0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: За замразените ембриони
« Отговор #20 -: Май 11, 2007, 17:31:24 pm »
Danny S стискам ти палци за сладоледчетата, надявам се след това да се похвалиш с хубави новини. Късмет :lol:
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: За замразените ембриони
« Отговор #21 -: Май 11, 2007, 19:10:01 pm »
Everton  :bighug: успех миличка с малките ескимоси  :mrgreen:. Бъди спокоина и мисли позитивно. Познаваш екипа знаеш, че биха направили всичко по силите си. Имаш стиснати палци от мен. :crossfingers: :goodluck:
Re: За замразените ембриони
« Отговор #22 -: Май 12, 2007, 12:15:32 pm »
Everton  :bighug: успех миличка с малките ескимоси  :mrgreen:. Бъди спокоина и мисли позитивно. Познаваш екипа знаеш, че биха направили всичко по силите си. Имаш стиснати палци от мен. :crossfingers: :goodluck:
Благодаря ти миличка, ще видим само, че кога ше стане това.
Re: За замразените ембриони
« Отговор #23 -: Май 12, 2007, 12:18:03 pm »
Ами док ми ги показа на екрана като си говореха с ембриолога " този ще вземем, този ще оставим, този ще вземем, този ще оставим.... " А мен ме пъха надрусали с въпросния Лексотан обсъждан в една друга тема :D - съвсем ме нямаше там :D А за цената - при д-р Стаменов доколкото разбрах замразяването влиза в цената на процедурата.Днес си записах час за 21.05-единадесети ден-тогава ще разбера дали ще връщаме сладоледчетата :?  Мила, а д-ра ли ти каза на 11 ден да отидеш, за да разбереш дали ше ги връшате? Няма ли да ти подготвя лигавицата, не е ли малко късничко?
Re: За замразените ембриони
« Отговор #24 -: Май 12, 2007, 12:34:21 pm »
Миналият месец/миналият цикъл / на първият ден  му се обадих, и той ми каза да отида на 10-я ден от цикъла , за да види как нараства лигавицата и да решим дали ще правим трансфера. Аз го попитах дали да пия нещо/от прочетеното във форума знам,че понякога се прави подготовка на лигавицата /, но той каза "нищо освен фолиевата киселина " Тогава обаче хванах някакъв вирус с 39 градуса и го оставихме за този месец. Да, 21.05 е 11-ти ден, но момичето на телефона ми каза ,че не записват часове за неделя????


*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: За замразените ембриони
« Отговор #25 -: Май 12, 2007, 12:54:18 pm »
Обади се лично на доктора.
Успех! :P

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: За замразените ембриони
« Отговор #26 -: Май 12, 2007, 13:34:09 pm »
Миналият месец/миналият цикъл / на първият ден  му се обадих, и той ми каза да отида на 10-я ден от цикъла , за да види как нараства лигавицата и да решим дали ще правим трансфера. Аз го попитах дали да пия нещо/от прочетеното във форума знам,че понякога се прави подготовка на лигавицата /, но той каза "нищо освен фолиевата киселина " Тогава обаче хванах някакъв вирус с 39 градуса и го оставихме за този месец. Да, 21.05 е 11-ти ден, но момичето на телефона ми каза ,че не записват часове за неделя????
Защото на мен д-ра ми каза на 6-7 ден да отида и тогава ще решим, а тоя месец пия марвелон 2*1. Успех мила!
Re: За замразените ембриони
« Отговор #27 -: Май 12, 2007, 17:23:36 pm »
Благодаря момичета :balk_21: Току що се обадих на д-р Стаменов :oops:
  :smiley_abxb:Ура,ще действаме  :smiley_abxb:
Няма проблем, че е 11-ти ден  и не трябва нищо да пия /дали да не пробвам с едно-две ирландски кафета а?/ :lol:


