0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

доц Конова
« -: Февруари 10, 2007, 18:35:15 pm »
моля за телефон имейл на доц Конова
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: доц Конова
« Отговор #1 -: Февруари 10, 2007, 18:45:49 pm »
0888 45 25 56
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: доц Конова
« Отговор #2 -: Февруари 10, 2007, 20:30:26 pm »


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Re: доц Конова
« Отговор #3 -: Февруари 17, 2007, 23:58:59 pm »
Някой след откриването на новата клиника пробвал ли е да изпрати серум на доц.Конова? Аз пак ще се обадя по тел. да попитам в понеделник, че сега не е удобно, но ми се искаше с пациент да обменя предварителна информация. Благодаря предварително на включилите се!  :goodluck:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: доц Конова
« Отговор #4 -: Февруари 18, 2007, 08:52:21 am »
stanley_78 след 1 март ще приемат пациенти..........поне на мен така ми казаха по телефона. :D(мисля че и серума няма да можеш да пратиш по-рано)
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Re: доц Конова
« Отговор #5 -: Февруари 18, 2007, 10:39:14 am »
Е, добре не е много далече 1-ви март, ще почакам, благодаря.
Re: доц Конова
« Отговор #6 -: Март 06, 2007, 14:24:17 pm »
Мацки,
аз също знаех, че след 1.03 ще приема пациенти, но вчера като се обадих по телефона, момичето-секретарка ми каза, че до 15 доц. Конова е отпуск :((...еми до 15 ще изчакаме тогава..каво да се прави
* премахнато от модератор
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Re: доц Конова
« Отговор #7 -: Март 06, 2007, 21:27:30 pm »
Аз пък пратих мейл с въпросчета на секретарката /в предишно писмо доц.Конова ми го беше дала/, но никой досега не ми е отговорил. Исках да  питам за новата продцедура.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: доц Конова
« Отговор #8 -: Март 06, 2007, 22:37:03 pm »
И аз пратих мейл мин. вторник - отговор нихт. И на мене ми казаха след 15.03 за разговор или за час за консултация. Ще чакамеее... :?

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Re: доц Конова
« Отговор #9 -: Март 06, 2007, 23:09:10 pm »
Абе за чакането, ще чакаме, но съм на Л-тироксин близо 22 дена. Да не взема пък да си смъкна ТСХ-то много. Д-р Тодорова ми го назначи и каза междувременно да изследвам антитела и да ги консултирам с доц.Конова. Доколкото разбрах препарата само предпазва жлезата от вредното влияние на антителата срещу нея, обаче си е хормон и се притеснявам нещо.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: доц Конова
« Отговор #10 -: Март 06, 2007, 23:13:49 pm »
Не се притеснявай.  :wink:
« Последна редакция: Март 06, 2007, 23:35:00 pm от evro »

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: доц Конова
« Отговор #11 -: Март 14, 2007, 10:36:02 am »
здравейте момичета. Самата доц. Конова беше публикувала тук адреса на страницата на новата й клиника, но сега като ми трябва и не мога да го намеря. някой запазил ли го е ? може ли да го напишете пак, моля

Косето е на небето.
Re: доц Конова
« Отговор #12 -: Март 14, 2007, 10:41:37 am »
Заповядай: http://www.ivfpleven.com/index.php?l=16   :lol:

Момичета, а час за консултация на мобилния телефон ли се запазва, единствено него намерих на сайта? Имам желание да направя имунологични изследвания преди ИКСИ...
  09.11.2007
*
Re: доц Конова
« Отговор #13 -: Март 14, 2007, 10:44:44 am »
Новият ни адрес е www.ivfpleven.com, но Жабчето ме изпревари :D
Телефоните са 2 и са само мобилни, преди бяха същите. Вдига секретарката на доц. Конова.
Късмет.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: доц Конова
« Отговор #14 -: Март 14, 2007, 10:57:00 am »
Благодаря! на добър час, жабче. щом са оставили мобилен на него ще звъниме. но след 15 март, нали така се оказа...
Моя позната успя с ИКСИ в Щатите,след дълги неуспехи тук, там успя от първия път. Тя разказа, че доц.Конова ще прави с българи от щтската клиника инвитро център тук, в Плевен. Явно има идея да разшири дейността си, сигурно и затова се бавят с отварянето на центъра... ДА, сега четох в сайта им, показан е доста голям екип.

