0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #40 -: Януари 17, 2007, 13:03:02 pm »
Правилно си запазила час за лекар. И браво за смелостта! :)
Стискам палци да нямаш никакъв здравословен проблем, а ако си бременна - всичко с теб и бебето да е наред.
*

    Vily

  • *
  • 22
  • И НА НАС ЩЕ СЕ СЛУЧИ!!!!
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #41 -: Януари 18, 2007, 13:45:47 pm »
За съжаление няма бебе,защото късно снощи ми дойде! :cry:
Но пак ще ида на лекар,за да разбера дали има причина за това,че толкова ми закъсня.
А дали има вероятност да карам цветна бременност?Може би ставам досадна с тези въпроси!
Боже колко се надявам наистина да съм бременна! :balk_133:
Искам да зарадвам моето момче с най-хубавата новина,която очакваме и двамата! :love: :dating:
Но може би само ми се иска,а не е така,щом ми дойде!Дано само да няма усложнение при мен!Поне да можем да опитаме инсе,като се върне мъжът ми!
На всички пожелавам успех и много щастие! :bighug: :goodluck: :goodluck:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #42 -: Януари 18, 2007, 13:50:42 pm »
Не се стресирай без да си ходила на лекар. Успех следващия път и благодаря за пожеланията. Дано следващия път симптомите и повръщането да е за добро!!!! Аз на БТ  ина гадене изобщо не вярвам вече, но това е друг въпрос. Поздрави.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #43 -: Февруари 05, 2007, 12:26:25 pm »
Zdraveite na vsichki tuk!
Za 1-vi put vlizam v takuv forum.Iskam da vi popitam neshto.
Ot niakolko meseca s moia priatel se opitvame da imame bebe.Hodih na pregled i lekariat mi kaza v koi den shte buda v ovulacia.V sushtia tozi den si napravih i test za ovu i beshe +/na 17.01/.MC triabvashe da mi doide na 01.02,no do vchera go niamashe.Dnes se poiavi neshto kato kruv  :(,no e leko kafenikavo i imam leki bolki kato za predi cikul.A na men cikula mi e mnogo redoven.
Imate li ideia zashto se poluchava taka?
Направи си тест за бременност.Дано си успяла :).Пиши на кирилица
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #44 -: Февруари 05, 2007, 12:34:07 pm »
Zdraveite na vsichki.Iksam da vi popitam neshto i se nadiavam niakoi da mi kaje kakvo da pravia.Opitvam se da si imam bebe.4rez lekar i test ustanovih denia na ovu.Triabvashe da mi doide na 01.02,no vse oshte go niama.Ot 2 sedmici iam ujasno mnogo, gardite mi sa mnogo 4uvstvitelni i me boliat ujasno.Dnes se piaviha leki bolki kato za cikul i sushto leko kurvene,no s kafenikav cviat.Nishto ne razbiram i sum oburkana.
Molia za suvet.
Blagodaria vi predvaritelno.
 :P
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #45 -: Февруари 05, 2007, 12:39:58 pm »
Благодаря за отговора.
Странно ми е,защото цикъла ми наистина е редовен.От две седмици си хапвам доста стабилно,постоянно ми се спи и естествено заспивам рано.Гърдите ме болят и са доста чувствителни.За гадене нямам такова,но се чувствам доста уморена.Закъсня ми 4 дена,а днес изведнъж тези болки и това кървене... :?
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #46 -: Февруари 05, 2007, 13:15:51 pm »
направи ли си тест или не?
ние не можем да гадаем-корем боли и преди менструация и при бременност
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #47 -: Февруари 05, 2007, 13:30:20 pm »
Ами изчаках да видя дали ще ми дойде.Не съм правила още тест,но и незнам дали има смисъл,защото не съм сигурна,че ще отчете нещо
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #48 -: Февруари 05, 2007, 13:37:01 pm »
Чудех се дали може да е цветна бременност?И ако е -как да разбера?Трябва ли да отида на лекар?И дали цветната ще е като обикновения цикъл?
Напълно съм объркана.......
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #49 -: Февруари 05, 2007, 13:37:33 pm »
Вили,има две положения в тестовете за бременност + и - резултат!
В единия случай ще си щастлива,пожелавам ти го искренно!
В другия просто ще си наясно и няма да се луташ и мислиш,какво ли не!

