0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: глобули Виагра
« Отговор #40 -: Септември 04, 2007, 11:59:36 am »
Само да ви припомня, че точния размер на лигавицата не е от толкова голямо значение, колкото, ако мога така да кажа - качеството й! От виаграта става по-рецептивна! Личния ми опит - без виагра лигавица около 8 мм - неуспешен инвитро опит; с виагра - лигавица малко над 8 мм - успешен инвитро опит!
Както и не забравяйте колко много зависи от качеството на самите ембриони! Факторите за един успешен опит са толкова много и само ако можеше да има еднозначен отговор защо и как точно се случва или не се случва едно или друго!
Не се отчайвайте и смело напред!

P.S. Пак да припомня, че съм чела за успешна бременност с 4 мм лигавица!
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: глобули Виагра
« Отговор #41 -: Септември 04, 2007, 15:53:01 pm »
Само да ви припомня, че точния размер на лигавицата не е от толкова голямо значение, колкото, ако мога така да кажа - качеството й! От виаграта става по-рецептивна! Личния ми опит - без виагра лигавица около 8 мм - неуспешен инвитро опит; с виагра - лигавица малко над 8 мм - успешен инвитро опит!
Както и не забравяйте колко много зависи от качеството на самите ембриони! Факторите за един успешен опит са толкова много и само ако можеше да има еднозначен отговор защо и как точно се случва или не се случва едно или друго!
Не се отчайвайте и смело напред!


Bora, разбира се, че успеха при една процедура е комбинация от много фактори и дебелината на лигавицата е само един от тях. Но ние както и ти преди да успееш се опитваме да направим всичко, за  да увеличим шансовете за успех.
Освен това  го има и психологичния фактор, че не бездействаме във време на почивка.  :lol:



P.S. Пак да припомня, че съм чела за успешна бременност с 4 мм лигавица!

Това наистина е страхотно и звучи много насърчително но все пак остава в графата:

 " Невероятно но факт! "
« Последна редакция: Септември 04, 2007, 15:55:39 pm от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: глобули Виагра
« Отговор #42 -: Септември 04, 2007, 20:48:02 pm »


P.S. Пак да припомня, че съм чела за успешна бременност с 4 мм лигавица!

То това си е цяло чудо !!! 8O
*
Re: глобули Виагра
« Отговор #43 -: Септември 05, 2007, 14:20:17 pm »

Освен това  го има и психологичния фактор, че не бездействаме във време на почивка.  :lol:


Това лично за мен беше главното успокоение  :D

Успех, мили момичета!
*
Re: глобули Виагра
« Отговор #44 -: Септември 07, 2007, 12:08:51 pm »
Момичета, здравейте и от мен във вашия отбор.Аз съм със същия проблем отдавна, но по принцип пиша във друг форум.От три месеца сум без прекъсване на естрофем 2 по 1, аспирин протект,вит.Е, дуфастон след предполагаема Ову и ПЕНТОКСИФАРМ 2 по 2.Моят въпрос е каква е разликата между пентоксифарм и пентоксифилин.А иначе, колкото до страничните действия от тези лекарства - не съм видяла бял ден.Имам всички негативни признаци, включително и потенето , но не като кон, а направо като слон.
Освен това последните два месеца/ не знам дали от лекарствата / имам определен проблем с ОВУ.Единия месец беше под въпрос, а другия определено нямах нито един фоликул.Вече не знам какво да правя.Само меря някакви БТ и те с тези лекарства са ненормално ниски.А досега не съм имала проблем с Ову.Не знам и дали лигавицата ми се е увеличила този месе, защото доки го нямаше.Миналия месец беше горе долу добра за мен, но като няма ОВУ келфайда.Ох станах много подробна, но съм много отчаяна.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: глобули Виагра
« Отговор #45 -: Септември 08, 2007, 11:32:24 am »
Момичета, здравейте и от мен във вашия отбор.Аз съм със същия проблем отдавна, но по принцип пиша във друг форум.От три месеца сум без прекъсване на естрофем 2 по 1, аспирин протект,вит.Е, дуфастон след предполагаема Ову и ПЕНТОКСИФАРМ 2 по 2.Моят въпрос е каква е разликата между пентоксифарм и пентоксифилин.

Кolean, няма разлика, това e един и същи препарат.
« Последна редакция: Септември 08, 2007, 16:58:00 pm от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: глобули Виагра
« Отговор #46 -: Септември 08, 2007, 16:50:04 pm »
Много ти благодаря.И аз така мислех, но не бях сигурна.
*
Re: глобули Виагра
« Отговор #47 -: Октомври 01, 2007, 11:36:13 am »
Момичета, вие всички пиете естрофем.Моят въпрос е дали ви се е отразило на ОВУ/ако имате такава/.Аз го пия 4-ти месец и от тогава нямам Ову.Доки каза, че било нормално при прием на естрофем?????Някой знае ли нещо конкретно по въпроса.Благодаря ви предварително.
*
Re: глобули Виагра
« Отговор #48 -: Октомври 01, 2007, 23:17:18 pm »
Това, което аз зная е че Естрофема пречи на растежа на доминантен фоликул и се предписва през втората половина на цикъла. Но пък за да имаме лигавица при стимулации се дава от първата половина. Но пък аз искам друго да попитам: забелязали ли сте дали има връзка между добро хранене и понасянето на пентоксифилина. И изобщо и моята лигавица напоследък е тънка, а аз хем съм слаба, а и още отслабнах. Дали пък не трябва по-обилно хранене. Вие как сте с теглото.
Re: глобули Виагра
« Отговор #49 -: Октомври 02, 2007, 22:24:59 pm »
Момичета, вие всички пиете естрофем.Моят въпрос е дали ви се е отразило на ОВУ/ако имате такава/.Аз го пия 4-ти месец и от тогава нямам Ову.Доки каза, че било нормално при прием на естрофем?????Някой знае ли нещо конкретно по въпроса.Благодаря ви предварително.
Аз го пих 1 месец и нямах овулация, макар че се надявах да овулирам. Така че мисля, че е нормално това че нямаш овулация.
Re: глобули Виагра
« Отговор #50 -: Октомври 04, 2007, 14:24:09 pm »
Момичета, здравейте!
Моля ви кажете ми на кой ден се почва виаграта? Слага ли се докато имате цикъл или се почва веднага след това? Колко струват глобулите в клиниката на д-р Стаменов?
Моля ви отговорете ми, че ми е спешно. По средата на инвитро цикъл съм.


