0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #20 -: Юли 27, 2007, 08:44:10 am »
И аз съм за спортно елегантия стил, удобно е и е практично.
Нямам точно определена марка,
когато ми хареса нещо просто си го купувам.
Но в повечето пъти( 99%) държа да е синьо  :lol:

"Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него."
 Буда
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #21 -: Юли 27, 2007, 15:53:10 pm »
А за "BOBO ZANDER" какво ви е мнението?Купих си няколко дрешки и едно палто от тази марка,мноого съм доволна!
До колкото ми е известно дрехите с марката BОBO ZENDER се правят в Русе от фирма Аристон , тази която обяви,  че ще отделя 1% от продажбите си за финансиране на ин-витро :wink:
Аз също се обличам спортно елегантно, не залагам на точно определни марки.
Държа да ми е удобно и да се чувстам добре , което е най-важното според мен  :)
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #22 -: Юли 27, 2007, 19:02:34 pm »
До колкото ми е известно дрехите с марката BОBO ZENDER се правят в Русе от фирма Аристон , тази която обяви,  че ще отделя 1% от продажбите си за финансиране на ин-витро :wink:

 :wink: Супер!Вече съм им фен до гроб! :wink:
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #23 -: Юли 27, 2007, 21:35:17 pm »
До колкото ми е известно дрехите с марката BОBO ZENDER се правят в Русе от фирма Аристон , тази която обяви,  че ще отделя 1% от продажбите си за финансиране на ин-витро :wink:

 :wink: Супер!Вече съм им фен до гроб! :wink:
Между другото (явно съм много залюпена) ама разбрах за Аристон покрай кампанията им Искам бебе и в интерес на истината в магазина им много неща ми харесаха.
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #24 -: Юли 31, 2007, 16:26:36 pm »
А за "BOBO ZANDER" какво ви е мнението?Купих си няколко дрешки и едно палто от тази марка,мноого съм доволна!
До колкото ми е известно дрехите с марката BОBO ZENDER се правят в Русе от фирма Аристон , тази която обяви,  че ще отделя 1% от продажбите си за финансиране на ин-витро :wink:
Аз също се обличам спортно елегантно, не залагам на точно определни марки.
Държа да ми е удобно и да се чувстам добре , което е най-важното според мен  :)

Фирма Аристон гр.Русе предлага изделията си под 2 марки - Ariston's и Bobo Zander.Ако се позагледате по билбордовете в София,ще видите,че техни рекламни лица са Гала,Юлияна Дончева,Лилана.Добри и качествени са облеклата им.
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #25 -: Август 03, 2007, 09:44:28 am »
чехли, дънки и тениска - е това е облеклото. Обичам да се чувствам свободна :D
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #26 -: Август 03, 2007, 11:26:31 am »
До колкото ми е известно дрехите с марката BОBO ZENDER се правят в Русе от фирма Аристон , тази която обяви,  че ще отделя 1% от продажбите си за финансиране на ин-витро :wink:
от продажбите си или от печалбата си?  :?
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #27 -: Август 03, 2007, 12:01:35 pm »
До колкото ми е известно дрехите с марката BОBO ZENDER се правят в Русе от фирма Аристон , тази която обяви,  че ще отделя 1% от продажбите си за финансиране на ин-витро :wink:
от продажбите си или от печалбата си?  :?

Основен източник за финансиране ще бъдат безвъзмездно предоставените средства в размер на 1% от приходите на търговските марки Ariston S и a’s . По този начин чрез метода ин витро ще се помогне на именно такива нуждаещи се двойки. Проектът "Нашите деца" ще обхване периода от 01.06.07 – 31.12.08, като в него ще могат да кандидатстват всички, нуждаещи се от финансиране на процедури за асистирана репродукция ин витро.
Има отделна тема във форума за фондацията.
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #28 -: Август 03, 2007, 17:07:56 pm »
чехли, дънки и тениска - е това е облеклото. Обичам да се чувствам свободна :D

Да и аз съм така, но не нося дънки, направо ги мразя  :wink:
Нямам определна марка дрехи или обувки който си купувам , имам и български марки имам и чужди в гардероба си. Според вас Кариока- каква марка за обувки може да бъде, най-вероятно чужда но от коя страна?
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #29 -: Август 03, 2007, 17:16:06 pm »
Кариока е българска търговска марка за производство на предимно ортопедични обувки.
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #30 -: Август 03, 2007, 17:25:48 pm »
Кариока е българска търговска марка за производство на предимно ортопедични обувки.

Благодаря не го занех. Сиа къде в София мога да намеря техни обувки  :) :P
« Последна редакция: Август 09, 2007, 11:41:57 am от fanta_22 »
*

    Karma

  • ***
  • 165
  • Малко повече усмивки
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #31 -: Август 03, 2007, 17:30:18 pm »
Аз пък съм в момент на смяна на стила. Бавно става. Няма как да изхвърля всичко от гардероба и да си набавя нови неща. :lol: Но понякога много ми се иска. Ориентирам се към по-елегантни дрешки. Преди бях спортно гадже :D

Като цяло харесвам семплите неща, които не са подвластни на модните тенденции и винаги могат да са актулани. Залагам на българските фирми. Има много качествени неща на нормални цени. И доста стилни при това. Разочаровах се от марковите магазини - само скъпи, грозни и некачествени неща.

 За мен е важно дрехата да е удобна и ефектна, а не марката. Купих си дънки за 27 лв. от сергия на пазара в Люлин. По-удобни не съм имала дори и за 70 лв. А най-обичам разпродажбите :lol:

Преди нямах нито една пола в гардероба си, нито елегантни обувки. Но сега е обратното. Предпочитам обувките да са на нисък ток.
*

    Karma

  • ***
  • 165
  • Малко повече усмивки
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #32 -: Август 03, 2007, 17:31:39 pm »
къде в София мога да намеря техни обувки

Преди имаше някъде около Попа, но сега не знам със сигурност.
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #33 -: Август 03, 2007, 17:41:25 pm »
Последно ги видях в един магазин на пазара "Красно село". А преди години съм си купувала от подлеза при румънското посолство.
*

    sami

  • *****
  • 1148
  • Обожавам малките ми куклички!!!!!!!
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #34 -: Август 07, 2007, 00:10:20 am »
Аз имам страшно много дрехи,все са ми хубави,не всички са "марка".
Аз си купувам дрехи,които ми харесват и ми отиват,не държа много да са марка!
Напоследък ходя само с дънки и потници,най са ми удобни! :D
Много харесвам високите токове!Като се има предвид че съм 1.80см.и 61кг.,
и представете си с тая височина да се качите и на токове! :DМного обичам обаче! :lol:


http://www.zdravei.bg/videos/id_6940/title_v
torija-rojden-den/http://bg-mamma.com/ticker/69256
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #35 -: Август 07, 2007, 09:45:09 am »
Не робувам на марки,но търся качество.Не знам как да си определя стила :) зимата дънки и ботуши,съчетани с нещо по шик  в горната част,лятото  с преобладаващо умерено мини дънкови поли,обикновено  с ефектен потник,удобни чехли  и с допълнение-разноцветни дрънкулки . :D Може би от всичко по малко -малко  спортен,елегантен ,малко шик и малко вамп :lol:

Обувките са ми слабост. :oops:.Харесвам ефектните обувки на средно висок ток,те са ми наи-удобни, по цял ден съм "на крак".Фен съм на Дарис имат много интересни модели с добро качество и на прилична цена.
Много обичам разпродажбите и имам много точни попадения защото съм с много тесен крак и обикновено се класирам за модели,които не бих могла да си позволя ,ако не са намалени. :)
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #36 -: Август 07, 2007, 10:01:05 am »
Кариока е българска търговска марка за производство на предимно ортопедични обувки.

Цъ  :lol:, не е българска. Турска е. http://www.karyoka.com.tr/
Но са хубави обувките.

lb2f
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #37 -: Август 07, 2007, 10:44:47 am »
Кариока е българска търговска марка за производство на предимно ортопедични обувки.

Цъ  :lol:, не е българска. Турска е. http://www.karyoka.com.tr/
Но са хубави обувките.

Ауууууууууу, как се изложих :oops:
Ама в интерес на истината когато ги видях за първи път, продавачката ми каза, че ги правят в Пещера за износ главно. Та затова съм се заблудила. А сега се опитах и вас да метна :lol:
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #38 -: Август 07, 2007, 11:06:38 am »
Ауууууууууу, как се изложих :oops:
Ама в интерес на истината когато ги видях за първи път, продавачката ми каза, че ги правят в Пещера за износ главно. Та затова съм се заблудила. А сега се опитах и вас да метна :lol:

Всички продавачки така казват  :lol: Нали битува мнението, че всичко турско е с ниско качество, затова всички обувки са от Пещера  :lol:

lb2f
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #39 -: Август 07, 2007, 14:16:03 pm »
Повечето, които съм виждала са от естествена кожа  :wink:

lb2f