0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Кой ви следи бременноста?
« -: Януари 25, 2007, 16:16:41 pm »
Момичета моля ви за помощ.Моя приятелка е бременна и не знае кой да и следи бременноста.Двуоми се за д-р Ганева/МЦ Репродуктивно здраве/ или в Света София.Моля ви за мнение и предложения.
Пристрастена към д-р Хаус!
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #1 -: Януари 25, 2007, 16:36:03 pm »
ако е с нормална бременност почти няма значение.
аз за себе си съм решила - просто ще отида и ще го/я изпитам :lol:. ако си знае ще остана, ако не до три пъти и от начало :D
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #2 -: Януари 25, 2007, 18:22:28 pm »
Аз си оставам при д-р Владимиров в св. София. :D
« Последна редакция: Януари 25, 2007, 18:27:11 pm от Lan »
*
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #3 -: Януари 25, 2007, 18:26:48 pm »
ако е с нормална бременност почти няма значение.
Де да знам, на една позната докторът и казал, че може и без изследвания преди забременяване. Пропуснал е да каже за фолиевата киселина (аз и казах, но тя вече беше в третия месец - демек късно разбра и почна да я пие). Предписал и е за цистита, който и се обостри в четвъртия месец СПАЗМАГОН 3х1. Все още не и е пускал кръвна картина. Ама нямала нужда от изследване за болестта на Даун, защото в семейството нямали болен и т.н. Пълна безотговорност и безхаберие. За съжаление, все още му вярва (и не мога да я виня, все пак той е лекар, а аз съм само обикновена жена, макар и добра позната) и още не го е сменила. Моля се само всичко да и е наред...
« Последна редакция: Януари 25, 2007, 18:43:44 pm от Lan »
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #4 -: Януари 25, 2007, 18:29:07 pm »
След иксито можех да се доверя единствено на доктора, който ми помогна да забременея - Д-р Владимиров от център "София".
Женската консултация по поликлиниките е "мижи да те лажем" и не бих разчитала. Ние сме по-образовани от тях.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #5 -: Януари 25, 2007, 18:33:07 pm »
ъъъ, таковата, д-р Владимиров все пак не е отворил още женска консултация, доколкото знам  :lol:

вярно е, че той си следи жените, забременели при него, но при най-малки съмнения или за по-специализирани изследвания ги насочва към колеги с повече опит в следенето на бременни.

безсмислено е да го препоръчвате за следене на бременни, при положение, че при него е достатъчно голяма навалица от двойки с репродуктивни проблеми.

не са малко читавите гинеколози в София, все пак!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #6 -: Януари 25, 2007, 18:35:56 pm »
вярно е, че той си следи жените, забременели при него, но при най-малки съмнения или за по-специализирани изследвания ги насочва към колеги с повече опит в следенето на бременни.

не са малко читавите гинеколози в София, все пак!
Ето за това му имам доверие я :lol:! Като не е сигурен, знае кого да препоръча, никой не е Бог в края на краищата. Ами като не сме ги научили бре ,jam-e, тия читави гинеколози?!  :lol:
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #7 -: Януари 25, 2007, 18:53:29 pm »
ъъъ, таковата, д-р Владимиров все пак не е отворил още женска консултация, доколкото знам  :lol:
Като гледам навалицата там, може да се наложи. :balk_69: Ако всяка бременна поиска да си продължи там....Много ни е добро докторчето... :balk_47:

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #8 -: Януари 25, 2007, 19:07:08 pm »
ами Оги, с риск да наспамя темата - аз отдавна съм предложила на доктора да отворят освен женска консултация и педиатрично отделение, та да затворят веригата :) човек като се довери веднъж, трудно се откъсва...

