0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: доц Конова
« Отговор #60 -: Април 07, 2007, 15:07:13 pm »
мерси!
*

    didoni

  • ***
  • 335
  • Животът е прекрасен
Re: доц Конова
« Отговор #61 -: Април 11, 2007, 19:39:42 pm »
И ние днес посетихме клиничният център в Плевен.
Много ми хареса. Аз не съм и очаквала да не ми допадне. Приветливо, уютно, изключително чисто, екъпът е чудесен и създава предразполагаща атмосфера.
Посетихме андрологът - д-р Личев - много симпатичен, търпелив и отзивчив човек.
Миси е страхотна  :D
Днес и ние посетихме клиничния център в Плевен.
Не съм очаквала такова топло отношение и внимание!!!Зада не се повтарям със Северина, ще кажа само
ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ ЗА ОТНОШЕНИЕТО!  ВИЕ СТЕ СТРАХОТЕН ЕКИП!

*

    NDK

  • *
  • 174
  • Двете слънца които топлят сърцето ми.
Re: доц Конова
« Отговор #62 -: Април 12, 2007, 10:20:44 am »
Честито за новия IVF център, на нас много ни хареса , а също и едно голямо БЛАГОДАРЯ на доц Конова , че успява да покани такива "светила"  в репродуктивната медицина.

 Срещата  ни с проф Кулам ще остане  незабравима - аз дори забравих да се снима с нея.

 Благодаря и  на Мисси.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: доц Конова
« Отговор #63 -: Април 13, 2007, 12:16:18 pm »
Абе хора, я да ви попитам за колко време ви излезнаха резултатите от имунолог. изсл.?

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: доц Конова
« Отговор #64 -: Април 13, 2007, 12:27:57 pm »
Във вторник наобед ми взеха кръв /03.04/, в петък следобед /06.04/ имах мейл с резултати  :lol:
  09.11.2007
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: доц Конова
« Отговор #65 -: Април 13, 2007, 12:31:13 pm »
късметлийка, аз на 02.04 дадох кръв ама нъцки - още седя и си чакам резултатите които уж са готови, но чакат заключение. Вече губя търпение  :?

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: доц Конова
« Отговор #66 -: Април 13, 2007, 14:06:20 pm »
Аз дадох кръв на 27.03 и получих резултати вчера. :D


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: доц Конова
« Отговор #67 -: Април 13, 2007, 14:53:47 pm »
Евро, и аз ги чакам, иначе уж готови антифосфолипидния панел и SDI, обаче имало някакъв проблем с антинуклеарните, май чакали реактиви 8O а пък на мен ми трябват :?
Даже скоро си разглеждах старите работи и при първата консултация преди 1-2 години с Конова тя ми е написала лист какво да изследвам, и ги пише тия ANA, а пък в резултатите ги нямам - дали е станала грешка, или нещо друго... Не ми върви с тия ANA :?
Благодаря ти, Бени!







*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: доц Конова
« Отговор #68 -: Април 13, 2007, 15:00:56 pm »
а аз дори ги нямам като посочени за изсл., що ми се струва че беше редно да ги имам? оставам със смесени впечетления  :?

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    радостина петкова

Re: доц Конова
« Отговор #69 -: Април 26, 2007, 16:44:39 pm »
Бихте ли ми дали телефонна на доц Конова                                                                        Предварително ви благодаря
*
Re: доц Конова
« Отговор #70 -: Април 26, 2007, 18:05:17 pm »
Бихте ли ми дали телефонна на доц Конова                                                                       
Това им е интернет страницата http://www.ivfpleven.com/index.php?l=3
*
Re: доц Конова
« Отговор #71 -: Април 27, 2007, 09:34:39 am »
Бихте ли ми дали телефонна на доц Конова                                                                        Предварително ви благодаря

Доц. д-р Емилияна Конова, д.

 Адрес: гр. Плевен, бул. “Скобелев” 20

 тел.: 064 804 790

 тел./факс: 064 804 847

 е-mail: eikonova@abv.bg, info@ivfpleven.com