0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #80 -: Март 02, 2007, 13:58:33 pm »
Честито  и не се страхувай!
На хубав ехограф и сега ще се види къде е разположена бременността. Но Нина е права, за ембрион е рано - трябва да изчакаш още 1 седмица. Много си почивай, хубави мисли и всичко ще бъде ок!
Стискам палци! Успех!
*

    Annyto

Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #81 -: Март 05, 2007, 09:24:34 am »
Здравейте! Иска ми се да се допитам до мнението ви. Миналият месец цикъла ми не дойде. Случвало ми се е и преди, но изключително рядко. От няколко дена гърдите ми са чувствителни, непрестанно се чувствам уморена, нищо не ми се прави, раздразнителна съм, пишка ми се по-често от обикновено. Тази сутрин за първи път си измерих БТ - 37.0. В същото време онзи ден (събота) си направих тест за бременност и ми беше отрицателен. Може ли тестът да греши? Братовчедка ми каза, че когато и закъсняло си направила 3 теста - и 3те отрицателни. Отишла на лекар - бременна!?
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #82 -: Март 05, 2007, 12:56:24 pm »
Здравей Annyto, мисля, че е напълно възможно да си бременна  :D Колко дни ти закъснява М?
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #83 -: Март 05, 2007, 13:04:14 pm »
Annyto, направи си кръвен тест, той не греши.
*

    radostg

  • *
  • 25
  • Надеждата умира последна!!!
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #84 -: Март 05, 2007, 15:32:24 pm »
Здравейте момичета!!! Аз съм Радост, на 27 г.Вече имам едно съкровище-Михаела на 4г. и работим за второ!!! :DСупер тема сте избрали!!! Поздравления!!! Моите симптоми с Мише бяха след ову леки болки в корема,имах прокървяване(но това стана при смъртта на баща ми и може да е от стрес, беше 10 дена след ову) и дори не подозирах, докато не ми закъсня.
А сега съм почти в положението на  Annito. Ову трябва да ми е била между 24-26.02.2007г.и интересното е, че на 27 започна да ми се гади...корема ме болеше ниско долу и матката ми правеше акробатични номера :lol:В събота си направих тест Престо, но беше  :bfn:...Но избързах и за това не съм отчаяна...От вчера ме бодат и болят гърдите и днес пишкам като "влюбена крава" :lol:, от два дена меря БТ и ми 37.4, което ме обнадеждава многооооооооооо!Стискам палци на всички, които са в очакване и на себе си и дано скоро се похвалим с  :bfp:
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #85 -: Март 12, 2007, 14:33:54 pm »
Анжела, не знам дали това не е някакво внушение тъй като го чакаме с нетърпение, но и аз имах подобни симптоми предишния месец, които не се потвърдиха. При мен се получи гадене от паста за зъби 4-5 дни преди да ми дойде и се засили в деня в който очаквах да ми дойде, което ми се струваше доста необичайно за мен. До колкото съм чела някои жени дори не разбират че са забременяли и ако плода не може да се задържи се изхвърля с М. При мен като ми дойде забелязах че изхвърлих нещо като ципа...и след около 2-3 дни гаденето ми изчезна. Ще се радвам ако някой сподели подобен опит. Денис, моля те и за твоето мнение. 10х
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #86 -: Март 13, 2007, 18:23:21 pm »
dsd,Незнам на какво се дължи,но и на мен ми се е случвало.
Някак си не искам да го отдавам на самовнушение,тъй като при мен беше съчетано и с втора бледа линийка на теста за бременност(за съжаление последвана от цикъл :?)
Сега поне се утешавам,че вероятно съм била близо до заветната цел :?

*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #87 -: Март 14, 2007, 11:17:51 am »
Бианка, дано да е нещо нормално, а не признак че плода не може да се задържи. Да стискаме палци. Аз от скоро сьм се захванала с тази задача и още не мога, а и не смея да си правя такива изводи. Виждам от графиката, ти че при теб скоро наближава дългоочаквания момент..дано резултата те зарадва. За съжаление аз трябва да почакам още 2 седмици...
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #88 -: Март 14, 2007, 21:32:25 pm »
dsd,и аз съм мислила над този вариант,но понеже моите опити също са отскоро не искам да прибързвам със заключенията,а да бъда максимално спокойна и да не си вредя :)Дано и при теб всичко е наред ,ще стискам палци да зарадваш с щастливата новина след две седмици :DУспех! :goodluck: :flower: yahoo_17

Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #89 -: Март 19, 2007, 10:28:14 am »
МОЛЯ ВИ В ТЕЗИ ТЕМИ ДА СПОДЕЛЯТЕ САМО ПЪРВИТЕ ПРИЗНАЦИ, СЛЕД КАТО БРЕМЕННОСТТА Е ДОКАЗАНА, ЗА ДА МОГАТ И ДРУГИТЕ МОМИЧЕТА ДА СЕ ОРИЕНТИРАТ.

