0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: окосмяване
« Отговор #100 -: Април 14, 2008, 15:23:42 pm »
От моя опит до сега, установих, че има значение от това кой прави процедурата. Аз лично съм доволна от две от момичетата, докато от третата хич. Става въпрос за въпросното студио.
Re: окосмяване
« Отговор #101 -: Април 14, 2008, 17:21:47 pm »
Охх много хазартни се оказаха тея процедури..малко като руска рулетка - ще има ли, няма ли да има белег. От кое момиче да се пазя, дали мога да избегна да не ми прави тя процедурата :oops: Може да ви се стори смешно, поне да се науча от вашия опит
Let it rain, let it rain, make my pain go away,
In my brain, let it rain, let it rain,
All this pain in my brain, oh, it drives me insane
In God's name all this pain is a shame
Re: окосмяване
« Отговор #102 -: Юни 04, 2008, 09:31:59 am »
здравейте всички, искам да попитам относно окосмяването по ареолите. аз имам , но не се решавам да премахна космите по никакав начин просто , защото ме е страх да не си причиня болка, а и кожата ми е много чуствителна като цяло. моля нека някоя от вас , която има такова окосмяване и го премахва да сподели своя опит. интересува ме доколко е болезнено и ефективно в зависимост от използвания метод. може ли тези косми да се премахнат напълно.
*
Re: окосмяване
« Отговор #103 -: Юни 04, 2008, 15:19:02 pm »
Бе толкова болки и болезнени процедури сме изтърпяли, та 5 косъма по ареолите ли шъ са опънат. Махам ги с пинцата и готово. А че си боли, боли няма кво да се залъгваме.
Re: окосмяване
« Отговор #104 -: Юни 05, 2008, 08:32:32 am »
да права си...а след колко време се появяват отново, стават ли повече, моля те кажи ми
*
Re: окосмяване
« Отговор #105 -: Юни 05, 2008, 20:31:18 pm »
Ми к`во да ти кажа, аз съм си доста окосмена и забелязвам, че моите растат по-бързо , в сравнение с на приятелките ми. Бе горе-долу веднъж месечно ги махах, но сега не знам от бремеността ли, но окосмяването е някъв ад. На месец се налага по ареолите да ги скубя 2-3 пъти.
Re: окосмяване
« Отговор #106 -: Юни 09, 2008, 16:22:05 pm »
благодаря за споделеното, пожелавам ти лека бременност и малкото човече да дойде на бял свят бързо и лесно.
*
Re: окосмяване
« Отговор #107 -: Август 12, 2008, 20:56:14 pm »
Не помня дали сме го обсъждали,но имате ли наблюдение дали от козметиката  положението с космите става по-зле?
Имам суха кожа и се мажа  постоянно с крем за лице,дали не наливам масло в огъня???
На козметик отдавна спрях да ходя поради страх ,че от  пилинга ще стане по-зле.
Re: окосмяване
« Отговор #108 -: Август 18, 2008, 12:04:08 pm »
Не помня дали сме го обсъждали,но имате ли наблюдение дали от козметиката  положението с космите става по-зле?
Имам суха кожа и се мажа  постоянно с крем за лице,дали не наливам масло в огъня???
На козметик отдавна спрях да ходя поради страх ,че от  пилинга ще стане по-зле.

И аз това постоянно се питам. Дали стимулиращите продукти и процедури за кожата на лицето стимулират и растежа на космите.
*

