0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: за цигарите
« Отговор #20 -: Февруари 15, 2007, 21:53:11 pm »
Lucky - нервите и ядовете на работа са само оправдание!!! Моят мъж също има много нерви, неприятности, стресови ситуации на работа, освен това работи на две места!!!!
Това не му пречи от януари миналата година да не пуши... Всичко е въпрос на воля и добро решение!!!

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: за цигарите
« Отговор #21 -: Февруари 15, 2007, 23:48:45 pm »
Лично мое мнение, като се извинявам на пушачките, че никога не съм пушила и не мога да кажа от първа ръка, но определено мисля, че пушещите изглеждат по-изнервени. Поне около мен пушачите се оплакват от безсъние, от нерви, от раздразнителност, не знам как точно ги "успокояват" в същото време цигарите. Виж периодът на отказване си е още по-изнервен и труден, но все пак минава.
*
Re: за цигарите
« Отговор #22 -: Февруари 20, 2007, 23:46:05 pm »
Цигарите се отразяват пагубно на сперматогенезата. Нали сте виждали онези надписи върху цигарените кутии - Пушенето уврежда сперматозоидите. Тия неща не са написани случайно, просто защото на някого нещо му е хрумнало. Аз не съм виждала мъж, който е бил с лоши показатели, да е спрял да пуши и да не му се е подобрила спермограмата. Само че много на лошо ме гледат тия мъже, като им забранявам да пушат, имам чувството, че ще ме набият някой ден. :lol:
Де да можех да му забраня...като си е решил че няма да окаже кой знае какво влияние и това е,не ги спира...въпреки че е лекар!Ами не се учудвам в известна степен - като се има предвид, че всичките ни приятели не са имали никакъв проблем ,и то доста закоравели пушачи сред тях...Ох надявам се Икси-то ни да успее сега март месец,ако не - ще го натискам да ги отказва - това, че други пушачи успяват да направят бебе не означава че можеш да си пушиш на воля и да очакваш всичко да е наред...!!!


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: за цигарите
« Отговор #23 -: Февруари 22, 2007, 19:00:57 pm »
Цигарите се отразяват пагубно на сперматогенезата.
Още от днес ще го подхвана моя на тази тема ... Дано му уври главата ...
Кофти нещо са цигарите, за всичко не само за сперматогенезата. Само не знам с какви аргументи да се зареда  :)
*
Re: за цигарите
« Отговор #24 -: Февруари 23, 2007, 08:08:22 am »
не, че да вървя на обратно на всички, и двамата с моя не пушиме, мисля, че това е нещо наистина отвратително, ама спермограмата му хич не е цвете, при това без 1 цигара!в същото време брат му пуши по 2 кутии на ден, етървата хваща от поглед.явно не са само цигарите, има си и други фактори!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: за цигарите
« Отговор #25 -: Февруари 23, 2007, 12:33:52 pm »
Цигарите се отразяват пагубно на сперматогенезата. Нали сте виждали онези надписи върху цигарените кутии - Пушенето уврежда сперматозоидите. Тия неща не са написани случайно, просто защото на някого нещо му е хрумнало. Аз не съм виждала мъж, който е бил с лоши показатели, да е спрял да пуши и да не му се е подобрила спермограмата. Само че много на лошо ме гледат тия мъже, като им забранявам да пушат, имам чувството, че ще ме набият някой ден. :lol:
Де да можех да му забраня...като си е решил че няма да окаже кой знае какво влияние и това е,не ги спира...въпреки че е лекар!Ами не се учудвам в известна степен - като се има предвид, че всичките ни приятели не са имали никакъв проблем ,и то доста закоравели пушачи сред тях...Ох надявам се Икси-то ни да успее сега март месец,ако не - ще го натискам да ги отказва - това, че други пушачи успяват да направят бебе не означава че можеш да си пушиш на воля и да очакваш всичко да е наред...!!!

Я ми го прати този юнак да си поговорим колегиално и насаме с него.  :witch:


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Жужка

  • ****
  • 564
  • Фен на Пегъзи Музовски
Re: за цигарите
« Отговор #26 -: Февруари 23, 2007, 15:50:07 pm »
Мели, може ли да ти пратя и моя юнак  :lol:
Щото аз като яхна метлата няма почти никакъв резултат ...
Мога, стига да искам.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: за цигарите
« Отговор #27 -: Февруари 23, 2007, 18:20:28 pm »
Мели, може ли да ти пратя и моя юнак  :lol:
Щото аз като яхна метлата няма почти никакъв резултат ...

Всички юнаци-пушачи под строй и при мене да си посъскаме.  :a_snake_01:


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: за цигарите
« Отговор #28 -: Февруари 23, 2007, 22:27:14 pm »
Цигарите се отразяват пагубно на сперматогенезата. Нали сте виждали онези надписи върху цигарените кутии - Пушенето уврежда сперматозоидите. Тия неща не са написани случайно, просто защото на някого нещо му е хрумнало. Аз не съм виждала мъж, който е бил с лоши показатели, да е спрял да пуши и да не му се е подобрила спермограмата. Само че много на лошо ме гледат тия мъже, като им забранявам да пушат, имам чувството, че ще ме набият някой ден. :lol:
Де да можех да му забраня...като си е решил че няма да окаже кой знае какво влияние и това е,не ги спира...въпреки че е лекар!Ами не се учудвам в известна степен - като се има предвид, че всичките ни приятели не са имали никакъв проблем ,и то доста закоравели пушачи сред тях...Ох надявам се Икси-то ни да успее сега март месец,ако не - ще го натискам да ги отказва - това, че други пушачи успяват да направят бебе не означава че можеш да си пушиш на воля и да очакваш всичко да е наред...!!!

