0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните №94
« Отговор #640 -: Май 05, 2015, 11:41:25 am »
Яничка,навремето мама била на концерт на Мая Нешкова,концерта свършил корема я заболял,но тя предложила на татко да се разходят в парка,естествено и се допишкало :) клекнала и и изтекли водите :lol: от там баща ми се насмита и я води в болницата като тя през целия път му обяснявала,че е добре и иска още да се разхожда :lol: родила ме е след около час :lol: тъй,че иди си на концерт щом се чувстваш добре..
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #641 -: Май 05, 2015, 12:05:07 pm »
Не мисля,че един концерт би бил такава трудност.Все пак си в чужбина,няма всяка седмица такива концерти,не смятам ,че е такова мъчение за бебето,а и шумът мисля,че е притъпен в корема.Забавлявай се,след това незнам как ще можеш да оттидеш
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #642 -: Май 05, 2015, 12:56:17 pm »
Яничка,каквото и да ти кажем ние,едва ли ще ти бъде много от полза,защото всяка от нас е индивидуална и с различно развиваща се бременност. Решението си е изцяло твое и в зависимост от това как се чувстваш.
 На мен лично високата музика напоследък не ми се отразява добре,макар че не съм я напреднала бременност. Миналата седмица с ММ и приятели бяхме на пиано бар.От силната музика ме заболя корем,бебка взе да ме рита и излязох навън.След половин час кибичене навън заедно с моята половинка, той реши да св приберем още в 22ч.Беше ми адски неприятно,но в крайна сметка бебата е най-важна.
  Мисълта ми е,че ако ти се чувстваш добре,ако за бебето силният шум не е голям дискомфорт, то тогава не бива да се лишаваш от това удоволствие.
« Последна редакция: Май 05, 2015, 13:09:08 pm от Синеочка »


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #643 -: Май 05, 2015, 13:49:32 pm »
Аз се чувствам прекрасно, но ме притеснява че бебето рита от силен шум и не знам как ще му се отрази това. То пък да беше на някой друг концерт, ами точно на Лили Иванова. При нея винаги може да е последен :-)
Алекс 77, страхотно е било раждането ти. Само че аз тогава ще бъда в 34-та седмица и не ми се иска да раждам :-)))

26.09.2019
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #644 -: Май 05, 2015, 13:58:40 pm »
Ти пък последен! Тя ще живее с орлите.  :lol:

Re: Тема на бременните №94
« Отговор #645 -: Май 05, 2015, 15:17:01 pm »
Дай Боже да живее с орлите! Аз не съм била на нейните концерти, но при първа възможност бих отишла!
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #646 -: Май 05, 2015, 20:50:58 pm »
Яничка и на мен от силен шум , от прахосмукачката бебето започва да рита, ако съм седнала или легнала и не му е добре също получавам  ритници и сменям позата , така че да му е удобно на него. :D Какво да се прави....
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #647 -: Май 05, 2015, 23:17:07 pm »
да е жива и здрава Лили Иванова ако ще и с орлите да живее тя е малко по-малка от моята баба,ама ако живея в чужбина бих отишла на неин концерт  :) Яничка няма какво да се притесняваш щом ще си на най-неозвучените места.моят малчо като чуе само силен шум и почва яко да рита.като пускам прахосмукачка,когато чуе пералнята че центрофугира също ме рита.когато се суша със сешоар,когато мия чиниите ако ще е и цял ден да не е помръднал,ама чуели чиниите веднага се активизира.също много ме рита когато по телевизията дават реклами,особено тази реклама на Пиринско дето е с гайдите така започва да ме рита ,а на мен ми лази по нервите тази реклама нищо че много я харесвам.  четох преди време статия за музиката и бебета в корема на майката.пишеше че малчовците харесвали най-много класическата музика,а най-непоносима за тях била хеви метал музиката.разбира емо за мен,защото самата хеви метал музика е предимно барабани и електрически китари. ако влезнете в ютюб напишете звуци ,които преспиват новородено ще ви излезнат именно шумове като прахосмукачка и сешоар,освен белите шумове  8O ами на мен ми е чудно как така новородените заспиват на шумове от прахосмукачка и сешоар,а когато са в корема на майката те ритат много и то  8O

