0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: За замразените ембриони
« Отговор #80 -: Октомври 09, 2007, 19:53:08 pm »
  А това "аз"  за същото ли говорим?
Да, предположих че затова става въпрос щом е в тази тема.  :D
*
Re: За замразените ембриони
« Отговор #81 -: Октомври 10, 2007, 13:14:08 pm »
Мен също ме интересува каква е подготовката за трансфер на замразени ембриони в АГ Варна.

*
Re: За замразените ембриони
« Отговор #82 -: Октомври 10, 2007, 13:29:18 pm »
При доц.Мркова-сондаж, блокаж, естрофем и утрогестан. Поне така беше при мен миналата година-декември месец.
*
Re: За замразените ембриони
« Отговор #83 -: Октомври 10, 2007, 13:34:39 pm »
Мерси за отговора Петя. :D

Re: За замразените ембриони
« Отговор #84 -: Октомври 10, 2007, 19:50:56 pm »
При доц.Мркова-сондаж, блокаж, естрофем и утрогестан. Поне така беше при мен миналата година-декември месец.
Ретя, а за колко време се прави това и за какви пари става дума?
*
Re: За замразените ембриони
« Отговор #85 -: Октомври 10, 2007, 20:46:53 pm »
Ето виж тук съм го описала преди време:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=6473.20
Re: За замразените ембриони
« Отговор #86 -: Октомври 10, 2007, 20:53:57 pm »
Благодаря ти Петя!
*
Re: За замразените ембриони
« Отговор #87 -: Октомври 11, 2007, 11:14:34 am »
Пети бейби, сори че питам, но тоя път със замразени ли успя или си беше ин витро? Абе изобщо някой може ли да се похвали с успех от замразени във Варна?
*
Re: За замразените ембриони
« Отговор #88 -: Октомври 11, 2007, 11:25:17 am »
Пети бейби, сори че питам, но тоя път със замразени ли успя или си беше ин витро?
Не мила, беше си ин витро второ по ред и силно се надявам да е последно. :D
*
Re: За замразените ембриони
« Отговор #89 -: Октомври 11, 2007, 11:50:26 am »
 :balk_153:последнооо, иначе са разпраяме..
Re: За замразените ембриони
« Отговор #90 -: Октомври 14, 2007, 13:04:09 pm »
Момичета,благодаря..Чак сега ми светна по въпроса защо Док не ми даде да опитам със замразени.Аз настоявах,понеже имам замразени 4 от миналата есен-2006,но колкото и да въртях темата да размразяваме,Док все я отхвърляше.Накрая рече-"Ако искаш резултат,забрави тия замразени!"Като чета тук,разбрах защо така е казал.Но и мен ме гложди въпроса какво стана с моите сладоледчета от мин.година и какво ще стане сега,като не подписах никакъв документ.Миналата година ми дадоха едно картонче,с което да ходя да си ги търся после,а тая година-пълна мъгла.
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

*
Re: За замразените ембриони
« Отговор #91 -: Октомври 16, 2007, 13:51:49 pm »
"Ако искаш резултат,забрави тия замразени!"
Е това какво значи? Че изобщо няма смисъл да замразяваме ли? Кой лекар ти е казал това и на какво основание? Просто питам да знам. Пак ще помоля и момичета успели със замразени да пишат и да се похвалят.
Re: За замразените ембриони
« Отговор #92 -: Октомври 16, 2007, 16:29:54 pm »
Мисля,че репликата на Док беше такава,защото аз бях поставила въпрос кое ще бъде по-резултатно.Може би процента на успеваемост със замразените е просто по-малък.Не,че е невъзможен.Аз съм дълбоко убедена,че става и със замразени.Както и че става и от първи път ин витро.При някои  :wink:.Знаеш ли какво ти е приготвила Госпожа Съдбата. И аз ще се радвам да науча има ли доста успели със замразени.
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

Re: За замразените ембриони
« Отговор #93 -: Март 28, 2008, 17:33:35 pm »
Аз се отказах да опитвам със замразени,защото доколкото чувам почти няма успех.Е,няма такава закономерност,но шансът е почти нулев.Прецених,че е по-рационално да мина през пълна процедура,пък...каквото сабя покаже.Това си е мое персонално  решение,което не искам да натрапвам на никого.
*
Re: За замразените ембриони
« Отговор #94 -: Март 28, 2008, 17:56:35 pm »
напротив, има доста успели момичета със замръзени ембриони, шанс винаги има, макар и по-нисък от пресния трансвер!
ето една темичка по въпроса:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=17735.0
Re: За замразените ембриони
« Отговор #95 -: Март 29, 2008, 20:22:23 pm »
Момичета пробвайте със замразени не се отказвайте от тях.Аз също не вярвах но пробвах върнахами 3бр. и чудото стана но за съжаление :( само до 6гс.
Успех ви желая  :crossfingers:
*
Re: За замразените ембриони
« Отговор #96 -: Март 30, 2008, 12:55:14 pm »
И аз съм "за". В крайна сметка няма стимулации или нещо, което да натоварва организма. Ноооо все пак всеки сам си решава. Много зависи също от това с колко време разполагаме ... Ако биологичният ни часовник тиктака по-бързичко, наистина е по-добре да се пристъпи към по-успешната процедура.
Аз ще пробвам с моите замразени след два месеца, пък каквото сабя покаже.

Желая успех на всички вас, мили момичета!

Re: За замразените ембриони
« Отговор #97 -: Март 31, 2008, 21:21:52 pm »
Блу скай стискам ти палци да успееш с твойте сладоледчета  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: За замразените ембриони
« Отговор #98 -: Март 31, 2008, 23:36:37 pm »
Лорче, мерси много! Ние сме се подредили голяма бойна дружина, пък да видим!
Ти кога почваш пак? 

Re: За замразените ембриони
« Отговор #99 -: Април 01, 2008, 08:53:17 am »
 И аз съм "за". Процента на успевемост е минимален но все пак има такава. Гадно ми е да си помисля че някаква частичка от мен, наченка на живот, ще бъде изоставена без да има своя шанс. Затова и аз твърдо съм решена да опитам отново и да им дам шанса да станат нашите бебчовци :wink: