0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
въпрос за д-р Кирчева
« -: Декември 12, 2006, 10:00:46 am »
моми4ета много 4етох за д-р Кир4ева но никаде не намерих адреса и някои може ли да ми го даде.Зная 4е тя се занимава с билки и е помогнала на много двоики
*

    darma

Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #1 -: Декември 12, 2006, 11:12:46 am »
За д-р Кирчева от Пловдив ли? Имам нейния адрес.
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #2 -: Декември 12, 2006, 17:06:32 pm »
адреса на д-р Кирчева е ул.Ландос 22;ет.5-това се намира в циганската махала.Имам и телефона. :P
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #3 -: Декември 12, 2006, 20:28:29 pm »
Лора, съчувствам много на проблемите на твоето семейство, но отчаянието ти не бива да е причина за глупави надежди и за  даване на пари за шарлатански методи на диагностика и лечение.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #4 -: Декември 12, 2006, 20:40:36 pm »
Ve4e 9 meseca gi pia tezi bilki i nqma rezultat-bebe.No nemoga da otreka 4e mi se normalizira cikala i vseki mesec mi idva na edna i sasta data i se 4uvstvam po spokoina.

Пиши на кирилица!
« Последна редакция: Декември 12, 2006, 21:29:57 pm от Lali »
*
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #5 -: Декември 12, 2006, 20:59:49 pm »
много ви благодаря за бързите отговори моми4ета просто исках да знам то4ния адрес, дано не ми се налага и вси4ко се оправи де-кир4ева : е краиният вариянт сега правим о6те изследваня и все о6те имам надежда
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #6 -: Декември 12, 2006, 21:30:47 pm »
Ve4e 9 meseca gi pia tezi bilki i nqma rezultat-bebe.No nemoga da otreka 4e mi se normalizira cikala i vseki mesec mi idva na edna i sasta data i se 4uvstvam po spokoina.

Пиши на кирилица!
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #7 -: Декември 12, 2006, 21:34:53 pm »
 :blowingdust: :balk_177: :balk_177:
*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #8 -: Декември 12, 2006, 22:44:02 pm »
много ви благодаря за бързите отговори моми4ета просто исках да знам то4ния адрес, дано не ми се налага и вси4ко се оправи де-кир4ева : е краиният вариянт сега правим о6те изследваня и все о6те имам надежда

    Мила Лора,нали не говориш сериозно,че крайния ви вариант е Кирчева?! Съветвам те и изобщо да не я включваш като вариант. Поразрови се из форума и ще намериш мнения за нея. Успех.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #9 -: Декември 13, 2006, 07:28:49 am »
Аз лично не съм ходила при д-р Кирчева,но след прочетеното в този форум не бих се обърнала към нея.Иначе аз съм голям фен на билките! :D
*
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #10 -: Декември 13, 2006, 08:31:20 am »
Здравейте, ние със съпруга ми сме посещавали д-р Кирчева през 2000 г. Ходихме с няколко други семейства, които сега имат деца(незнам дали по нейна "вина"). Ние сме много немарливи и сами прекъснахме лечението. Ами моето мнение е, че ако не помага, поне не вреди. Даваше ни по 1 туба билки, след ирисова диагностика. Само да уточня, че съпругът ми е с азооспермия. Всеки път казваше, че процентът се е вдигнал, но ние така и не направихме след това спермограма. На някои хора от вратата казваше, че не може да им "направи" деца. Иначе, всичко казано за нея, за апартамента, хигиената, кучето и т.н. е вярно(особено след смърта на съпруга й). По онова време събираше дарения за клиника, която щеше да строи в Пловдив? Някой има ли информация за това?

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #11 -: Декември 13, 2006, 08:42:00 am »
Как да не вреди - а загубата на пари, на време, на възможности не е ли вреда? Фалшивата надежда? Това за клиника е просто смехотворно. Но пък съм чела всякакви други неща - че е открила лечение за рака, че скоро ще получи Нобелова награда ...

Не знам, всеки път ми става тъжно, като чета такива теми - явно колкото и напред да върви медицината, все ще има шарлатани.