по същество - обикновено бременните правят така - записват се някъде на женска консултация по здравна каса, за да им пускат малкото полагащи се изследвания и да им дават болнични при нужда, а отделно се консултират при по-опитен специалист, обикновено платен. често пъти това е и лекарят, при който ще раждат после.
във форумите на бг-мамма има доста информация за свестни и несвестни АГ-та - вижте форума Здравен справочник, темите за черен и бял списък на лекари.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #9 -: Януари 25, 2007, 19:18:57 pm »
ами Оги, с риск да наспамя темата - аз отдавна съм предложила на доктора да отворят освен женска консултация и педиатрично отделение, та да затворят веригата :) човек като се довери веднъж, трудно се откъсва...
Трябва си я! :lol:
Иначе д-р Владимиров ми каза, че няма да има проблем с болничния като се запиша при него. За изследвания не сме коментирали, но пък прегледа ми беше безплатен, така че не знам до колко е от полза да се запише човек при друг и да ходи при платен специалист за прегледи.
Иначе - просто в този форум сме попаднали на тези лекари (специалисти по стерилитет), ако някой знае добър гинеколог, за женска консултация - да почва да му прави реклама, че при д-р Владимиров наистина е навалица...
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #10 -: Януари 25, 2007, 19:47:32 pm »
Иначе д-р Владимиров ми каза, че няма да има проблем с болничния като се запиша при него. За изследвания не сме коментирали, но пък прегледа ми беше безплатен, така че не знам до колко е от полза да се запише човек при друг и да ходи при платен специалист за прегледи.
Лани, ние си продължихме при него, защото сме си негови пациенти.
Но както каза Джами, нормално забременелите или забременелите при други лекари не мисля, че е редно да го търсят за женска консултация, защото там е ин-вирто клиника.
Най-добре е да се следят при лекря, който ще им изражда бебето, но....това е при положение, че си си избрал лекар.
Иначе може би в болницата, в която смяташ да раждаш, но това също е при положение, че си направил избор.
Ако си просто по течението.....отиваш в поликлиниката и се задоволяваш с посредствено внимание.
Всичко е въпрос на личен избор.
Аз след като си избрах лекар за раждане, освободих д-р Владимиров от отговорност и продължих следенето при Д-р Благоева. Но това стана към края на бременността ми.
Бях се записала в женската консултация в районната поликлиника само и единственно заради болничните, защото док не можеше да ми ги издава с месеци.

*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #11 -: Януари 25, 2007, 20:21:52 pm »
ако е с нормална бременност почти няма значение.
Де да знам, на една позната докторът и казал...
мдам, затова казах почти
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #12 -: Януари 26, 2007, 00:17:50 am »
И вярно, "почтито" съм го изпуснала! :D
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #13 -: Януари 26, 2007, 07:16:25 am »
Мен ме следи д-р Персенска от Стаменовата клиника, като и преди да забременея бях нейна пациентка. Имам й 100% доверие.
Записала съм се и на ЖК в поликлиниката задари нищожните отпускани от касата изследвания. Обаче и с тежка артилерия не могат да ме накарат втори път  там да легна на кушетката за узи , щото чаршафа е не син, а сив и едно такова мизерно е ... абе разглезих се аз с клиника "Надежда".
*
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #14 -: Януари 26, 2007, 10:55:07 am »
Това по-долу ще го напиша за момичетата, които ме знаят. Не е за авторката на темата, извинявам се за спама.

Цитат
Кой ви следи бременноста?

Как кой? Ми Гинка, разбира се! :lol:

Момичета, казвала ли съм ви, че преди години получих лично съобщение "Здравей, Мари! Аз съм ново момиче и се опитвам да се ориентирам към някой добър лекар, който да ми поеме случая. От всичко, което съм чела като че ли най ми допада подхода на твоята роднина-леля Гинка. Много те моля, ако е удобно, да ми дадеш координатите й. Благодаря предварително."

Хихихи! Много сладко, нали? :D
Alexandra
*
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #15 -: Януари 26, 2007, 11:12:36 am »
И аз си задавам въпроса кой ще ми следи бременнността като се случи (надявам се да е скоро, щото даваме всичко от себе си с приятеля ми :lol:). И отговор нямам. Но знам, че ще ми трябва ЖК може би в болница, защото съм с отрицателен резус фактор, а приятелят ми с + и ще трябва допълнително следене на антителата. Знам че има и профилактична ваксина анти-Д-гамаглобулин някъде в 28 седмица,  а те със сигурност се поемат от Здравко Касичката, ама никой не го казва официално. Та някой ако знае такова място, ще ми е от полза като забременея. А иначе за всичко останало, ще се доверя на моя си лекар.
« Последна редакция: Януари 26, 2007, 12:05:43 pm от sia »
*
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #16 -: Януари 26, 2007, 11:29:49 am »
Мари-както винаги саркастична!Но ме накара да се усмихна-благодаря!/извинения за спама/
Пристрастена към д-р Хаус!
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #17 -: Януари 26, 2007, 11:59:38 am »
От всичко, което съм чела като че ли най ми допада подхода на твоята роднина-леля Гинка.

