0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    ГГ

Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #100 -: Март 27, 2007, 09:10:17 am »
Момичета, втория тест показа две чертички :bfp: :D Много съм щастлива . Благодаря на всички за отговорите които ми написахте, наистина ми помогнахте:)
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #101 -: Март 27, 2007, 11:49:07 am »
Поздрави ГГ :) Успех.
Ето и моите първи симптоми, с което се надявам да допринеса по темата:
Имах един мисед в 9 г.с., а сега съм бременна. Симптомите ми бяха - необикновено напрежение в гърдите, всичкО ми миришеше ужасно силно, т.е. сериозно изострено обоняние, непонасях дори любимите си миризми, болки ниско долу в корема, подобни, дори мисля същите като предменструални, мислех, че ще ми идва, намален апетит и други неразположения, като нетипична за мен умора, сънливост. Това беше в началото.

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #102 -: Март 27, 2007, 12:04:25 pm »

Много моля тук да се споделят само първи признаци на бременността. Другите мнения ще ги изтривам, за да не се разводнява темата.
Който има въпроси или иска да сподели нещо друго - да си пуска нова тема.
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #103 -: Април 07, 2007, 18:09:50 pm »
Любимото ми сутрешно кафе, без което не мога, изведнъж стана направо отвратително  :)
каквото и да хапна, усещам леко гадене.
гърдите ми са напрегнати и имам болки ниско в корема.
В общи линии най-най-първите симптоми са като предменструалните.
Сега ми се спи повече от обикновено.

Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #104 -: Април 12, 2007, 20:55:06 pm »
moje li testa da pokaje edin den sled kate menstruaciata ne e do6la
Възможно е,дори мога да покажа как изглежда един тест,правен ден след закъснението(моят,разбира се :P)

Здравейте момичета,  :)
 Да ви попитам и аз - колко време продължават симптомите подобни на ПМС, в случай, че се касае за бременност и кога точно започват (веднага след ову или малко преди предполагаемата менструация)?
Много ще съм ви благодарна за отговарите  :)
Моите ПМС-подобни симптоми започнаха точно като стандартен ПМС,няколко дни преди НЕочакваната менструация и продължиха до края на пета гестационна седмица.Друг ранен симптом беше отичането на краката,а не бях имала такова досега в живота си.Понякога имам леко гадене,повръщане -само веднъж,заради силен дим от цигара(миризмата,която вече не понасям).Имам леки замайвания и световъртежи вечер,изморявам се малко по-бързо от обикновено и ми се приспива доста по рано,както и през деня :P
Дано съм била полезна и всички момичета усетят тези желани симптоми :flower:
« Последна редакция: Април 12, 2007, 20:57:09 pm от Бианка »

*

    deyzi

Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #105 -: Април 13, 2007, 09:38:43 am »
Момичета,отдавна не бях писала тук.Моите първи симптоми бяха обичайните за ПМС, но само вътрешното чуство не ме излъга. Хапвах като за световно и бях качила цели 4 килограма 2 седмици след закъснението.След това обаче ги свалих, тъй като апетита ми се укроти. Гърдите ми станаха огромни и ме боляха ужасно,но трябва да отбележа,че не непрекъснато, защото точно това ме притесняваше. Спеше ми се много и както работех около 13 часа започвах да клюмам направо, нещо което не беше привично за мен...това е общо взето.Здрави и хубави бебета на всички тук и...радвам се,че ви има :kittenyarn:
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #106 -: Април 13, 2007, 11:13:13 am »
Е, да споделя и аз своя опит с надеждата да съм полезна на момичетата тръпнещи в очакване.Преди да разбера, че съм бременна нямах никакви симптоми.Така беше до към 2 седмици след датата, на която трябваше да ми дойде.Така че,мили момичета, може нищо да не ви подсказва , че вътре във вас вече се развива живот.Липсата на симптоми не означава непременно отрицателен тест.Стискам ви палци!
« Последна редакция: Април 13, 2007, 11:15:00 am от joshi »
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #107 -: Април 14, 2007, 09:24:28 am »
tokador, мисля че може да има бременност щом все пак има чертичка. Мериш ли си БТ, защото не видях да си означила на графиката? Ако БТ е над 37 и се задържи вероятно това ще потвърди моите предположения. Ако това е желано от теб, не виждам причина за притеснения, ако не - дано не съм права...Успех.
*

    tokador

  • *
  • 25
  • [url=http://line.romanticcollection.ru][img]http:/
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #108 -: Април 15, 2007, 10:17:18 am »
Благодаря ти DSD,бях забравила изцяло за Базалната Температура...Евентуалната бременност е о4аквана-той няма деца...а аз ве4е се бях от4аяла..изоставих пове4ето наблюдения за да не се депресирам пове4е и това да повлияе на целта..и ето резултата дойде...утре ще си купя нов тест,но БТ е 37,5...а и симптомите-гадене в стомаха,тежвст и леко опъване ниско в корема,странно главоболие-достатъ4но да потвърди,4е леко розовата 4ерти4ка не е слу4айна,а е реална индикациа за нали4на бременност...Лека и безпроблемна бременност на в вси4ки!!! :D
*