Няколко месеца не са период за притеснение!
Виж ако мине година,година и половина,потърси специализирана помощ!
Спокойно,всичко ще се нареди!Успех!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #50 -: Февруари 05, 2007, 15:39:33 pm »
Здравей.На мен от 1 месец ме болят гърдите и ми беше закъсняло 4 дена,но днес и корем ме боли и май ми дойде МЦ.Незнам какво да ти кажа.Най-добре изчакай и времето ще покаже.Аз се бях зарадвала че съм,а то .....
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #51 -: Февруари 05, 2007, 16:18:48 pm »
Охххх alia_alia ,alia_alia ,alia_alia мила-
 :balk_159:"гледам,гледам и не вярвам на ушите си" :balk_90:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #52 -: Февруари 05, 2007, 16:24:30 pm »
Mislia che e normalno tezi simptomi da gi imash kogato si v ovulacia.No e rano da imash + rezultat,zastoto dori i da napravish test i da si bremenna e vuzmojno da ot4ete - rezultat,zaradi niskoto nivo na hormon v urinata.Nai-dobre e da iz4akash do sedmica ili pone da vidish dali 6te ti doide MC.Ako go iskash -STISKAM PALCI!!!
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #53 -: Февруари 05, 2007, 17:49:38 pm »
Мисля, че овулацията ми мина преди 2 дни, затова питам за симптоми. Освен това до сега не съм имала такива симптоми по време на овулаци. Благодаря ви за отговорите   :wink: Май ще изчакам преди да храня надежди за + резултат  :wink:
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #54 -: Февруари 06, 2007, 16:38:05 pm »
Здравейте. Току-що се регистрирах, т.к. искам да попитам дамите тук, които са много по-наясно от мен.
През месец януари, около 10 число трябваше да ми дойде. Случи се около тази дата, но само ми процапа. За около ден-два след това нищо нямаше, след което около 10 дена след това, а може и повече от време навреме ми процапваше съвсем слабо, дори не си слагах превръзка. Сега би трябвало между 8 и 10 февруари да ми дойде пак. През този интервал от време от 10 януари досега не са спирали да ме болят гърдите и да ги усещам напрегнати. Не ми се гади, ям си както досега, не виждам разлика в съня. Всичко ми се струва нормално, с изключение на това, че ме болят гърдите вече толкова време. През месец декември, малко след като тогава ми свърши цикъла, правихме секс с мъжа ми, без предпазни средства. След това до момента, в който ми процапа, не съм имала полови контакти. Дали е възможно да съм бременна от един път или? Честно казано мисля, че тези смущения в януарския ми цикъл може да се дължат на стрес, т.к. напуснах работа точно преди това и до края на месеца ми течеше предизвестието. Не съм сигурна обаче, че само това може да е причината. Често казано, надявам се да не съм бременна, т.к. ми предстои да започна доста добра работа и не ми се иска да пропускам възможността. Може би избързвам с притесненията и трябва да си дочакам датата този месец, но т.к. все това ми е в главата, а притесненията също оказват влияние в/у месечния цикъл, ще вземе да ми закъснее и съвсем ще почна да се шашкам.
Никога не обвинявай хората за нещата, които правят, дори те да те наранят, защото всяко действие си има причина....
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #55 -: Февруари 06, 2007, 16:56:00 pm »
Един тест за бременност, около 2 лв от аптеката, ще даде отговор на твоите съмнения. :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #56 -: Февруари 06, 2007, 16:58:36 pm »
Благодаря и съм съгласна. Утре ще се престраша и ще си направя тест. А иначе, колко време може да продължи това процапване /едва-едва/, ако има бременност.
Никога не обвинявай хората за нещата, които правят, дори те да те наранят, защото всяко действие си има причина....
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #57 -: Февруари 06, 2007, 17:02:26 pm »
Има жени, на които им процапва през цялата бременност, така че това не е критерий. Кажи след теста как е положението.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #58 -: Февруари 06, 2007, 18:16:22 pm »
Първият признак, който звучи даже като научна фантастика, защото се появи между овулацията и имплантацията е, че сънувах много странни сънища. Само цветове без форма или сюжет и звуци - много красиви неща.
Усетих имплантацията като тъпа болка точно на седмия ден през нощта.
Хипер активност съпроводена с ужас от храна и желание за кафе.
Набъбналите и чуствителни гърди се появиха след положителния тест. Отвращение от мляко, кафе, алкохол и постоянно гадене - пак седмица след теста. И може би две-три седмици след теста - вълчи глад и сънливост, които ме държат и до сега.
« Последна редакция: Февруари 07, 2007, 16:13:40 pm от Lan »
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #59 -: Февруари 08, 2007, 11:20:55 am »
При мен на 28 ден от цикъла ми се гадеше цял ден и ходех много често до тоалетна. Мислех си че отново полудявам и си внушавам. Но т.к. имах един тест за бременност у дома реших, че като се прибера ще го направя. Много мислих цял ден на работа дали да го направя, защото ако е "-" пак ще се ядосвам, но не можах да издържа. Вечерта като го направих се оказа "+". Веднага отидох до аптеката и си купих още 2. Направих само единия, защото също се оказа положителен. Още не съм ходила на лекар, защото си мисля че при 4 дена закъснение е рано. Имам лека пробождаща болка в корема от време на време и гърдите ми започнаха да се увеличават, но вече не ме болят като при ПМС. Продължава да ми се гади.