Косето е на небето.
*
Re: доц Конова
« Отговор #15 -: Март 14, 2007, 14:52:44 pm »
Официалното откриване на клиниката е през м. Април, но приема на пациенти за консултации започва от 02.04, дори вече има записани такива. В момента записвания за консултации могат да бъдат направени единственно и само на тел. 0886 973317 - Венета Кашева.
Причината поради която до сега не се даваха часове за консултация е, че целият екип е зает с организацията за стартирането на работата на новият инвитро център.

За повече информация www.ivfpleven.com
Поздрави
Missy
 
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: доц Конова
« Отговор #16 -: Март 14, 2007, 15:00:48 pm »
Официалното откриване на клиниката е през м. Април, но приема на пациенти за консултации започва от 02.04, дори вече има записани такива. В момента записвания за консултации могат да бъдат направени единственно и само на тел. 0886 973317 - Венета Кашева.
Причината поради която до сега не се даваха часове за консултация е, че целият екип е зает с организацията за стартирането на работата на новият инвитро център.

За повече информация www.ivfpleven.com
Поздрави
Missy
 
Даааа, аз вече си взех час за 02.04.07г.  mf_bounce8

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: доц Конова
« Отговор #17 -: Март 14, 2007, 15:12:14 pm »
Missy, има ли вероятност при вас да започне да се прави т.нар. Активно имунизиране/лимфоцитотерапия?
Re: доц Конова
« Отговор #18 -: Март 14, 2007, 15:25:42 pm »
Здрасти Миси, честито включване в екипа на тази многообещаваща клиника :D :D

Предполагам, лудницата ви е пълна сега ...

Но и аз имам няколко въпросчета - прочетох сайта, много е хубав - има изследвания, които поне преди не знаех да се правят? Въпросът ми е предлага ли се от април всичко, или постепенно ще бъдат въведени? Също съм много заинтригувана от включването в екипа на специалисти от Миленова - как по-точно ще участват, ще идват ли за консултации в БГ? И аз се интересувам като Аля обмисля ли се предлагане на LIT?

Ей, тук някои сме го закършили нещо, във вас ни е надеждата :D

А ти как си, как се развиват нещата в репродуктивен план?

Поздрави! :D
Благодаря ти, Бени!







*
Re: доц Конова
« Отговор #19 -: Март 14, 2007, 22:19:09 pm »
Missy, има ли вероятност при вас да започне да се прави т.нар. Активно имунизиране/лимфоцитотерапия?

 Смятаме тази терапия да бъде въведена в инвитро центъра под ръководството на д-р Русев и проф. Кулам, но кога точно това ще стане все още не е сигурно на 100%.
*
Re: доц Конова
« Отговор #20 -: Март 14, 2007, 23:00:01 pm »
Здрасти Миси, честито включване в екипа на тази многообещаваща клиника :D :D

Предполагам, лудницата ви е пълна сега ...

Но и аз имам няколко въпросчета - прочетох сайта, много е хубав - има изследвания, които поне преди не знаех да се правят? Въпросът ми е предлага ли се от април всичко, или постепенно ще бъдат въведени? Също съм много заинтригувана от включването в екипа на специалисти от Миленова - как по-точно ще участват, ще идват ли за консултации в БГ? И аз се интересувам като Аля обмисля ли се предлагане на LIT?

Ей, тук някои сме го закършили нещо, във вас ни е надеждата :D

А ти как си, как се развиват нещата в репродуктивен план?

Поздрави! :D

Здасти Фреши  :balk_21:
Да, всички изследвания посочени в сайта ще се правят от самото начало. Изключение правят NK активността и ембриотоксичният тест, като те ще бъдат въведени малко по-късно. Специалистите от Миленова пристигат за първите IVF опити през м. Април, те са част от нашият екип. :)
В сайтът на клиниката ще има повече инфо, а аз обещавам да напиша и тук

Няма да го закършваме момичета, ще се борим до край - Надеждата не трябва да умира  :)

Поздрави!  :)

Аз съм добре мила, останалото на лична  :lol:
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: доц Конова
« Отговор #21 -: Март 14, 2007, 23:18:18 pm »
missy,
Цитат
Изключение правят NK активността и ембриотоксичният тест, като те ще бъдат въведени малко по-късно.
какво ще рече това? В смисъл че аз си "назначих" Панел за диагностициране на имплантационна недостатъчност, но тами са вкл. тези два теста за които пишеш, взех си час за 02.04, дали до тогава ще се правят въпросните тестове?
Благодаря ти!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    didoni