 :jump12: :cool: :cool: :cool:

lb2f
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #18 -: Януари 26, 2007, 15:19:39 pm »
От всичко, което съм чела като че ли най ми допада подхода на твоята роднина-леля Гинка.

Знам че има и профилактична ваксина анти-Д-гамаглобулин някъде в 28 седмица,  а те със сигурност се поемат от Здравко Касичката, ама никой не го казва официално.

Ей момичета, страхотни сте! Успяхте да ме развеселите днес!  :D
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #19 -: Януари 26, 2007, 15:30:46 pm »

Знам че има и профилактична ваксина анти-Д-гамаглобулин някъде в 28 седмица,  а те със сигурност се поемат от Здравко Касичката, ама никой не го казва официално.

Ей момичета, страхотни сте! Успяхте да ме развеселите днес!  :D
Абе на мен хич не ми е много смешно. След първият ми аборт никой не ми каза, че се поема от ЗК и си я платих 170 лв. След това от познати научих, че се покрива, ама късно. При втория направо казах на лекаря, че знам, че се поема и да каже какво правим. Чак тогава той провери и ми каза че нямали в момента в тяхната аптека. Аз трябвало да си купя и да взема фактура и те после възстановявали сумата, но само до 135 лв., което пак е нещо. Втора вече струваше 185 лв. Сега въобще незнам колко струва. Но при положение, че се ЗК я плаща, аз смятам да се възползвам, стига да се стигне дотам. Забравих да спомена - това се случва в МД, София. Бях свидетел как на никое от момичетата не обясняваха за антиДгамаглобулина, а само им даваха рецепти да си купят и ги изпращаха по живо по здраво. Аз успях да обясня само на две момичета, тъй като останах в болница 3 седмици. Стано доста дълго, сори  :x
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #20 -: Януари 26, 2007, 16:48:31 pm »
Извинявам се, но ще използвам случая и аз да оспамя малко :D.
И аз съм пациентка на д-р Владимиров. Благодарение на него забременях и при него си следя бременността. На друг не мога де се доверя. Ходя и на ЖК, но само за да ми издават болнични т.к. док. има възможност да дава само за по една седмица /не и с комисия/. Това, което ме вълнува напоследък е, кой специалист препоръчва д-р Владимиров за раждане /секцио/.
« Последна редакция: Януари 26, 2007, 17:22:45 pm от Лекси »
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #21 -: Януари 26, 2007, 17:14:05 pm »
Забелязвам, че момичетата ,посещавали центрове за стерилитет, остават при лекарите, които са помогнали да стане `чудото`. Мисля, че е повече от нормално подобно поведение, но то е в същата графа на емоционален страх на всяка бременна-`Доверието към лекарят-колко процента?`.
Ще ми се смеете сигурно, но аз като видях  2-те чертички бях скована, луда, без мозък, без дар слово, без път напред...Сякаш карах бясно кола и трябваше бензин да заредя, ама специален...нали се сещате...Та се почна великото ровене и разпитване, допитване, препитване на познати и не толкова, на приятелки и виртуални такива...И бели и черни списъци изчетох, още повече се оплетох, а исках да ида възможно най-рано /т.е. 5-6-та седмица/, за да `видя` своето узи-филмче. Благодарна съм на момичетата, които ми препоръчваха лекари, прилежно съм записала и адреси, и телефони :D, но след изпотяващо качване на кантар професионалните достойнства на маса доктори реших да отида при Мариана Райчева, работила във Вита, сега има свой център.И знаете ли кой е е смешното?-Просто  за нея чух, прочетох и проверих най-много добри отзиви.
Моята ЖК беше максимално кратичка, но изборът беше убийствен.
Сега ме е страх пък да ходя при друг лекар... :?
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #22 -: Януари 26, 2007, 20:39:33 pm »
Аз съм при др. Илиев от Шейново! Изглежда добър лекар ...... ноо не знам за него нищо не съм чувала! :)
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #23 -: Януари 26, 2007, 21:02:43 pm »
Това, което ме вълнува напоследък е, кой специалист препоръчва д-р Владимиров за раждане /секцио/.
На мен ми препоръча Д-р Благоева и Д-р Дяволов. Аз си избрах Д-р Благоева и ти я препоръчвам с двете ръце. Води ражданията в Тина Киркова.
Ако имаш въпроси, аз съм насреща. :balk_102:

