0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #180 -: Септември 19, 2007, 14:35:45 pm »
Дени, първо въпросът ти не е за тази тема. Тя е статистическа. Момичетата споделят симптоми преди положителен тест.
Иначе, не мисля, че ще загубиш, ако пиеш Дуфастон. Изписват го и за задържане.
Стискам палци  :D
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #181 -: Септември 24, 2007, 10:24:15 am »
Е да се запиша и аз. На мен в на4алото не ми прелушаваше но ме гонеше страшен глад по всяко време. След 6 седмици запо4на да ми прилошаваи да ме избиват топли и студени вълни помислих си 4е е от преумора. Но една сутрин ставам за работа както винаги правя си кафе и сядам да си го изпия изпивам си кафето и ми прилошава беж в банята и така. Отивам на работа пия още едно кафе и същата работа викам си брей какво става да не съм се натровила защото бях отписала 4е някога ще забременея. Изти4ах до аптеката да си купя тест купих си един обикновен направих го и какво да видя една по-тъмна 4ерти4ка и една по-светла, продължава да ми е лошо. Освобождавам се от работа и беж при гиниколога оказва се 4е съм бремена аз пак невярвам копувам 2 тест Шуар 4ейк и какво да видя напълно ярки 2 4ерти. Сега съм 7 седмица и продължава да ми прилошава. Сутрин огладнявам рано. Спя по много. И така.

*

    hameleon

  • *
  • 27
  • Имам страхотен съпруг и едно прекрасно момченце.
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #182 -: Септември 26, 2007, 13:49:45 pm »
здравейте всички .Искам да попитам някой дали знае каква трябва да е вътрешната(във влагалището) температува след овулация и дали може да се разбере по температурата дали съм забременяла
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #183 -: Септември 26, 2007, 16:20:35 pm »
При всеки е различна температурата при бременност.Търпение....    :D
Мое ангелче винаги ще те обичам!
embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=eva&year=2010&month=7&day=14&babycount=1"
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #184 -: Септември 27, 2007, 16:53:48 pm »
здравейте и от мен :) защо пък се дразните от това, че има такива въпроси бременна ли съм? symphony* не забравяй,че навремето сигурно и ти си задавала този въпрос най малко 1000 пъти така, че малко разбиране и към другите. Ако съм засегнала някой, извинявам се.


Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #185 -: Септември 28, 2007, 08:34:11 am »
...въпросът ти не е за тази тема. Тя е статистическа. Момичетата споделят симптоми преди положителен тест.
meli_81, има по-подходящи теми за задаване на въпроси. Например: "В очакване на +++ резултат". Тук може да се провери, дали някой е имал същите симптоми, а след това  :bfp:. Със задаване на въпроси темата се разводнява. Все ще се чудиш: "Ама сега, тя като има същите симптоми, дали е бременна?" Така се обезсмисля тази тема.
« Последна редакция: Септември 28, 2007, 08:35:50 am от Stivarip »
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #186 -: Септември 28, 2007, 11:04:52 am »
да мила знам, че има обаче може да се каже без да се засегнем трябва да има разбиране по между ни поне аз така смятам :) успех на всички


Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #187 -: Октомври 06, 2007, 09:19:58 am »
Понеже става въпрос за първи симптоми на бременност ще Ви споделя, че вчера ми беше 23 ден от първия ден на последния цикъл и вече си имам симптоми и вчера положителен тест го доказа. Много съм щастлива, защото пробваме от 6-7 месеца и не ставаше.Доказана овулация при лекар имах на 22-23-Септември и от 2-3 дни имам странни усещания - привечер ми се гади, много ме болят гърдите и особенно около зърната, постоянно се прозявам и ми се спи, задъхвам се и имам страхотен апетит, а пък като ям - нямам наяждане  :)

Пожелавам успех на всички момичета!
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #188 -: Октомври 06, 2007, 10:45:03 am »
Честито, Виола!
Пази се! Лека бременност! :balk_9:

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #189 -: Октомври 13, 2007, 10:45:20 am »
Аз за съжаление още не съм изпитвала първите симптоми на бременност, но моя приятелка имаше много странни - още в самото начало започнаха да не й понасят разни миризми, както и съчетанието на цветове. Веднъж носих блузка на черни и бели форми и тя като ме видя, се втурна да повръща. Каза, че просто не може да ги гледа. Също имаше много пъпки по лицето, нетипично за нея, още преди закъснението на цикъла и преди установяване на бременността.


Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #190 -: Октомври 13, 2007, 15:14:09 pm »
Откакто чета във форума,винаги съм се чудила дали и аз ще пиша някой ден в тази тема.Благодаря на Бога,този ден дойде.
Моите първи симптоми бяха>след О,започнаха предменструални болки,които продължиха 1 седмица.Графика/перфектна.Гърдите ме боляха,но те винаги ме болят след О.Направих тест на 10/11/ти ден след О,беше +.1 седмица след закъснението,станах много сънлива,исках да спя през цялото време.В 6/та седмица чак започна гаденето,което и досега се усилва с всеки изминал ден*приемам като благословия всяко повръщане :D.
Дай Боже на всички!
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #191 -: Октомври 13, 2007, 17:42:50 pm »
Откакто чета във форума,винаги съм се чудила дали и аз ще пиша някой ден в тази тема.Благодаря на Бога,този ден дойде.
Моите първи симптоми бяха>след О,започнаха предменструални болки,които продължиха 1 седмица.Графика/перфектна.Гърдите ме боляха,но те винаги ме болят след О.Направих тест на 10/11/ти ден след О,беше +.1 седмица след закъснението,станах много сънлива,исках да спя през цялото време.В 6/та седмица чак започна гаденето,което и досега се усилва с всеки изминал ден*приемам като благословия всяко повръщане :D.
Дай Боже на всички!