Re: За замразените ембриони
« Отговор #28 -: Май 12, 2007, 17:47:07 pm »
Успех Дани! С теб сме , и да се похвалиш след това. :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: За замразените ембриони
« Отговор #29 -: Май 12, 2007, 18:55:50 pm »
Благодаря момичета :balk_21: Току що се обадих на д-р Стаменов :oops:
  :smiley_abxb:Ура,ще действаме  :smiley_abxb:
Няма проблем, че е 11-ти ден  и не трябва нищо да пия /дали да не пробвам с едно-две ирландски кафета а?/ :lol:
видя ли!
Радвам се за теб, дано оцелят всички при размръзяването и дано се стигне до успешна бременност! :balk_16:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: За замразените ембриони
« Отговор #30 -: Септември 21, 2007, 10:50:20 am »
Искам да попитам, виждам че темата е стара. При самият трансфер ли предлагат да замразят ембриони ако имаш повече добри, и това влиза ли в цената на процедурата? Аз съм при Маркова в АГ Варна.
*
Re: За замразените ембриони
« Отговор #31 -: Септември 21, 2007, 10:55:47 am »
При самият трансфер ли предлагат да замразят ембриони ако имаш повече добри, и това влиза ли в цената на процедурата? Аз съм при Маркова в АГ Варна.
Ами още след пункцията, като разбереш накъде вървят нещата, т.е. има ли достатъчно ембриони, добре ли се развиват, трябва да ги попиташ, не чакай те да се сетят да те попитат. Цената за замразените не влиза в цената за процердурата. Заплаща се 400лв, независимо от бройката.
Re: За замразените ембриони
« Отговор #32 -: Септември 21, 2007, 10:56:43 am »
Искам да попитам, виждам че темата е стара. При самият трансфер ли предлагат да замразят ембриони ако имаш повече добри, и това влиза ли в цената на процедурата? Аз съм при Маркова в АГ Варна.
Да при трансфера ще ти кажат дали имаш за замразяване. Плаща се допълнително 400 лева беше през април , предполагам че и сега е толкова .
*
Re: За замразените ембриони
« Отговор #33 -: Септември 21, 2007, 13:28:12 pm »
Пета, Ангелина благодаря ви!!! Целувам ви момичета!!!Стискайте ми палци.
*
Re: За замразените ембриони
« Отговор #34 -: Септември 21, 2007, 15:27:47 pm »
Надин, в някои клиники плащаш и такса за съхранение, така, че попитай изрично. Освен това погледни какви документи подписваш, защото някои предвиждат ако не ги потърсиш след 6 месеца примерно те да се разпореждат с тях  :wink:

успех, дано не ти се налага да замразяваш!
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*
Re: За замразените ембриони
« Отговор #35 -: Септември 21, 2007, 15:33:07 pm »
Roby, тя пита изрично за клиниката в АГ-Варна. Там няма допълнителна такса за съхранение. Документите се подписват за 5год. съхранение.
успех, дано не ти се налага да замразяваш!
А това за съжаление няма как да го разбере предварително.  :wink: По-точно казано е дано не и се налага да ползва замразените. :D
« Последна редакция: Септември 21, 2007, 15:35:25 pm от peta »
Re: За замразените ембриони
« Отговор #36 -: Септември 21, 2007, 17:36:32 pm »
Аз май писах в една от темите ,ама пак да напиша .......в клиниката която аз ходя  успеваемостта със замразени ембриони е с 1,5% по-голяма от успеваемоста с пресни и това се отнася за възростова група 35-37 в която съм и аз .Нас много ни изненада това със съпруга...също така резултатите от инсеминация се подобряват до и включително третият път след това препоръчват инвитро (това пак е за същата възрастова група )
Цифрите за инвитро бяха нещо от рода 53,8% срещу 52,3%,ама статистика та може да се манипулира както си искат ама пак си е добра основа за надежда .
Срещнах из чатовете дама на подобна възраст с едно инвитро спряно зарад непоносимост към лекарствата,второ завършило с трансфер но неуспешно и трето със замразени ембриоми и резултат бременност та .......надежда винаги има  :D
Re: За замразените ембриони
« Отговор #37 -: Септември 21, 2007, 19:35:42 pm »
Ами и аз искам да се вкл.в тази темичка тъи като днес ми е 4 ден о т трансфера на замразени ембриони.Аз не съм в БГ,и незнам там как ги определят тези проценти но аз лично познавам доста момичета забременяли от замразени В Щатите след инвитрото ми казаха 70 процента че ще се получи бременност.Ембрионите бяха много добри и ми върнаха 2 бластоцита на 5-6 ден.Ние искахме 3 но и дума не можеше да става док.не искаха.Бременност се получи но изгубих бебетата по късно.Сега със замразените ми казаха 50 % та незнам как ги определят но е доста повече от 10%.док.каза че при замразяването няколко клетки могат да умрат както и обвивката става по дебела затова %е по малък но ако след размразяването изглеждат добре се прави assisted hatching като по този начин се увеличава шанса за имплантиране и тогава %Е почти същия като при фреш цикъл.Дано е така но моя много добра приятелка роди близнаци от замразени а след нея друга роди тризнаци ,така че не ги гледаи тези проценти ако ембрионите изглеждат добре след размразяване имаш много голям процент.Успех
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: За замразените ембриони
« Отговор #38 -: Септември 22, 2007, 10:34:28 am »
krissi,  :bighug:!
Пожелавам ти успех! yahoo_17 stork-boy

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: За замразените ембриони
« Отговор #39 -: Септември 22, 2007, 19:09:24 pm »
Благодаря Еvro много успех и на теб.