0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #60 -: Септември 20, 2007, 20:47:28 pm »
Дамска конфекция Белчева - 082 83 80 05.

Миличка ,много много ти благодаря!!!! :balk_21: :bighug:
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #61 -: Септември 21, 2007, 09:50:51 am »
В България се шият много бутикови италиянски марки и съм виждала специялно блузи и поли в кутия с финната хартия с листовката на фирмата и с етикет  :lol:, приятелка до скоро ми носеше трико на бенетон за сестра ми с етикетите на цена 30 лв. Казаха ми ,че  ги правят в Трявна и в Габрово, там имам няколко големи фирми които шиели за известни марки.

Българските фирми както винаги не са коректни, като си изпълнят поръчката правят още определено количество бройки и ги пускат на нашия пазар на смешни цени.

Много известни марки за мъжки костюми  шият тук.
На скоро разбрах,че и обувките ФЕРАРИ правят някъде  Габрово :(


*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #62 -: Септември 21, 2007, 14:39:19 pm »
Ади, дрехите на Стела бел4ева  са много специфи4ни .Имам един панталон и една пола .Материята е удобна особено ако е за ежедневна употреба.Но не са особено фиерични и елегантни дрехите и.Иначе има бутици които шият страхотно,напр Наташа.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #63 -: Септември 21, 2007, 21:06:28 pm »
разбрах.......нещата на Стела Белчева  не са много шик....... :lol:,не съм ги виждала лично ,но ще проверя нещата :D

Момичета ,кажете на кои БГ производители са хубави нещата,имам в предвид да не са за лелки ,а да стават  за нас :D :D :D
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #64 -: Септември 21, 2007, 21:13:37 pm »
 :D :D :D "Стела Белчева" 10x ! Не само "специфични",но и качествени! :balk_103:
*

    Karma

  • ***
  • 165
  • Малко повече усмивки
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #65 -: Септември 21, 2007, 21:17:22 pm »
Момичета ,кажете на кои БГ производители са хубави нещата,имам в предвид да не са за лелки ,а да стават  за нас :D :D :D

Дафне, Ния и Дорадо, Агресия, Magic style и Драга Благоева(дано не бъркам)

Тези фирми ми допадат, защото използват качествени материи, моделите са подходящи за млади дами, шият и най-малките номера, колекциите им обхващат и по-семпли и по-екстравагантни модели за вкуса на всеки.
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #66 -: Септември 21, 2007, 21:19:30 pm »
Драга Благоева(дано не бъркам)

Блага Благоева  :wink:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #67 -: Септември 21, 2007, 22:05:41 pm »
Блага Благоева , Ния и Дорадо.....да зная я :D,имат интересни неща :D
Агресия     ,....не е ли мъжшка мода??? 8O

Magic style....тези не съм ги чувала 8O
*

    Karma

  • ***
  • 165
  • Малко повече усмивки
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #68 -: Септември 21, 2007, 22:20:04 pm »
Агресия     ,....не е ли мъжшка мода??? 8O

Имат и дамски, но не знам защо не ги лансират толкова. В завода им на бул. Рожен има магазин, където са евтини нещата от предната колекция, но уви няма как да отида през работно време. Половината ми офис са облечени от там.
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #69 -: Септември 21, 2007, 22:46:31 pm »
в русе магазина на Агресия има само мъжка мода, вобще не се предлага дамска.здаже от вас чувам че има такава.в русе имаме една улица само с представителни фирмени магазини.от близките градове идват да си пазаруват.има неща на мноооого добри цени.например зимата палтата са с по 50-60 лв по евтини от магазините по центъра.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    Karma

  • ***
  • 165
  • Малко повече усмивки
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #70 -: Септември 21, 2007, 22:53:49 pm »
в русе магазина на Агресия има само мъжка мода

И в уеб страницата им има само мъжки дрехи. Не знам защо се получава така. Цял дамски костюм, например, струва около 70 лв. Тръгнах да си го купувам и мъжо ме светна, че е на Агресия и мога да си го купя от завода по-евтино. Колежките също са с техни дрехи.
*

    Жужка

  • ****
  • 564
  • Фен на Пегъзи Музовски
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #71 -: Септември 21, 2007, 23:02:11 pm »
Никак не съм доволна от кройките на Дафне - те са за тип мъжка конструкция. Пък ад съм си с дупе и то яко :lol:.
Блага Благоева - там е друго. Имам няколко нейни рокли. Класически неща. Доволна съм.
Мога да препоръчам и Батибалено - много добро качество на материите, кройка - перфектна, шев - перфектен. Но ценичките са дебелки.
Дика - никак не съм доволна. Кройката е добра, но шева ужасен. Не струват и на половината цена, за която се продават.
Мога, стига да искам.
*

    Karma

  • ***
  • 165
  • Малко повече усмивки
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #72 -: Септември 21, 2007, 23:41:37 pm »
Жужка, за Дика съм съгласна. На мен Дафнето ми стоят страхотно и ме правят по-женствена, понеже съм един клечо :lol: И самите материи ми допадат.

А какво ще кажете за Енита?
http://www.enitabg.com
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #73 -: Септември 22, 2007, 07:24:33 am »

А какво ще кажете за Енита?
http://www.enitabg.com

доста весели и шантави неща :D :D :D
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #74 -: Септември 22, 2007, 07:50:20 am »
изключително спортни дрехи- по-скоро ежедневно облекло неглиже, широки панталони, дънки, даже отивам и към лек гръндж- много ми харсват официалните облекла, елегантните линии на Capasca, Nia&Dorado, Kensol /на последните имам ленен костюм- спортно елегантен за по-официални случаи/, но просто работата ми е такава, че не мога да нося такива дрехи, дори и да искам
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #75 -: Септември 25, 2007, 18:23:16 pm »
Аз специално  DIKA  и DAPHNE ги харесвам,елегантни са.В РУСЕ има един магазин, намира се на Александровска (бившата Валентина).Допада ми със по различния си стил и женственост.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #76 -: Октомври 09, 2007, 09:32:35 am »
За работа предпочитам елегантните рокли и поли на Дика и Блага Благоева, а костюмите на Модена са направо като за мен шити! Страхотна линия и мноооого приемлива цена! През останалото време, което е доста оскъдно, предпочитам спотния и екставагантен стил! Допадат ми Diesel, Mango, Iltokoni и най-разпространените дънки Lotus... в комбинация с рокличка отгоре - за лятото и блузон с колан и ботуши за зимата

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #77 -: Октомври 09, 2007, 09:59:17 am »
Аз съм пристрастна към Capasca имат добра линия и използват удобни материи!
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #78 -: Юни 30, 2008, 15:47:12 pm »
любителка съм на Berhska спортни и елегантни
Re: Какво облекло предпочитате???
« Отговор #79 -: Юли 10, 2008, 19:32:41 pm »
zavisi v kakvo nastroenie sam , no po princip se nosq sprtno-elegantno.V pove4eto sluchai ne zalagam na markata , a na modela na drehata . :balk_102: