0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: окосмяване
« Отговор #80 -: Април 09, 2008, 10:26:16 am »
Аз съм от тези на които Диането е навредило доста.
А що се отнася до окосмяването, ако имах само мъх, ехееееееее щях да си свиркам и да не ми дреме, но действителноста е друга и електроепилацията не можа да каже бъкел на космите.
Re: окосмяване
« Отговор #81 -: Април 09, 2008, 10:47:10 am »
Имам позната,която имаше косми като мъжка брада по лицето си.
Незнам с какво,но свързано с много пари се справи с тях,или периодично се справя,защото сега няма и спомен от косъм по лицето си.Все не се престрашавам да я питам ,защото знам как се реагира когато някой ти заговори по темата

Re: окосмяване
« Отговор #82 -: Април 09, 2008, 11:11:23 am »
Моята козметичка също ми е споделяла, че е имала окосмяване дори е стигнала до там да бръсне брада... :( Затова си купила уред за фотоепилация и в момента има козметично студио. Жената няма никакво косъмче, тя самата ми е разказвала и ми е показвала. Сега на бакенбардите има едни тънички светли косъмчета, които не са третирани от близо година. Явно има файда, но трябват доста парички и нерви.
Let it rain, let it rain, make my pain go away,
In my brain, let it rain, let it rain,
All this pain in my brain, oh, it drives me insane
In God's name all this pain is a shame
*
Re: окосмяване
« Отговор #83 -: Април 09, 2008, 11:52:38 am »
А борбата за дете и борбата с окосмяването някак си не вървят. Нямаме тези финансови възможности. Пусто нямам 1-2 бензиностанции, че да мога да не се лишавам от нищо.......... :lol: :lol:
Re: окосмяване
« Отговор #84 -: Април 09, 2008, 13:59:39 pm »
Важнотое,че има начин.Незнае човек какво ще му поднесе съдбата.Може пък да получиш наследство. :wink:Отчаянието е лош съветник.С надежда се живее по-лесно.А и,аз лично вярвам в чудеса.

Re: окосмяване
« Отговор #85 -: Април 11, 2008, 21:55:54 pm »
И аз съм така от доста време ,но при мен е повишен тестостерона и андростендиона с норм DHEA-S,
със СПЯ .Ходя на фотоепилация и да растат по-бавно и толкоз.От 4 г не пия Диане,което може би спря до някъде процеса и сега съм с напълно норм цикъл.Но съм толкова травмирана,едва ли ще имим някога гадже на 25 съм,харесвана съм ,даже много.Обаче ако се вгледат мъжете,а и непрекъснато махам нещо-от брада,шия,корем,гърди,ръце.Не знам вече!Ще полудея и ми идват ужасни мисли!
Re: окосмяване
« Отговор #86 -: Април 12, 2008, 11:33:26 am »
хей,хей.....все едно говориш за мен...Моите изследвания бяха:тестостерон 4.7 при норма 3.1,андростендион 5.1 при норма около 4 мисля/не съм сигурна,а DHEAS в норма близо до горна граница.Имам окосмяване на същите места,и аз съм се чувствала не по-малко зле от това.Мога обаче със сигурност да твърда/след един неуспешен брак и втори прекрасен/,че когато накой иска да бъде с някого няма да му попречат накакви си там косми,и  че ти трябва да свикнеш,че те са част от теб,да се справяш доколкото е възможно с присъствието им,но не и да ги превръщаш в "Дошъл е края на света".

Лазерна епилация
« Отговор #87 -: Април 12, 2008, 14:32:23 pm »
Някой може ли да ме ориентира с име, адрес и телефон / имейл на добра клиника за лазерна епилация?

Благодаря!

Диана Самии
*
Re: окосмяване
« Отговор #88 -: Април 12, 2008, 15:13:08 pm »
http://www.borex-medical.com/display.php
http://picasso-bg.eu/
 лазерна епилация
http://www.dermavita-bg.com/index.html
 лазерна и фото епилация
Re: окосмяване
« Отговор #89 -: Април 12, 2008, 15:40:01 pm »
Внимавайте със тези клиники за лазерна епилация. В една от горепосочените си създадох и то само с една процедура такъв белег, че сега незнам какво да правя. И косми махам и белег имам. И то на най лошото място е белега - над горната устна.
Re: окосмяване
« Отговор #90 -: Април 12, 2008, 15:44:44 pm »
Имам позната,която имаше косми като мъжка брада по лицето си.
Незнам с какво,но свързано с много пари се справи с тях,или периодично се справя,защото сега няма и спомен от косъм по лицето си.Все не се престрашавам да я питам ,защото знам как се реагира когато някой ти заговори по темата

На тази твоя позната как и е състоянието на кожата, в смисъл пигментации, петна, белези?
Re: окосмяване
« Отговор #91 -: Април 12, 2008, 16:21:00 pm »
Няма белези,нито петна..

*
Re: окосмяване
« Отговор #92 -: Април 12, 2008, 17:26:38 pm »
Внимавайте със тези клиники за лазерна епилация. В една от горепосочените си създадох и то само с една процедура такъв белег, че сега незнам какво да правя. И косми махам и белег имам. И то на най лошото място е белега - над горната устна.

Това в коя клиника?
Re: окосмяване
« Отговор #93 -: Април 12, 2008, 19:30:22 pm »
Ами те космите че няма да попречат на връзката няма. Аз също ги имам и двете - и косми и сериозна връзка :D Ама някакси не е приятно нали се сещате, постоянно се сравняваш, оглеждаш, притесняваш. Абе не ми е комфортно и това е. Не мисля да ги приемам като част от мене...не се срамувам не съм супер комплексирана (все още  :lol: ) обаче съм много млада и не мисля за в бъдеще да си ги отглеждам..не мерси  :D Въпреки че резултат от фотоепилация досега не съм видяла (освен че успяха да превърнат мъхът по мен в черни косми.. 8O  ) мисля да продължавам и да продължавам да търся студиото което би ми помогнало.. И не мисля че бих могла да се примиря... Така че това е... дано накрая упоритостта ми (разбирайте твърдоглавието) се възнагради  :D
Весел ден ви желая
Let it rain, let it rain, make my pain go away,
In my brain, let it rain, let it rain,
All this pain in my brain, oh, it drives me insane
In God's name all this pain is a shame
*
Re: окосмяване
« Отговор #94 -: Април 12, 2008, 20:24:06 pm »
Винаги съм се чудела дали с тзои проблем ходите на плаж.Аз -не.
Re: окосмяване
« Отговор #95 -: Април 13, 2008, 16:52:04 pm »
Внимавайте със тези клиники за лазерна епилация. В една от горепосочените си създадох и то само с една процедура такъв белег, че сега незнам какво да правя. И косми махам и белег имам. И то на най лошото място е белега - над горната устна.

Това в коя клиника?

Белега е от Борекс, но иначе въздействието върху космите е много добро там. На горна устна само една процедура направих и спрях, ясно е защо да не се влоши.
Но другите места по лицето където не се получиха петна и направих няколко, поне за сега значително намаляха космите.

Но колкото и да е добър ефекта на другите места, с този белег над горна устна стои много грозно.

Уж почнах един гел за избледняване на петна, но още е рано за резултат.


И в Пикасо съм ходила, лично при мен ефекта от там беше почти нулев.
« Последна редакция: Април 13, 2008, 16:54:14 pm от Светлана »
Re: окосмяване
« Отговор #96 -: Април 13, 2008, 17:09:08 pm »
В кое студио на Борекс ти направиха белега??  :(
Let it rain, let it rain, make my pain go away,
In my brain, let it rain, let it rain,
All this pain in my brain, oh, it drives me insane
In God's name all this pain is a shame
*
Re: окосмяване
« Отговор #97 -: Април 13, 2008, 18:33:25 pm »
аз ходя в Борекса на женския пазар и съм доволна, вече имам 5-6 процедури и нямам белег, дано и да продължа да нямам де.
Re: окосмяване
« Отговор #98 -: Април 14, 2008, 11:31:29 am »
В кое студио на Борекс ти направиха белега??  :(

На ул."Стефан Стамболов" ходих.

Общо взето от това което съм чела от отзиви на клиенти вероятността е 50/50 дали ще се получи белег на деликатните  и по чувствителни места.

Въпреки грозния белег, такъв ефект(тоест положителен) върху космите какъвто се получи В Борекс на Стефан Стамболов на друго място не ми се е случвало. А съм посещавала още три други Студиа.
 
Re: окосмяване
« Отговор #99 -: Април 14, 2008, 12:16:21 pm »
Добре де не ти ли обясниха защо се е получил тоя белег? Или те пуснаха по живо по здраво... Аз съм се решила да посетя Борекс което ще ми струва доста при положение че съм на другия край на България, но не искам да ми стува и един белег..
Let it rain, let it rain, make my pain go away,
In my brain, let it rain, let it rain,
All this pain in my brain, oh, it drives me insane
In God's name all this pain is a shame