0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Много ми хареса вида на сайта
« -: Март 08, 2007, 09:12:52 am »
Изключително приятно ме изненада днес сутринта. Страхотен е :D
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
*

    Tarja

  • *
  • 520
  • \m/ metal inside \m/
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #1 -: Март 08, 2007, 09:26:12 am »
Да, и аз съм приятно изненадана.
Ако знаете как мигах преди малко като го видях - смешна картинка  :D
         Equally Destructive
*
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #2 -: Март 08, 2007, 09:27:34 am »
Радваме се че ти харесва (надяваме се за всички - или поне за повечето - да е така).
Доста труд падна, но според нас си заслужаваше.
Сайта не беше подновяван повече от 3 години, повечето проблеми със скороста идваха от използвания стар софтуер, интеграцията между компонентите не беше добра - сега всичко е като един монолитен блок, търсачката работи с всичкия контент с който разполага сайта - статии и форуми, преминаването от сайта към форума и към календара става гладко и линковете към основните места винаги са на удобно място в хедъра.
Отделно реорганизацията на статиите и преразделянето им в категории беше отлагана  отдавна, но новата организация спомага за по лесното откриване на търсения материал.

Ако намерите нещо друго което сме постигнали а не сме забелязали :-) - пишете тук, също така не ни спестявайте критиката ако нещо не ви харесва - и тях пишете тук.

Поздрави и весел празник на дамите :-)
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #3 -: Март 08, 2007, 09:30:49 am »
   Супееер!!! :P Много ми харесва!И аз много се изненадах,но приятно!
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #4 -: Март 08, 2007, 09:31:21 am »
Изключително приятно ме изненада днес сутринта. Страхотен е :D

И мен също :lol: И е много по-бърз!Супер!!!
*
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #5 -: Март 08, 2007, 09:31:34 am »
Или аз невиждам или още няма отметка за да променя изгледа на страницата. Ще ми помогнете ли. Благодаря

П.П. Сайта е прекрасен  :lol:
« Последна редакция: Март 08, 2007, 10:13:43 am от Perdeto »
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #6 -: Март 08, 2007, 09:42:59 am »
Аз имам една леееека забележка за визията - понеже не виждам да е възможно смяна на цвета, ми се ще да има такава опция и шрифта в това сиво, някак ми бледнее, може би щото много недовиждам, ама ще е хубаво да си е в черно :D
*
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #7 -: Март 08, 2007, 09:59:09 am »
Или аз невиждам или още няма отметка за да променя изгледа на страницата. Ще ми помогнете ли. Благодаря
Ако "изглед" означава цвета - засега не може. Бързахме да пуснем сайта и имаме тема само в този цвят. Скоро ще имаме смяна на цветовете както преди, но само за форума. Сайта ще си е винаги оранжев.
А сивото може и да го пипнем - вече имаме няколко оплаквания че е малко свтличко.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #8 -: Март 08, 2007, 10:00:16 am »
Да ни е честит новия вид на сайта и със здраве да си го ползваме.  :lol: :lol: :lol:


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #9 -: Март 08, 2007, 10:03:00 am »
Поздравления за новия облик на сайта. Чудесен е!  :)

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #10 -: Март 08, 2007, 10:11:49 am »
:flower:Прекрасна сутрешна изненада!
Много нежен и фин изглед!
 :drawing:
Радост за очите!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #11 -: Март 08, 2007, 10:34:56 am »
Поздравления за добре свършената работа! Много ми допада новия вид!
  09.11.2007
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #12 -: Март 08, 2007, 10:45:50 am »
Аз пък ще си призная, че съм по-консервативна явно и стария си ми харесваше повече. Като с това не искам да обидя хората работили по новия фейс на сайта. :oops:
« Последна редакция: Март 08, 2007, 10:58:27 am от evro »

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #13 -: Март 08, 2007, 10:46:31 am »
Поздравления сайта е станал страхотен върха е браво на вси4ки който са се потрудили.

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #14 -: Март 08, 2007, 11:17:37 am »
Браво! Поздравления! Страхотен подарък!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #15 -: Март 08, 2007, 11:26:52 am »
Аз имам една леееека забележка за визията - понеже не виждам да е възможно смяна на цвета, ми се ще да има такава опция и шрифта в това сиво, някак ми бледнее, може би щото много недовиждам, ама ще е хубаво да си е в черно :D
Сега как е?
*
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #16 -: Март 08, 2007, 11:35:48 am »
Така е супер  :lol: :lol: :lol:

"Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него."
 Буда
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #17 -: Март 08, 2007, 11:41:38 am »
Аз имам една леееека забележка за визията - понеже не виждам да е възможно смяна на цвета, ми се ще да има такава опция и шрифта в това сиво, някак ми бледнее, може би щото много недовиждам, ама ще е хубаво да си е в черно :D
Сега как е?
сега е по-добре, но ако има чалъм контраста на цветовете да се засили /имам предвид началната страница на форума, изглежда ми "размита" таблицата с подфорумите/
Иначе наистина е бърз, ще свикна и с този фейс, аз така реагирах и предишните 2 пъти на промените, даже до скоро си пазех стааария календар Woman desktop.
 :balk_602:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #18 -: Март 08, 2007, 11:46:26 am »
evro, с течнокристален монитор ли си? Има едни режими, които се нагласят, в момента моя е на SRGB и ми показва както е на CRT монитор. В другия режим беше един килотенорозов цвят - леле мале. Оказва се, че бледите цветове се виждат много различно на течнокристалните монитори. Да не говорим, че бледорозово, бледосиньо, бледожълто и бледосиво и т. н. ако са много бледи на течнокристален монитор са еднакво бели... Не знам според кои монитори обаче трябва да се оптимизират сайтовете  :(
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #19 -: Март 08, 2007, 11:51:40 am »
Да, душа с такъв съм. Ще видя ко мога да направя с настройките!
Тенки!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com