0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    adi1971

  • *
  • 41
  • направи каквото трябва пък да става каквото ще
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #20 -: Февруари 26, 2007, 18:26:25 pm »
 :comm: :grouphug2:това за касичката е напълно вярно Само едно немога да разбера защо са го обърнали на търговия човешкото здраве :lol:
*
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #21 -: Март 28, 2007, 15:54:39 pm »
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА ИМАМ 2 НЕ УСПЕШНИ ОПИТА ИН ВИТРО ПРИ ДР ТАБАКОВА СЕГА СМЯТАМ ДА ЗАПОЧНА БОРБАТА ОТНОВО :sperm:НО НЕ СЪМ СИГОРНА ЧЕ ИСКА ПРИ НЕЯ ДА ГО ПРАВЯ А СЪЩЕВРЕМЕННО МЕ ЕСТРАХ ДА ОТИДА ПРИ ДРУГ ЛЕКАР :balk_145:
Мила може да си взела решение вече но аз бих отишла при друг
*

    adi1971

  • *
  • 41
  • направи каквото трябва пък да става каквото ще
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #22 -: Март 28, 2007, 19:09:22 pm »
вече взех това решение и имам час за ДР СТАМЕНОВ благодарение на вас :balk_46:за което благодаря страхотни сте малко съм притеснена но сигорно е нормално 8O
*
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #23 -: Март 28, 2007, 20:56:35 pm »
Поздравления
*
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #24 -: Март 28, 2007, 21:13:48 pm »
Момичета, мен ме прегледа д-р Персенска от клиника "Малинов". Тя ми изготви и експертно мнение за документите. Сега се чудя дали и ин витрото ще ми прави тя или д-р Стаменов, как мислите? Ако не съм при д-р Стаменов, то няма нужда да си сменям лекаря за по-неизвестен. Има ли някой от вас при д-р Персенска?

*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #25 -: Март 28, 2007, 23:21:30 pm »
Момичета, мен ме прегледа д-р Персенска от клиника "Малинов". Тя ми изготви и експертно мнение за документите. Сега се чудя дали и ин витрото ще ми прави тя или д-р Стаменов, как мислите? Ако не съм при д-р Стаменов, то няма нужда да си сменям лекаря за по-неизвестен. Има ли някой от вас при д-р Персенска?

Du6ka, при кой лекар ще си зависи само и единствено от теб.

Ин Витро процедурите в к-ка " Малинов " ги прави  д-р Стаменов.

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #26 -: Март 28, 2007, 23:29:07 pm »
du6ka, не се притеснявай! Д-р Стаменов и д-р Персенска работят в екип и са чудесни! :balk_103:
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #27 -: Март 29, 2007, 08:36:47 am »
du6ka, не се притеснявай! Д-р Стаменов и д-р Персенска работят в екип и са чудесни! :balk_103:

du6ka, така е двамата работят в екип. Доста често по време на прегледите ми и двамата са в кабинета. Така когато д-р Стаменов отсъства д-р Персенска  успешно го замести, защото е запозната с моите проблеми и мога да кажа, че не усетих разлика в отношението и компетентността.За мен тя не е "по-неизвестен" лекар. По-важно е лекаря да е компетентен, а не "известен" - не мислиш ли? Желая ти успех, при който и лекар да избереш. :goodluck:
« Последна редакция: Март 29, 2007, 08:46:20 am от elma_gb »
Обещах на Ganka:)
*
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #28 -: Март 29, 2007, 10:36:48 am »
Благодаря ви, момичета, за отговорите!
Deep, *Vera, Elma_gb - :thankyousign: ! Благодаря и за пожеланията за успех! Желая ви успех и на вас! Много ме успокоихте! Аз сигурно съм единствената, която още се колебае за екипа и по тази причина не съм подала документи. Имам готов комплект документи от стария си лекар.(за него платих 60 лв) Утре ще получа(ако искам) и документите от клиника"Малинов". Да знаете дали там се заплаща изготвянето на документите? И още нещо, което ме притеснява е, че д-р Персенска иска да ми прави отново цветна снимка на останалата здрава тръба. Като че ли не ми се подлага пак на този тормоз?! Извинявайте, че ви занимавам с глупости, но в главата ми е пълна каша в момента. А и нямам с кого друг да се консултирам, съпругът ми вече е вдигнал ръце от мен!
 Стискам палци на всички момичета и ви желая успех и много бебета!!!

*
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #29 -: Март 29, 2007, 10:40:39 am »
Душ, довери се на екипа. Щом трябва снимка, изтърпи я. това ще те доближи до чудото.
На мен пари за документи не са ми искали. Това все пак беше миналата година.
Късмет.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #30 -: Март 29, 2007, 10:57:03 am »
Аз съм пациентка на д-р Стаменов, но както вече се спомена, д-р Персенска присъства много често в кабиента по време на прегледите. Лично аз съм с прекрасно впечатление от нея - много внимателна, загрижена и отдадена. Беше абсолютно запозната с моя случай, интересуваше се, питаше и винаги намираше време за две мили думи!

Аз бих и се доверила, а и не забравяйте, че те двамата правят операции и процедури рамо до рамо.

Успех, Душка, и наистина, ако се налага направи цветната снимка - знам колко е неприятна процедурата и стискам палци!
Нека известността или липсата на такава не те кара да се чувстваш различно  :)
Успех!
*
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #31 -: Март 29, 2007, 11:32:37 am »
Благодаря, отново, момичета!
White, Bora82 -  :bighug: !
Моите впечатления от докторката също са много добри - мила, внимателна, любезна. Тя беше първата лекарка, която поиска и хормонални изследвания от мъжа ми. Притеснява ме, че не се доверяват на резултатите от лапароскопията ми от декември, а искат пак снимка - всички знаете как е допълнителни разходи, пътни, болнични, един куп нови изследвания. Дано като се правят повече неща предварително и резултатите после са по-добри! Е, милички, бяхте много любезни и достатъчно ви обремених с моите неволи. Остава само да ви кажа за тези, които не знаят, че другия екип е д-р Николов и д-р Табакова. Тогава сигурно ще ми кажете, че съм луда да се двоумя. Днес ще се обадя на д-р Персенска да и кажа резултатите от изследванията на мъжа ми и моите. Имах само един фоликул и вчера Е2 ми беше 102, което според мен означава, че няма годна яйцеклетка и няма смисъл да ходя на инсе, нали? И още нещо се питам, дали екипите имат някакъв лимит за брой ин витро по ЗК. От първия тур имало одобрени по 70 човека за д-р Стаменов и за д-р Владимиров. А и цената на процедурата не е без значение за мен(предполагам и за вас)...
Още веднъж, мили момичета, благодаря, че ме прочетохте и изтърпяхте!!!
Желая успех на всички -  :goodluck: и само положителни тестове -  :bfp: и много бебета -  :cloud9: :babyflips: :babyflips: !

Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #32 -: Март 29, 2007, 11:51:43 am »
Душка - чакай сега - това, че си одобрен от касата, не значи, че веднага започваш процедурата. Значи само, че трябва максимално бързо да си вземеш лекарства, не друго  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #33 -: Март 29, 2007, 12:11:24 pm »
Да, знам, Rally_pat -  :hug2:!
Вече май съм се побъркала! Все пак поне реших - спирам с инсетата и събирам пари за ин витро. А къде - само бог знае!?

*
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #34 -: Март 29, 2007, 13:44:06 pm »
Душка, радвам, се че си взела правилното решение за лекарите. Просто няма база за сравнение между двата екипа, Табакова/Николов и Стаменов/Персенска. Била съм и при двата повярвай ми, до скоро ги сравнявах в процедурите, но после реших, че обиждам професионализма и човечността на д-р Стаменов с подобни сравнения с хора, които се интересуват само от материалната страна на нещата.  :x Успех!
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #35 -: Март 29, 2007, 15:34:04 pm »
Roby -  :thankyousign: !
Желая и на теб късмет и успех в борбата! Дано да сме направили правилния за нас избор!!!

*

    balmi

Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #36 -: Март 29, 2007, 15:41:29 pm »
вече взех това решение и имам час за ДР СТАМЕНОВ благодарение на вас :balk_46:за което благодаря страхотни сте малко съм притеснена но сигорно е нормално 8O
Чудесен избор Гвендолин. Гледах д-р Стаменов скоро в предаването Имаш Поща на Гала. Останах очарована от този ЧОВЕК. Личи си, че наистина живее с проблемите на пациентите си и желанието му да помогне е огромно.
*

    adi1971

  • *
  • 41
  • направи каквото трябва пък да става каквото ще
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #37 -: Март 29, 2007, 22:53:38 pm »
доста поплаках на имаш поща и повярвах че все още има лекари по призвание :bighug:бях загубила надежда :blob10:но сега мисля че мога да продължа с борбата до крайната цел :babbycarrage:
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #38 -: Март 30, 2007, 13:04:18 pm »
Аз съм с двете ръце ЗА д-р Владимиров  :balk_46:. Уникален и като човек и като специалист. Той беше първия ми избор, останах очарована още от първото посещение . Успех ти пожелавам към, който и да се насочиш. :balk_602:
*
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #39 -: Март 30, 2007, 14:23:23 pm »
Душка, радвам, се че си взела правилното решение за лекарите. Просто няма база за сравнение между двата екипа, Табакова/Николов и Стаменов/Персенска. Била съм и при двата повярвай ми, до скоро ги сравнявах в процедурите, но после реших, че обиждам професионализма и човечността на д-р Стаменов с подобни сравнения с хора, които се интересуват само от материалната страна на нещата.  :x Успех!
Аз не съм била при Стаменов/Персенска, но съм чела само добри отзиви за тях. Виж за Табакова/Николов съм на същото мнение с Роби.