0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #40 -: Януари 28, 2007, 17:38:13 pm »
не съм казала,че морковчето е лицемерна.тя почна спора тук.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #41 -: Януари 28, 2007, 17:53:45 pm »
Ми така както го беше написала със запетайки, останах с впечатление, че изречението се отнася до Моркова.


Колкото до
Цитат
тя почна спора тук.
нали все пак не се намираме в детската градина и не се сочим с пръст с думите : "Моля госпожо, той започна пръв!"?


Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #42 -: Януари 28, 2007, 18:02:38 pm »
Ехо,стига,бе момичета! :bighug:.Сега да ви напиша аз какво мисля по въпроса.Ходих при д-р Владимиров,той не можа да ме излекува.Не съм доволна от него и толкова.Казвам си мнението,без лицемерие,нямам намерение да се докарвам пред никого.Тези момичета,с които поддържаме връзка и се виждаме знаят много добре мнението ми.
Отидох при д-р Стаменов,на 3тия месец бях бременна,какво повече?Сега той ми проследи бременността и той ми направи операцията.
Не мога да разбера,за какво е спора.За мен д-р Стаменов е най-добрия.Никога не съм си крила мнението.В болницата се нагледах на некадърни доктори.Например на 1но момиче и биха 8 пъти инжекцията с упойката.
Екипа,с който работи в болницата също са най-добрите-анестезиолог,хирург и тн.Какво повече да кажа,това е!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #43 -: Януари 28, 2007, 18:15:27 pm »
Ние всички,които изказваме мнението си тук с всяка дума
носим отговорност към тези,които сега в този момент
влязат във форума и прочетат нещо от тази полемика!

Помислете за нас ДАМИ,за тези които още чакме това тайнство....
Всеки сам прави избор и носи последствията от своите решения!
« Последна редакция: Януари 28, 2007, 18:23:37 pm от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #44 -: Януари 28, 2007, 18:21:14 pm »
Цитат
Ние всички,които изказваме мнението си тук с всяка дума носим отговорност към тези,
които сега в този момент влязат във форума и прочетат нещо от тази полемика!

Помислете за нас ДАМИ,за тези които още чакме това тайнство....
Всеки сам прави избор и носи последствията от своите решения!


:good_post:
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #45 -: Януари 28, 2007, 18:31:50 pm »
Ние всички,които изказваме мнението си тук с всяка дума
носим отговорност към тези,които сега в този момент
влязат във форума и прочетат нещо от тази полемика!

Помислете за нас ДАМИ,за тези които още чакме това тайнство....
Всеки сам прави избор и носи последствията от своите решения!



 :good_post: :cool:


PS: Мишунгер, убичъм та ма, нъл знаиш!!!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #46 -: Януари 28, 2007, 18:34:05 pm »
Страхотен отговор Мишанта!Това исках и аз да кажа, но нямам твоето дар слово!
Пристрастена към д-р Хаус!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #47 -: Януари 28, 2007, 18:47:39 pm »
 :oops: Благодаря,просто казах каквото мисля!
« Последна редакция: Януари 28, 2007, 19:04:27 pm от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #48 -: Януари 29, 2007, 01:07:45 am »
Момичета, извинявайте, че ще се намеся, но за всички тук става досадно и изключително неудобно във всяка една подобна тема да се водят такива спорове.
Всеки тук харесва лекаря, помогнал му, излекувал го, сътворил чудото в живота му. Това автоматично не го прави лекар на другия до него. Това, че сме божии създания не ни прави изделия на един калъп. Да не казвам, че освен тези "богоизбрани лекари" има и други такива, също толкова добри, но по-малко известни.
Джам, Морковче - стига толкова по този въпрос. За всяка от вас, този, който ви е направил майки е божество. Но нека да не влияем на момичетата по такъв недостоен начин. Всеки сам избира лекаря си - с душата и сърцето си. Инвестира в него нерви, пари, надежди... Всеки има право за себе си. Моята истина не е вашата истина.
П.С. Съжалявам, че трябва да го кажа, но аз бих помислила, преди да се доверя за абсолютно всичко - от зачеване до раждане на един и същи лекар. Това малко от опит и в съответствие с една друга, малко по-бяла и тясно профилирана система.
« Последна редакция: Януари 29, 2007, 01:12:26 am от Ganka »
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: Кой ви следи бременноста?
« Отговор #49 -: Януари 29, 2007, 01:24:15 am »
Ганка и останалите,

аз изрично и много ще ви помоля да не ме нареждате до morkovche в някакви измислени състезания "кой е по-най" в тази тема!  8O

винаги съм се въздържала от изказвания в прослава на някого, именно, за да не повлияя неволно на нечие решение и за да не ме приемат за предубедена. не натрапвам истината си за избор на лекар никому.

още по-малко съм показала подобни прояви в тази тема. писна ми да се оправдавам, че не съм камила, образно казано... за последно го правих в една подобна тема преди седмица. отказвам да се признавам за виновна в нещо и да чета по свой адрес призиви в стил "престанете вече", "грозно и недостойно е" и прочие. много обичам прецизността и бих искала някой конкретно да ми цитира какво точно съм написала, което го е обидило, засегнало, подвело в грешна посока и т.н.?

не съм аз тази, която се опита да разбуни отново духовете с един въпрос, който нито я сърби, нито я боли. аз имам какво да коментирам по изказването на morkovche за нейните патила по лекарските кабинети, но няма да го направя, за да има мир и любов.
за последващите коментари също не нося отговорност.

заключвам темата и лично обещавам, че ще заключвам всяка подобна тема още в зародиш, па дано най-сетне се миряса.




"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!