0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Здравейте момичета. :D :D :D
Какво плажно олио(мляко) използвате и от кое сте доволни??
Някои казват че с олиото става по-хубав загар.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Ползвам козметиката само на Нивея- и за нас и за малката. Днес купих мляко с 15 фактор  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Далиал на Байер от малка ползвам :)
ползваме олио Cabana sun 20 фактор от 3 год. и съм много доволна.
/img][/url]
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Благодаря ви за отговорите. :DПроблема е че много трудно почернявам,и искам да си взема нещо с което по-бързо се почернява  :oops: :Dедна позната ми каза ,че имало някакво олио с екстракт от моркови и се почернявало по-бързо.Знаете ли нещо по въпроса??
Аз също съм за Делиал, само че нещо не мога да го намеря никъде по магазините. Иначе и аз съм използвала олио, с него се почернява по-бързо, защото е с по - нисък защитен фактор мисля че беше 2, а и олиото привлича слънцето и затова почерняваш по - бързо, но ако нямаш основа не ти го препоръявам след 3 - 4 плажа едва тогава започни да го ползваш! :D

*
AVON над 20 фактор.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Снонас, фактор 16 :)

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
една позната ми каза ,че имало някакво олио с екстракт от моркови и се почернявало по-бързо.Знаете ли нещо по въпроса??
Ади, мисля че е имала предвид Carroten. Вече втора година го ползвам и съм доволна.

*
Виши 15 или 20 фактор или Нивея - тоалетни млека
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
аз ползвам на AVON и съм доволна но високите фактори. :)
никога не отстъпвай на принципите си!
*
А някой ползвал ли е PIZZ BUIN?
Пристрастена към д-р Хаус!
*
Здравейте! Аз сега ползвам Cabana фактор 8, а следващата седмица минавам на олиоCarotten фактор 4. По принцип щом искаш да почервнееш вземи си за начало фактор 8-10 (все пак зависи с каква кожа си, ако си много бяла по добре започни с по-силен фактор). А като почернееш малко вземи олио ф-р 4-6. Поне при мен тази система действа. По принцип фактора удължава времето на изгаряне на кожата. Ако започва да ти пари без да си намазана на 10 мин., то с ф-р 8 ще се удължи времето на 80 мин. Затова можеш да ползваш по-малък фактор, но да се мажеш по-често. Поне аз така правя, а съм бяла и досега не съм изгаряла. И никакво слънце между 12 и 15. Дано и ти направиш страхотен тен!
*
Ползвам само Нивея, в началото около 12-ти фактор, после минавам на 8-ми.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
аз ползвам на инсенс олио,а първите дни съм с 20ф. на Eucerin. Биодерма и Авен имат много хубави слънцезащитни.
<br />
*
От 3 години ползвам на AVON и съм доволна от тях. Преди все купувах с по-нисък фактор, но тази за първи път ползвам с фактор 25 за чувствителна кожа. Много е хубав.
Цитат
А някой ползвал ли е PIZZ BUIN?
Чела съм хубави неща но не мога да го намеря да го пробвам.Ако си го виждала някъде,можеш ли да ми кажеш къде и колко струва?
/img][/url]
*
Цитат
А някой ползвал ли е PIZZ BUIN?
Чела съм хубави неща но не мога да го намеря да го пробвам.Ако си го виждала някъде,можеш ли да ми кажеш къде и колко струва?
Mamichon и аз чувам хубави неща за него и за това попитах..Иначе го видях в Ремедиум на Шишман и на Графа, но още се чудя кое да си взема.Цената му е 20 лв.
Пристрастена към д-р Хаус!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Ние имаме в аптека(в студентки град) -цената зависи от фактора-от 18-до 28 лв. има.
<br />
Изполвам Еусерин 50+ фактор за лицето, и Нивея 12 или 15 фактор за тялото.