш - тел или адрес на магазин.кажи да попитам.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #57 -: Септември 20, 2007, 07:05:35 am »
Ади,аз съм от Русе.само съм чувала за тази фирма.какви координати искаш - тел или адрес на магазин.кажи да попитам.
nia72миличка,много ти благодаря за отзивчивоста!!! :DПо принцип ме интересува тел(и други координати) на производителя  ,ако мощеш да ми помогнеш ,ще съм ти много благодарна. :D :D :D
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #58 -: Септември 20, 2007, 14:18:30 pm »
Дамска конфекция Белчева - 082 83 80 05.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #59 -: Септември 20, 2007, 16:21:52 pm »
Аз също обичам спортно-елегантния стил и се дразня когато в предавания за мода някоя дама определи облеклото си ( спортни обувки, дънки, тишърт - най-много с якичка)като спортно -елегантно.
Влюбена съм в ефирните рокли, полите с интересна кройка и панталоните каре и райе.
Не купувам скъпи маркови дрехи, предпочитам средния клас, защото така ми остават парички за повече дрешки :oops:
Харесвам дължина на полата около коляното, дълбоките деколтета, но не в стил евтина крайпътна труженичка.
Не нося дрехи с надписи и никога не комбинирам повече от два цвята в облеклото /включително обувки,яке, чанта/ , изключение правят комбинациите
 черно - бяло - червено - на пола,рокля,блуза
кафяво - зелено - оранж - панталон, блуза
Имам бижута с перлички или камъчета за всеки цвят в който се обличам.
А колкото до прическата... страшно си харесвам цвета на косата и никога през живота си не съм го променяла и съм сигурна,че докъто не започна да побелявам няма да го променя. Имам три любими прически и се придържам към тях.
Въобще не се придържам към модата, търся дрехи които прикриват недостътци и ме разхубавяват. И така...

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #60 -: Септември 20, 2007, 20:47:28 pm »
Дамска конфекция Белчева - 082 83 80 05.

Миличка ,много много ти благодаря!!!! :balk_21: :bighug:
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #61 -: Септември 21, 2007, 09:50:51 am »
В България се шият много бутикови италиянски марки и съм виждала специялно блузи и поли в кутия с финната хартия с листовката на фирмата и с етикет  :lol:, приятелка до скоро ми носеше трико на бенетон за сестра ми с етикетите на цена 30 лв. Казаха ми ,че  ги правят в Трявна и в Габрово, там имам няколко големи фирми които шиели за известни марки.

Българските фирми както винаги не са коректни, като си изпълнят поръчката правят още определено количество бройки и ги пускат на нашия пазар на смешни цени.

Много известни марки за мъжки костюми  шият тук.
На скоро разбрах,че и обувките ФЕРАРИ правят някъде  Габрово :(


*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #62 -: Септември 21, 2007, 14:39:19 pm »
Ади, дрехите на Стела бел4ева  са много специфи4ни .Имам един панталон и една пола .Материята е удобна особено ако е за ежедневна употреба.Но не са особено фиерични и елегантни дрехите и.Иначе има бутици които шият страхотно,напр Наташа.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #63 -: Септември 21, 2007, 21:06:28 pm »
разбрах.......нещата на Стела Белчева  не са много шик....... :lol:,не съм ги виждала лично ,но ще проверя нещата :D

Момичета ,кажете на кои БГ производители са хубави нещата,имам в предвид да не са за лелки ,а да стават  за нас :D :D :D
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #64 -: Септември 21, 2007, 21:13:37 pm »
 :D :D :D "Стела Белчева" 10x ! Не само "специфични",но и качествени! :balk_103:
*

    Karma

  • ***
  • 165
  • Малко повече усмивки
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #65 -: Септември 21, 2007, 21:17:22 pm »
Момичета ,кажете на кои БГ производители са хубави нещата,имам в предвид да не са за лелки ,а да стават  за нас :D :D :D

Дафне, Ния и Дорадо, Агресия, Magic style и Драга Благоева(дано не бъркам)

Тези фирми ми допадат, защото използват качествени материи, моделите са подходящи за млади дами, шият и най-малките номера, колекциите им обхващат и по-семпли и по-екстравагантни модели за вкуса на всеки.
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #66 -: Септември 21, 2007, 21:19:30 pm »
Драга Благоева(дано не бъркам)

Блага Благоева  :wink:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #67 -: Септември 21, 2007, 22:05:41 pm »
Блага Благоева , Ния и Дорадо.....да зная я :D,имат интересни неща :D
Агресия     ,....не е ли мъжшка мода??? 8O