Може би трябва да си го сложа в подписа - Светенето с фенерче в очите не дава никаква информация за сперматозоидите.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #12 -: Декември 13, 2006, 09:46:43 am »
Включвам се , за да потвърдя шарлатанията на тази Кирчева . Срам ме е да си го призная , но и аз съм от отбора на шараните. :(
 Беше отдавна ,преди 4 или 5 години. Висяхме на едно стълбище с изпотрошени стъкла в един леден , зимен ден. Спомням си "вълшебното фенерче" и обещанията за успех, спомням си и сумата ,която трябваше да "дарим за клиниката"- не беше малка, и тубите си спомням , препъвахме се в тях докато си тръгвахме изпълнени с надежда......
 След около 2 дни получих хемороиди, до този момент не си спомням да съм имала такъв проблем.
 Не мога да ви опиша какви болки бяха, ако ги сравня с бъбречна криза няма да е точно , по-ужасни бяха. Два дни нито бях яла ,нито спала.....
  Обадих и се , а тя каза - ами те се топят хемороидите, затова те боли толкова! 8O
  Сами разбирате , че прекратих всичко, изхвърлих всички отвари и проблемът ,който тя ми създаде ,отшумя.
 Разбира се за дете ,не ни помогна !
 Разказвам всичко това , защото максимата- ако не помогне ,няма да навреди, не винаги е в сила.
 Изводите ги оставям на вас...
« Последна редакция: Декември 13, 2006, 10:04:14 am от Efirche »
*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #13 -: Декември 13, 2006, 10:56:32 am »
   Момичета,като чета всичко това ми става и малко смешно за моята наивност.Какаво имам в предвид. Незнам дали и вас ви е препращала на "специалния" стол,кйто бил дарен от Японското посолство.Той масажирал гръбначния стълб и стимулирал производството на сперматозоиди.Още като чух това и видях въпросния стол,щях да умра от смях. Но така или иначе мъжът ми беше най-доволен от цялата ситуация,защото бяхме тръгнали рано сутринта,след нощната му смяна.Така му направиха един хубав масаж  :lol:.
   Но големия смях настъпи 2 седмици след посещението ни.В Метро видяхме "вълшебния" стол,но не си спомням цената.Явно Япония е била много доволна от услугите на госпожата,за да ни предоставят още един стол. :lol: :lol: :lol:
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #14 -: Декември 13, 2006, 11:57:28 am »
Ето и аз съм минала през всичко това даже и през стола който ме масажира много хубаво.но аз съм много наивна и вярвям много и все имам някаква надежда че билките ще помогнат.Може би и защото ме е страх много от докторите. :(
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #15 -: Декември 13, 2006, 13:40:51 pm »
Не мога да се удържа:
2003 г. пуснах същия въпрос в дира в проблемното. Вече 2 години правехме неуспешни опити. Отидохме при Кирчева - ужасно мила жена, която разбира се ме спечели от вратата с изказването: бебе ще има. Едната ми тръба била ок, другата малко  8O запушена, при съпругът - стават нещата, ама и той да попие билки. Не помня колко месеца си изгубихме с тези глупости. И мен ме беше страх от доктори, въобще от цялото съсловие в бели престилки. Не исках и да стъпвам на лекар. Повярвах, че с билки ще стане. И резултатът след години, след като се престраших да ида на лекар - 2 непроходими тръби с хидрос-с на двете, 2 лапароскопии, а морфологията при съпруга - 3%, т.е. сме само за икси.
Изводите си правете сами.
Успех
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #16 -: Декември 13, 2006, 13:49:17 pm »
Направих всички изследвания и всичко ми е нормално както и при съпругът ми, и стигнах до лапароскопиятя и спрях дотук.Много ме е страх.Още повече,че имам един спонтанен аборт.Излизам от темата, но моля ви се кажете ми боли ли лапарото. :(
*
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #17 -: Декември 13, 2006, 14:17:57 pm »
след всичко прочетено за Кирчева смятам да не тръгвам вообште за Пловдив имам ви доверие момичета сега ни предстоят много изследваня,и ве4е не мисля да си хар4им парите за билките на докторката.БЛАГОДАРЯ
*
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #18 -: Декември 13, 2006, 16:02:39 pm »
Лора 20, умно решение.Успех!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #19 -: Декември 13, 2006, 18:34:52 pm »
но моля ви се кажете ми боли ли лапарото. :(

Лапарото не боли!!! НЕ ВРЕДИ!!! НАПРОТИВ!! Ще ти помогне да разрешите някои от проблемите си и да намерите вярната посока!
Прави се с пълна упойка, после възстановяването е бързо  - 10-ина дни. Кураж и успех!!! Не си струва да се страхуваш толкова, ами ако стигнеш до други процедури, недай боже!!! Хайде, смело напред!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #20 -: Декември 13, 2006, 19:09:01 pm »
Много ти благодаря Каси.Ти правила ли си лапаро? И може ли да се свържа с теб по icq?
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #21 -: Декември 13, 2006, 19:23:54 pm »
Правила съм преди 2 години и половина. Може на кю, потърси ме.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #22 -: Декември 13, 2006, 19:25:23 pm »
Само не и лечение при Кирчева! Ние си загубихме почти година с нейното лечение.  :x Всеки път ни казваше, че бебето ще стане, но уви.........
"Надеждата" е създание хвъркато,
което се загнездва в душата,
пее ни без думи
и никога не спира...не спира..."
                     Емили Диксън
*

