0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: глобули Виагра
« Отговор #60 -: Февруари 03, 2009, 23:42:34 pm »
От 5 месеца правим опити с моя приятел и нищо не става. Днес отидох на лекар и той ми каза, че лигавицата ми е 8,7 мм на 12ти ден от цикъла, което било много малко и ако била под 8мм, било направо невъзможно да се забременее. Нищо не знаех по този въпрос преди 2ч. Сега изчетох всичко и се чудя имам ли нужда и аз от т.нар. стимулации или те се правят при ин витро и инсеминация. Този лекар директно ми каза, че ще трябва да вземе парченце от лигавицата под пълна упойка и тогава ще ми каже защо при толкова добра яйчникова дейност и добре разположена матка и т.н, лигавицата ми не реагира!? Нищо не разбира, много съм притеснена. Тази лигавица променя ли се всеки месец или в общи линии е еднаква. Не искам да ходя повеч при този лекар.
*
Re: глобули Виагра
« Отговор #61 -: Февруари 03, 2009, 23:48:30 pm »
Пролет а хормони пускала ли си?А лигавицата всеки месец може да е с различна дебелина.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: глобули Виагра
« Отговор #62 -: Февруари 04, 2009, 10:48:20 am »
От 5 месеца правим опити с моя приятел и нищо не става. Днес отидох на лекар и той ми каза, че лигавицата ми е 8,7 мм на 12ти ден от цикъла, което било много малко и ако била под 8мм, било направо невъзможно да се забременее. Нищо не знаех по този въпрос преди 2ч. Сега изчетох всичко и се чудя имам ли нужда и аз от т.нар. стимулации или те се правят при ин витро и инсеминация. Този лекар директно ми каза, че ще трябва да вземе парченце от лигавицата под пълна упойка и тогава ще ми каже защо при толкова добра яйчникова дейност и добре разположена матка и т.н, лигавицата ми не реагира!? Нищо не разбира, много съм притеснена. Тази лигавица променя ли се всеки месец или в общи линии е еднаква. Не искам да ходя повеч при този лекар.

А защо не направите първо спермограма на приятеля ти?

Това са първите стъпки в търсене на отговори при евентуално проблемно забременяване!
И ако всичко е наред, което ти пожелавам, тогава следват необходимите изследвания при жената.

Успех!
« Последна редакция: Февруари 04, 2009, 10:51:39 am от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: глобули Виагра
« Отговор #63 -: Февруари 04, 2009, 11:08:39 am »
Аз мисля, че това си е една прилична лигавица за 12 ден.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: глобули Виагра
« Отговор #64 -: Февруари 04, 2009, 11:26:16 am »
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=20084.0;all
Пролет прегледай това. Иначе 5 месеца не са много, знам че така ти се струва, но .... Има си изследвания които трябва да се направят  то в определен ред. "толкова добра яйчникова дейност и добре разположена матка и т.н," е добро начало, но знаете ли как стоят нещата при приятеля ти - спермограма правили ли сте? А тест за проходимост на тръби имаш ли? Пиши от къде си и ще се опитаме да те насочим към съответните специалисти. Но пак казвам 5 месеца съвсем не са много, че и биопсия (май за това говориш) да правите.
Успех!
« Последна редакция: Февруари 04, 2009, 12:35:23 pm от Pesheck »
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: глобули Виагра
« Отговор #65 -: Февруари 04, 2009, 12:25:41 pm »
И аз мисля, че за биопсия е меко казано несериозно да се говори на този етап преди да сте направили изследванията, за които и момичетаат ти споменават. Само да допълня, че спермограма не се прави в лаборатория за да бъде достоверна. Освен това почти 9мм лигавица на 12-ти ден може и да е ОК в зависимост от това каква е продължителността на цикъла ти и кога овулираш. Въобще не се вкарвай все още в някакви филми. Рано е наистина. :)

*
Re: глобули Виагра
« Отговор #66 -: Юни 07, 2010, 13:07:43 pm »
Момичета виждам че глобулите виагра са доста използвани за повлияване на дебелината и качеството на лигавицата.Може да ги поръчате във всяка аптека където се правят лекарства.Еротона е български медикамент.В аптеката на клиниката една готова глобулка струва 8.70лв. това е доста висока цена.Аз лично ги поръчвам в аптека Орфей-2 на булевард Скобелев 71 в софия.Там една глобула струва 6.90 без значение колко глобули поръчваш.Естествено се поръчват от днес за утре.
Re: глобули Виагра
« Отговор #67 -: Юли 19, 2010, 14:29:21 pm »
Глобулите, може да ги поръчате и в Пловдив в аптеката на Язова в уличката срещу радио-телевизионния център.Там са 7лв.бройката.
*
Re: глобули Виагра
« Отговор #68 -: Юни 10, 2011, 14:12:17 pm »
Момичета, в крайна сметка глобулите от Малинов Виагра ли са? На кутийката са ми написали Eroton 50.
Трябва да слагам сутрин, обед и вечер...вечер нямам проблем, но сутрин и на обяд въпреки че лежа по 30мин. като стана почти всичко изтича...как се справихте с това?
Re: глобули Виагра
« Отговор #69 -: Юни 22, 2011, 12:07:37 pm »
Момичета, в крайна сметка глобулите от Малинов Виагра ли са? На кутийката са ми написали Eroton 50.
Трябва да слагам сутрин, обед и вечер...вечер нямам проблем, но сутрин и на обяд въпреки че лежа по 30мин. като стана почти всичко изтича...как се справихте с това?

Дари , виждам ,че темата е доста старичка ,но дано някой пише. И аз се вълнувам от тия глобули. Снощи д-р Стаменов ми ги предписа ,но много се притеснявам дали съм разбрала правилно, и той нищо не писа на бележката по колко пъти да ги пия. Аз разбрах да е по два пъти на ден. Сега гледам ,че си писала ,че на теб по три пъти на ден са ти ги предписали. Би ли ми казала на теб до колко мм ти достига лигавицата по принцип и освен тях пиеш ли естрофем?
*
Re: глобули Виагра
« Отговор #70 -: Юни 22, 2011, 12:40:38 pm »
Диди, лигавицата ми стигна до 9мм, но започнах от 3мм. По три пъти на ден слагах Еротон , Вили от форума ми даде Синстра (виагра за жени) без да питам Докторите започнах да я пия повлиях се много добре започна да расте бързо. Естрофем не съм пила! Аз мисля че лигавицата порасна от Синстра-то, но не мога да съм сигурна защото успоредно употребявах всичко!Пиши ако имаш още въпроси!