Всъщност сега виждам,че там продават оригинални глобули, така ли? една глобула-11 лв.

Виждам също, че някой си е правил глобулите в аптека от хапчетата и излиза по-евтино. Същия ефект ли има?
Мерси много!!
« Последна редакция: Октомври 04, 2007, 14:28:24 pm от Ramirez »
*
Re: глобули Виагра
« Отговор #51 -: Октомври 04, 2007, 18:32:29 pm »
И изобщо и моята лигавица напоследък е тънка, а аз хем съм слаба, а и още отслабнах. Дали пък не трябва по-обилно хранене. Вие как сте с теглото.

Аз съм с нормално тегло и не съм усетила да има връзка при мен между теглото ми и промяната в дебелината на лигавицата - но пък не съм и чела по въпроса, честно казано...

Момичета, здравейте!
Моля ви кажете ми на кой ден се почва виаграта? Слага ли се докато имате цикъл или се почва веднага след това? Колко струват глобулите в клиниката на д-р Стаменов?
Моля ви отговорете ми, че ми е спешно. По средата на инвитро цикъл съм.


Всъщност сега виждам,че там продават оригинални глобули, така ли? една глобула-11 лв.

Виждам също, че някой си е правил глобулите в аптека от хапчетата и излиза по-евтино. Същия ефект ли има?
Мерси много!!


Аз лично започнах виаграта със започването на стимулацията и продължих 10-ина дни. Спира се 1-2 дни преди пункцията. Всичко това беше препоръчано от д-р Стаменов.

Моите глобули бяха направени в аптеката на клиника Малинов, но преди една година - мисля, че бяха първите глобули виагра, правени там, така че е трудно да се коментират цените.

А те глобулите се правят точно от хапчетата виагра (25 мг) и се добавят други разни съставки, типични за вагиналните таблетки...

Успех!
Re: глобули Виагра
« Отговор #52 -: Октомври 05, 2007, 18:47:36 pm »
А има ли значение ако се започне с тях малко по-късно от първия ден на стимулация и само ако имаш основателен проблем ли се ползват или е възможно като превантивна мярка да се употребяват също?


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
Re: глобули Виагра
« Отговор #53 -: Октомври 05, 2007, 23:19:24 pm »
А има ли значение ако се започне с тях малко по-късно от първия ден на стимулация и само ако имаш основателен проблем ли се ползват или е възможно като превантивна мярка да се употребяват също?
Ако нямаш проблем с лигавицата - не ги ползвай. Ние ги ползваме, защото виаграта е единствената ни алтернатива. Моята лигавица нараства само с виаграта. Бях чела, че в някои инвитро клиники в чужбина ги ползват при всички случаи, защото прави лигавицата по-рецептивна и оттам шансът за инплантация е по-голям.
Аз лично започвам виаграта възможно най-рано, защото колкото повече дни я слагам, толкова по-добре за лигавицата ми /нараства повече/.
Re: глобули Виагра
« Отговор #54 -: Октомври 06, 2007, 11:27:48 am »
Ще попитам за всеки случей доктора да ми разясни и ще видим, иначе до сега не помня да съм имала проблем или пък не са обръщоли особено внимание на това - не знам, откакто чета за това се замислих.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
Re: глобули Виагра
« Отговор #55 -: Юли 20, 2008, 15:01:31 pm »
Аз поръчах глобулите за второто си икси в аптека в Русе,където ми излязоха на 7,30лв на брой.Те не бяха чували за тях, но аз им обясних за какво става въпрос.От 1 таблетка от 100мг. се правят 4 глобули от 25мг.За сравнение в аптеката на клиника "Малинов" ми излязоха на 11лв бройката.
*
Re: глобули Виагра
« Отговор #56 -: Юли 21, 2008, 16:10:45 pm »
В клиника Малинов вече изработват глобули по 50 мг.Сутрин и вечер по една.Цената е 15.5 на брой , излиза вече по евтино.
*
Re: глобули Виагра
« Отговор #57 -: Юли 21, 2008, 17:16:09 pm »
незнам тези глобули до колко помагат, но на мен ми слагаха инжекции естрадиол, по схема. немски са. обясниха ми, че естрофема не винаги се усвоява от организма. предната стим. лигавицата беше 8.5, а с тях 11мм
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: глобули Виагра
« Отговор #58 -: Август 05, 2008, 17:59:14 pm »
И аз за първи път чувам за тези глобули виагра.Ами това е хубаво щом помага няма лошо.Ще поразпитам аз моя лекар да видим дали е подходящо.
*

    rossy_7

Re: глобули Виагра
« Отговор #59 -: Януари 23, 2009, 17:34:23 pm »
коя клиника?