Magic style....тези не съм ги чувала 8O
*

    Karma

  • ***
  • 165
  • Малко повече усмивки
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #68 -: Септември 21, 2007, 22:20:04 pm »
Агресия     ,....не е ли мъжшка мода??? 8O

Имат и дамски, но не знам защо не ги лансират толкова. В завода им на бул. Рожен има магазин, където са евтини нещата от предната колекция, но уви няма как да отида през работно време. Половината ми офис са облечени от там.
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #69 -: Септември 21, 2007, 22:46:31 pm »
в русе магазина на Агресия има само мъжка мода, вобще не се предлага дамска.здаже от вас чувам че има такава.в русе имаме една улица само с представителни фирмени магазини.от близките градове идват да си пазаруват.има неща на мноооого добри цени.например зимата палтата са с по 50-60 лв по евтини от магазините по центъра.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    Karma

  • ***
  • 165
  • Малко повече усмивки
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #70 -: Септември 21, 2007, 22:53:49 pm »
в русе магазина на Агресия има само мъжка мода

И в уеб страницата им има само мъжки дрехи. Не знам защо се получава така. Цял дамски костюм, например, струва около 70 лв. Тръгнах да си го купувам и мъжо ме светна, че е на Агресия и мога да си го купя от завода по-евтино. Колежките също са с техни дрехи.
*

    Жужка

  • ****
  • 564
  • Фен на Пегъзи Музовски
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #71 -: Септември 21, 2007, 23:02:11 pm »
Никак не съм доволна от кройките на Дафне - те са за тип мъжка конструкция. Пък ад съм си с дупе и то яко :lol:.
Блага Благоева - там е друго. Имам няколко нейни рокли. Класически неща. Доволна съм.
Мога да препоръчам и Батибалено - много добро качество на материите, кройка - перфектна, шев - перфектен. Но ценичките са дебелки.
Дика - никак не съм доволна. Кройката е добра, но шева ужасен. Не струват и на половината цена, за която се продават.
Мога, стига да искам.
*

    Karma

  • ***
  • 165
  • Малко повече усмивки
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #72 -: Септември 21, 2007, 23:41:37 pm »
Жужка, за Дика съм съгласна. На мен Дафнето ми стоят страхотно и ме правят по-женствена, понеже съм един клечо :lol: И самите материи ми допадат.

А какво ще кажете за Енита?
http://www.enitabg.com
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #73 -: Септември 22, 2007, 07:24:33 am »

А какво ще кажете за Енита?
http://www.enitabg.com

доста весели и шантави неща :D :D :D
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #74 -: Септември 22, 2007, 07:50:20 am »
изключително спортни дрехи- по-скоро ежедневно облекло неглиже, широки панталони, дънки, даже отивам и към лек гръндж- много ми харсват официалните облекла, елегантните линии на Capasca, Nia&Dorado, Kensol /на последните имам ленен костюм- спортно елегантен за по-официални случаи/, но просто работата ми е такава, че не мога да нося такива дрехи, дори и да искам
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #75 -: Септември 25, 2007, 18:23:16 pm »
Аз специално  DIKA  и DAPHNE ги харесвам,елегантни са.В РУСЕ има един магазин, намира се на Александровска (бившата Валентина).Допада ми със по различния си стил и женственост.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #76 -: Октомври 09, 2007, 09:32:35 am »
За работа предпочитам елегантните рокли и поли на Дика и Блага Благоева, а костюмите на Модена са направо като за мен шити! Страхотна линия и мноооого приемлива цена! През останалото време, което е доста оскъдно, предпочитам спотния и екставагантен стил! Допадат ми Diesel, Mango, Iltokoni и най-разпространените дънки Lotus... в комбинация с рокличка отгоре - за лятото и блузон с колан и ботуши за зимата

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #77 -: Октомври 09, 2007, 09:59:17 am »
Аз съм пристрастна към Capasca имат добра линия и използват удобни материи!
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #78 -: Юни 30, 2008, 15:47:12 pm »
любителка съм на Berhska спортни и елегантни
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #79 -: Юли 10, 2008, 19:32:41 pm »
zavisi v kakvo nastroenie sam , no po princip se nosq sprtno-elegantno.V pove4eto sluchai ne zalagam na markata , a na modela na drehata . :balk_102:
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #80 -: Юли 12, 2008, 16:13:51 pm »

А какво ще кажете за Енита?
http://www.enitabg.com
Много ги харесвам , но си купувам по изчистените моделчета!
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #81 -: Юли 13, 2008, 10:44:48 am »
Moже ли да променя малко темата - елегантност (доколкото е възможна) тя при бременност
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #82 -: Юли 20, 2008, 19:31:37 pm »
Спортно елегантно. А за браменните - разбира се, че е възможно  да си елегантна и бременна, но изисква повече финанси. Хубавите дрехи за бременни са доста скъпи....