*
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #24 -: Януари 26, 2007, 21:16:25 pm »
Момичета, само да ви кажа за анти Д гамаглобулина, който се поема от касата и не е необходимо да се купува, има го в болниците вече. Така че да знаете ако на някой му се наложи да не ви правят на луди.
Инъче и моята бременност протече нормално под зорките грижи на д-р Владимиров :D
*
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #25 -: Януари 26, 2007, 22:14:58 pm »
Момичета, само да ви кажа за анти Д гамаглобулина, който се поема от касата и не е необходимо да се купува, има го в болниците вече. Така че да знаете ако на някой му се наложи да не ви правят на луди.

Дано да ми се наложи, за да те разпитам по-подробно!
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #26 -: Януари 27, 2007, 00:09:32 am »
От всичко, което съм чела като че ли най ми допада подхода на твоята роднина-леля Гинка.

ха ха. на тва и васил умря от смях като му го прочетох. а аз за малко да се задавя

пп. не мога да спра да се чудя защо открай време (явно доста преди да се появя аз по тези места  :)) като ви дойде мензиса казвате че лелята е дошла. е как ли не го мисля ама не виждам нищо общо м/у леля (лелка) и мензис. аре некой да ме светне вече щото психически не издържам така в неведение :x
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #27 -: Януари 27, 2007, 08:43:21 am »
:babydust:Лили и на мене "лелята" също не ми и харесва!
Може да звучи първосигнално но правя аналогии с моите две лелки,
които много обичам и са такива сладурани!
Но всеки има право и дано някой обяснсни....

А аз му викам на цикъла "тая гад" :balk_153:
Даже имаше едно време дето броях колко пъти
ми е идвало откакто правим опити.....
Право да си кажа отдавна изпуснах бройката.....

Такива ми ти работи с "лелки" и "Гинки"!

А по-темата:Аз също бих предпочела лекаря помогнал ми
да стигна до бременност,да следи как тя се развива!

                                УСПЕХ и КЪСМЕТ!
               
                                 :grouphug2:
« Последна редакция: Януари 27, 2007, 11:43:49 am от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #28 -: Януари 27, 2007, 11:35:28 am »
Момичета, само да ви кажа за анти Д гамаглобулина, който се поема от касата и не е необходимо да се купува, има го в болниците вече. Така че да знаете ако на някой му се наложи да не ви правят на луди.

Дано да ми се наложи, за да те разпитам по-подробно!

Пожелавам ти съвсем скоро да ти се наложи :D А аз съм винаги на лице за да помагам с каквото мога. За 9 м. станах почти спец по въпроса за антитела и тем подобни :)
*
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #29 -: Януари 27, 2007, 11:41:21 am »
Момичета, само да ви кажа за анти Д гамаглобулина, който се поема от касата и не е необходимо да се купува, има го в болниците вече. Така че да знаете ако на някой му се наложи да не ви правят на луди.

Дано да ми се наложи, за да те разпитам по-подробно!

Пожелавам ти съвсем скоро да ти се наложи :D А аз съм винаги на лице за да помагам с каквото мога. За 9 м. станах почти спец по въпроса за антитела и тем подобни :)
Благодаря :bighug:
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #30 -: Януари 27, 2007, 14:46:26 pm »
Аз продължавам да си ходя при Стаменов - че как иначе  :D, на ЖК ходя при една д-р Чалкова, заради стандартните изследвания кръв, урини и т.н., ЛКК болничните. Има частен кабинет, но личния има договор с нея, кабинета й е приличен и обръща доста внимание на пациентките си.
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #31 -: Януари 27, 2007, 21:12:40 pm »
А защо д-р Владимиров не прави секцио на забременелите при него?А ви препраща на други места?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #32 -: Януари 27, 2007, 23:39:51 pm »
А защо д-р Владимиров не прави секцио на забременелите при него?А ви препраща на други места?

