0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #40 -: Март 09, 2007, 10:32:37 am »
Като си попълните рождената дата в профила, автоматично отива в календара :)
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #41 -: Март 09, 2007, 11:53:46 am »
Много ми харесва! Браво! Много е свеж! :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:

Аз също бих искала да има възможност за смяна на цвета във форума. Така бързо разбирах дали съм логната или не  :mrgreen:.
Мъкааааа с тия "споделени" компютри  :wink:
*
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #42 -: Март 09, 2007, 12:42:03 pm »
Много ми харесва! Браво! Много е свеж! :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:


*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #43 -: Март 09, 2007, 13:47:37 pm »
Оф, съжалявам, че ще критикувам, ама на ИЕ7 се застъват горе темата, отговора и т.н. Половината от нещата не се виждаха. Разделителната способност е проверена :lol: и не е от нея. Горе логата не са много на място и това квадратното с банерите на клиниките изобщо не стои на място там. Както и банера в центъра на страницата. Изглежда ми по-квадратен и някакси не оразмерен. Съжалявам да го кажа :oops: Предишния като външна подредба изглеждаше някак по-пригледен и с по-нормален шрифт. Когато публикуваш отговор, в предишния вид имаше възможност от долния край да си се прехвърлиш в подфорума - сега прехвърляш цялата страница, за да стигнеш там. Не винаги се разбира кога една тема си я прочел или има нови отговори. И за капак - всичко ми зарежда доста по-бавно и много често нямам достъп до сайта. Освен мен още един човек в Германия не може да го отваря нормално :(
П.С. И моля ви се, върнете и другите цветови схеми, че това оранжево на форума побърква :( Ужасно измаря очите и натоварва :(   
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #44 -: Март 09, 2007, 14:38:23 pm »
Гане, в момента правим две цветови схеми допълнително засега - една в синьо и една зелено, а по-нататък може да добавим и още, ама нали знаеш как се работи на прибежки и после на спокойствие до 3 ч през нощта , след като е свършило "препускането". Надявам се до утре да успеем, ако не - вдругиден.

Това със застъпването на pathway със същинския форум вече го оправих снощи, дай няколко пъти ctrl + F5 и ще се опресни. При мен се вижда добре, и аз съм с ИЕ 7.

Гане, за банерите няма начин - има договорни отношения с рекламодатели и не можем да им сменим нито размерите и нито позициите на този етап за да не се получат недоразумения. Както и да го мислим за тях - все ще са там (на първа страница, без скрол, което ще рече в горната част на страницата)... Всички сайтове, които се издържат от реклами, имат такива,  а рекламата освен членския внос е единствения източник на финансиране на сдружението и покрива разходите по събития, дипляни, хостинг, домейн, собствен сървър, административни разходи и др. 

pathway в долния край на форума се надявам да може да се постави, но ще трябва да питам биста.

Пишете всички забележки и предложения в тази тема, за да може да я следим, когато правим корекциите!!!

Има и други неща, които са в списъка за доизкусуряване, така че все още не може да се каже, че работата е нацяло свършена.
« Последна редакция: Март 09, 2007, 14:48:58 pm от cygnus »
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #45 -: Март 09, 2007, 14:49:10 pm »
Дони, знам че е така за банерите - но просто в случая стоят като лепнати и не се връзват като форма с останалото. Просто трябва малко да се пипнат. Знам че е много трудно и е работа бая. Губи се от естетическия вид на страницата, не за друго. Разля се много по страницата - преди беше доста по-компактен и стегнат. Поне такова е моето мнение. Много по-добро впечатление според мен прави стегнат сайт. Но все пак вие ще решите :D
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #46 -: Март 09, 2007, 14:55:26 pm »
На каква резолюция си?
Вече е 1024x768 - ако си на тази резолюция трябва да ти запълва целия екран.
Преди беше за 800x600 и оставаше празно място отстрани.

Аз съм на 1152x1024 и в момента имам празно място отстрани.

Новите сайтове, тенденцията е да се оптимизират за по-високата резолюция. пример CNN, MTV. Още повече нашия рядко си сменя "костюма" (от 3 г. и половина не беше променян).
« Последна редакция: Март 09, 2007, 14:59:21 pm от cygnus »
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #47 -: Март 09, 2007, 16:45:51 pm »
На 1024х768. Така е, но преди да го смените с този му вид изглеждаше доста добре и по-пригледен.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #48 -: Март 09, 2007, 16:51:50 pm »
Гане, докато стане прегледен минаха месеци в доизкусуряване и разместване. Споко, и този ще стане така.  :)
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #49 -: Март 09, 2007, 16:57:18 pm »
Сигурна съм, за което сме много благодарни на всички вас, които работите по него! Просто споделям какво не ми хареса :)
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #50 -: Март 09, 2007, 17:00:52 pm »
Ама естетвено, това е много важно!
*
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #51 -: Март 09, 2007, 17:51:34 pm »
Много е хубав форума, малко ни е трудно в началото, но се свиква. И на предната промяна ми беше странно, но като свикне човек после е супер. Благодарности на хората,които се трудят за наше удобство.
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #52 -: Март 09, 2007, 17:56:02 pm »
Благодарности на дизайнерите. :D  Голяма работа е свършена.
Много ми харесва. По-удобен е за менажиране и с по-съвременна визия.
 :cool:
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #53 -: Март 09, 2007, 18:57:04 pm »
Днес специално ми се обадиха от една рекламна агенция да ни похвалят за прекрасния редизайн :D
Браво на Дони и Добри, нека им благодарим за труда и безсънните нощи!
 :wave: :cheerleader: :thankyousign:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #54 -: Март 09, 2007, 22:48:15 pm »
Браво и от мен :Dчучдесна работа сте свършили.Единственото,което не ми харесва е че страницата не се събира на екрана и това постоянно ходене на ляво и на дясно малко ме изнервя.Не мога да разбера кой е автора на дадена публикация ако не местя посоките.Вярвам че с времето ще го оправите. :balk_121:
*
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #55 -: Март 09, 2007, 22:51:38 pm »
Супер е!
Много ми харесва. Поздравления!!!  :balk_46:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #56 -: Март 10, 2007, 01:17:30 am »
Днес специално ми се обадиха от една рекламна агенция да ни похвалят за прекрасния редизайн :D
Браво на Дони и Добри, нека им благодарим за труда и безсънните нощи!
 :wave: :cheerleader: :thankyousign:

Стискаме палци тази година да вземе награда не само за календар, ами и за сайт ;) За да е пълна наградата за тях!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #57 -: Март 10, 2007, 04:20:53 am »
Стискаме палци тази година да вземе награда не само за календар, ами и за сайт ;) За да е пълна наградата за тях!
Ето тук са нашите хубавици Оля и Мели с наградите :)

  Първа награда на
журито и на публиката
 за БГ Сайт 2004
 
Втора награда за
информативен сайт в
"Компютърно пространство" 2004
Награди и отличия на zachatie.org за 2004 г.

« Последна редакция: Март 10, 2007, 04:22:35 am от cygnus »
*
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #58 -: Март 10, 2007, 04:24:53 am »
Браво и от мен :Dчучдесна работа сте свършили.Единственото,което не ми харесва е че страницата не се събира на екрана и това постоянно ходене на ляво и на дясно малко ме изнервя.Не мога да разбера кой е автора на дадена публикация ако не местя посоките.Вярвам че с времето ще го оправите. :balk_121:
Пими, така се получава, защото си на резолюция 800x600, а сайта е оптимизиран за 1024x768.
Може да намалиш страницата като натиснеш клавиша ctrl и завъртиш леко средното търкалце на мишката (за скролиране) докато се вмести в ширината на прозореца ти. (така обаче се полуава леко замъгляване на буквите)
Другия вариант е да промениш резолюцията на дисплея си на 1024x768.  Десен бутон на десктопа на windowsa - Properties - Settings - Display resolution -> и оттам с плъзгача на 1024x768.
« Последна редакция: Март 10, 2007, 04:36:17 am от cygnus »
*
Re: Много ми хареса вида на сайта
« Отговор #59 -: Март 10, 2007, 07:22:22 am »
И на мен много ми харесва. Цветовете на форума са много приятни (меки) и очите ми не се уморяват при по-дълго четене. От чужбина се зарежда много добре и работи доста бързо, но при мен и преди си беше така.
Мисля, че заглавната страница на сайта трябвя да е с по-наситени цветове или фона да е като на горния над "Как да стана член?", "Как да направя дарение?".
Много добра работа сте свършили!!!