    pilmes

"Експертизата с вълшебно фенерче"
« Отговор #23 -: Юни 04, 2007, 15:59:24 pm »
Здравейте момичета!
И аз не се стърпях да ви разкажа за Д-р Кирчева.Имах доста проблеми и вече почти загубихме всякаква надежда за забременяване по естествен път.Имах само една тръба,която се оказа,че не пропуска много много добре/по време на цветна снимка/. Та,чухме и ние със съпругът ми за "лечителката" от Пловдив.По принцип никога не съм вярвала в подобни идеи, но отчаянието ни заведе до там.Бяхме силно притеснени още със пристигането ни във въпросния квартал.Просто нямам думи за невероятната цигания,мизерия,които ни заливаха отвсякъде...На няколко пъти "прелитащите" каруци щяха да ни блъснат,контейнерите бяха екстра в този регион.За музиките и вонята няма да говоря.Лесно намерихме блока,защото малките ромчета те упътват бързо-бързо, дори и без да искаш...Колата не оставихме без надзор,опасно е.Качихме се с асансьора и не можахме да отворим вратата,просто преливаше от хора един етаж нагоре и един надолу...Беше просто ад.Имахме записан някакъв час,който се досещате,че не беше спазен.Чакането се проточи часове.Блъсканица,народ,висяхме някъде по стълбите и ние,на смени.Успяхме по някое време да влезем.В коридора на апт. беше още по-задушно и не много чисто.Миришеше на билки, много силно.Някакъв "господин" ни покани да влезем в "кабинета"/май кухня беше/.Д-р Кирчева беше на едно канапенце седнала,с кучето до нея,много тихо и спокойно говореше,каза:"Аз знам защо сте тук,спокойно виждам бебе!"Започна "експертизата" с "вълшебното" фенерче и се оказа,че надежда има!Оставихме и ние пари за "дарение", взехме си билките в големи бутилки от мин. вода,и бегом към масажния стол от японското посолство/намира се в друг квартал/.Платих си и там масажа/беше отвратително болезнен за мен/.И натоварили ние вълшебната комбинация от билков концентрат, се прибрахме и започнахме събирането на пластмасови бутилки и бутилчици, защото този концентрат се разрежда и се пие по точно определено време и милилитри.Напълнихме нашата камера+половината фризер на родителите ми.И като се почна едно пиене всеки ден...И така няколко месеца,но резултат 0!Ходихме втори път,"ще има бебе",пак се "заредихме" с билки,пак нищо.И аз просто зарязах тая работа.Трябвало да слушам вътрешния си глас,но...И ние така си загубихме почти година.Това е моята история.
*
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #24 -: Юни 05, 2007, 00:06:46 am »
Няма ли кой да забрани на тази лекарка да практикува?! Ужасена съм от прочетеното 8O!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #25 -: Юни 05, 2007, 10:49:43 am »
Няма ли кой да забрани на тази лекарка да практикува?!

Няма. Единственият начин е да се повиши нивото на здравна култура на хората и те сами да престанат да вярват на шарлатани. Това, разбира се, няма да стане в този живот.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #26 -: Юни 05, 2007, 11:20:36 am »
 :( Аз си мисля, че няма да стане въобще, защото е в човешката природа винаги да търси по няколко варианта. Въпрос е на добра преценка кои от вариантите са удачни (а в случая и здравословни) и кои - не. Лошото обаче е, че когато човек с години не може да реши един проблем и си натовари достатъчно психиката, започва да доминира чувството за отчаяност и се прибягва до крайни мерки, които може да противоречат дори на собствената трезва мисъл на човека. За това би трябвало да има съд за подобни шарлатани, защото се възползват от слабостта на хората, точно както има закони срещу другите измами. Измамата, която може да ти коства здравето е много по-тежко престъпление от измамата свързана с пари. Парите обаче ги има черно на бяло, а тази материя е леко недоказуема...
« Последна редакция: Юни 05, 2007, 11:22:58 am от Lan »
*

    pilmes

Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #27 -: Юни 05, 2007, 11:46:02 am »
Lan,абсолютно си права, не съм вярвала че мога да стигна дотам в отчаянието си,като се има предвид,че съм здравомислещ човек,здраво стъпил на земята.И не съм единствена,за съжаление.Удавници,които се хващат за сламка... :fighting:
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #28 -: Юни 05, 2007, 17:14:54 pm »
ето в момента дават д-р Кирчева по канал1.
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #29 -: Юни 05, 2007, 19:28:05 pm »
Да..Пуснах тема в "На чашка кафе и халба бира".
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #30 -: Юни 05, 2007, 20:07:30 pm »
pilmes,
Въпросната д-р Кирчева лекува майка ми от множествена склероза, по същия начин както на теб запушената тръба - с тубата билки и с масажният стол.
Лошото е, че след като ги пи около месец, състоянието на майка ми се влоши - започна да не може да говори плюс пълен блокаж да краката и ръцете. Когато се обади на Кирчева, тя й отговори, че всъщност това е временен спад, показващ, че предстои подобрение. Добре, че тогава родителите ми се отказаха от този експеримент и изхвърлиха всички туби от хладилника - оттогава майка ми не иска да погледне чай.
Аз бях против това лечение, но безизходицата на тази коварна болест и отчаянието, подтикнаха майка ми да търси изход в такива, добре звучащи и даващи й шанс за излекуване методи.



*
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #31 -: Юни 06, 2007, 12:56:07 pm »
Мели, така е :)! Трудно е да накараме хората да не вярват в шарлатаните, но за да направим нещо в тази посока трябва да има гласност относно въпросните, а не да се примиряваме, да мълчим и да си казваме, че е пълно с такива и не можем да ги спрем. Тогава и един човек да се откаже и да не отиде да се лекува при тях си е прогрес.

