0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #20 -: Януари 26, 2007, 16:48:31 pm »
Извинявам се, но ще използвам случая и аз да оспамя малко :D.
И аз съм пациентка на д-р Владимиров. Благодарение на него забременях и при него си следя бременността. На друг не мога де се доверя. Ходя и на ЖК, но само за да ми издават болнични т.к. док. има възможност да дава само за по една седмица /не и с комисия/. Това, което ме вълнува напоследък е, кой специалист препоръчва д-р Владимиров за раждане /секцио/.
« Последна редакция: Януари 26, 2007, 17:22:45 pm от Лекси »
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #21 -: Януари 26, 2007, 17:14:05 pm »
Забелязвам, че момичетата ,посещавали центрове за стерилитет, остават при лекарите, които са помогнали да стане `чудото`. Мисля, че е повече от нормално подобно поведение, но то е в същата графа на емоционален страх на всяка бременна-`Доверието към лекарят-колко процента?`.
Ще ми се смеете сигурно, но аз като видях  2-те чертички бях скована, луда, без мозък, без дар слово, без път напред...Сякаш карах бясно кола и трябваше бензин да заредя, ама специален...нали се сещате...Та се почна великото ровене и разпитване, допитване, препитване на познати и не толкова, на приятелки и виртуални такива...И бели и черни списъци изчетох, още повече се оплетох, а исках да ида възможно най-рано /т.е. 5-6-та седмица/, за да `видя` своето узи-филмче. Благодарна съм на момичетата, които ми препоръчваха лекари, прилежно съм записала и адреси, и телефони :D, но след изпотяващо качване на кантар професионалните достойнства на маса доктори реших да отида при Мариана Райчева, работила във Вита, сега има свой център.И знаете ли кой е е смешното?-Просто  за нея чух, прочетох и проверих най-много добри отзиви.
Моята ЖК беше максимално кратичка, но изборът беше убийствен.
Сега ме е страх пък да ходя при друг лекар... :?
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #22 -: Януари 26, 2007, 20:39:33 pm »
Аз съм при др. Илиев от Шейново! Изглежда добър лекар ...... ноо не знам за него нищо не съм чувала! :)
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #23 -: Януари 26, 2007, 21:02:43 pm »
Това, което ме вълнува напоследък е, кой специалист препоръчва д-р Владимиров за раждане /секцио/.
На мен ми препоръча Д-р Благоева и Д-р Дяволов. Аз си избрах Д-р Благоева и ти я препоръчвам с двете ръце. Води ражданията в Тина Киркова.
Ако имаш въпроси, аз съм насреща. :balk_102:

*
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #24 -: Януари 26, 2007, 21:16:25 pm »
Момичета, само да ви кажа за анти Д гамаглобулина, който се поема от касата и не е необходимо да се купува, има го в болниците вече. Така че да знаете ако на някой му се наложи да не ви правят на луди.
Инъче и моята бременност протече нормално под зорките грижи на д-р Владимиров :D
*
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #25 -: Януари 26, 2007, 22:14:58 pm »
Момичета, само да ви кажа за анти Д гамаглобулина, който се поема от касата и не е необходимо да се купува, има го в болниците вече. Така че да знаете ако на някой му се наложи да не ви правят на луди.

Дано да ми се наложи, за да те разпитам по-подробно!
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #26 -: Януари 27, 2007, 00:09:32 am »
От всичко, което съм чела като че ли най ми допада подхода на твоята роднина-леля Гинка.

ха ха. на тва и васил умря от смях като му го прочетох. а аз за малко да се задавя

пп. не мога да спра да се чудя защо открай време (явно доста преди да се появя аз по тези места  :)) като ви дойде мензиса казвате че лелята е дошла. е как ли не го мисля ама не виждам нищо общо м/у леля (лелка) и мензис. аре некой да ме светне вече щото психически не издържам така в неведение :x
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #27 -: Януари 27, 2007, 08:43:21 am »
:babydust:Лили и на мене "лелята" също не ми и харесва!
Може да звучи първосигнално но правя аналогии с моите две лелки,
които много обичам и са такива сладурани!
Но всеки има право и дано някой обяснсни....

А аз му викам на цикъла "тая гад" :balk_153:
Даже имаше едно време дето броях колко пъти
ми е идвало откакто правим опити.....
Право да си кажа отдавна изпуснах бройката.....

Такива ми ти работи с "лелки" и "Гинки"!

А по-темата:Аз също бих предпочела лекаря помогнал ми
да стигна до бременност,да следи как тя се развива!

                                УСПЕХ и КЪСМЕТ!
               
