0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: доц Конова
« Отговор #20 -: Март 14, 2007, 23:00:01 pm »
Здрасти Миси, честито включване в екипа на тази многообещаваща клиника :D :D

Предполагам, лудницата ви е пълна сега ...

Но и аз имам няколко въпросчета - прочетох сайта, много е хубав - има изследвания, които поне преди не знаех да се правят? Въпросът ми е предлага ли се от април всичко, или постепенно ще бъдат въведени? Също съм много заинтригувана от включването в екипа на специалисти от Миленова - как по-точно ще участват, ще идват ли за консултации в БГ? И аз се интересувам като Аля обмисля ли се предлагане на LIT?

Ей, тук някои сме го закършили нещо, във вас ни е надеждата :D

А ти как си, как се развиват нещата в репродуктивен план?

Поздрави! :D

Здасти Фреши  :balk_21:
Да, всички изследвания посочени в сайта ще се правят от самото начало. Изключение правят NK активността и ембриотоксичният тест, като те ще бъдат въведени малко по-късно. Специалистите от Миленова пристигат за първите IVF опити през м. Април, те са част от нашият екип. :)
В сайтът на клиниката ще има повече инфо, а аз обещавам да напиша и тук

Няма да го закършваме момичета, ще се борим до край - Надеждата не трябва да умира  :)

Поздрави!  :)

Аз съм добре мила, останалото на лична  :lol:
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: доц Конова
« Отговор #21 -: Март 14, 2007, 23:18:18 pm »
missy,
Цитат
Изключение правят NK активността и ембриотоксичният тест, като те ще бъдат въведени малко по-късно.
какво ще рече това? В смисъл че аз си "назначих" Панел за диагностициране на имплантационна недостатъчност, но тами са вкл. тези два теста за които пишеш, взех си час за 02.04, дали до тогава ще се правят въпросните тестове?
Благодаря ти!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    didoni

  • ***
  • 335
  • Животът е прекрасен
Re: доц Конова
« Отговор #22 -: Март 15, 2007, 08:36:33 am »
Здравей Миси, още веднъж честито  :balk_47:  !Не съм сигурна, че въпросът ми ще е правилен към теб, но все пак ще попитам: с мъжки фактор сме и незнам за какво точно да си запишем час при доц.Конова- как се процедира?За преглед ли, за изследвания ли? Ако имаш информация ще съм ти благодарна!

*
Re: доц Конова
« Отговор #23 -: Март 15, 2007, 09:27:58 am »
Здравейте,аз изпратих мейл с въпросите които ме притесняват в понеделник и днес получих отговор от доц. Конова, който честно казано ми подейства успокоително. Сигурна съм че ще отговори на всички наши въпроси. Поздрави
Re: доц Конова
« Отговор #24 -: Март 15, 2007, 09:30:48 am »
Явно, много неща са са замислени и ще се случват в Плевен.
Браво!
Това е лъч светлина, за някои от нас.
Миси, дръж ни в течение, мила, нали си нашият агент там. :lol:
:bighug:
*
Re: доц Конова
« Отговор #25 -: Март 15, 2007, 12:14:03 pm »
missy,
Цитат
Изключение правят NK активността и ембриотоксичният тест, като те ще бъдат въведени малко по-късно.
какво ще рече това? В смисъл че аз си "назначих" Панел за диагностициране на имплантационна недостатъчност, но тами са вкл. тези два теста за които пишеш, взех си час за 02.04, дали до тогава ще се правят въпросните тестове?
Благодаря ти!

Това ще рече, че тези изследвания ще бъдат въведени на по-късен етап. До колкото знам, лекуващият лекар е този който назначава изследванията  :) Ти си взела час за консултация и не се притеснявай, всички изследвания който ще ти бъдат назначени - ще ти бъдат направени.

Поздрави
*
Re: доц Конова
« Отговор #26 -: Март 15, 2007, 12:16:38 pm »
Здравей Миси, още веднъж честито  :balk_47:  !Не съм сигурна, че въпросът ми ще е правилен към теб, но все пак ще попитам: с мъжки фактор сме и незнам за какво точно да си запишем час при доц.Конова- как се процедира?За преглед ли, за изследвания ли? Ако имаш информация ще съм ти благодарна!