... За това би трябвало да има съд за подобни шарлатани, защото се възползват от слабостта на хората, точно както има закони срещу другите измами. Измамата, която може да ти коства здравето е много по-тежко престъпление от измамата свързана с пари. Парите обаче ги има черно на бяло, а тази материя е леко недоказуема...

Лан, права си, но когато се съберат над 10 човека и подадат жалба в полицията, че са били измамени от въпросната лекарка и се разбере за методите на лечение, които използва, тогава си мисля и една проверка да й направят, ще е от полза, може и да я стресне малко. А може дори и до съд да се стигне, ако има достатъчно свидетели и пострадали от нейните действия.  Лошото е, че не си търсим правата, нямаме гражданско общество като в нормалните държави и заради това страдат други невинни и наивни хора, които продължават да се връзват на подобни псевдо лечители.   
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #32 -: Юни 06, 2007, 12:58:59 pm »
Още 2004 г. едно от момичетата сигнализира в МЗ. Отговорът им беше, че проблемът си е неин на кого да вярва и най-вероятно е отишла при човек, който не е лекар.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    pilmes

Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #33 -: Юни 06, 2007, 13:10:18 pm »
pilmes,
Въпросната д-р Кирчева лекува майка ми от множествена склероза, по същия начин както на теб запушената тръба - с тубата билки и с масажният стол.
Лошото е, че след като ги пи около месец, състоянието на майка ми се влоши - започна да не може да говори плюс пълен блокаж да краката и ръцете. Когато се обади на Кирчева, тя й отговори, че всъщност това е временен спад, показващ, че предстои подобрение. Добре, че тогава родителите ми се отказаха от този експеримент и изхвърлиха всички туби от хладилника - оттогава майка ми не иска да погледне чай.
Аз бях против това лечение, но безизходицата на тази коварна болест и отчаянието, подтикнаха майка ми да търси изход в такива, добре звучащи и даващи й шанс за излекуване методи.

Да ти кажа misi, състоянието ми не се влоши,нито пък подобри.Тази жена беше надежда за нас,защото преди години ми отстраниха дясна тръба с яйчника. Та при нея се явих с полузапушена лява тръба и поликистозен яйчник.Ей,че като се сетя пак толкова ме е яд!Почти година губене на време с тези билки,после чакахме одобрение на НЗОК,после един неуспешен опит инвитро, а днес точно започвам стимулация за втори опит. :bfp1:


*
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #34 -: Юни 06, 2007, 13:11:41 pm »
   То това им е лошото на такива измами - и сто човека да се съберат, никой не можа да докаже, че точно тя му е навредила, освен ако билките и не са някакви вредни и това може да бъде доказано с експертиза. Обещава здраве, но за това не може да бъде осъдена. Има железен довод: "И лекарите лекуват, но не не винаги помагат!". Няма да издържи в съда. Надявам се Lady_11 да се включи и да каже, но моята проста некомпетентна логика рядко греши (трябвало колежка да и стана, ама язък :D ). Най-лошото е, че ако я съдят, но я оправдаят още повече хора ще се стекат към нея.    Онзи "феномен" Деси е доказателство, че и да я осъдят, пак ще има хора, които отчаяно да се надяват на помощ от подобни "лечители".
   Ето даже по Канал 1 я били поканили и не за да я разкритикуват, а като един вид реклама, сега още повече ще я търсят хората.  :? Единственият начин за прогрес според мен е лична нетърпимост, такава да бъде възпитана и в децата ни и така да съветваме и приятелите си. Ето на мен скоро ми дадоха съвет да пия не знам каква си отвара в деветия месец, която помагала за безболезнено раждане. Аз викам "Хубаво, но коя лаборатория я е изследвала тази комбинация как точно влияе, помага и дали не вреди на бебето? Кой може да ми каже, че не съм алергична към някоя от странните съставки (а те си бяха странни) и няма да колабирам от едната глупост?" - жената се замисли и вика "Ей, аз как така не съм се замислила, ами веднага - казват ми, пия!".
« Последна редакция: Юни 06, 2007, 13:30:28 pm от Lan »
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #35 -: Юни 06, 2007, 15:04:47 pm »
pilmes,

Да ти кажа misi, състоянието ми не се влоши,нито пък подобри.Тази жена беше надежда за нас,защото преди години ми отстраниха дясна тръба с яйчника. Та при нея се явих с полузапушена лява тръба и поликистозен яйчник.Ей,че като се сетя пак толкова ме е яд!Почти година губене на време с тези билки,после чакахме одобрение на НЗОК,после един неуспешен опит инвитро, а днес точно започвам стимулация за втори опит. :bfp1:


pilmes, регистрирай се и пиши, тук във форума ще срещнеш много момичета със сходни проблеми - аз самата съм в подобна ситуация, като твойта. Ще се радвам да обмениме опит.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #36 -: Юни 06, 2007, 20:00:49 pm »
дори и водата с босилек има някакъв плацебо ефект, просто тя е много популярна, а няма кой знае каква ПР-кампания, странна работа...

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #37 -: Юни 08, 2007, 11:14:28 am »
misi,ve4e sam registrirana/ pilmes/   :hello:


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #38 -: Юни 08, 2007, 16:41:11 pm »
 :welcome:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #39 -: Юни 08, 2007, 19:55:47 pm »
Добре де, седя си тук и си се чудя! Тя че не става тази „докторка”, не става. Ама какво прави телефонният и номер сред кабинетите на ирисодиагностиците  в страницата на „Зачатие”. Мен това ме подведе впрочем. Признавам си. Само ме е яд, че загубих няколко месеца при нея. Така де. Никого не съдя. Чудя се!!!
*

    gemi78

  • ***
  • 235
  • ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!!!
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #40 -: Юни 08, 2007, 20:56:45 pm »
Дале4 от д-р Кир4ева!За мен тя е една измамница,която само обира парите на хората с проблеми,както направи и с мен.Ходих при нея за ле4ение за стрерилитет.Казва6е ми 4е бебето 6те стане ,да не се тревожим и с всяко едно ходене,ни взема6е по 25 лв.Това в продължение на една година.Билките които даде на мен и на съпругът ми бяха едни и съ6ти на вкус и по4ти само вода.
Така,4е ако някой ходи при нея,да се откаже, докато е време.Няма да ви помогне!Казвам ви го от ли4ен опит.Тя е една фал6ива 6арлатанка,на която 4овек не трябва да има доверие.
Дано да спре да мами хората!


Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #41 -: Юни 08, 2007, 22:27:28 pm »
даже чух,че варяла белки от картофи и всякакви други боклуци.и мен ме е срам да кажа,но и аз си изгубих 6 месеца там.на всичкото отгоре имах 2 процедури по 10лв.на един масажиращ стол.не че беше лошо,но уж бил единствен в българия...не ми се говори
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #42 -: Юни 09, 2007, 07:21:24 am »
Лично аз съм голям фен на билките,но да се дават на всеки едни и същи билки(при различни проблеми на хората),е абсолютна глупост.Дано повече хора да осъзнаят тези неща. :D
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #43 -: Юни 09, 2007, 10:19:31 am »
абе то не се знае тя изобщо какво дава бе хора, билки ли, гола вода ли, от "бивша служителка" съм чувала, че било вода с босилек, ама дали...

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #44 -: Юни 09, 2007, 12:22:16 pm »
Преди 5 години не смеех да твърдя със сигурност какви "помии" дава на заблудените като мен,но лично аз имах чувство че пия разредени във вода бонбони лукчета:)
По време на моя "преглед" бях потресена - както пишат и други в една малка кухня,редом с нея кучето,похапващо си луканка.Докато аз трябваше да си водя записки как да пия "билките" нахлу една от дъщерите й и разговора смени същността на посещението ни.Набързо бях уведомена,че това е най малкото й дете и че е много талантлива фолк певица:)(така й не съм видяла лицето й по клипове до днес).
Мили момичета и моя съвет е-не си давайте парите по такива шарлатани,полза няма.Верно болката ни не е малка,но живеем в развито общество и медицината ни е достатъчно развита .

*

    kstateva

  • *
  • 3
  • щом има принцеси значи има и приказки
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #45 -: Януари 25, 2008, 13:27:12 pm »
здравеите аз сам нова в този сайт и аз сашто като вас имам проблеми от сащия характер и сащо жчера ходих при доктор Кирчева(24.01.2008) и на мен ми изписа някакви билки.
Стана ми много странно, че казва, че това е лекарство което един вид е без име?????
Как така питам аз, че има ли лекарство без име? На вапроса ми какво е това лекарство тя казва ами лекарство от билки. Аз я питам ама какви билки тя казва не са балгарски и нишо повече не можеш да изкопчиш повече като информация.Разбрах, че доста хора не са доволни от нея. ПИТАМ ВИ - ИМАЛИ ПОНЕ ЕДИН ДОВОЛЕН ОТ ВАПРОСНАТА ДОКТОР КИРЧЕВА?
Интересува ме за да знам дали въобще да започвам да пия тези така наречени билки.

*
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #46 -: Януари 25, 2008, 15:30:27 pm »
Интересува ме за да знам дали въобще да започвам да пия тези така наречени билки(лекарство).
Хммм, странни виждания имат хората. Ако аз ти дам нещо в шишенце и ти кажа "Това е лекарство без име" ще ми се довериш ли? Шарлатаните обичат нещата без име, за да не може човек да погледне и друг източник на информация и да си направи правилната преценка. Това различава истинските лекарства от "лекарствата" на подобен род "лечители". Всяко нещо може да ти и навреди, особено като не го знаеш какво е!
*

    kstateva

  • *
  • 3
  • щом има принцеси значи има и приказки
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #47 -: Януари 25, 2008, 15:36:07 pm »
благодаря за отговора аз сам на същото мнение именно за това реших да се допитам именно до този форум и да си поговоря с хора които са пробвали много варианти.БЛАГОДАРЯ
*
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #48 -: Януари 27, 2008, 08:00:44 am »
Извинявайте, но някой знае ли Радка Кирчева колко дипломи има? Защото попадам все на нови неща.Първо акушерка, после фитотерапевт, ирисодиагностик,иглотерапевт а сега и психолог. 8O Сигурно ми се губи някое все още.Истина ли е това или просто никой не й държи сметка какво говори и пише? На всичко отгоре има статии във Вестник Врачка,което е несериозно ако е лекар.Едва ли не Ванга й била казала да лекува след като умряла.Говорила си с духа й.
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #49 -: Януари 28, 2008, 17:45:48 pm »
Ами в България откак почина баба Ванга се напълни с нейни наследници. Както и с нейни предсказания, рецепти и пр.
А, да, тези алтернативни "лечители" рядко са само с една специалност - повечето са и билкари, и магове, и хомеопати, че и психолози...
лечение на безплодие чрез фитотерапия
« Отговор #50 -: Февруари 10, 2008, 19:36:16 pm »
Здравейте,има ли някоя от вас която да е ходила при доктор Кирчева в Пловдив.    Лекувала чрез фитотерапия безплодие.Аз вече година и половина се мьча ама нищо само се тровя с лекарства и лапароскопия ми правиха лятото и пак нищо.Ако някоя от вас и има координатите и каже как точно стават нещата ще и бьда много влагодарна
*
Re: лечение на безплодие чрез фитотерапия
« Отговор #51 -: Февруари 10, 2008, 20:14:01 pm »
Здравейте,има ли някоя от вас която да е ходила при доктор Кирчева в Пловдив.    Лекувала чрез фитотерапия безплодие.Аз вече година и половина се мьча ама нищо само се тровя с лекарства и лапароскопия ми правиха лятото и пак нищо.Ако някоя от вас и има координатите и каже как точно стават нещата ще и бьда много влагодарна
Защо не прочетеш темата от край до край и тогава да решиш искаш ли координатите на въпросната госпожа?
     
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #52 -: Февруари 11, 2008, 17:18:46 pm »
Здравейте,има ли някоя от вас която да е ходила при доктор Кирчева в Пловдив.    Лекувала чрез фитотерапия безплодие.Аз вече година и половина се мьча ама нищо само се тровя с лекарства и лапароскопия ми правиха лятото и пак нищо.Ако някоя от вас и има координатите и каже как точно стават нещата ще и бьда много влагодарна
Защо не прочетеш темата от край до край и тогава да решиш искаш ли координатите на въпросната госпожа?

Не си губи времето и парите!Казвам го от личен опит.
*
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #53 -: Февруари 11, 2008, 19:56:13 pm »
pepilotka недей да ходиш. Ще загубиш само време, пари и надежда. По-добре се насочи към истински лекар, който да намери причината за неуспехите Ви.

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
*

    sesi

  • ***
  • 218
  • Прави добро и ще получиш добро!
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #54 -: Март 18, 2008, 23:16:39 pm »
Ами щом е такава шарлатанка да се сваржем с "ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА" какво ще кажете,стига е изнудвала хората Я,поне да я покажат по телевизията да се стресне,защо ще се подиграва :x
*
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #55 -: Март 18, 2008, 23:23:13 pm »
Ами щом е такава шарлатанка да се сваржем с "ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА" какво ще кажете,стига е изнудвала хората Я,поне да я покажат по телевизията да се стресне,защо ще се подиграва :x

Трябва да е някой който е ходил вече,та да разкаже.
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #56 -: Март 19, 2008, 09:27:24 am »
Е явно доста от нас са ходили. И аз в това число. Преди 5-6 години като навлезе в. Доктор много се шумеше за тази д-рКирчева. И ние си записахме час и се вдигнахме на разходка до Пловдив. За опасност от билките не съм мислила тогава. Пих ги стриктно цели 6 месеца. Нищо не стана нито добро, нито лошо.
НО МОМИЧЕТА НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ И НЕ ПОВТАРЯЙТЕ НАШИТЕ ГРЕШКИ. ПРИ ТАЗИ РАЗВИТА МЕДИЦИНА Е ПРОСТО ГЛУПАВО ДА ВЯРВАМЕ НА НЕЩО ПОДОБНО.
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #57 -: Април 18, 2008, 15:05:57 pm »
Здравейте, на всички жени  във  форума. Нека и аз кажа че със съпруга ми се едни от заблудените клиенти на  д-р Кирчева.1во мръсотията наистина е голяма. 2ро това уж дарение, което трябва да й остави човек е само за нея, а не за някой друг.И 3то ето я и моятя история:преди 2 години и половина ние решихме да идем и да опитаме по този нетрадиционен начин,но уви и тя се оказа една голяма измамница,като повечето напоследък.Мъжът ми имаше проблеми със спермограмата си и ние решихме(по скоро аз ),че това е начинът защото нещата не бяха толкова зле.Тя каза че аз нямям  проблем, а негожите резултати ше се подобрят.Та както вече ви става ясно той изпи билките и ето ни за 2 рунд-този път и аз тябжаше да пиа билки ,защото нещо ми се разбуали хормоните и така нататък.....Е нищо не се получи ,но тч си прибра дарението от по25 лв на ч0ве, защото тя казва на всеки човек различна такса оп извинете дарение. Тактично пита с какво се занимаваш мза да си определи хонорара.Жалко че наистина не съществуват вече такива хора , които да помагат наистина , защото дори и видните лекари в тази област са по скоро икономисти отколкото лекари.
*
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #58 -: Май 22, 2008, 23:47:34 pm »
не мила ходих луди пари ми взема сасипа ме с билки пих ги три месеца по 48 58 лева ми взимаше за сеанс шарлатанка е за мен не ходи там
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #59 -: Юни 09, 2008, 15:24:52 pm »
Моля ви,момичета,не ходете при д-р Кирчева!Мисля че всички двойки на които е помогнала са само в главата и! :x
Тези билки са варени в един казан за всички болести.От надежда всеки има нужда,но аз лично не съм виждала бяла лястовица!А вие?
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #60 -: Юли 15, 2008, 10:51:52 am »
Според Кирчева, цитирам: "На работно си място - не приема рушвети и подкупи. Когато не може да помогне на някого, просто му казва, че не може. Никого не е заблудила, съвестта й е чиста. С помощта на д-р Кирчева са заченати над 10 000 бебета. С различни патологии при двата пола, благодарение на прецизната иридодиагностика и точно фитотерапевтично лечение, тя е дала радост на 10 000 семейства по целия свят, мнозина от които безуспешно и многократно са ползвали метода “Ин витро”......  :x :x :x

ето подробностите  http://www.slavymagazine.com/home.php?objid=282
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #61 -: Юли 15, 2008, 12:45:46 pm »
Ха,не взима рушвети и подкупи,а взима задължителни "дарения".Абсолютна измамница :x :x :x
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #62 -: Юли 15, 2008, 13:49:52 pm »
Вижте какво лекува само! 8O 8O 8O

Цитат
Д-р Кирчева установява заболяванията с иридодиагностика, а лекува с фитотерапия, като ползва 617 съставки от 1630-те лечебни растения, виреещи у нас. Невероятно широк е спектърът на лечимите болести при пловдивчанката: мъжки стерилитет, липса на цикъл, фоликуларни кисти, ендометриоза, миома, остро хормонално нарушение, кандида, хламидиарни и стафилококови инфекции, алергии, синузит, спастичен бронхит, бронхиална астма, пневмонии, карцином на белия дроб, сеатоза, кучешка тения, цироза на черния дроб, хепатити, бъбречно-каменна болест, простатит, хипертония, всички видове костно-ставни и стомашно-чревни заболявания, изшипявания, диабет (болните се свалят от инсулин), множествена склероза, псориазис вулгарис, хемороиди, различни ракови заболявания на отделни органи (на белия дроб, но без разсейки, на гърдата, на черния дроб, на простатата, на кожата…).
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #63 -: Юли 15, 2008, 14:40:02 pm »
Тя направо е за Нобелова награда!
*
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #64 -: Юли 15, 2008, 14:49:32 pm »
Е явно доста от нас са ходили. И аз в това число. Преди 5-6 години като навлезе в. Доктор много се шумеше за тази д-рКирчева. И ние си записахме час и се вдигнахме на разходка до Пловдив. За опасност от билките не съм мислила тогава. Пих ги стриктно цели 6 месеца. Нищо не стана нито добро, нито лошо.
НО МОМИЧЕТА НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ И НЕ ПОВТАРЯЙТЕ НАШИТЕ ГРЕШКИ. ПРИ ТАЗИ РАЗВИТА МЕДИЦИНА Е ПРОСТО ГЛУПАВО ДА ВЯРВАМЕ НА НЕЩО ПОДОБНО.

подкрепям не само това мнение,а всички!
тая е голяма магьосница-10 000 бебета  8O 8O 8O къде са тия бебета,аз защо не съм в това число след 6м пиене на гадни билки отпреди 6-7год още си чакам  :bfp1:!
я не се хващайте на тия илачи,а си намерете лекар!
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #65 -: Юли 15, 2008, 17:41:59 pm »
Да ви кажа честно и аз се засилих да отивам при нея но добре че четох из форума а пък и като се обадих и един мъж ми вика носете две туби по л вода явно на всички едни и същи бъркочи дава добре че го има този форум че инъче щях да си загубя времето в празни дела.
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #66 -: Юли 15, 2008, 18:42:33 pm »
oooooo  ne xodete pri tazi lyda.prez2002q posetixme.s priqtelq mi jiveexme zaedno ne se pazexme no ne iskaxme i deca za momenta.i nikoga ne sme se pritesnqvali 4e ne mojem da imame makar 4e ne zabremenqvax 6 god,i taka maikata na moq pr se pritesnila i izdirila ot nqkade tazi zapisala 4as no nie ne znaem ni6to.i kazva 4e trqbva da otide do pl na lekar i nie q karame.stigame do vuprosnata cigannska maxala i do bloka na doktorkata. 8Opred bloka pulno s xora yjaz .....doide red da vliza moqta svekurva ve4e izliza i ni kazva da vleznem i nie az ne iskam estestvenno 6toto mi nqma ni6to i  kazvam na pr mi da vliza no toi me moli da vlezna s nego ...i vlizame gleda tq s edno fener4e vika 65% dvijat i az :D ymiram ot smqx i se se6tam 4e maika my ni e pratila na pregled4e i kakto i da e.ta  vika taq 6e ima bebe az nervna i kazvam ama nie ne sme do6li za bebe i taka  s nekvi bilki ta vku6ti celiq frizer. :Di svekurva mi vika da gi piete ama az v nervna kriza :Dta vikam ok 6e gi piem az gi liskam tq si misli 4e gi piq. i taka prez 2006 ni se rodi  sin da ni e jiv i zdrav .sega e na 2 god .no ne xodete pri neq nqma smisul prosto i az xodix na stola :lol:mnooo gotin masaj be6e .trqbva spokoistvie xora ne bilki.tova ot men . :wink:
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #67 -: Юли 20, 2008, 09:00:02 am »
Добре де, седя си тук и си се чудя! Тя че не става тази „докторка”, не става. Ама какво прави телефонният и номер сред кабинетите на ирисодиагностиците  в страницата на „Зачатие”. Мен това ме подведе впрочем. Признавам си. Само ме е яд, че загубих няколко месеца при нея. Така де. Никого не съдя. Чудя се!!!

Абе и аз това питам защо тогава на старата версия на сайта все още стои статията за нея? (http://old.zachatie.org/modules.php?name=Sections&op=viewarticle&artid=103)

Аз например като търсих инфо за нея първо попаднах на форума и със сигурност няма да отида при нея, но ако първо примерно бях попаднала на статията, можеше и вече да съм се засилила. Още повече, че майка ми е ходила при нея (имаше проблеми с крака) и нея също я е пратила на стола и аз си мислех да отида най-малко за един хубав масаж (така и така редовно си правя масажи на гърба, поради професията, да опитам нещо ново :) )...
Та в крайна сметка след това, което изчетох, няма да отида само и само да задоволя любопитството си, защото независимо какво ми каже, билките няма да ги пия. Та искам да кажа с моя постинг, че благодаря на писалите в този форум!!! Благодаря ви, момичета!

Принципно аз не отричам нетрадиционните методи (примерно търся си остеопат в пловдив - ако някой случайно има инфо къде мога да намеря такъв, ще ви бъда благодарна)..., но според мен ириодиагностиката може да даде някаква обща информация за състоянето на човека, но ако имаш някакъв по-сериозен или специфичен проблем, едва ли само билките ще помогнат... Според мен, основата в лечението на народните лечители, е ВЯРАТА на хората! Ако вярваш, може и нещото да ти мине от само себе си. Самата вяра според мен си е един вид положителна енергия, която човек по някакъв начин излъчва и може да се "самолекува". Нека не забравяме, че в миналото подобни методи вероятно са помагали много повече, отколкото с днешни времена - но тогава нито е имало толкова много цивилизация, компютри, телевизори, въобще източници на електромагнитни вълни и всякакви други вредности, които вече едва ли са преодолими със забъркан билков бульон...
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #68 -: Юли 23, 2008, 11:22:08 am »
Аз не вярвам на на такъв род медицина, може би защото майка ми почина от МС(множествена склероза) и дълги години ходихме пробвахме всякъкви методи. От една седмица съм объркана... Една позната на 38 г. си роди детенце от втори брак, като първия и се разпадна, защото ниамаха дете и тя е убедена че е благодарение на диагностика на д-р Кирчева, билките категорично не е пила, но информацията от диагностиката я насочила какво да лекува. От всичко прочетено до тук разбрах, че не е лечителка въпросната лекарка, но въпроса ми да изтърпя ли всичкия ужас с надеждата да получа добра диагностика...
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #69 -: Юли 23, 2008, 13:00:15 pm »
Не си губи времето там и се насочи към специалисти.
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #70 -: Март 02, 2009, 10:41:15 am »
Направих всички изследвания и всичко ми е нормално както и при съпругът ми, и стигнах до лапароскопиятя и спрях дотук.Много ме е страх.Още повече,че имам един спонтанен аборт.Излизам от темата, но моля ви се кажете ми боли ли лапарото. :(
AZ veche minah prez laparoskopiq i izob6to ne bolo.Kato se sbudih nqmah nikakavi bolki takache ne se pritesnqvai izob6to.Tova e nai bezbolezneniq metod.Jelaq ti uspeh
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #71 -: Март 02, 2009, 10:45:36 am »
Az sa6to ne odobrqvam metodite na d-r Kircheva.D-r Stamenov e drugo ne6to,toi pravi vsi4ko vajmojno da pomogne na dvoikite.Ako imate problemi hodete pri nego toi e strah dobar i vnimatelen.Jelaq uspeh na vsi4ki.

Прочети правилата на форума и пиши на кирилица!
« Последна редакция: Март 02, 2009, 11:11:16 am от Pesheck »
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: въпрос за д-р Кирчева
« Отговор #72 -: Март 02, 2009, 15:29:53 pm »
Темата е твърде стара, а момичето което си цитирала най-вероятно отдавна е направило лапаро. Не мисля, че по нея има какво още да се каже по въпроса, заключвам темата.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]