*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #83 -: Август 17, 2008, 00:03:34 am »
зависи на първо място от случая,понякога имам периоди ходя само спортно,а после само строго елегантно. настроението ми и от сезона.о зависи и отна второ,но не и последно мяст
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #84 -: Август 17, 2008, 11:40:37 am »
Зависи как се чувствам,но любим ми е спортно-елегантен тип.Луда съм по панталони чарлстон,нищо че вече не са първа мода,аз си ги нося!

*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #85 -: Август 17, 2008, 11:54:07 am »
Хм, ми удобно. Слава Бору, когато работех, шефовете ми бяха купили служебни костюми, та се преобличах по-елегантно докато бях на работа и не ми се налгаше да си купувам такива дрехи. сега, през лятото открих един страхотен магазин в София, където има рокли по 10 лева ("Прима СПорт" на ул.Иван Асен 23) - е, вярно, трябва да ровиш в едни кошове за тях, но пък си заслужава. важното е да е широко и да държи хладно. иначе купувам и от секънд хенд, но в София рядко откривам добри неща. виж "Мания"-та в Каварна миналата годинам и обра всички точки, ако имате интерес към подобен тип магазини, този е задължителен!!!
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #86 -: Август 18, 2008, 13:36:41 pm »
Дианка,и аз сам фен на "бутиците"-така наричам секанд хенд магазините.
Много ми е забавно и интересно да се заровя в някой такъв магазин,винаги излизам с пълни чанти с парцалки.В интерес на истината се намират страхотни дрешки.Аз си падам по екстравагантните комбинации и винаги си намирам уникални дрешки.Да не говорим че съм си намирала страхотни чанти и колани.
Иначе давам луди пари за обувки и аксесоари,но никога няма да се откажа от любимите бутици :D
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #87 -: Август 20, 2008, 20:35:19 pm »
а межугото работата ми е такава,че ходя с униформа и така свикнах с нея,че всичко друго ми се струва неудобно
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #88 -: Август 26, 2008, 18:31:34 pm »
Не мога да не се включа :)
За мен е важно дрехата да ми хареса, после се гледа етикета с производителя, държаеата и цената, ако не е безумно скъпо се купува. Предпочитам по-редки покупки, но на неща, които са съчетание от изработка, качество и цена. Имам любими магазини, в които винаги влизам и излизам с торбичка.
Моите мерки са леко нестандартни и това ме затруднява допълнително, освен претенциите :) Нося размер S на ширина и XL на дължина, височина 175 см и тегло 54 кг. Всички панталони които ми стават на дупето са ми 7/8 на дължина, с блузите е по-лесно, или от детския щанд или най-малката въжможна.
Пазарувам в Северна Америка и цените тук мисля, че са доста по-ниски в сравнение с България, когато става въпрос за маркова конфекция. Намаленията са повече от сериозни, в края на сезона всичко се разпродава на 70-80% или дори всичко по 10$ например.
Обувки купувам само кожени и за това компромис няма!
Фен съм и на кожени облекла, якета, панталони, ризи, чанти ... които са естествено доста скъпи, но затова пък носят неописуем комфорт, в сравнение с изкуствените.
Сега като бременна се оказа, че продължавам да съм с проблемен размер. Дрехите за бременни, които си взех са XS и крачолите на панталоните са леко смешни, но поне ми е добре на корема и нищо не стяга. За блузи се ориентирах към обикновенните магазини, защото дори и най-малките бременните ми седят като палатки (всеки с проблема си)
Стила на обличане бих нарекла "младежки", не защото младите се обличат така, а защото аз от малка все така си ходя :) Обожавам дънки, имам многоооооо и продължавам да трупам, дънкови поли, джинси, лен, размъкнати поли с джобове, шалчета, маскировачни елементи, отровно зелено, пухини якета, кожени якета, ботуши до коленете, задължително обаче високи токове между 10 и 14 см, или другата крайност на туристически обувки тип кубинки, много украшения, цялата дрънча като ходя, сребро, дърво, стъкло и мъниста.
На фона на всичко това винаги съм работила в офис и всички са дигали ръце от мен и "извратения" ми вкус :)Имам 2-3 панталона и ризи, с които ходя в началото докато всички се убедят колко добра колежка съм и какви са ми професионалните умения и после вадя тежката артилерия когато е късно да ме изгонят само заради "лощ" външен вид.  :lol: :lol: :lol: