0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

доц Конова
« -: Февруари 10, 2007, 18:35:15 pm »
моля за телефон имейл на доц Конова
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: доц Конова
« Отговор #1 -: Февруари 10, 2007, 18:45:49 pm »
0888 45 25 56
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: доц Конова
« Отговор #2 -: Февруари 10, 2007, 20:30:26 pm »


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Re: доц Конова
« Отговор #3 -: Февруари 17, 2007, 23:58:59 pm »
Някой след откриването на новата клиника пробвал ли е да изпрати серум на доц.Конова? Аз пак ще се обадя по тел. да попитам в понеделник, че сега не е удобно, но ми се искаше с пациент да обменя предварителна информация. Благодаря предварително на включилите се!  :goodluck:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: доц Конова
« Отговор #4 -: Февруари 18, 2007, 08:52:21 am »
stanley_78 след 1 март ще приемат пациенти..........поне на мен така ми казаха по телефона. :D(мисля че и серума няма да можеш да пратиш по-рано)
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Re: доц Конова
« Отговор #5 -: Февруари 18, 2007, 10:39:14 am »
Е, добре не е много далече 1-ви март, ще почакам, благодаря.
Re: доц Конова
« Отговор #6 -: Март 06, 2007, 14:24:17 pm »
Мацки,
аз също знаех, че след 1.03 ще приема пациенти, но вчера като се обадих по телефона, момичето-секретарка ми каза, че до 15 доц. Конова е отпуск :((...еми до 15 ще изчакаме тогава..каво да се прави
* премахнато от модератор
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Re: доц Конова
« Отговор #7 -: Март 06, 2007, 21:27:30 pm »
Аз пък пратих мейл с въпросчета на секретарката /в предишно писмо доц.Конова ми го беше дала/, но никой досега не ми е отговорил. Исках да  питам за новата продцедура.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: доц Конова
« Отговор #8 -: Март 06, 2007, 22:37:03 pm »
И аз пратих мейл мин. вторник - отговор нихт. И на мене ми казаха след 15.03 за разговор или за час за консултация. Ще чакамеее... :?

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Re: доц Конова
« Отговор #9 -: Март 06, 2007, 23:09:10 pm »
Абе за чакането, ще чакаме, но съм на Л-тироксин близо 22 дена. Да не взема пък да си смъкна ТСХ-то много. Д-р Тодорова ми го назначи и каза междувременно да изследвам антитела и да ги консултирам с доц.Конова. Доколкото разбрах препарата само предпазва жлезата от вредното влияние на антителата срещу нея, обаче си е хормон и се притеснявам нещо.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: доц Конова
« Отговор #10 -: Март 06, 2007, 23:13:49 pm »
Не се притеснявай.  :wink:
« Последна редакция: Март 06, 2007, 23:35:00 pm от evro »

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: доц Конова
« Отговор #11 -: Март 14, 2007, 10:36:02 am »
здравейте момичета. Самата доц. Конова беше публикувала тук адреса на страницата на новата й клиника, но сега като ми трябва и не мога да го намеря. някой запазил ли го е ? може ли да го напишете пак, моля

Косето е на небето.
Re: доц Конова
« Отговор #12 -: Март 14, 2007, 10:41:37 am »
Заповядай: http://www.ivfpleven.com/index.php?l=16   :lol:

Момичета, а час за консултация на мобилния телефон ли се запазва, единствено него намерих на сайта? Имам желание да направя имунологични изследвания преди ИКСИ...
  09.11.2007
*
Re: доц Конова
« Отговор #13 -: Март 14, 2007, 10:44:44 am »
Новият ни адрес е www.ivfpleven.com, но Жабчето ме изпревари :D
Телефоните са 2 и са само мобилни, преди бяха същите. Вдига секретарката на доц. Конова.
Късмет.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: доц Конова
« Отговор #14 -: Март 14, 2007, 10:57:00 am »
Благодаря! на добър час, жабче. щом са оставили мобилен на него ще звъниме. но след 15 март, нали така се оказа...
Моя позната успя с ИКСИ в Щатите,след дълги неуспехи тук, там успя от първия път. Тя разказа, че доц.Конова ще прави с българи от щтската клиника инвитро център тук, в Плевен. Явно има идея да разшири дейността си, сигурно и затова се бавят с отварянето на центъра... ДА, сега четох в сайта им, показан е доста голям екип.

Косето е на небето.
*
Re: доц Конова
« Отговор #15 -: Март 14, 2007, 14:52:44 pm »
Официалното откриване на клиниката е през м. Април, но приема на пациенти за консултации започва от 02.04, дори вече има записани такива. В момента записвания за консултации могат да бъдат направени единственно и само на тел. 0886 973317 - Венета Кашева.
Причината поради която до сега не се даваха часове за консултация е, че целият екип е зает с организацията за стартирането на работата на новият инвитро център.

За повече информация www.ivfpleven.com
Поздрави
Missy
 
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: доц Конова
« Отговор #16 -: Март 14, 2007, 15:00:48 pm »
Официалното откриване на клиниката е през м. Април, но приема на пациенти за консултации започва от 02.04, дори вече има записани такива. В момента записвания за консултации могат да бъдат направени единственно и само на тел. 0886 973317 - Венета Кашева.
Причината поради която до сега не се даваха часове за консултация е, че целият екип е зает с организацията за стартирането на работата на новият инвитро център.

За повече информация www.ivfpleven.com
Поздрави
Missy
 
Даааа, аз вече си взех час за 02.04.07г.  mf_bounce8

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: доц Конова
« Отговор #17 -: Март 14, 2007, 15:12:14 pm »
Missy, има ли вероятност при вас да започне да се прави т.нар. Активно имунизиране/лимфоцитотерапия?
Re: доц Конова
« Отговор #18 -: Март 14, 2007, 15:25:42 pm »
Здрасти Миси, честито включване в екипа на тази многообещаваща клиника :D :D

Предполагам, лудницата ви е пълна сега ...

Но и аз имам няколко въпросчета - прочетох сайта, много е хубав - има изследвания, които поне преди не знаех да се правят? Въпросът ми е предлага ли се от април всичко, или постепенно ще бъдат въведени? Също съм много заинтригувана от включването в екипа на специалисти от Миленова - как по-точно ще участват, ще идват ли за консултации в БГ? И аз се интересувам като Аля обмисля ли се предлагане на LIT?

Ей, тук някои сме го закършили нещо, във вас ни е надеждата :D

А ти как си, как се развиват нещата в репродуктивен план?

Поздрави! :D
Благодаря ти, Бени!







*
Re: доц Конова
« Отговор #19 -: Март 14, 2007, 22:19:09 pm »
Missy, има ли вероятност при вас да започне да се прави т.нар. Активно имунизиране/лимфоцитотерапия?

 Смятаме тази терапия да бъде въведена в инвитро центъра под ръководството на д-р Русев и проф. Кулам, но кога точно това ще стане все още не е сигурно на 100%.