    baby_galq

  • **
  • 63
  • Мечтите се сбъдват!
Re: окосмяване
« Отговор #109 -: Август 28, 2008, 13:06:36 pm »
Здравейте,красавици!И аз съм една от "дружеството на косматите" :oops:!проблема ми е след приема на примолут-нор!!!,(кои го е измислил,незнам)не ми спираше цикъла,а само от него се повлиявах.Сега съм в другата крайност ,не ми идва.Косми имам къде ли не,по лицето от страните,отдолу под брадичката ,над горната устна...ужас :oops:епилирам се с епилатор по краката,а лицето с кола маска и с пинсета всеки божи ден оттърване няма,всеки ден нови и нови,растат с часове.
 Та пила съм и диане ,и андрукур ,и спиронолактон и ,крема на AVON съм ползвала никакъв ефект,просто се приех такава -каквато съм,епилирам се ежедневно...и очаквам да си решим проблема със 3 годишния стерилитет.Пожелавам на всички от Зачатие много бебета,на себе си също.Кураж и тъпение.Бог да е с нас. :wink:
« Последна редакция: Август 28, 2008, 13:11:50 pm от Галя »
Re: окосмяване
« Отговор #110 -: Август 29, 2008, 12:17:09 pm »
Здравейте сестрички по съдба. Слава на Бог аз успях да доживея деня в който да прегърна най-скъпоценното съкровище нашето бебче Ирен. И аз преживях много неволи. В продължение на 7-8 години изпих "всички противозачатъчни на света" за регулиране на цикъл и окосмяване ефект - кръгла нула. С окосмяването се справи 4-тата козметичка при която отидох. След две години електроепилация с игла вече нямам мустаци и около ореолите - ура! Но още си имам на корема и то не малко - там с пенсета.А всички останали с епилатор. Не знам дали Диане 35 има заслуги за това изчезване на космите  ама го пих 3г. После се оказа голям проблем и забременяването около 2 г. Успяхме имаме си момиченце, да ни е живо и здраво вече е на 2г. 10м. От една година пак съм на Диане 35, нямам оплаквания от него и нови косми не излизат, т.е не стават повече.От все сърце желай на всички Ви да успеете да се справите с тези тежки неволи. Горе главите! Дори най-големите красавици не са лишени от недостатъци и проблеми!
*
Re: окосмяване
« Отговор #111 -: Август 29, 2008, 12:29:37 pm »
Добре, нека да споделя и моят опит с окосмяването. Имам си по краката, над горна устна и малко по корема. За регулиране на цикъла си не съм пила противозачатъчни, или пък за окосмяването. Но и аз съм се приела такава каквато съм , и спиронолактон съм пила от който имаше ефект ,но всичко се връща в началото когато го спреш. За лицето използвам депилатор Дева- 3 минути- доволна съм макар з кратко и за останалите части на тялото също. Знам че бог е с нас и помага на всички,,който чакат така желаната рожба.
Re: окосмяване
« Отговор #112 -: Август 30, 2008, 17:38:25 pm »
След две години електроепилация с игла вече нямам мустаци и около ореолите - ура!

Аз мисля че си имала голям късмет, попаднала си на точния човек който да ти прави електроепилация на горна устна. Рядко се среща способен човек който да работи с това.

Но масово не седят така нещата.
Лично аз още имам вдлъбнатини и петна по брадата от електроепилация от преди 10 години и космите са на лице.
« Последна редакция: Август 30, 2008, 17:39:57 pm от Ивет »
Re: окосмяване
« Отговор #113 -: Октомври 01, 2008, 21:19:53 pm »
някой може ли да ми даде информация за крем Ваника - как мога да си го набавя. прочетох, че е скъп, но все пак колко точно. ако някой го е ползвал и може да ме насочи, ще бъда много благодарна.
Re: окосмяване
« Отговор #114 -: Октомври 03, 2008, 10:56:55 am »
някой може ли да ми даде информация за крем Ваника - как мога да си го набавя. прочетох, че е скъп, но все пак колко точно. ако някой го е ползвал и може да ме насочи, ще бъда много благодарна.


Чак толкова скъп не е.
А от България все още не можеш да си го набавиш.
« Последна редакция: Октомври 03, 2008, 10:59:44 am от Ивет »
Re: окосмяване
« Отговор #115 -: Октомври 03, 2008, 11:23:08 am »
момичета и аз съм една от многото  :lol:
от известно време ходя при една козметичка която премахва космите чрез арабски метод т.е. с конец
ако се ходи редовно има ефект
а искам да ви кажа че имам мноого косми и навсякаде
но важното е да не падаме духом все ще се отървем от тях :jump12:
Re: окосмяване
« Отговор #116 -: Октомври 04, 2008, 00:40:22 am »
Знам, че го няма в България. Надявам се, че някой от читателите на форума  има възможност да го достави. Готова съм да предложа комисионна!!! абсолютно сериозно!!!
*

    baby_galq

  • **
  • 63
  • Мечтите се сбъдват!
Re: окосмяване
« Отговор #117 -: Октомври 04, 2008, 14:26:58 pm »
Аз също бих си купила този крем,зная,че е около 70-80лв.,и макар,че по правилата на сайта е забранено да се предлага-"купувам-продавам",но за нас като жени това е нещо наистина много важно да се чувстваме пълноценно.Затова,че моля да ни простят модераторите.И аз апелирам,ако някой може да го предложи и аз ще се присъединя към miqqq.
*
Re: окосмяване
« Отговор #118 -: Октомври 04, 2008, 18:15:44 pm »
Мога ли и аз да се присъединя към вас и да си поръчам и аз от крема. Ако някой може да го предложи. Аз също имам проблем с окосмяването.
Благодаря предварително.
« Последна редакция: Октомври 04, 2008, 19:31:45 pm от madlen »
Re: окосмяване
« Отговор #119 -: Октомври 04, 2008, 18:25:09 pm »

Като го почнете венъж този крем трябва да има  някой който да ви снабдява с него постоянно.
Общо взето 2-4 месеца след спиране на крема космите се връщат в първоначалното положение