0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Нова тема на Стефи и Касси - седмица 4-10.12.2006 г.
« Отговор #80 -: Декември 09, 2006, 13:37:20 pm »
Heart - мнооого сте сладки, ама и колко сериозно гледате ... пу пу пу да не са ви уроки...

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Нова тема на Стефи и Касси - седмица 4-10.12.2006 г.
« Отговор #81 -: Декември 09, 2006, 13:44:08 pm »
Хъртче, знам си аз, че Венци ще стане готин пич!!! Голям сладур е! Благодаря ти за подкрепата. При нас нещата вървят добре, но тепърва почва треперенето. Целувки!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Нова тема на Стефи и Касси - седмица 4-10.12.2006 г.
« Отговор #82 -: Декември 09, 2006, 19:00:24 pm »
Стеф, защо не си казала, че си в Редута? Нашия офис е на Лидице, почти до Гео Милев и Коперник...  :lol: :lol: :lol: Може и на по кафенце / сокче да се видим  :lol: :lol: :lol:

Разбира се :D
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нова тема на Стефи и Касси - седмица 4-10.12.2006 г.
« Отговор #83 -: Декември 09, 2006, 19:29:56 pm »
heart, твоето бебе е от тези, дето не можеш да сбъркаш пола им още от съвсем малки - и Мартин е такъв :) личат си, че са момченца отдалече
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Нова тема на Стефи и Касси - седмица 4-10.12.2006 г.
« Отговор #84 -: Декември 09, 2006, 23:41:08 pm »
Стефи,Силви,кога ще видим вашите девойки?Никъде няма снимки пуснати :(
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Нова тема на Стефи и Касси - седмица 4-10.12.2006 г.
« Отговор #85 -: Декември 10, 2006, 00:49:57 am »
Стефи, уреди се ти :D А аз на тая Мотописта сама ще си кукувам :lol:
Майка ми предложи да сме се местели близо до вас, че да се разхождаме заедно :lol:
Трябва да си купим коледна шапка и ще сложа нови снимки на дебелобузестото джудже.
heart, много сте сладки, май на теб прилича Венци :D
Verdi, защо го кри досега този сладур?
Абе само моя син ли не прилича на майка си :?
gabi32, дано го намерим и ние на тази цена, че засега ни го предлагат от детския център на 80 лв.
Имат ли право да завишават толкова цената, нещо съм им насъбрала покрай пулмоложката...
Наде, ако след като почистиш нослето веднъж или два пъти дневно няма повече сополки, значи е от въздуха. Важното е ноздрите да са проходими, а не запушени с гъст секрет. И ние намалихме акането на 2-3 пъти дневно. Доколкото знам е нормално д намалява честотата с течение на времето - храносмилателната система работи по-добре, усвояват се повече неща и изпражненията не са вече толкова редки и начесто.
Снимки могат да се намалят със всяка програма за разглеждане. Една от най-леките и разпространените е IrfanView.
Докато бях в родилно една мама си спираше кърмата с Парлодел. Явно механизма е да се намали нивото на пролактина, който е естествено увеличен при лактация. Докато я изпишат бяха минали 9 дена и продължаваше да пие лекарството и да се изцежда. Явно процесът на спиране не е никак лесен и е индивидуален...
Извинете за дългия постинг, но не ми се спи - днес на гости ми бяха много хубави хора и още ме държат емоциите :D


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Нова тема на Стефи и Касси - седмица 4-10.12.2006 г.
« Отговор #86 -: Декември 10, 2006, 01:55:59 am »
Леле Верди, наистина сте много готини :lol:
Ани, изобщо не е само твоя син. Моя е одрал кожата на баща си. Даже като бяхме на гости на неговата братовчедка и тя вика - "Ама не те ли е срам толкова да си приличате с баща ти? Ти трябва на майка си да приличаш" :lol: Моя като се роди приличаше много на мен, сега обаче е втори тати. А една приятелка се смее и ми вика - абе ти това дете не си го раждала ;)
Иначе за кърмата - в мамата пишат много, ама мен ме е страх да пробвам с хапчета, че после не се знае кога ще ги регулирам хормоните. Изобщо смотана работа - ту ме болят, ту не ме болят и аз вече не знам какво да правя. А новото двайсет беше - цикъл 10 дена. На първия щях да умра - страхотно главоболие, повръщане, кошмар. Та вече 10 дена плюс болки на операцията :?
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Нова тема на Стефи и Касси - седмица 4-10.12.2006 г.
« Отговор #87 -: Декември 10, 2006, 08:37:27 am »
Ох, Гео Милев, моя слабост! Живях там 2 години, но мъката ми по този квартал не ме напуска! Незнам защо е така - явно това са били мнооого щастливи години - затова!
Вчера се качихме на Витоша, за да избягаме от мъглата и там беше просто приказка! Синьо небе, слънце, чист въздух - от кога чаках края на седмицата, за да избягам от тоя град!
Матей - 1.04.2006 г
*
Re: Нова тема на Стефи и Касси - седмица 4-10.12.2006 г.
« Отговор #88 -: Декември 10, 2006, 11:07:25 am »
За спирането на кърмата препоръчвам само Достинекс. Пих го два дни както бях писала преди и след това още два три дни се доизцеждах, като тя прогресивно намаляваше. С парлодела док. ми беше казал да го пия поне 14 дни и цедене и след това още незнам колко още, абе по добре е достинекса. Сега като си ги мачкам не усещам бучки, дай боже всичко е ОК. В тази връзка кога мога най рано да отида на мамолог, за да видя как стоят нещата с гърдите ми.
Да ви кажа мами определено ни се изрива дупието от кремчето за дупе на мустела. Седмица след изписването леко ни се зачерви дупето и аз веднага почнах с това кремче, но се получиха ужасен обрив преминал в рани. Оправихме се с аптечно приготвеното кремче с витамините, но моя грешка беше че започнах да го мажа пак с кремчето на мустела. Тъкмо ви бях писала, че дупето ни вече е наред и пак се появиха тези засега ситни пъпчици (и като пипам дупето му е грапаво). Та крем за дупе на мусетла вече не  :(
Нослето верно го чистя два три пъти, обаче като впръсквам този стеримар имам чувството, че сополките влизат по навътре и нямат вадене.
Мами педиатърът ни казва че имаме колики, ама аз нещо съм скептично настроена към нея и не й вярвам. От три дни акото ни е хубаво и жълто и пак се дерем, особено преди събуждане когато започва да ака, а преди беше едно такова леко зеленикаво на моменти баш си беше зелено и миризливо, а педиатърът пак ни каза че всичко било ОК. Върти ми се из главата и си мисля, че има нещо стомашночревно  8O въпорса е как да разбера. педиатърът е категорична това били колики, оф ама защо така не й вярвам боже. Явно новата седмица ще редуваме бургаските лекари (а аз като за нищо не им вярвам, какво да правя)
Абе много хубави дечица това на зачатието бе, направо са за първа страница на списание 9 месеца  :lol:
И ние сме копие засега на бащататкото, но може един ден и на мен да заприлича  :D
Маменца вие излизате ли на разходки, верно неизлизам в мъглата но като е облачно си правим тигела. Да не би да му е ранко и затова нещо с акитата така да се получават (зелени). Иначе като го съблича вкъщи е топъл да не кажа врял, не му е студено  :?


Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Нова тема на Стефи и Касси - седмица 4-10.12.2006 г.
« Отговор #89 -: Декември 10, 2006, 12:00:59 pm »
Ами хайде де, чакам ви, Редута е квартала :D

Наде, хич не му е рано за разходки, само да няма мъгла спокойно го извеждай.

Ето ви още едно малко джудже :D





« Последна редакция: Декември 10, 2006, 12:04:12 pm от StefiZ »
*
Re: Нова тема на Стефи и Касси - седмица 4-10.12.2006 г.
« Отговор #90 -: Декември 10, 2006, 13:15:58 pm »
Лелеееееееее Чефи Пу Пу Пу страхотно бебенце си имаш.
Айде по едно гуш  :bighug: и по една  :balk_21: от нас
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Нова тема на Стефи и Касси - седмица 4-10.12.2006 г.
« Отговор #91 -: Декември 10, 2006, 14:55:11 pm »
Стефи, много сладко Джудженце :lol: :lol: :lol: и елх вече си имате :D


ПС. Кой ще направи галерийка с малките сладурковци и сладурки?
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Нова тема на Стефи и Касси - седмица 4-10.12.2006 г.
« Отговор #92 -: Декември 10, 2006, 16:06:19 pm »
Ма леле, Стефи, пу пу, много е готина ;) Почваме да гледаме за снахи вече. Ма то много красиви момичета си имаме тука :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нова тема на Стефи и Касси - седмица 4-10.12.2006 г.
« Отговор #93 -: Декември 10, 2006, 16:55:51 pm »
Ganka, моята кърма накрая много намаля и аз просто спрях да цедя. вече не излиза и капка като стисна зърното. не пих нищо. обаче оня ден бях на ехографски преглед на гърдите и мамологът каза, че каналите са разширени още и препоръчва да пия ниски дози бромкриптин с постепенно намаляване за 2-3 седмици, за да се свият каналите и да си нямам проблеми в бъдеще.

Перде, вземи проба от акото в стерилно шишенце - продават се в аптеките с лъжичка - и занеси да видят има ли нещо там.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Нова тема на Стефи и Касси - седмица 4-10.12.2006 г.
« Отговор #94 -: Декември 10, 2006, 17:03:32 pm »
Искам да Ви постна нещо, което много ме накефи.
http://ismaster.by.ru/story
Искам ои да се похваля.Дупето ни най-накрая почти се оправи от кремчето с витамините.Яко!!!!!!!!!!!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Нова тема на Стефи и Касси - седмица 4-10.12.2006 г.
« Отговор #95 -: Декември 10, 2006, 17:36:39 pm »
Джами, и аз не цедя защото е малко, но не спира. Има все още. Така че прилежно си чакам прегледа на 19и и ще видим какво ще ни кажат.
Силви, радвам се че сте успели да се оправите.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Нова тема на Стефи и Касси - седмица 4-10.12.2006 г.
« Отговор #96 -: Декември 10, 2006, 18:02:41 pm »
няма шапки още, трябва да взема :)
« Последна редакция: Януари 08, 2007, 08:33:30 am от cygnus »
Re: Нова тема на Стефи и Касси - седмица 4-10.12.2006 г.
« Отговор #97 -: Декември 10, 2006, 18:42:27 pm »
Леле, Дони, колко са пораснали, вече са си с физиономийки на големи деца! Направо са страхотни! чакай пак да си ги погледам - още са ми пред очите старите снимки - направо са неузнаваеми!
Матей - 1.04.2006 г
*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
Re: Нова тема на Стефи и Касси - седмица 4-10.12.2006 г.
« Отговор #98 -: Декември 10, 2006, 19:29:22 pm »
Хехе сладури  :) Дони ама той момъка май с по-дълга коса от госпожицата? :lol:
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
*
Re: Нова тема на Стефи и Касси - седмица 4-10.12.2006 г.
« Отговор #99 -: Декември 10, 2006, 19:33:55 pm »
по-дълга е да :)
« Последна редакция: Декември 10, 2006, 19:42:21 pm от cygnus »