Здравей Didoni,
Обаждаш се на телефона, който съм посочила малко по-горе и си записвате час за консултация с доц. Конова. Това е всичко

Поздрави
*
Re: доц Конова
« Отговор #27 -: Март 15, 2007, 12:19:26 pm »
Явно, много неща са са замислени и ще се случват в Плевен.
Браво!
Това е лъч светлина, за някои от нас.
Миси, дръж ни в течение, мила, нали си нашият агент там. :lol:
:bighug:

Да така е и ще се случат, но всичко с времето си  :lol:
Разбира се, че ще държа в течение - нали всички се борим за една куза :bighug:

Поздрави

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: доц Конова
« Отговор #28 -: Март 15, 2007, 12:29:37 pm »
Мерси, missy
но знаеш ли колко късен ще е този етап, това всъщност ме интерисува.
Направих запитване към Доц. Конова и към имунолозите на Д-р Стаменов, за сега само Доцента ми е отговорила, но аз ще искам точно NK-та да си изследвам. Ми като идем ще видим.
Благодаря ти отново!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    didoni

  • ***
  • 335
  • Животът е прекрасен
Re: доц Конова
« Отговор #29 -: Март 15, 2007, 15:02:43 pm »
Missy сърдечно благодаря за бързия отговор!Така и ще направим.Пожелавам ви много успехи! :bighug:

*
Новина от ин-втро център гр. Плевен
« Отговор #30 -: Март 19, 2007, 19:34:15 pm »
Здравейте момичета
Има новина от нашият център и бързам да я споделя с Вас  :)

Проф. Кулам и д-р Русев ще дават със сигурност консултации
Консултациите на д-р Румен Русев (Репродуктивна имунология и ендокринология, Чикаго) в Центъра започват от 3 Април.
Консултациите на проф. Каролин Кулам (Акушерство и гинекология, Репродуктивна имунология и ендокринология, Чикаго) започват от 7 Април, всеки ден от 14.00 ч. Осигурен превод.

Информация и предварителни записвания на тел. 064 / 804 790

Поздрави
Missy
*
Re: доц Конова
« Отговор #31 -: Март 19, 2007, 20:46:13 pm »
Благодаря ти Миси :P
Re: доц Конова
« Отговор #32 -: Март 19, 2007, 21:41:59 pm »
Здравейте момичета !Имам записан час за Доц.Конова з 02.04.,но не откривам адреса на новата клиника. Ако някой го знае ще съм му благодарна.
*
Re: доц Конова
« Отговор #33 -: Март 19, 2007, 21:59:20 pm »
Здравейте момичета !Имам записан час за Доц.Конова з 02.04.,но не откривам адреса на новата клиника. Ако някой го знае ще съм му благодарна.

гр. Плевен бул. Скобелев 20, бл. 2 
*

    didoni

  • ***
  • 335
  • Животът е прекрасен
Re: доц Конова
« Отговор #34 -: Март 20, 2007, 08:35:15 am »
Благодаря Миси и аз щах да задам този въпрос!

Re: доц Конова
« Отговор #35 -: Март 20, 2007, 13:38:48 pm »
Миси,голямо благодаря!  :bighug:

А можеш ли да кажеш, колко време ще продължат тези консултации?  Седмица - две?
И цените за консултациите, тези които са описани в сайта ли са?
*
Re: доц Конова
« Отговор #36 -: Март 21, 2007, 15:45:52 pm »
И цените за консултациите, тези които са описани в сайта ли са?

Цената на консултацията с проф. Кулам и д-р Русев е 40 лв.

Поздрави
Missy
Re: доц Конова
« Отговор #37 -: Март 21, 2007, 16:38:41 pm »
Записах се!
Да допълня информацията- консултациите на проф. К. Кулам са в интервала 09.04.2007-14.04.2007г. :)
Re: доц Конова
« Отговор #38 -: Март 21, 2007, 19:24:40 pm »
страшни сте !!! благодаря за инфото
Re: доц Конова
« Отговор #39 -: Март 23, 2007, 10:36:34 am »
Я да питам има ли записани за консултация на 09.04.07.  :)
Защото Фреши ме подсети, че е  Великден.