                                 :grouphug2:
« Последна редакция: Януари 27, 2007, 11:43:49 am от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #28 -: Януари 27, 2007, 11:35:28 am »
Момичета, само да ви кажа за анти Д гамаглобулина, който се поема от касата и не е необходимо да се купува, има го в болниците вече. Така че да знаете ако на някой му се наложи да не ви правят на луди.

Дано да ми се наложи, за да те разпитам по-подробно!

Пожелавам ти съвсем скоро да ти се наложи :D А аз съм винаги на лице за да помагам с каквото мога. За 9 м. станах почти спец по въпроса за антитела и тем подобни :)
*
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #29 -: Януари 27, 2007, 11:41:21 am »
Момичета, само да ви кажа за анти Д гамаглобулина, който се поема от касата и не е необходимо да се купува, има го в болниците вече. Така че да знаете ако на някой му се наложи да не ви правят на луди.

Дано да ми се наложи, за да те разпитам по-подробно!

Пожелавам ти съвсем скоро да ти се наложи :D А аз съм винаги на лице за да помагам с каквото мога. За 9 м. станах почти спец по въпроса за антитела и тем подобни :)
Благодаря :bighug:
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #30 -: Януари 27, 2007, 14:46:26 pm »
Аз продължавам да си ходя при Стаменов - че как иначе  :D, на ЖК ходя при една д-р Чалкова, заради стандартните изследвания кръв, урини и т.н., ЛКК болничните. Има частен кабинет, но личния има договор с нея, кабинета й е приличен и обръща доста внимание на пациентките си.
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #31 -: Януари 27, 2007, 21:12:40 pm »
А защо д-р Владимиров не прави секцио на забременелите при него?А ви препраща на други места?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #32 -: Януари 27, 2007, 23:39:51 pm »
А защо д-р Владимиров не прави секцио на забременелите при него?А ви препраща на други места?

защото не се занимава изобщо с хирургически манипулации. човекът се е специализирал тясно, не се опитва да бъде вся и всьо :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #33 -: Януари 28, 2007, 00:38:04 am »
Добре де,сега искаш да кажеш,че нашия доктор се опитва да е вся и всьо,така ли :lol:?
Ако е така ,добре се справи :lol: :lol: :lol:
Не може всички лекари да разбират от всичко,малко са толкова надарени :lol:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #34 -: Януари 28, 2007, 01:21:53 am »
нищо не се опитвам да кажа за вашия доктор, морков, не ме вкарвай в схеми. :x

ако искаш да изкажеш възхищението си от своя лекар - направи го в прав текст, без заобиколки и сравнения.

а един ден, като ми се развали ютията, вече ще знам при кого да отида...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #35 -: Януари 28, 2007, 08:46:02 am »
а един ден, като ми се развали ютията, вече ще знам при кого да отида...
:jump12:
Айде пак се почна....
Морковче, добре се справя, спор няма, но нещо напоследък има и недоволни от това, че не успява да си спазва часовете /вкл. и тези за инсетата, където таймирането е важно/. Нашият не е така всестранно развит, но пък каквото прави, го прави както трябва.
« Последна редакция: Януари 28, 2007, 08:51:11 am от Лекси »
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #36 -: Януари 28, 2007, 15:04:20 pm »
аре пак се почна :?
как не ви омръзва бе хора да си мерите пишките
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #37 -: Януари 28, 2007, 16:50:40 pm »
:balk_159:Грозно е това и непристойно!
Не ми се коментира,просто спрете!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #38 -: Януари 28, 2007, 17:18:55 pm »
морковчето почна,
искам да ви кажа,че тук има много лицемерни хора.когато имате да казвате нещо,направете го без заобикалки.
когато в една друга тема ме нападнаха,друг наш "редовен , активен ,и обичан потребител" във форума,ми писа на лични,цитирам"остави ги тия идиотки,те нищо не разбират от ин витро" защо този потребител не си защити мнението пре всички,питам аз?
защото го беше страх от модераторите,с които се опитваше да бъде приятелка.много дълго я следих тази,за да ми стане ясна.

а по темата. и мен ме озадачава факта,че д-р стаменов прави вече второ  инсе на моя колежка,която е със запушени тръби?????????????????????
поздрави и бъдете по-искрени!
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #39 -: Януари 28, 2007, 17:34:43 pm »
Цитат
морковчето почна,
искам да ви кажа,че тук има много лицемерни хора.когато имате да казвате нещо,направете го без заобикалки

E точно пък  за Моркова не бих могла да кажа, че е лицемерна.

Аре стига вече с това кой е по-добрия Стаменов или Владимиров! Всеки сам прави избора си!