0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

За замразените ембриони
« -: Май 08, 2007, 21:44:13 pm »
Момичета, каква е успеваемостта със замразени ембриони,дори и да са с добро качество?
*
Re: За замразените ембриони
« Отговор #1 -: Май 08, 2007, 23:07:04 pm »
 Около 10%.Но е твърде относително,не знам дали изобщо се води някаква статистика :(
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: За замразените ембриони
« Отговор #2 -: Май 08, 2007, 23:21:27 pm »
Около 10%.Но е твърде относително,не знам дали изобщо се води някаква статистика :(

... :( Много-малко,ауууу... :( Какъв е смисълът от тях тогава? 8O
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: За замразените ембриони
« Отговор #3 -: Май 08, 2007, 23:24:48 pm »
мииии 10% :wink:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: За замразените ембриони
« Отговор #4 -: Май 09, 2007, 08:39:00 am »
Ами смисъла е, че не минаваш пак през цялата стимулация,за да си натоварваш организма, а все пак си някъкъв шанс.
*
Re: За замразените ембриони
« Отговор #5 -: Май 09, 2007, 11:59:41 am »

   Има момичета успели със замръзени,така,че не се отказвайте от тях!Мислете позитивно и не ги отхвърляйте.Бъдете с насласата,че вие точно ще сте в тези 10%.Успех!!!!!!!!!!
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: За замразените ембриони
« Отговор #6 -: Май 09, 2007, 12:43:28 pm »
мииии 10% :wink:
10% ама тази, която забременее - ще си е 100 % бременна ;) Статистиката е доста относително нещо.
Еврътън, успех със "сладоледчетата" :) Дано те са ти на късмет!


Re: За замразените ембриони
« Отговор #7 -: Май 09, 2007, 14:48:50 pm »
момичета,всичко е въпрос на късмет.на снаха ми и върнаха 2 "сладоледчета",и двете се хванаха.сега е 6-ти месец.късмет!!!
*
Re: За замразените ембриони
« Отговор #8 -: Май 09, 2007, 15:12:32 pm »
Уф, много сме в тоз форум и вече не помня кой беше, обаче тук има едно момиче, бременно със замразен ембрион, в клиниката на д-р Владимиров.
Простата сметка е следната:
опит със замразен ембрион - 10 процента
ако не опиташ - процента рязко спада на 0  :lol:

Успех, не се отказвай!
В очакване ....
Re: За замразените ембриони
« Отговор #9 -: Май 09, 2007, 15:13:11 pm »
момичета,всичко е въпрос на късмет.на снаха ми и върнаха 2 "сладоледчета",и двете се хванаха.сега е 6-ти месец.късмет!!!10% наистина си е малко,
а тя колко време след неуспешната процедура ги върна, ако си спомняш разбира се, и само 2 ли оцеляха при размразяване?
Re: За замразените ембриони
« Отговор #10 -: Май 09, 2007, 19:02:55 pm »
мисля че 5-6 месеца след неуспешната процедура върнаха "сладоледите"тя имаше само 2 замразени и двете се хванаха.интересното беше,че отначало видяха само едно и на следващия преглед другото.до колкото зная от нея много е важно след самото размразяване да не е увреден ембреона(трябва да е над 50-60% запазен)страх ме е сега да не те излъжа,но тяхните са били около 80%годни.мисли позитивно и много късмет
*
Re: За замразените ембриони
« Отговор #11 -: Май 09, 2007, 19:13:51 pm »
Kit kat си я бива да повдига духа! Страхотна си, Кит кат!
Re: За замразените ембриони
« Отговор #12 -: Май 09, 2007, 20:22:55 pm »
Everton, аз мисля този месец да опитам със замразените  /аз мисля, ама доктора решава :D/- останаха ми четири , за които ембриоложката на д-р Стаменов каза каза че три са добри , а единият е малко куц :D  Както каза Fussii:  "ако не опиташ-процента рязко пада на 0" :D


Re: За замразените ембриони
« Отговор #13 -: Май 10, 2007, 14:20:30 pm »
Благодаря ти Кит-кат за насърчението,всичко е късмет в този живот, за пореден път се убедих.
Re: За замразените ембриони
« Отговор #14 -: Май 10, 2007, 14:24:25 pm »
Everton, аз мисля този месец да опитам със замразените  /аз мисля, ама доктора решава :D/- останаха ми четири , за които ембриоложката на д-р Стаменов каза каза че три са добри , а единият е малко куц :D  Както каза Fussii:  "ако не опиташ-процента рязко пада на 0" :D
Мила, дано успеем,и аз мислих тоя месец след неуспешното икси, но д-ра, малко стопира нещата и засега ще видим как е другия месец, понеже ми изписа марвелон сега. На мен също ми казаха, че са с добро качество, но ще видим, а твоите на колко бяха разделени, знаеш ли?Успех, и дано тия 10% са нашите :lol:
*
Re: За замразените ембриони
« Отговор #15 -: Май 10, 2007, 15:32:13 pm »
По отношение на замразените ембриони не е толкова важно тяхното качество преди замразяването, колкото след това, което се разбира непосредсвено преди трансфера  :(. Много е важно при кой лекар е направено замразяването и колко добра им е техниката, колко бързо ги размразяват и т.н. Но и аз съм на мнение, че си струва да опиташ!!! Успех!  :D
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*
Re: За замразените ембриони
« Отговор #16 -: Май 10, 2007, 15:53:16 pm »
Аз също съм за замразяване на ембриони и исках при втория опит да ми замръзят,но не се получи нещо.С удоволствие бих си спистила втора ХС,пък и цифрата при стимулация си е сериозна.Успех на всички със "сладоледчетата".
Re: За замразените ембриони
« Отговор #17 -: Май 10, 2007, 21:25:01 pm »

 
   
 Everton, нали ми беше за първи път така се бях шашнала че изобщо не базбрах даже имам ли или не замразени, та после досаждах сто пъти на док докато разбера :oops:
 Надявам се тази месец да опитаме щото вече не ме свърта да чакам протоколите от касата :x А пък си е и вариант, който не е за отхвърляне...човек предполага, Бог разполага :D Успех и на теб!


Re: За замразените ембриони
« Отговор #18 -: Май 10, 2007, 21:48:45 pm »

 
  
 Everton, нали ми беше за първи път така се бях шашнала че изобщо не базбрах даже имам ли или не замразени, та после досаждах сто пъти на док докато разбера :oops:
 Надявам се тази месец да опитаме щото вече не ме свърта да чакам протоколите от касата :x А пък си е и вариант, който не е за отхвърляне...човек предполага, Бог разполага :D Успех и на теб!
Не ти ли казаха още в деня на трансфера, имаш ли за замразяване или не, защото на мен тогава ми казаха и нали се плаща за замразяване, нямаше как да не рзабера. А относно протоколите и аз като теб ги чакам, но се моля да не ми потрябват. :lol: А ти кога ще ходиш за замразените или още незнаеш?Искрено ти желая успех миличка.
Re: За замразените ембриони
« Отговор #19 -: Май 11, 2007, 15:46:51 pm »
Ами док ми ги показа на екрана като си говореха с ембриолога " този ще вземем, този ще оставим, този ще вземем, този ще оставим.... " А мен ме пъха надрусали с въпросния Лексотан обсъждан в една друга тема :D - съвсем ме нямаше там :D А за цената - при д-р Стаменов доколкото разбрах замразяването влиза в цената на процедурата.Днес си записах час за 21.05-единадесети ден-тогава ще разбера дали ще връщаме сладоледчетата :?