0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #80 -: Март 11, 2007, 10:01:14 am »
Лейдито, колко инча ти е монитора? Аз на 800x600 се пуля много (на 17-ка съм и съм настроила на 1152), но и на 15 пак си пускам 1024 най-малко.
П. П. да допълня мението си и да конспектирам задачките:
Лейди видях тракинга, около 8% ползват 800x600 и по-малка. Този процент многоо намалява. Средно за изминаклите 3 години е бил 15-20% - сега е 8.

задачки до тук:
1. Превод на съобщенията където все още са останали от английската версия
2. Лилава тема и по-тъмна тема за розичката (в синьо и сиво? - става ли?). Само , че не виждам смисъл да се правят повече от още 3 теми.
3. Добри и момчето от ICN ще пренасочат линковете към стария сайт zachatie да водят към новото му място - http://old.zachatie.org, но там всички линкове водят насам - остават само статиите за да няма неработещи връзки  към нашия сайт във форуми, мейлови, други сайтове.

Ако има още нещо казвайте - кое да се направи сега и кое при следващата актуализация.
« Последна редакция: Март 11, 2007, 10:10:59 am от cygnus »
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #81 -: Март 11, 2007, 11:06:10 am »
2. Лилава тема и по-тъмна тема за розичката (в синьо и сиво? - става ли?).Само , че не виждам смисъл да се правят повече от още 3 теми.
 
Дони, явно въпреки дългия ми пост, не си разбрала точно какво имах предвид. Не искам нова тема "за розичката ", а просто дали има начин поне темите, които да готови сега да са близки по тоналност като старите. Освен това преди нямаше толкова много БЯЛО, откъдето всъщност идва проблема с "ослепяването". Просто въпроса ми е дали може оцветяването да става както преди, след като избереш съответната тема. Явно е, че не само на мен ми е много светло, и други момичета го казаха.
Така че след като ще си създаваш работа специално за мен, мерси, но недей  :)
Когато влизам ще чета с почивки. Благодаря, че си ме изчела.
Приятен ден: Вени



*
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #82 -: Март 11, 2007, 11:13:29 am »
Рози, разгледах старите теми, бялото което се редува е същото бяло като сега, само че целия фон на страницата, който е зад форума е по-тъмен. Това ли имаш предвид? А тъмното е с подобна интензивност, но друг нюанс, специално за синьото. Разгледах и наложих другите форуми - bg-mamma, rozali, az-jenata, mamaibebe, teenproblem, същото бяло като интензивност е като ги налагах една до друга страничките съответно в темите и в списъка с темите. Ти коя тема си ползвала в стария форум? Може да е била по-тъмна. Не ми е проблем да направим тема специално заради тебе ( и не само), как ще четеш с почивки, стига глупости. Ако почивките са за бира може  :) Освен това има един такъв проблем на TFT дисплеите, който бледите цветове се виждат като бели. Застани на 1 крачка встрани на монитора и се вижда реалния цвят, който е излиза на CRT. Голяма боза е с тези цветове, наистина. Я ела на ако искаш да не спамваме :)
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #83 -: Март 11, 2007, 11:41:56 am »
Ида, ида.....направо летя......летя с колата, летя с колата.........  :lol: :lol: :lol:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #84 -: Март 11, 2007, 13:51:19 pm »
Дони, на предишното синьо-лилаво бяха по-наситени цветовете.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #85 -: Март 11, 2007, 19:47:10 pm »
Да се поожалвам и аз :lol:
От вчера не можех да влизам тук (ползвам Мозилата), тази вечер реших да пробвам с Интернет експлорера - е, стана, но всичко е супер бавно. Кво да правя?

« Последна редакция: Март 11, 2007, 19:49:10 pm от Mari_Pz »
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #86 -: Март 11, 2007, 23:07:34 pm »
Смени си доставчика  :lol: :lol: :lol:
 :love:  :cuddle: :heartbeat:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #87 -: Март 13, 2007, 19:39:39 pm »
Я, сега ми хрума нещо: дали е възможно като кликнем в/у календара, той  да се отваря, но в нов на браузър /като банерите примерно/, понеже така или иначе прекарваме повече време във форума, от колкото в сайта. На мен лично би ми било по-удобно!
Благодаря!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #88 -: Март 13, 2007, 21:16:27 pm »
Я, сега ми хрума нещо: дали е възможно като кликнем в/у календара, той  да се отваря, но в нов на браузър /като банерите примерно/, понеже така или иначе прекарваме повече време във форума, от колкото в сайта. На мен лично би ми било по-удобно!
Благодаря!
Възможно е, но няма да го направим, защото се стремим да обединим всички компоненти на сайта а не да ги разделяме. Банерите е задължително да отварят нов прозорец, защото така става ясно на потребителя че напуска нашия сайт.
А Специално за тези от вас които искат да им се отваря в нов прозорец е добавен екшъна в менюто при дясно копче върху връзката - отвори в нов прозорец или в нов таб.

Поздрави :-)
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #89 -: Март 13, 2007, 22:18:56 pm »
Благодаря ти за вниманието, и като се замисля имаш право, но тъй като с една дузина дружки от форумките си бъбрим и по др. месенджъри, пък едновременно ровим в архива, после пък се връщаме на нашите календари и ми се стори че би било удобно, но пък от др. страна не се бях сетила за нов прозорец или в нов таб.
Мерси!!! :D

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #90 -: Март 14, 2007, 16:35:40 pm »
A lilavi4ko nqma li da ima?
 :balk_146:
ХА-ХА!
И АЗ СЪМ ФЕН НА ЛИЛАВОТО. :cheerleader:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #91 -: Март 17, 2007, 07:49:11 am »
 :help: Пиша тук за да не отварям нова тема!

В няколко от темите има "кофти" външна намеса!

Някой се е чудил какво да прави нощес!

Дано някой от модераторите ги види и махне!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #92 -: Март 17, 2007, 09:53:32 am »
и аз писах на бийста на лични за същото!
то бива, бива простотия, ама чак пък толкова.....
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #93 -: Март 17, 2007, 10:05:50 am »
Момичета, вчера вечерта имаше по всички теми такива спамове, днес вече и от други гости. Постоянно се триеще вчера и така старите теми се връщаха на мястото си. Но като пишете по старите теми, те си остават лепнати отпред. Освен това като се изтрие спама думите ви увисват във въздуха.....като на Мишето примерно.  :lol:  Не пишете по темите, модовете ще си свършат работата. Явно някой си няма другара работа и си запълва времето със спамене.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #94 -: Март 17, 2007, 11:20:26 am »
Момичета, вчера вечерта имаше по всички теми такива спамове, днес вече и от други гости. Постоянно се триеще вчера и така старите теми се връщаха на мястото си. Но като пишете по старите теми, те си остават лепнати отпред. Освен това като се изтрие спама думите ви увисват във въздуха.....като на Мишето примерно.  :lol:  Не пишете по темите, модовете ще си свършат работата. Явно някой си няма другара работа и си запълва времето със спамене.

:flower:Розита, помислих си го, но ги пуснах :bonk:.....сега ги изтрих!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #95 -: Март 17, 2007, 11:41:21 am »
Mишенце , не го написах , за да си ги триеш, а да ви кажа че няма идея да пишете. Защото и да пишете, както виждаш файда нЕма  :x Тези "набези" ги забелязвам то няколко дена, но от вчера станаха системни и навсякъде. Да са живи и здрави модовете, че постоянно трябва да трият. Не знам какъв темерут трябва да си, за да се "ебаваш" така (ще простите думата, ама си е точно така). Дразнещо е, спор няма, като се наиграят ще се спрат. Игнорирайте ги и толкова.
« Последна редакция: Март 17, 2007, 11:42:53 am от BLACK_ROSE »
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #96 -: Март 17, 2007, 13:16:54 pm »
Розита спор няма, гнусничко е доста, ноооо ума на някого стигнал за това!

Толкова могли, толкова помислили! Живи, здрави!

 :thankyousign: Да имате нерви да ги триете!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #97 -: Март 19, 2007, 17:23:04 pm »
Аз пак почвам да питам, :lol: е ли възможна опцията като си рефрешвам - Непрочетени публикации - да Не излизат последните постове в трите игри в "На кафе и т.н." :wink:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #98 -: Март 19, 2007, 21:23:28 pm »
Ще бъдат отделени в подфорум скоро.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #99 -: Март 19, 2007, 22:44:37 pm »
Мерсиии, така ми бяха "писнали", ако че форума "На кафе..." е за забавление  :balk_602:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com