За коментарите по-горе има други теми.

Не крещя, само искам да се прочете от всички.
Дано слънчо огрее и моят дом ...
*

    ГГ

Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #90 -: Март 26, 2007, 09:54:34 am »
Здравейте, искам да попитам ако някой е имал такива симптоми: когато трябваше да ми дойде цикълът леко ми процапа и после спря, за моите 25 год. такова нещо не ми се е случвало никога, сега вече ми закъснява с два дена и си направих тест, но го направих към 6 вечерта след около 3 кафета и много вода, контролната лента стана плътно червена, но втората беше съвсем слаба, бледорозова и незнам дали това означава ДА или НЕ. Моля някой да ми пише че ще лудна!!!
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #91 -: Март 26, 2007, 09:57:14 am »
Това означава ДА! Честито!
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #92 -: Март 26, 2007, 10:11:44 am »
ГГ, бледа или не бледа, щом я има втората лента може да се каже да - бременна си. Направи си още един тест, за да не луднеш. При мен и двата пъти лентата едва се виждаше, но бременността си се оказа налице. 
« Последна редакция: Март 26, 2007, 10:25:10 am от Nina »
*

    ГГ

Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #93 -: Март 26, 2007, 10:20:23 am »
Благодаря ви за бързия отговор, ще ви послушам и довечера ще си купя нов тест, този път ще изчакам да го направя сутринта!!!Ох простете на непросветения, но от една седмица има така мечтание кростренажор у дома и много му се радвам и си тренирам, имате ли информация ако наистина съм бременна дали мога да тренирам, естествено без да се натоварвам? :D
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #94 -: Март 26, 2007, 11:35:22 am »
Благодаря ви за бързия отговор, ще ви послушам и довечера ще си купя нов тест, този път ще изчакам да го направя сутринта!!!Ох простете на непросветения, но от една седмица има така мечтание кростренажор у дома и много му се радвам и си тренирам, имате ли информация ако наистина съм бременна дали мога да тренирам, естествено без да се натоварвам? :D
Аз не бих рискувала.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #95 -: Март 26, 2007, 14:05:19 pm »
Аз може би няма да съм много полезна  :(, защото симптомите ми бяха липсата на симптоми.. никакви... нито за М., нито за бебе  :lol:
Реших да се разпиша обаче, защото сигурно ще има и други момичета като мен!
Единственото нещо, което забелязах малко преди датата на М. беше липсата на "дъно" на моя стомах!  8O Нали се сещате, как ви става тежко на коремчето, като се напапкате хубаво - е при мен това изчезна! Никакво чувство за ситост! Спирам да ям, защото ми омръзва или защото се уморявам?!?! Нямам обяснение, защо се случва това, ама пожелавам на всеки тази радост - със или без симптоми  :crossfingers:
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #96 -: Март 26, 2007, 14:18:15 pm »
ГГ, ако бременността протича нормално, чувстваш се добре и лекарят ти е разрешил, колелото не е проблем!
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #97 -: Март 26, 2007, 14:27:26 pm »
Lan ме е изпреварила. И аз съм на същото мнение. Ако бременността е нормална, без усложнения и не се препоръчва лежане, движението е полезно. Плуване, разходки и други такива "бременни" спортове.
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #98 -: Март 26, 2007, 14:47:52 pm »
От времето на предполагаемата имплантация ми започнаха болки в корема, сякаш
ще ми дойде. Излязоха ми пъпки. Около 28 ден получих и зацапване.
« Последна редакция: Март 27, 2007, 10:17:01 am от Stivarip »
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #99 -: Март 26, 2007, 16:38:22 pm »
МОЛЯ ВИ В ТЕЗИ ТЕМИ ДА СПОДЕЛЯТЕ САМО ПЪРВИТЕ ПРИЗНАЦИ, СЛЕД КАТО БРЕМЕННОСТТА Е ДОКАЗАНА, ЗА ДА МОГАТ И ДРУГИТЕ МОМИЧЕТА ДА СЕ ОРИЕНТИРАТ.

За коментарите по-горе има други теми.

Не крещя, само искам да се прочете от всички.
Моля ви, момичета, съобразявайте се със заглавието на темата.


ТОЙ - 06.11.2001 ; той - 03.12.2007