Да ти е честито! Лека и безпроблемна бременност! И дай боже и на нас скоро!


*

    sunsmile

  • *
  • 2
  • Не се предавай!
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #192 -: Октомври 21, 2007, 23:50:30 pm »
Аз имам опит с 2 бременности. 1вата за съжаление беше неуспешна, а втората сега тече (надявам се да е успешна!) Ето и моите признаци, от Ову-то до първия положителен тест:

1ва бременност:
* пъпчасах цялата (никога преди не съм страдала от акне)
* гърдите започнаха да ме болят по-рано от обикновеното преди М
* гонеше ме ужасен глад
* ставане до тоалетна през нощта (нещо необичайно за мен)
* обонянието ми се изостри
* запазване на високата Т и след предполагаемата дата за М

2ра бременност:
* лицето ми се изчисти, кожата ми стана една пухкава :)
* гърдите не ме боляха изобщо
* нямах никакъв апетит
* станах много нервна и агресивна на моменти
* обонянието ми се изостри
* гадеше ми се леко

Общо взето, всяка бременност протича по различен начин, вече доста момичета са го споделили тук! Аз установих, че съм бременна преди теста още, понеже Т ми продължаваше да си стои висока!

Успех на всички, опитващи се да заченат! Бременността е страшно интересен период. Аз лично с интерес наблюдавам всяка промяна в тялото ми и с нетърпение чакам да се видя с голямо коремче скоро време  preggo ...
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #193 -: Октомври 23, 2007, 12:01:20 pm »
а на мен нещо тези дни все ми се спи и не ми се яде-въобще!!
иначе си пия кафе и нищо ми няма.в момента даже мо бжли глава и ми се хърка като за световно!сега да ми кажа т легни и спи и виднага оттнасям плувката!
а за яденене - :o :x!
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #194 -: Октомври 26, 2007, 13:28:36 pm »
здравейте момичета,
с дъщеря ми симптомите бяха само менструални болки. Бях мого разачорована, че ще ми дойде, но не...
сега вече втори месец правиме опити за братче. Не кърмя от 1година, но този месец гърдите ме болят сякаш напира кърма. Все едно съм слоожила бебето да суче и аха да потече кърма.Даже на момети се стряскам. А вчера ме болеше корема, имах чувството, че ще ми дойде всеки момент, даже на моменти имах чувството, че раждам. Днес няма и следа от тези болки. А теста е отрицателен, макар, че трябва да не ми дойде след 4 дни...
дали, дали???????
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #195 -: Октомври 28, 2007, 02:35:57 am »
При мен обикновено няма никакви симптоми -не и докато не започна да се "ослушвам" къде ми е мензиса...
А при последната ми бременност ,точно когато трябваше да ми дойде имах леко розово течение за един ден.
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #196 -: Ноември 05, 2007, 15:01:54 pm »
момичета и аз най-накрая видях 2 те чертички във събота на 3.11.
направих два теста +
гардите са ми доста по-големи и чувствителни
днес отидох на доктор, гледаме на видеозон но нищо не се видя, гледаме и на вагинален но и там нищо
докторката ми каза че най-вероятно е станало скоро и затова не се вижда
кога горе долу най-рано може да се види плода?
мерсииииииии
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #197 -: Ноември 11, 2007, 18:53:38 pm »
 Плода може да се види най-рано една седмица след закъснението на цикъла, тоест в края на 5г.с., но ако оплождането е било по късно, тогава изчакай поне 2 седмици след закъснението.
 Стискам палци скоро да видиш плодното сакче. :crossfingers: :bighug:
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #198 -: Ноември 22, 2007, 09:59:24 am »
Здравейте и от мен,аз съм забременяла на 31.10 и също се чудя дали ще го видим следващата седмица на видеозона :ask:
А относно симптомите...май всеки път е различно,аз имам една бременност зад гърба си,която беше тежка,в смисъл беше ми много лошо до 3-тия месец се здрах да повръщам.Сега не е така,поне до момента не ми е лошо изобщо,надявам се така да си остане :P
Роби-10.07.1994г.
Александър-30.07.2008г.
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #199 -: Ноември 23, 2007, 09:38:29 am »
 
  Моите симптоми бяха следните:
  Аз имам доста силни ПМС, започващи веднага след овулацията:Болки в гърдите,болки в кръста и яйчниците, а 2-3 дни преди цикъл много силно ме боли главата и ми се гади. Обаче като забременях,тия ПМС ги имах 1 седмица след овуто и после затишие,само гърдите ме боляха по странно и силно.И тъй като си мерех и температурата,забелязах, че си остава над 37,3 и направих по-рано тест,който беше положителен с по бледа черта.
 Към 6г.с започнаха да ме дразнят всякакви миризми(лук,чесън,любимата ми риба, гъби и какво ли още не)и силно ми се гади.Сега мога да ям много малко неща.
И урината ми стана много тъмна.
  Поздрави на всички :bighug: