0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
въпрос за д-р Кирчева
« -: Декември 12, 2006, 10:00:46 am »
моми4ета много 4етох за д-р Кир4ева но никаде не намерих адреса и някои може ли да ми го даде.Зная 4е тя се занимава с билки и е помогнала на много двоики
*

    darma

Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #1 -: Декември 12, 2006, 11:12:46 am »
За д-р Кирчева от Пловдив ли? Имам нейния адрес.
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #2 -: Декември 12, 2006, 17:06:32 pm »
адреса на д-р Кирчева е ул.Ландос 22;ет.5-това се намира в циганската махала.Имам и телефона. :P
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #3 -: Декември 12, 2006, 20:28:29 pm »
Лора, съчувствам много на проблемите на твоето семейство, но отчаянието ти не бива да е причина за глупави надежди и за  даване на пари за шарлатански методи на диагностика и лечение.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #4 -: Декември 12, 2006, 20:40:36 pm »
Ve4e 9 meseca gi pia tezi bilki i nqma rezultat-bebe.No nemoga da otreka 4e mi se normalizira cikala i vseki mesec mi idva na edna i sasta data i se 4uvstvam po spokoina.

Пиши на кирилица!
« Последна редакция: Декември 12, 2006, 21:29:57 pm от Lali »
*
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #5 -: Декември 12, 2006, 20:59:49 pm »
много ви благодаря за бързите отговори моми4ета просто исках да знам то4ния адрес, дано не ми се налага и вси4ко се оправи де-кир4ева : е краиният вариянт сега правим о6те изследваня и все о6те имам надежда
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #6 -: Декември 12, 2006, 21:30:47 pm »
Ve4e 9 meseca gi pia tezi bilki i nqma rezultat-bebe.No nemoga da otreka 4e mi se normalizira cikala i vseki mesec mi idva na edna i sasta data i se 4uvstvam po spokoina.

Пиши на кирилица!
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #7 -: Декември 12, 2006, 21:34:53 pm »
 :blowingdust: :balk_177: :balk_177:
*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #8 -: Декември 12, 2006, 22:44:02 pm »
много ви благодаря за бързите отговори моми4ета просто исках да знам то4ния адрес, дано не ми се налага и вси4ко се оправи де-кир4ева : е краиният вариянт сега правим о6те изследваня и все о6те имам надежда

    Мила Лора,нали не говориш сериозно,че крайния ви вариант е Кирчева?! Съветвам те и изобщо да не я включваш като вариант. Поразрови се из форума и ще намериш мнения за нея. Успех.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #9 -: Декември 13, 2006, 07:28:49 am »
Аз лично не съм ходила при д-р Кирчева,но след прочетеното в този форум не бих се обърнала към нея.Иначе аз съм голям фен на билките! :D
*
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #10 -: Декември 13, 2006, 08:31:20 am »
Здравейте, ние със съпруга ми сме посещавали д-р Кирчева през 2000 г. Ходихме с няколко други семейства, които сега имат деца(незнам дали по нейна "вина"). Ние сме много немарливи и сами прекъснахме лечението. Ами моето мнение е, че ако не помага, поне не вреди. Даваше ни по 1 туба билки, след ирисова диагностика. Само да уточня, че съпругът ми е с азооспермия. Всеки път казваше, че процентът се е вдигнал, но ние така и не направихме след това спермограма. На някои хора от вратата казваше, че не може да им "направи" деца. Иначе, всичко казано за нея, за апартамента, хигиената, кучето и т.н. е вярно(особено след смърта на съпруга й). По онова време събираше дарения за клиника, която щеше да строи в Пловдив? Някой има ли информация за това?

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #11 -: Декември 13, 2006, 08:42:00 am »
Как да не вреди - а загубата на пари, на време, на възможности не е ли вреда? Фалшивата надежда? Това за клиника е просто смехотворно. Но пък съм чела всякакви други неща - че е открила лечение за рака, че скоро ще получи Нобелова награда ...

Не знам, всеки път ми става тъжно, като чета такива теми - явно колкото и напред да върви медицината, все ще има шарлатани.

Може би трябва да си го сложа в подписа - Светенето с фенерче в очите не дава никаква информация за сперматозоидите.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #12 -: Декември 13, 2006, 09:46:43 am »
Включвам се , за да потвърдя шарлатанията на тази Кирчева . Срам ме е да си го призная , но и аз съм от отбора на шараните. :(
 Беше отдавна ,преди 4 или 5 години. Висяхме на едно стълбище с изпотрошени стъкла в един леден , зимен ден. Спомням си "вълшебното фенерче" и обещанията за успех, спомням си и сумата ,която трябваше да "дарим за клиниката"- не беше малка, и тубите си спомням , препъвахме се в тях докато си тръгвахме изпълнени с надежда......
 След около 2 дни получих хемороиди, до този момент не си спомням да съм имала такъв проблем.
 Не мога да ви опиша какви болки бяха, ако ги сравня с бъбречна криза няма да е точно , по-ужасни бяха. Два дни нито бях яла ,нито спала.....
  Обадих и се , а тя каза - ами те се топят хемороидите, затова те боли толкова! 8O
  Сами разбирате , че прекратих всичко, изхвърлих всички отвари и проблемът ,който тя ми създаде ,отшумя.
 Разбира се за дете ,не ни помогна !
 Разказвам всичко това , защото максимата- ако не помогне ,няма да навреди, не винаги е в сила.
 Изводите ги оставям на вас...
« Последна редакция: Декември 13, 2006, 10:04:14 am от Efirche »
*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #13 -: Декември 13, 2006, 10:56:32 am »
   Момичета,като чета всичко това ми става и малко смешно за моята наивност.Какаво имам в предвид. Незнам дали и вас ви е препращала на "специалния" стол,кйто бил дарен от Японското посолство.Той масажирал гръбначния стълб и стимулирал производството на сперматозоиди.Още като чух това и видях въпросния стол,щях да умра от смях. Но така или иначе мъжът ми беше най-доволен от цялата ситуация,защото бяхме тръгнали рано сутринта,след нощната му смяна.Така му направиха един хубав масаж  :lol:.
   Но големия смях настъпи 2 седмици след посещението ни.В Метро видяхме "вълшебния" стол,но не си спомням цената.Явно Япония е била много доволна от услугите на госпожата,за да ни предоставят още един стол. :lol: :lol: :lol:
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #14 -: Декември 13, 2006, 11:57:28 am »
Ето и аз съм минала през всичко това даже и през стола който ме масажира много хубаво.но аз съм много наивна и вярвям много и все имам някаква надежда че билките ще помогнат.Може би и защото ме е страх много от докторите. :(
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #15 -: Декември 13, 2006, 13:40:51 pm »
Не мога да се удържа:
2003 г. пуснах същия въпрос в дира в проблемното. Вече 2 години правехме неуспешни опити. Отидохме при Кирчева - ужасно мила жена, която разбира се ме спечели от вратата с изказването: бебе ще има. Едната ми тръба била ок, другата малко  8O запушена, при съпругът - стават нещата, ама и той да попие билки. Не помня колко месеца си изгубихме с тези глупости. И мен ме беше страх от доктори, въобще от цялото съсловие в бели престилки. Не исках и да стъпвам на лекар. Повярвах, че с билки ще стане. И резултатът след години, след като се престраших да ида на лекар - 2 непроходими тръби с хидрос-с на двете, 2 лапароскопии, а морфологията при съпруга - 3%, т.е. сме само за икси.
Изводите си правете сами.
Успех
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #16 -: Декември 13, 2006, 13:49:17 pm »
Направих всички изследвания и всичко ми е нормално както и при съпругът ми, и стигнах до лапароскопиятя и спрях дотук.Много ме е страх.Още повече,че имам един спонтанен аборт.Излизам от темата, но моля ви се кажете ми боли ли лапарото. :(
*
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #17 -: Декември 13, 2006, 14:17:57 pm »
след всичко прочетено за Кирчева смятам да не тръгвам вообште за Пловдив имам ви доверие момичета сега ни предстоят много изследваня,и ве4е не мисля да си хар4им парите за билките на докторката.БЛАГОДАРЯ
*
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #18 -: Декември 13, 2006, 16:02:39 pm »
Лора 20, умно решение.Успех!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #19 -: Декември 13, 2006, 18:34:52 pm »
но моля ви се кажете ми боли ли лапарото. :(

Лапарото не боли!!! НЕ ВРЕДИ!!! НАПРОТИВ!! Ще ти помогне да разрешите някои от проблемите си и да намерите вярната посока!
Прави се с пълна упойка, после възстановяването е бързо  - 10-ина дни. Кураж и успех!!! Не си струва да се страхуваш толкова, ами ако стигнеш до други процедури, недай боже!!! Хайде, смело напред!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!