Я ми го прати този юнак да си поговорим колегиално и насаме с него.  :witch:
С най-голямо удоволствие бих ти го пратила,Мели - аз вече съм вдигнала ръце и съм се отказала да му набивам в главата,че трябва да ги спре :bonk:,но току виж се вслушал,чувайки го от колега..!  :balk_602:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: за цигарите
« Отговор #29 -: Февруари 23, 2007, 22:42:00 pm »
С най-голямо удоволствие бих ти го пратила,Мели - аз вече съм вдигнала ръце и съм се отказала да му набивам в главата,че трябва да ги спре :bonk:,но току виж се вслушал,чувайки го от колега..!  :balk_602:

Ще се изненадаш колко много хора съм отказала да пушат. Понякога чак сама се изненадвам.  :lol:

Истината е, че на хората трябва да им се говори, да им се обяснява, ако е колега, още по-добре, ще разбере доказателствата, ще разчете правилно посланието ...


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: за цигарите
« Отговор #30 -: Февруари 23, 2007, 23:01:29 pm »
Цитат

Ще се изненадаш колко много хора съм отказала да пушат. Понякога чак сама се изненадвам.  :lol:

Е,сега с това изявление направо си ме амбицира да му организирам една среща на четири очи с теб! :lol: Щото той си е такъв твърдоглав за тия цигари,че ако някой успее да го откаже, ще го призная за велик!!!! :wave: :wink:
« Последна редакция: Февруари 24, 2007, 10:28:48 am от Lali »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: за цигарите
« Отговор #31 -: Февруари 23, 2007, 23:07:15 pm »
Айде, ако пък не успея, ще те черпя един обяд и така все ще си на далавера.  :lol:


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: за цигарите
« Отговор #32 -: Февруари 23, 2007, 23:20:23 pm »
Айде, ако пък не успея, ще те черпя един обяд и така все ще си на далавера.  :lol:
Навита съм!Макар че по-скоро аз ще те почерпя,за проявените усилия (а и похабени нерви), с моя твърдоглавец! :lol: :lol: Сега сме започнали Икси процедура, но след това като приключи(надявам се успешно!),ще се включа тук пак да ти напомня за тази оферта :wink: :lol:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: за цигарите
« Отговор #33 -: Април 30, 2007, 19:56:22 pm »
Леле, момичетааа като чета тези редове и направо настръхвам.. Моя сладур пуши над кутия на ден (даже понякога са и две :x), а пък аз се чудя защо му е толкова ужасна спермограмата.. Наистина не подозирах, че цигарите вредят ЧАК толкова. УЖАС! А, не, миличък, ще трябва да се боря някакси. Аз как ги отказах отраз. Дано да се преборя. Стискайте ми палци. А ако някой ми даде линкове за "ужасяващи материали" по темата, ще съм мн. благодарна за да му ги дам да чете пък белким се стресне..  :?

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: за цигарите
« Отговор #34 -: Май 01, 2007, 12:06:25 pm »
той много добре знае, до какви ужасяващи болести може да допринесе тютюнопушенето. така че е необходимо сам да прецени иска или не иска да подобри материала си. Съпруга ми след иксито отново пропуши, но след неуспешния финал - САМ реши да ги спре окончателно /за сега  :wink:/.
Успех на всички ни!!! :grouphug:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: за цигарите
« Отговор #35 -: Май 01, 2007, 13:47:29 pm »
Мъжа ми пушеше по две кутии на ден, преди седем години ги спря.Смятате ли,  че лошата морфология може да е от дъгогдишен пушачески стаж макар от седем години да не запалвал?
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: за цигарите
« Отговор #36 -: Май 01, 2007, 13:52:10 pm »
и да и не.  :(

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: за цигарите
« Отговор #37 -: Юни 17, 2007, 14:30:25 pm »
  Мислите ли че при пълно отсъствие на сперматозоиди в еякулата,могат да се появят след спиране на цигарите,не веднага ,разбира се!?Има ли въобще такива случаи? 8O
*
Re: за цигарите
« Отговор #38 -: Юни 17, 2007, 14:35:33 pm »
   Искам да попитам дали при пълно отсъствие на сперматозоиди в еякулата,след спиране на цигарите ,могат да се появят,не веднага разбира се!?
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: за цигарите
« Отговор #39 -: Юни 17, 2007, 14:46:40 pm »
Трудна работа само със отказване, но с октазване и правилна терапия има шанс!
Ние след спиране на тютюнеца и лечение увеличихме бройката 4 пъти, респ. и всички др. показатели де!
Пожелавам ти успех! :)

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com