0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #20 -: Март 08, 2007, 12:21:31 pm »
Май се пооаках с тия настройки, абе тръбата си е тръба ми много е ретро вече.
Ще почакаме да излезнат цветовете за изгледа по избор!
Благодаря, отново!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #21 -: Март 08, 2007, 12:31:01 pm »
Когато влязох в сайта бях - 8O :D Много добре изглежда. Хубава осмомартенска изненада. :D Дори вече виждам лентичките - нещо, което не успявах да направя преди.




*
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #22 -: Март 08, 2007, 12:35:51 pm »
Благодарности за желанието и усилията да направите това обновление. Супер е.
Само да питам, може ли да се направи по-едър маркера за тема, в която си публикувал отговор? Малко съм недоскиф :lol:
Мерси.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #23 -: Март 08, 2007, 13:33:44 pm »
Много хубаво оранжево :D, много ми харесва цвета :D, браво
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #24 -: Март 08, 2007, 15:08:22 pm »
Сайта изглежда страхотно!!!!!!  8O Сутринта се почудих в първия момент къде съм  :lol:
Аз съм извън България. Сайта се зарежда страшно бързо!! Преди винаги ми даваше някаква грешка в сайта, сега всичко е наред!

Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #25 -: Март 08, 2007, 15:27:48 pm »
Ами да си призная честно - малко съм раздвоена... От една страна супер добре върви, по-пригледен е, но...

Ами тези два банера, един върху друг ми се струват доста претрупани.... Отделно бутона "Отговорност" най-горе е избягал на втори ред, а не си седи на мястото (най-горе в дясно)... Има отместване на бутона със стрелката по хоризонталата на търсенето горе в ляво...(ама и аз съм тотално професионално деформирана, сорри)

Иии, да деее, искам си скиноветеееееееееее  :lol: :lol: :lol: Чакам ги с нетърпение  :lol:

ПП - става дума за форума, не за сайта
« Последна редакция: Март 08, 2007, 15:43:03 pm от rally_pat »

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #26 -: Март 08, 2007, 16:00:08 pm »
  Харесва ми!  :D Браво и благодаря на всички, които са се потрудили, за да изглежда сайта по този начин.
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #27 -: Март 08, 2007, 17:17:52 pm »
Ами аз не съм особено очарована... може би бях твърде афектирана сутринта от гадостната дискусия по Нова; да, изглежда някак по-разчупено, но ..не знам, може би съм по-консервативна. Основно не ми харесва, че често трябва да "въртя" наляво и надясно страницата, защото текст и автор не ми се вместват в екрана.
Иначе наистина много бързо се зарежда.
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #28 -: Март 08, 2007, 17:45:39 pm »
Още едно нещо, когато зареждам за първи път дадена тема с нови, квадратния банер горе дясно се премества временно върху банера тип "sky" над breadcrump-a. После сам се връща на място.

На FireFox: ако заглавието на под-форума и темата са дълги, се получава застъпване върху горната навигация на темата.

Ето илюстрация: http://snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=112006
Парола: zachatie

« Последна редакция: Март 08, 2007, 17:56:48 pm от rally_pat »

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #29 -: Март 08, 2007, 18:03:32 pm »
Рали, забелязах го това със заглавието ... Надявам се да има начин да с оправи.
Тва разместване на банера как се получи? Току шо го пуснах  с FireFox и е ОК. Я дай рефреш и ctrl + F5.
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #30 -: Март 08, 2007, 18:18:39 pm »
Тва разместване на банера как се получи? Току шо го пуснах  с FireFox и е ОК. Я дай рефреш и ctrl + F5.

Дони, това разместване на банера го получих на IE6, като цъкна на нови в голяма тема... Получава се за 2-3 секунди и бая го дебнах да го шотна  :lol:

Между другото, трябва да се погледне и на IE7, защото там също могат да изкочат разни мизерийки, ама аз нямам... още не съм качила StandAlone версията  :?

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #31 -: Март 08, 2007, 18:20:41 pm »
Рали, със седмицата съм - екстра е.  8)
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #32 -: Март 08, 2007, 18:22:36 pm »
Рали, със седмицата съм - екстра е.  8)
СУПЕР  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #33 -: Март 08, 2007, 18:28:28 pm »
За мен най-важно е, че е много по-бърз, не че визията е маловажна, ама като нямам тъпение да я "дочакам?  :lol: И вече ме разпознава от първи път, не ми иска два пъти парола! :lol: Страхотна идея и подарък за нас потребителите!
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #34 -: Март 08, 2007, 19:24:03 pm »
Прекрасен осмомартенски подарък!Благодарим ви!
  П.П.Аз също чакам с нетърпение цветовете по избор,че ми е светличко,доста! :lol:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #35 -: Март 08, 2007, 20:11:39 pm »
Благодаря за осмомартенския подарък на всички, които са се потрудили. Чак сега можах да оценя разликата в скороста, защото на работата нета е бърз, но вкъщи не е. Да ама сега много бързо зарежда всичко и у нас. Браво!
П.П. И аз си чакам синия цвят, ама то не е толкова важно.
*

    Tarja

  • *
  • 520
  • \m/ metal inside \m/
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #36 -: Март 08, 2007, 21:30:21 pm »
Много смешно - в офиса от сутринта всичко се показва с новия интерфейс, а сега вкъщи влизам и гледам стария  8O Първо на началната страница, после и във форума... С един рефреш се оправя, ама ми стана странно отначало  :D
         Equally Destructive
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #37 -: Март 08, 2007, 22:58:42 pm »
Аз пък ще си призная, че съм по-консервативна явно и стария си ми харесваше повече. Като с това не искам да обидя хората работили по новия фейс на сайта. :oops:

 :balk_602:
И на мен преди ми харесваше по-вече.
Но и с този ще свикнем.
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #38 -: Март 09, 2007, 00:22:41 am »
Браво на вас!
Като организация, бързина и удобство е СУПЕР.
Малко интерфейса не ме кефи, ама Beast каза, че ще бутнат тук-там.  :D
На мен множко ми се вижда белия тон, малко вади и измаря очите, не ми харесва и оранжевото в заглавията на темите. С черничко беше по-добре.
Иначе, да ви кажа честно, снощи, по-скоро през нощта, както си разглеждах и четях и изведнъж - БАМ - нов фейс. Отначало си помислих, че много ми се спи, ама след като всичко започна да се отваря бързо разбрах каква е работата. Много приятно ми стана. Поразгледах и ми допадна.
Браво на страхотния екип!
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #39 -: Март 09, 2007, 10:18:08 am »
Прекрасен осмомартенски подарък!Благодарим ви!
  П.П.Аз също чакам с нетърпение цветовете по избор,че ми е светличко,доста! :lol:
:thankyousign:
И аз съм на същото мнение.

П.П. Как се попълват рождените дни в календара?
« Последна редакция: Март 09, 2007, 10:22:34 am от pgzenga »