0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    adi1971

  • *
  • 41
  • направи каквото трябва пък да става каквото ще
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #40 -: Март 30, 2007, 22:02:16 pm »
явно доста години съм се заблуждавала за някой лекари :help:
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #41 -: Март 30, 2007, 23:02:15 pm »
Притеснява ме, че не се доверяват на резултатите от лапароскопията ми от декември, а искат пак снимка - всички знаете как е допълнителни разходи, пътни, болнични, един куп нови изследвания.

пациентка съм на стаменов. никога не ме е карал да повтарям каквото и да е изследване без сериозна причина. не погледна скептично дори към спермограмата от станиславов първоначално. поиска нова спермограма след доста лош резултат на посткоитален тест. ако се съмняват в резултата от снимката, то бъди убедена че имат сериозна причина за това. моята снимка е от преди ок 3 год и не са ме карали да я повтарям.

гвендолин, не разбирам защо продължаваш да наричаш табакова и николов лекари
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    adi1971

  • *
  • 41
  • направи каквото трябва пък да става каквото ще
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #42 -: Март 30, 2007, 23:21:57 pm »
права си грешка езика :sinking:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #43 -: Март 31, 2007, 07:59:52 am »

гвендолин, не разбирам защо продължаваш да наричаш табакова и николов лекари

Абсолютно съм съгласна с Лили!!!!!!Това го казвам от личен опит,бях пациент на Табакова и Николов.......за мен те са една мелница на пари!!
« Последна редакция: Март 31, 2007, 08:04:56 am от adi »
*
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #44 -: Март 31, 2007, 19:21:47 pm »
Още веднъж благодаря на всички момичета, които се включиха с отговори и съвети!
Говорих с д-р Персенска по телефона и се разбрахме за цветната снимка. Някой беше писал, че цената е 60 лв. Дано е така. Изписа ми само свещички за обезболяване. Притеснена съм. Аз платих 120 лв за цветна снимка през април миналата година при Табакова/Николов, но не съжалявам, защото не ме болеше изобщо. Момичета, не съм адвокат на Табакова/Николов, но факт е, че там забременях за първи и за сега единствен път в живота си. Бях убедена обаче, че ако стигна до ин витро, то ще го правя другаде. И още нещо мисля, че се заблуждавате за цените или поне през тази година са променили ценоразписа си значително. Според мен цените там са най-ниски в момента. За това пък и резултатите им са такива!!! Няма значение кой от нас къде се лекува, важното е да е успешно, нали? Благодаря ви, че ми помогнахте да взема трудно и важно решение! Желая на всички ви процедурите, които ви предстоят да са последни и успешни за вас !!!       
  :thankyousign:  :goodluck: :bighug:

*
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #45 -: Април 02, 2007, 10:01:39 am »
Момичета, не съм адвокат на Табакова/Николов, но факт е, че там забременях за първи и за сега единствен път в живота си. Бях убедена обаче, че ако стигна до ин витро, то ще го правя другаде. И още нещо мисля, че се заблуждавате за цените или поне през тази година са променили ценоразписа си значително. Според мен цените там са най-ниски в момента.
  :thankyousign:  :goodluck: :bighug:

Душка, това за цените на Табакова не мога да го повярвам! Миналата година при поети лекарства от касата само за иксито и допълните инжекции + прегледи ми излезе 5.500 лв.! Това както и да го погледнеш и колосална сума за процедура без лекарства!!! Ако тази година са решили да намалят цените (още не го вярвам, защото имат да си достроят вилата на морето)това сигурно е по-скоро резултата от намаления поток от пациенти, което си го заслужават заради безобразното отношение и каране на конвейр! За теб се радвам, че си успяла да забременееш, въпреки "професионализма им".
Успех с цветната снимка!
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #46 -: Април 02, 2007, 11:29:45 am »
Благодаря, Roby, миличка!
Освен вилата на морето, в момента строят и клиника в София. Д-р Николов ми каза, че ако правя ин витро при тях септември вероятно ще съм в новата клиника, ако не фалирали до тогава. Аз си питам за цените навсякъде. Не знам дали може, но ще споделя. Ако е неетично, моля, модераторите да го изтрият. Цената при тях за ин витрото само е 1500 лв., а ИКСИ - 1800 лв. Предупреди ме, обаче че няма да ми стигнат лекарствата и т.н. Д-р Персенска ми каза - 2000 лв, а при д-р Владимиров момичетата писаха 2600 за ин витро, 3120 за икси. При нашите средства цената е важна, но резултатите са по-важни, нали? Особено при мен, където вероятно ще има само един опит! Така, че ще направя каквото трябва предварително! Стискам палци за успех и на теб и на всички момичета!

*
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #47 -: Април 02, 2007, 15:50:41 pm »
Душка, цените им определено са променени. Но не се заблуждавай да гледаш само цените на процедурите. Лекарствата са също доста скъпи, те и на мен "не ми стигаха", накрая ми извадиха 14 яйцеклетки! Кому беше нужно такова стимулиране? А лекарсвата си ги купуваш от тях със солена надценка! До колкото ми е известно д-р Стаменов цели по-малко яйдеклетки (5-6) и е много внимателен с дозирането. Да не говорим, че момичетата във форума са споделяли, че взима лекарствата на цени на едро и няма надценка. Защо не опиташ на ЕЦ, ако си имаш спонтанна овулация? При успешна процедура (оплождане - трансфер) излиза около 950 лв., което е по-поносимо и можеш да направиш повече опити? Успех!
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #48 -: Април 03, 2007, 10:22:45 am »
Здравейте всички!Аз като най-прясна да споделя-днес съм 6 ден след трансфер при ИКСИ при д-р Стаменов. Ходих и при Табакова,но останах с толкова лошо впечетелние,че първо се чудехме паричките как ще ги съберем,а после и като бяхме в коридора,една жена чакаше за резултата след трансфера от излседването на ЧХГ-то и Танакова излезе най-безцеремонно и в коридора и заяви,че не е успешно ИКСИ-то и ,но следващия път се надява да е успешно.И това поне пред 5 човека в чакалнята.Но всеки си избира къде да отиде.Аз съм много доволна от д-р Стаменов,каза,че в зависимост от лекарствата за стимулация ще ми излезе около 4000-4500.Ами излезе ми 3900.При мен се образуваха 11 яйцеклетки,а в върнаха само 5.Пожелавам успех на всички в начинанията ни за постигането на мечтането бебче.
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #49 -: Април 03, 2007, 11:52:23 am »
Ей тези новини при Табакова май редовно така ги поднасят. Чела съм поне за още 2 случая на подобна нетактичност за мен граничеща с простащина  :x
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #50 -: Април 03, 2007, 11:55:59 am »
честно казано ако ми е неуспешна процедурата ама най-малкия ми проблем ще е пред каква тълпа ще ми го сервират. още повече те така вредят доста повече на себе си...ако аз съм присъствала в коридора на поредната такава новина няма сила на света която да ме накара да направя опита си при тях
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #51 -: Април 03, 2007, 12:46:56 pm »
честно казано ако ми е неуспешна процедурата ама най-малкия ми проблем ще е пред каква тълпа ще ми го сервират. още повече те така вредят доста повече на себе си...ако аз съм присъствала в коридора на поредната такава новина няма сила на света която да ме накара да направя опита си при тях
Лили повярвай ми не е съвсем така. Когато на мен ми го съобщиха в тази същата приемна с физиономия "Тц, не станало" се чудех къде да се навря да заплача  :x Това са интимни, лични моменти, в които нямаш нужда от публика. А това определено е тяхния патент!
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #52 -: Април 03, 2007, 12:50:45 pm »
Това са интимни, лични моменти, в които нямаш нужда от публика.
Абсолютно съм съгласна.
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #53 -: Април 03, 2007, 19:46:15 pm »
да, така е. информацията наистина е поверителна и лична. обаче според мен където и както и да ти го съобщят все ще те избие на рев. на мен ми се е налагало да отида до кандиларов да си взема резултата от чхг когато не съм имала възможност да си го сваля от нета и ви уверявам че пак са ми се наливали очите въпреки че само лаборантката ме гледа. а тя реално не знае какъв бих искала аз да е резултата...всеки го разбира различно, но за мен специално това при табаковите не е най-голямата драма.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #54 -: Април 03, 2007, 20:15:17 pm »
Абсолютно сте прави - Табакова е рязка и безпардонна! Това мисля, че го знае и синът и и като, че ли се стреми да оправи нещата. До колко ще успеят - не знам! Той е внимателен, любезен и обяснява нещата. Мисля, че се стреми да върне загубеното към тях доверие от страна на пациентите.
Roby, д-р Персенска ми препоръча ин витро на ЕЦ. Сега ще почакам да видим дали ще ме одобрят за ин витро по ЗК и вероятно първо ще направя класическо ин витро, а пък ако резултатът не е такъв, какъвто очакваме всички, после ще му мислим! Теб с какво те стимулира Табакова? 
Sarni4kata, мила, желая ти успех и дано това ИКСИ да е първо и последно (успешно) за теб!  :crossfingers: :bfp: :cloud9: :babyflips:

*
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #55 -: Април 04, 2007, 09:24:50 am »
Душка, лекарствата ми бяха по касата, pyregon и още нещо (явно искам да изтрия всички спомени). Иначе Николов не е повече стока, той е на настроения, един ден любезен, на другия те подминава и ти измучава нещо в отговор. Едно момиче много го боляха гърдите по време на стимулация и той й каза "Остави си ги дома" (не мога да сложа ударенията, а тя им беше дългогодишна, лоялна пациентка...
Пожелавам ти много успех с касата и после с процедурата!!!
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #56 -: Април 04, 2007, 09:57:44 am »
Roby, благодаря ти за пожеланията! Дано да имаме повече късмет! Успех и на теб ти желая! Притеснява ме факта, че почти всички момичета са на Пурегон, а на мен д-р Стаменов ми е писал - дълъг протокол, Gonal F - 75  - 19 ампули, Cetrotide - 0,25 -5 ампули. Дали има някакво значение какви са лекарствата за стимулацията?

Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #57 -: Април 04, 2007, 11:18:15 am »
Извинявам се за тъпия въпрос, но
Къде работи тази Табакова?
Отношението ми се струва безумно, направо не мога да го проумея. Дори и кучето си не бих завела там ...
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #58 -: Април 04, 2007, 12:26:18 pm »
репробиомед
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
Re: МОЛЯВИ ИСКАМ СЪВЕТ /смяна на лекар за ин-витро/
« Отговор #59 -: Април 04, 2007, 16:13:51 pm »
Roby, благодаря ти за пожеланията! Дано да имаме повече късмет! Успех и на теб ти желая! Притеснява ме факта, че почти всички момичета са на Пурегон, а на мен д-р Стаменов ми е писал - дълъг протокол, Gonal F - 75  - 19 ампули, Cetrotide - 0,25 -5 ампули. Дали има някакво значение какви са лекарствата за стимулацията?
Душка, голямо съм магаре и аз бях на Гонал, пурегон май касата не предписва. Д-р Стаменов знае какво да ти предпише, не всички момичета при него са с еднакви лекарства, не се притеснявай!
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!