защото не се занимава изобщо с хирургически манипулации. човекът се е специализирал тясно, не се опитва да бъде вся и всьо :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #33 -: Януари 28, 2007, 00:38:04 am »
Добре де,сега искаш да кажеш,че нашия доктор се опитва да е вся и всьо,така ли :lol:?
Ако е така ,добре се справи :lol: :lol: :lol:
Не може всички лекари да разбират от всичко,малко са толкова надарени :lol:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #34 -: Януари 28, 2007, 01:21:53 am »
нищо не се опитвам да кажа за вашия доктор, морков, не ме вкарвай в схеми. :x

ако искаш да изкажеш възхищението си от своя лекар - направи го в прав текст, без заобиколки и сравнения.

а един ден, като ми се развали ютията, вече ще знам при кого да отида...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #35 -: Януари 28, 2007, 08:46:02 am »
а един ден, като ми се развали ютията, вече ще знам при кого да отида...
:jump12:
Айде пак се почна....
Морковче, добре се справя, спор няма, но нещо напоследък има и недоволни от това, че не успява да си спазва часовете /вкл. и тези за инсетата, където таймирането е важно/. Нашият не е така всестранно развит, но пък каквото прави, го прави както трябва.
« Последна редакция: Януари 28, 2007, 08:51:11 am от Лекси »
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #36 -: Януари 28, 2007, 15:04:20 pm »
аре пак се почна :?
как не ви омръзва бе хора да си мерите пишките
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #37 -: Януари 28, 2007, 16:50:40 pm »
:balk_159:Грозно е това и непристойно!
Не ми се коментира,просто спрете!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #38 -: Януари 28, 2007, 17:18:55 pm »
морковчето почна,
искам да ви кажа,че тук има много лицемерни хора.когато имате да казвате нещо,направете го без заобикалки.
когато в една друга тема ме нападнаха,друг наш "редовен , активен ,и обичан потребител" във форума,ми писа на лични,цитирам"остави ги тия идиотки,те нищо не разбират от ин витро" защо този потребител не си защити мнението пре всички,питам аз?
защото го беше страх от модераторите,с които се опитваше да бъде приятелка.много дълго я следих тази,за да ми стане ясна.

а по темата. и мен ме озадачава факта,че д-р стаменов прави вече второ  инсе на моя колежка,която е със запушени тръби?????????????????????
поздрави и бъдете по-искрени!
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #39 -: Януари 28, 2007, 17:34:43 pm »
Цитат
морковчето почна,
искам да ви кажа,че тук има много лицемерни хора.когато имате да казвате нещо,направете го без заобикалки

E точно пък  за Моркова не бих могла да кажа, че е лицемерна.

Аре стига вече с това кой е по-добрия Стаменов или Владимиров! Всеки сам прави избора си!

*
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #40 -: Януари 28, 2007, 17:38:13 pm »
не съм казала,че морковчето е лицемерна.тя почна спора тук.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #41 -: Януари 28, 2007, 17:53:45 pm »
Ми така както го беше написала със запетайки, останах с впечатление, че изречението се отнася до Моркова.


Колкото до
Цитат
тя почна спора тук.
нали все пак не се намираме в детската градина и не се сочим с пръст с думите : "Моля госпожо, той започна пръв!"?


Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #42 -: Януари 28, 2007, 18:02:38 pm »
Ехо,стига,бе момичета! :bighug:.Сега да ви напиша аз какво мисля по въпроса.Ходих при д-р Владимиров,той не можа да ме излекува.Не съм доволна от него и толкова.Казвам си мнението,без лицемерие,нямам намерение да се докарвам пред никого.Тези момичета,с които поддържаме връзка и се виждаме знаят много добре мнението ми.
Отидох при д-р Стаменов,на 3тия месец бях бременна,какво повече?Сега той ми проследи бременността и той ми направи операцията.
Не мога да разбера,за какво е спора.За мен д-р Стаменов е най-добрия.Никога не съм си крила мнението.В болницата се нагледах на некадърни доктори.Например на 1но момиче и биха 8 пъти инжекцията с упойката.
Екипа,с който работи в болницата също са най-добрите-анестезиолог,хирург и тн.Какво повече да кажа,това е!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #43 -: Януари 28, 2007, 18:15:27 pm »
Ние всички,които изказваме мнението си тук с всяка дума
носим отговорност към тези,които сега в този момент
влязат във форума и прочетат нещо от тази полемика!

