0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
За много години!!!
Живи и здрави и само хубави емоции през новата година :D


Ние геройски посрещнахме Новата година. Слави излезе герой и въобще не се събуди въпреки, че имах чувството, че сме на бойното поле :)
« Последна редакция: Януари 01, 2007, 09:45:51 am от Hera_76 »
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
 Честита Нова Година!

Ние пък посрешнахме Новата година будни! дали защото беше но чуждо място?!
Матей - 1.04.2006 г
*
За много години :D

И нашата принцеса посрещна спейки Новата години :lol:
Пожелавам на всички бебчета и семействата им да са здрави и спокойни през тази година.

А този форум да има все повече членове 
stork-boy stork-girl :sbabygirl: :babyboy: :babyflips: :babyflips: :babyflips:!

Нашето момче заспа точно в 12 без 5 и при всичките канонади навън, хич и не помръдна. Най-спокойно спящият европеец :)





« Последна редакция: Януари 01, 2007, 13:42:38 pm от marmotche »
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Весела Нова година! Много прекрасни моменти и изпълнени съкровени желания!
И ние посрещнахме новата година спейки, въпреки бойното поле :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
За много години на всички новоизлюпени европейки, европейци и малки европейчета! ;)
и нашият европеец спа като пор насред пукотевицата, само дето преди това, докато го приспим, сушоарът щеше да гръмне :)

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Честита Нова Година на всички! Бъдете здрави и с късмет! Много здрави дечица, много леки бременности и позитивни тестчета!  :D

Айде, аз вече тука засядам и почвам да мътя. Голям страх. От всичко, от всеки. Не ми се смейте на глупавите въпроси. Хем ужасно се притеснявам, хем си мисля, че нищо не знам...Моля ви, стискайте ми палци до края!

И да питам 2 неща: 1. Какво четете? Какви книги и какви сайтове? и 2. Джами, а бе какво правите с този сушоар? Вече няколко пъти чета за сушоара и не мога да разбера! :D

Много целувки от мен,
Мари
Alexandra
*
За много години !!!  :D

Абе Marie, и аз това се чудя на Ганка и на джам. Снощи си суша косата и опитвам да експериментирам, Мима ме гледа и слуша все едно съм извънзенмо и се пули и припълзява назад, и пак назад и пак назад. Абе направо си я беше страх. Какви са вашите сешоари - моя е най-обикновен?
*
Ама духате им в муцунките ли на бебенцата или какво им правите? Джамкиния Марти заспива от сушоара! Значи му действа успокояващо... :ask:
Alexandra
Мари, аз пак не съм разбрала?! Какво виждам в подписа ти?
Матей - 1.04.2006 г
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
*
честита ви Нова Година и от мен. Да сте здрави весели и красиви :D
Ние бяхме на гости,та се пулихме от 16 до 22, накрая заспа от изтощение и не помръдна дане от канонадата между 12 и 12:30. Герой.  :D
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Честита Нова 2007 ! Здраве и много успехи за всички!

 8O Лелеее, каква съм блейка....Marie, много се радвам за теб и честито!Нека новата година ти донесе здраво и усмихнато бебче! :D :D :D  :bighug:
Добре, че е Лали да видя темата  :lol:
Така е, който не чете по другите форуми!
Мари и тук - много се радвам за теб и стискам висчки палци!
Матей - 1.04.2006 г
*
Мари, добре дошла :D
Отговарям на въпрос No 1 - аз цетях книжката на Мари Клод Дьо Лоа, тормозех постоянно док, черпех инфо от момичетата тук и така :D
Въпрос No 2 - по принцип бебета се успокоявали от сушоара, аз нямам такъв уред ама Деската като се размрънка много пускам абсурбатора и той върши същата работа :lol:
айде целувки на всички бебоци и да са кротки, че ние от 4-5 дни сме във фаза мрънкане без да знаем защо, ама това с часове :?
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Аз четях едни книжки на Данон Активиа. Изобщо не знам от кой са :oops: Но са двечки и са доста подробни, с място за въпросчета и отговорчета :lol: Казват се - "Аз вече съм бременна" и "Красива по време на бременността" или нещо подобно :oops:
Мари, добре дошла вече в нашата тема! Не се притеснявай, всички се чувстват така отначало :lol: Ама в един момент наваксваш с информацията.
По въпроса за сешоара - ползва се за укротяване на опърничави бебета ;) Пуска се да се суши косата или само да бръмчи. Но се свиква от малко, новородено, за да не се стряска от шума. Същата работа върши и прахосмукачка, абсорбатор и сие :lol: Важното е да бръмчи ;)
Стефи, имат си такива моменти, за съжаление. Ще й мине :)
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Цитат
И да питам 2 неща: 1. Какво четете? Какви книги и какви сайтове?


Книги не чета, но на списанията съм фен - 9 месеца, Аз съм бременна, Кенгуро и тъй нататък. За сайтовете - чети със доза скептицизъм бг мамата, но ти си знаеш, де.

Колкото до страховете, имам чувството че съм най-голямата паника, но предполагам, че е естествено...

 
*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
Ех Мари честита ти хубава лентичка :)
Аз също книжката на Мари Клод Дьо Лоа и още две но не поня авторите им. След вески преглед при док бягах да чета книжката за съответната седмица..абе параноята ме гонкаше яко. :lol:
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
*
ЗА МНОГО ГОДИНИ МАМЧЕТА БЪДЕЩИ И НАСТОЯЩИ

БЪДЕТЕ МНОГО ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ И МНОГО УСМИХНАТИ

Marie Честито и много много приятна и безпроблемна бременност ти желая. Добре дошла в отбора на паникьосаните  :lol:

Ние май сме единствените които посрещнахме НГ будни и то хълцащи  :) След наздравицата ударихме един здрав рев, за посрещането на новата година, но веднага след 00.30 ч. заспахме и не се събудихме от пукотевицата навън продължила почти до сутринта.

Момичета имам едно предложение, да си направим една тема като емоционални проблми, само че по време на бременност и след раждане. Аз лично имах нужда от такава тема, така де да се пооплача от свекървището и т.н., не че не съм го парвила тук, но така спамвах седмичните теми. Какво ще кажете? :?

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Честита Нова Година на всички момичета от този форум!

С пожелание за много здраве, щастие и радост от бебоците!

Мари, добре дошла вече официално! Аз я бях чела твоята тема, така че знаех за хубавата новина! Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност, съпроводена само с положителни емоции!

Аз четях една книга на Лоранс Перну мисля "Аз съм бременна", но основната информация си я черпех от бг-мамата. Отделно там си пишех в отчетната тема за моя си месец (заедно с Херка), така че там посредством обмяна на опит и инфо разбирах за много неща от другите момичета. Все още си пишем, но вече как си гледаме бебетата. :D

Аз сешоар не съм ползвала за успокоение - все аха-аха да си купя и то така си остана...

Стефи, с мрънкането и ние сме така доста често...