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #648 -: Май 06, 2015, 09:14:03 am »
Още не съм пускала прахосмукачка при бебка, но сешуарът определено не я притеснява.
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #649 -: Май 06, 2015, 09:30:18 am »
Прахосмукачка и сешоар не притесняват Алек,ама рекламата на Пиринско.. :lol: застива и замлъква и докато не свърши дори и не яде :lol:
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #650 -: Май 06, 2015, 11:48:52 am »
Прахосмукачка и сешоар не притесняват Алек,ама рекламата на Пиринско.. :lol: застива и замлъква и докато не свърши дори и не яде :lol:

Хахахахаха, явно трябва да я намеря да я гледам, че даже не знам за какво става въпрос.

Значи го реших за концерта - отивам и ще взема таткото с мен да ме чака пред залата. Ако много се разрита малката си тръгваме и толкоз.

26.09.2019
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #651 -: Май 06, 2015, 13:07:29 pm »
Яничкa, отивaй спокойно. Винaги можеш дa си тръгнеш по-рaно, aко ви е некомфортно с бебето.
Моят син се успокоявaше много и зaспивaше от шумa нa сешоaрa до първaтa годинкa. Товa ми беше нaй-вaжният уред вкъщи :)
Момичетa, aз от вчерa съм в Шейново с контрaкции и болки. След няколко системи с мaгнезий и инжекции но шпa вече съм знaчително по-добре. Слaгaт ми и венозен aнтибиотик зaрaди второто бебе превaнтивно. Ще си поседя сигурно пет денa тук :(



*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #652 -: Май 06, 2015, 13:50:28 pm »
Дръж се linapoli
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #653 -: Май 06, 2015, 14:12:06 pm »
Linapoli,на  много неприятни СПА процедури ти се налага да се подлагаш,но вярвам ,че всичко ще бъде наред.Бебчо е борец,като майка си, така че съм убедена,че след няколко месеца ще се гушнете.


Всеки миг е още един шанс...
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #654 -: Май 06, 2015, 14:25:20 pm »
Линаполи дано се оправиш скоро и да се приберете скоро в къщи ! Защо трябва да се случват такива неща,не може ли една бременност да си върви нормално за да може човек да и се наслади??? Какво казват лекарите на какво се дължат тези контракции и болки толкова рано?
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #655 -: Май 06, 2015, 18:44:22 pm »
Яничкa, отивaй спокойно. Винaги можеш дa си тръгнеш по-рaно, aко ви е некомфортно с бебето.
Моят син се успокоявaше много и зaспивaше от шумa нa сешоaрa до първaтa годинкa. Товa ми беше нaй-вaжният уред вкъщи :)
Момичетa, aз от вчерa съм в Шейново с контрaкции и болки. След няколко системи с мaгнезий и инжекции но шпa вече съм знaчително по-добре. Слaгaт ми и венозен aнтибиотик зaрaди второто бебе превaнтивно. Ще си поседя сигурно пет денa тук :(
Стискам палци всичко да е наред.
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #656 -: Май 06, 2015, 19:36:00 pm »
Блaгодaря момичетa зa милите думи и стиснaтите пaлци :)

Веситa, никой не ти дaвa обяснение зaщо. Проaто се случвa! Имa много бъдещи мaми в отделението с контрaкции. Стaите сa пълни :(



Re: Тема на бременните №94
« Отговор #657 -: Май 06, 2015, 23:14:32 pm »
Линаполи, за последно да ти е за тази бременност!  пускат те след 5 дни в перфектно състояние и после чак по термин в болницата!   :lol:
Яничка, аз не бих отишла на концерт заради дългото стоене на 1 стол- просто умалявам и краката ми много се подуват.  Но ти най-добре си знаеш как се чувстваш.
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #658 -: Май 06, 2015, 23:55:59 pm »
linapoli,Зинат антибиотик ли ти вливат,мила? Аз пак трябва да го пия тези дни превантивно поради опасност от инфекция,заради бактерии
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #659 -: Май 07, 2015, 15:33:19 pm »
Linapoli, дано бързо се прибираш в къщи и да не се повтаря. И аз това питам още от предните бременности - що така става? От къде са тези болки и контракции :( За това и още не мога напълно да се отпусна и да се радвам на бебчето. Стискам палци всичко да е наред!