Помислете за нас ДАМИ,за тези които още чакме това тайнство....
Всеки сам прави избор и носи последствията от своите решения!
« Последна редакция: Януари 28, 2007, 18:23:37 pm от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #44 -: Януари 28, 2007, 18:21:14 pm »
Цитат
Ние всички,които изказваме мнението си тук с всяка дума носим отговорност към тези,
които сега в този момент влязат във форума и прочетат нещо от тази полемика!

Помислете за нас ДАМИ,за тези които още чакме това тайнство....
Всеки сам прави избор и носи последствията от своите решения!


:good_post:
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #45 -: Януари 28, 2007, 18:31:50 pm »
Ние всички,които изказваме мнението си тук с всяка дума
носим отговорност към тези,които сега в този момент
влязат във форума и прочетат нещо от тази полемика!

Помислете за нас ДАМИ,за тези които още чакме това тайнство....
Всеки сам прави избор и носи последствията от своите решения!



 :good_post: :cool:


PS: Мишунгер, убичъм та ма, нъл знаиш!!!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #46 -: Януари 28, 2007, 18:34:05 pm »
Страхотен отговор Мишанта!Това исках и аз да кажа, но нямам твоето дар слово!
Пристрастена към д-р Хаус!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #47 -: Януари 28, 2007, 18:47:39 pm »
 :oops: Благодаря,просто казах каквото мисля!
« Последна редакция: Януари 28, 2007, 19:04:27 pm от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #48 -: Януари 29, 2007, 01:07:45 am »
Момичета, извинявайте, че ще се намеся, но за всички тук става досадно и изключително неудобно във всяка една подобна тема да се водят такива спорове.
Всеки тук харесва лекаря, помогнал му, излекувал го, сътворил чудото в живота му. Това автоматично не го прави лекар на другия до него. Това, че сме божии създания не ни прави изделия на един калъп. Да не казвам, че освен тези "богоизбрани лекари" има и други такива, също толкова добри, но по-малко известни.
Джам, Морковче - стига толкова по този въпрос. За всяка от вас, този, който ви е направил майки е божество. Но нека да не влияем на момичетата по такъв недостоен начин. Всеки сам избира лекаря си - с душата и сърцето си. Инвестира в него нерви, пари, надежди... Всеки има право за себе си. Моята истина не е вашата истина.
П.С. Съжалявам, че трябва да го кажа, но аз бих помислила, преди да се доверя за абсолютно всичко - от зачеване до раждане на един и същи лекар. Това малко от опит и в съответствие с една друга, малко по-бяла и тясно профилирана система.
« Последна редакция: Януари 29, 2007, 01:12:26 am от Ganka »
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #49 -: Януари 29, 2007, 01:24:15 am »
Ганка и останалите,

аз изрично и много ще ви помоля да не ме нареждате до morkovche в някакви измислени състезания "кой е по-най" в тази тема!  8O

винаги съм се въздържала от изказвания в прослава на някого, именно, за да не повлияя неволно на нечие решение и за да не ме приемат за предубедена. не натрапвам истината си за избор на лекар никому.

още по-малко съм показала подобни прояви в тази тема. писна ми да се оправдавам, че не съм камила, образно казано... за последно го правих в една подобна тема преди седмица. отказвам да се признавам за виновна в нещо и да чета по свой адрес призиви в стил "престанете вече", "грозно и недостойно е" и прочие. много обичам прецизността и бих искала някой конкретно да ми цитира какво точно съм написала, което го е обидило, засегнало, подвело в грешна посока и т.н.?

не съм аз тази, която се опита да разбуни отново духовете с един въпрос, който нито я сърби, нито я боли. аз имам какво да коментирам по изказването на morkovche за нейните патила по лекарските кабинети, но няма да го направя, за да има мир и любов.
за последващите коментари също не нося отговорност.

заключвам темата и лично обещавам, че ще заключвам всяка подобна тема още в зародиш, па дано най-сетне се миряса.




"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!