    naiema

  • ****
  • 998
  • Да бъдем силни и последователни в борбата!
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #109 -: Април 19, 2007, 15:59:00 pm »
Здравейте.Моля ви за съвет.  :help1: И така:от 2 седмици пия бромокриптин,вследствие високия пролактин.Слава богу няма нещо по сериозно.Миналия месец с мъжа ми както винаги правихме опит за бебе.Сега ми закъснява 6 дни,по принцип ми е редовен цикъла + - 2-3 дни. Страх ме е да направя тест.Възможно ли е с висок пролактин да съм забременяла.Почти нямам никакви симптоми,само имам страшни киселини,а никога не съм имала.След овулацията имах гадене,главоболие и високо кръвно,но мислех,че това е от бромокриптина.Сега незнам какво да мисля и какво да правя.Затова моля ви някой ако знае да ме посаветва какво да направя.Страх ме е от тестовете,защото половин година правим опити за бебе и нищо :bfn1: и после :balk_145: Искренно ще съм ви благодарна
Аз пия бромкринтина вече близо 2 години.Аз също през първия месец от приема му получих закъснение от 13 дни,така че може да е нещо хормонално.Дай Боже да е бременност-пожелавам ти го най-искрено.
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #110 -: Април 25, 2007, 16:43:58 pm »
momi4eta iskam da vi popitam menzisa mi svur6i na 13.04 na 21,04 pravih sex.Moje li da sum bremenna.
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #111 -: Април 25, 2007, 16:53:51 pm »
momi4eta iskam da vi popitam menzisa mi svur6i na 13.04 na 21,04 pravih sex.Moje li da sum bremenna.
Ми няма как да знаем кога ти е овулацията :)
Може и да е станало, може и да не е :)
Има тестове за бременност - те казват тия работи :)
УСПЕХ, m_atanasova !
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #112 -: Април 25, 2007, 16:57:45 pm »
може да си бременна дори с близнаци  :lol:Успех!

"Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него."
 Буда
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #113 -: Април 25, 2007, 20:27:16 pm »

Много моля тук да се споделят само първи признаци на бременността. Другите мнения ще ги изтривам, за да не се разводнява темата.
Който има въпроси или иска да сподели нещо друго - да си пуска нова тема.



Май никой не обръша внимание на този призив, затова пак да го повторим :lol:
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #114 -: Април 26, 2007, 10:35:58 am »

Много моля тук да се споделят само първи признаци на бременността. Другите мнения ще ги изтривам, за да не се разводнява темата.
Който има въпроси или иска да сподели нещо друго - да си пуска нова тема.



Май никой не обръша внимание на този призив, затова пак да го повторим :lol:

 :good_post:
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #115 -: Април 26, 2007, 14:13:17 pm »
Здравейте, надявам се че постинга ми е по темата  :)

Искам да питам тези, които са имали болки/тежест в корема ниско долу, като при М, колко време продължиха?
Нали не са опасни тези болки?

Благодаря предварително!

Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #116 -: Април 28, 2007, 23:02:11 pm »
Здравейте, надявам се че постинга ми е по темата  :)

Искам да питам тези, които са имали болки/тежест в корема ниско долу, като при М, колко време продължиха?
Нали не са опасни тези болки?

Благодаря предварително!

Бременна ли си, съняваш се че си..или просто чакаш да ти дойде??
Напиши повече.И определено мястото не е тук. Ако се притесняваш по-добре пусни тема, или пиши лично до някоя от по-вещите момичета във форума.
Надявам се че не съм те обидила. :wink:
Re: Първи симптоми на бременност?!
« Отговор #117 -: Май 08, 2007, 08:35:42 am »

От известно време се чудя, дали е възможно теста да отчете втора черта, а резултата да е фалшив?

Би било ужасно! Толкова чаканите 2 чертички...На някой случвало ли му се е?
на мен ми се случи тази година през февруари.Закъсняваше ми 10дена,направих си тест -полужителен.Понеже нямах никакви други симптоми/а съм била бременна доста пъти/се осъмник и купих още два и те се оказаха +.След два дена леко прокървих и това беше-после вече тестовете бяха отрицателни.Веднага отидох на вагинален ехограф и ми казаха,че в матката няма следи от бременност.Все още незнам дали съм била бременна или не.
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #118 -: Май 08, 2007, 09:24:51 am »


[/quote]
на мен ми се случи тази година през февруари.Закъсняваше ми 10дена,направих си тест -полужителен.Понеже нямах никакви други симптоми/а съм била бременна доста пъти/се осъмник и купих още два и те се оказаха +.След два дена леко прокървих и това беше-после вече тестовете бяха отрицателни.Веднага отидох на вагинален ехограф и ми казаха,че в матката няма следи от бременност.Все още незнам дали съм била бременна или не.
[/quote]

Стига бе! Аз си мислех че като е положителен - няма опасност за фалшивост! Ами кръвния тогава остава...
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #119 -: Май 08, 2007, 17:33:59 pm »
Аз доколкото си спомням в листовката на теста пишеше, че вероятност теста да не отчита бременност е по-голяма отколкото в обратния случай, когато е (+). В случай че е (-), се препоръчваше да се повтори след 2 дни когато се очаква повишение на хормона. Естествено всяко правило си има изключения, но не забравяйте, че понякога жените не успяват за разберат че е имало зачеване...а то всъщност е имало, но е завършило неуспешно...
Nivear опитай пак и ако се повтори (+) мисля че всичко е ясно... :D Ако нямаш търпение кръвния тест също е решение. Успех.