  • ***
  • 335
  • Животът е прекрасен
Re: доц Конова
« Отговор #22 -: Март 15, 2007, 08:36:33 am »
Здравей Миси, още веднъж честито  :balk_47:  !Не съм сигурна, че въпросът ми ще е правилен към теб, но все пак ще попитам: с мъжки фактор сме и незнам за какво точно да си запишем час при доц.Конова- как се процедира?За преглед ли, за изследвания ли? Ако имаш информация ще съм ти благодарна!

*
Re: доц Конова
« Отговор #23 -: Март 15, 2007, 09:27:58 am »
Здравейте,аз изпратих мейл с въпросите които ме притесняват в понеделник и днес получих отговор от доц. Конова, който честно казано ми подейства успокоително. Сигурна съм че ще отговори на всички наши въпроси. Поздрави
Re: доц Конова
« Отговор #24 -: Март 15, 2007, 09:30:48 am »
Явно, много неща са са замислени и ще се случват в Плевен.
Браво!
Това е лъч светлина, за някои от нас.
Миси, дръж ни в течение, мила, нали си нашият агент там. :lol:
:bighug:
*
Re: доц Конова
« Отговор #25 -: Март 15, 2007, 12:14:03 pm »
missy,
Цитат
Изключение правят NK активността и ембриотоксичният тест, като те ще бъдат въведени малко по-късно.
какво ще рече това? В смисъл че аз си "назначих" Панел за диагностициране на имплантационна недостатъчност, но тами са вкл. тези два теста за които пишеш, взех си час за 02.04, дали до тогава ще се правят въпросните тестове?
Благодаря ти!

Това ще рече, че тези изследвания ще бъдат въведени на по-късен етап. До колкото знам, лекуващият лекар е този който назначава изследванията  :) Ти си взела час за консултация и не се притеснявай, всички изследвания който ще ти бъдат назначени - ще ти бъдат направени.

Поздрави
*
Re: доц Конова
« Отговор #26 -: Март 15, 2007, 12:16:38 pm »
Здравей Миси, още веднъж честито  :balk_47:  !Не съм сигурна, че въпросът ми ще е правилен към теб, но все пак ще попитам: с мъжки фактор сме и незнам за какво точно да си запишем час при доц.Конова- как се процедира?За преглед ли, за изследвания ли? Ако имаш информация ще съм ти благодарна!

Здравей Didoni,
Обаждаш се на телефона, който съм посочила малко по-горе и си записвате час за консултация с доц. Конова. Това е всичко

Поздрави
*
Re: доц Конова
« Отговор #27 -: Март 15, 2007, 12:19:26 pm »
Явно, много неща са са замислени и ще се случват в Плевен.
Браво!
Това е лъч светлина, за някои от нас.
Миси, дръж ни в течение, мила, нали си нашият агент там. :lol:
:bighug:

Да така е и ще се случат, но всичко с времето си  :lol:
Разбира се, че ще държа в течение - нали всички се борим за една куза :bighug:

Поздрави

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: доц Конова
« Отговор #28 -: Март 15, 2007, 12:29:37 pm »
Мерси, missy
но знаеш ли колко късен ще е този етап, това всъщност ме интерисува.
Направих запитване към Доц. Конова и към имунолозите на Д-р Стаменов, за сега само Доцента ми е отговорила, но аз ще искам точно NK-та да си изследвам. Ми като идем ще видим.
Благодаря ти отново!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    didoni

  • ***
  • 335
  • Животът е прекрасен
Re: доц Конова
« Отговор #29 -: Март 15, 2007, 15:02:43 pm »
Missy сърдечно благодаря за бързия отговор!Така и ще направим.Пожелавам ви много успехи! :bighug:

*
Новина от ин-втро център гр. Плевен
« Отговор #30 -: Март 19, 2007, 19:34:15 pm »
Здравейте момичета
Има новина от нашият център и бързам да я споделя с Вас  :)

Проф. Кулам и д-р Русев ще дават със сигурност консултации
Консултациите на д-р Румен Русев (Репродуктивна имунология и ендокринология, Чикаго) в Центъра започват от 3 Април.
Консултациите на проф. Каролин Кулам (Акушерство и гинекология, Репродуктивна имунология и ендокринология, Чикаго) започват от 7 Април, всеки ден от 14.00 ч. Осигурен превод.

Информация и предварителни записвания на тел. 064 / 804 790

Поздрави
Missy
*
Re: доц Конова
« Отговор #31 -: Март 19, 2007, 20:46:13 pm »
Благодаря ти Миси :P
Re: доц Конова
« Отговор #32 -: Март 19, 2007, 21:41:59 pm »
Здравейте момичета !Имам записан час за Доц.Конова з 02.04.,но не откривам адреса на новата клиника. Ако някой го знае ще съм му благодарна.
*
Re: доц Конова
« Отговор #33 -: Март 19, 2007, 21:59:20 pm »
Здравейте момичета !Имам записан час за Доц.Конова з 02.04.,но не откривам адреса на новата клиника. Ако някой го знае ще съм му благодарна.

гр. Плевен бул. Скобелев 20, бл. 2 
*

    didoni

  • ***
  • 335
  • Животът е прекрасен
Re: доц Конова
« Отговор #34 -: Март 20, 2007, 08:35:15 am »
Благодаря Миси и аз щах да задам този въпрос!

Re: доц Конова
« Отговор #35 -: Март 20, 2007, 13:38:48 pm »
Миси,голямо благодаря!  :bighug:

А можеш ли да кажеш, колко време ще продължат тези консултации?  Седмица - две?
И цените за консултациите, тези които са описани в сайта ли са?
*
Re: доц Конова
« Отговор #36 -: Март 21, 2007, 15:45:52 pm »
И цените за консултациите, тези които са описани в сайта ли са?

Цената на консултацията с проф. Кулам и д-р Русев е 40 лв.

Поздрави
Missy
Re: доц Конова
« Отговор #37 -: Март 21, 2007, 16:38:41 pm »
Записах се!
Да допълня информацията- консултациите на проф. К. Кулам са в интервала 09.04.2007-14.04.2007г. :)
Re: доц Конова
« Отговор #38 -: Март 21, 2007, 19:24:40 pm »
страшни сте !!! благодаря за инфото
Re: доц Конова
« Отговор #39 -: Март 23, 2007, 10:36:34 am »
Я да питам има ли записани за консултация на 09.04.07.  :)
Защото Фреши ме подсети, че е  Великден.
*
Re: доц Конова
« Отговор #40 -: Март 23, 2007, 10:41:38 am »
Я да питам има ли записани за консултация на 09.04.07.  :)
Защото Фреши ме подсети, че е  Великден.

Да, правят се записвания за 09.04.07г. и ще се правят консултации

Поздрави
Re: доц Конова
« Отговор #41 -: Март 23, 2007, 11:55:12 am »
Благодаря ти, Миси!
:bighug:
*
Re: доц Конова
« Отговор #42 -: Март 23, 2007, 19:35:58 pm »
А SDI тест дали може да се прави на 09.04?
*

    didoni

  • ***
  • 335
  • Животът е прекрасен
Re: доц Конова
« Отговор #43 -: Март 24, 2007, 10:36:25 am »
Малко тъп въпрос,но за седмицата 09.04-13.04 кога да се обядя за час, мъж ми се обадил и му казали да звънне към 5 или 6 април, но не е ли късно вече?

Re: доц Конова
« Отговор #44 -: Март 24, 2007, 11:18:01 am »
Здравейте на всички!На 15.03 имах късмета да бъда първата пациентка на доц.Конова в новия център на ген.Скобелев 20, тъй като ми предстоеше вливане на имуновенин.А също така д-р Емин ме гледа на най съвременния 4д ехограф. Центъра е страхотен, екипа също.
*
Re: доц Конова
« Отговор #45 -: Март 24, 2007, 11:38:25 am »
А SDI тест дали може да се прави на 09.04?

Да ще се прави  :)
*
Re: доц Конова
« Отговор #46 -: Март 24, 2007, 12:28:46 pm »
Малко тъп въпрос,но за седмицата 09.04-13.04 кога да се обядя за час, мъж ми се обадил и му казали да звънне към 5 или 6 април, но не е ли късно вече?

Ddoni, ако искате да правите консултация с доц. Конова наистина се обадете тогава, няма да е късно. Не се притеснявай
За въпросната седмица правим записвания за консултациите с проф. Кулам и д-р Русев
*

    didoni

  • ***
  • 335
  • Животът е прекрасен
Re: доц Конова
« Отговор #47 -: Март 25, 2007, 13:42:04 pm »
Благодаря отново за бързия отговор Миси!Наистина се бях притеснила.
 :thankyousign:

Re: доц Конова
« Отговор #48 -: Март 27, 2007, 00:09:48 am »
И ние днес посетихме клиничният център в Плевен.
Много ми хареса. Аз не съм и очаквала да не ми допадне. Приветливо, уютно, изключително чисто, екъпът е чудесен и създава предразполагаща атмосфера.
Посетихме андрологът - д-р Личев - много симпатичен, търпелив и отзивчив човек.
Миси е страхотна  :D
*
Re: доц Конова
« Отговор #49 -: Април 02, 2007, 13:15:57 pm »
Здравейте момичета,
искам да ви попитам, тъй като за първи път ще правя имунологични, трябва ли на гладно да дам кръв, както е по-принцип (което не ме притеснява) и мога ли да пийна кафенце (ей тук ми е проблема  :oops: ), защото имам час на 6.04 за доц. Конова в 11.30 ч. и трябва да пътувам?
Re: доц Конова
« Отговор #50 -: Април 02, 2007, 18:47:57 pm »
Мисля, че няма такова изискване (на гладно и на жадно), но нека и другите момичета потвърдят :D
Благодаря ти, Бени!







*
Re: доц Конова
« Отговор #51 -: Април 02, 2007, 19:06:26 pm »
Мисля, че няма такова изискване (на гладно и на жадно), но нека и другите момичета потвърдят :D

Потвърждавам  :balk_602:
Григчо, хапвай и си пийни кафенце без никакви притеснения. Само ако се правят протромбинови изследвания е хубаво да са на гладно, но не е задължително  :D
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: доц Конова
« Отговор #52 -: Април 02, 2007, 20:51:34 pm »
Мисля, че няма такова изискване (на гладно и на жадно), но нека и другите момичета потвърдят :D

Потвърждавам  :balk_602:
Григчо, хапвай и си пийни кафенце без никакви притеснения. Само ако се правят протромбинови изследвания е хубаво да са на гладно, но не е задължително  :D

Потвърждавам и аз.
Искам да изкажа впечетлението си от Доц. Конова и екипа, а именно: изключително внимателни и любезни хора, страхотни условия. Искам да пожелая успех и много положителни резултати в новата кклиника!!!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: доц Конова
« Отговор #53 -: Април 03, 2007, 08:54:42 am »
Благодаря момичета, направо си се виждам в колата с едно голямо  :coffee:

Пожелавам ви лек и усмихнат ден!
*
Re: доц Конова
« Отговор #54 -: Април 03, 2007, 13:52:55 pm »
Здравейте. Въпроса ми може би е тъп но къде мога да се ориентирам за цените в центъра?
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: доц Конова
« Отговор #55 -: Април 03, 2007, 14:02:31 pm »
като влезете в града първото кръстовище е У-образно - ще хванете по левия ръкав, след това на 1-я светофар завивате на ляво и продължавате по една сръмна /нагоре/ уличка - Т-образна, завивате на ляво - тази е без изход - та спирате накрая и в ляво под сградата е клиниката.
Може и да греша, но май така беше  :oops:

Успех!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: доц Конова
« Отговор #56 -: Април 03, 2007, 14:20:38 pm »
Здравейте. Въпроса ми може би е тъп но къде мога да се ориентирам за цените в центъра?
Виж тук: http://www.ivfpleven.com/index.php?l=51
Re: доц Конова
« Отговор #57 -: Април 06, 2007, 10:04:46 am »
Ние доста се мотахме по околните улици, докато намерим центъра. Намира се в един 7-8 етажен блок, облицован с бял камък, от задната страна на който се спира с кола, а самият център е от предната страна на блока, на пешеходна зона, и не се вижда от улиците, по които обикаляхме с колата.
Благодаря ти, Бени!







Re: доц Конова
« Отговор #58 -: Април 06, 2007, 20:04:04 pm »
в началото на седмицата посетихме доц.Конова,каза ми на 3-ти ден от цикъла да изпратя кръв за изсл. на инхабин Б.каза че много от пациентите са процедирали така и не е имало проблем.с оглед на заетоста и не я разпитах серум ли и как става заплащането за изследването.ще съм благодарна ако ми дадете малко информация
Re: доц Конова
« Отговор #59 -: Април 07, 2007, 01:03:51 am »
Пращаш по куриер серум и слагаш паричките в пакета.

lb2f
Re: доц Конова
« Отговор #60 -: Април 07, 2007, 15:07:13 pm »
мерси!
*

    didoni

  • ***
  • 335
  • Животът е прекрасен
Re: доц Конова
« Отговор #61 -: Април 11, 2007, 19:39:42 pm »
И ние днес посетихме клиничният център в Плевен.
Много ми хареса. Аз не съм и очаквала да не ми допадне. Приветливо, уютно, изключително чисто, екъпът е чудесен и създава предразполагаща атмосфера.
Посетихме андрологът - д-р Личев - много симпатичен, търпелив и отзивчив човек.
Миси е страхотна  :D
Днес и ние посетихме клиничния център в Плевен.
Не съм очаквала такова топло отношение и внимание!!!Зада не се повтарям със Северина, ще кажа само
ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ ЗА ОТНОШЕНИЕТО!  ВИЕ СТЕ СТРАХОТЕН ЕКИП!

*

    NDK

  • *
  • 174
  • Двете слънца които топлят сърцето ми.
Re: доц Конова
« Отговор #62 -: Април 12, 2007, 10:20:44 am »
Честито за новия IVF център, на нас много ни хареса , а също и едно голямо БЛАГОДАРЯ на доц Конова , че успява да покани такива "светила"  в репродуктивната медицина.

 Срещата  ни с проф Кулам ще остане  незабравима - аз дори забравих да се снима с нея.

 Благодаря и  на Мисси.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: доц Конова
« Отговор #63 -: Април 13, 2007, 12:16:18 pm »
Абе хора, я да ви попитам за колко време ви излезнаха резултатите от имунолог. изсл.?

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: доц Конова
« Отговор #64 -: Април 13, 2007, 12:27:57 pm »
Във вторник наобед ми взеха кръв /03.04/, в петък следобед /06.04/ имах мейл с резултати  :lol:
  09.11.2007
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: доц Конова
« Отговор #65 -: Април 13, 2007, 12:31:13 pm »
късметлийка, аз на 02.04 дадох кръв ама нъцки - още седя и си чакам резултатите които уж са готови, но чакат заключение. Вече губя търпение  :?

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: доц Конова
« Отговор #66 -: Април 13, 2007, 14:06:20 pm »
Аз дадох кръв на 27.03 и получих резултати вчера. :D


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: доц Конова
« Отговор #67 -: Април 13, 2007, 14:53:47 pm »
Евро, и аз ги чакам, иначе уж готови антифосфолипидния панел и SDI, обаче имало някакъв проблем с антинуклеарните, май чакали реактиви 8O а пък на мен ми трябват :?
Даже скоро си разглеждах старите работи и при първата консултация преди 1-2 години с Конова тя ми е написала лист какво да изследвам, и ги пише тия ANA, а пък в резултатите ги нямам - дали е станала грешка, или нещо друго... Не ми върви с тия ANA :?
Благодаря ти, Бени!







*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: доц Конова
« Отговор #68 -: Април 13, 2007, 15:00:56 pm »
а аз дори ги нямам като посочени за изсл., що ми се струва че беше редно да ги имам? оставам със смесени впечетления  :?

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    радостина петкова

Re: доц Конова
« Отговор #69 -: Април 26, 2007, 16:44:39 pm »
Бихте ли ми дали телефонна на доц Конова                                                                        Предварително ви благодаря
*
Re: доц Конова
« Отговор #70 -: Април 26, 2007, 18:05:17 pm »
Бихте ли ми дали телефонна на доц Конова                                                                       
Това им е интернет страницата http://www.ivfpleven.com/index.php?l=3
*
Re: доц Конова
« Отговор #71 -: Април 27, 2007, 09:34:39 am »
Бихте ли ми дали телефонна на доц Конова                                                                        Предварително ви благодаря

Доц. д-р Емилияна Конова, д.

 Адрес: гр. Плевен, бул. “Скобелев” 20

 тел.: 064 804 790

 тел./факс: 064 804 847

 е-mail: eikonova@abv.bg, info@ivfpleven.com