0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #160 -: Декември 01, 2006, 11:32:47 am »
Дари,съжелявам за случилото се :( Следващият път ще стане..
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #161 -: Декември 01, 2006, 11:34:32 am »
Дари, съжалявам, мила  :(
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #162 -: Декември 01, 2006, 13:38:19 pm »
Здравейте момичета.Днес правих теста.Отрицателен.17 ден след трансфера.Не е било сега времето да дойдат моите деца.Може би в малко по-друго време.Да станат европейци.Знам ли.
Искам да кажа на всички момичета да не губят надежда и да вярват.Животът така или иначе слага безброй прегради към щастието.Ако не се научим да ги прескачаме-как ще стигнем до него.?!Успех на всички,а аз тръгвам да събирам сили за следващия скок.
Дари, горе главата.Следващия път ще стане.Вярвай!
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #163 -: Декември 01, 2006, 13:40:47 pm »
 Дари , съжалявам, но не се отчайвай ще видиш, че следващия път ще стане.  :bighug:
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #164 -: Декември 01, 2006, 14:41:09 pm »
Джована, стискам ти палци, няма да се плашиш :kiss:.
Дари, съжалявам за неуспеха ти. Ако не си правила лапаро - моят съвет е да направиш. Аз имам 2 лапароскопии, като втората я направих, защото едната ми тръба имаше хидрос-с, който ще пречи за инвитрото. Не е страшно, преживява се. Каквото и да решиш ти желая успех. :bighug:
Теоха, сужалаявам и за твоя неуспешен опит, стискам палци следващия път да завърши с  :babyflips:, прегръщам те  :bighug:
*

    Ani4ka78

  • ***
  • 220
  • Моята принцеса
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #165 -: Декември 01, 2006, 15:12:00 pm »
И от мен УСПЕХ момичета!!!
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #166 -: Декември 01, 2006, 15:49:43 pm »
дари, теоха.... милички... дано бързо съберете кураж, сили и средства за новия опит. ПОжелавам ви го, не губете надежда.. Знам, че е трудно, знам.... И знам, че боли..  Ама ще опитваме докато стане!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #167 -: Декември 01, 2006, 22:17:46 pm »
Дари, Теоха, милички, с вас сме!!!!! Посрещнете с усмивка Коледа и си пожелайте ....... знаете какво!!! Силно вярвам, че ще стане, просто трябва да преминем през всичкото това, пък дай боже, после имаме повече късмет!!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #168 -: Декември 01, 2006, 22:19:00 pm »
Дари, Теоха, съжалявам милички! Вчера ми беше пункцията и преди малко се прибрах в нас. Като видях толкова нови мнения в тази тема очаквах да прочета за положителни тестове... не се отчайвайте, девойки, животът е пред нас и ще ни дари с това щастие. На мен ми извадиха 14 "хубави" яйцеклетки, но така и не разбрах колко точно са оплодени. Ембриологът каза само че са много. Задържаха ме на системи до днес заради риск от вторична свръхстимулация. Днес не можах да си вляза в дрехите, с които ме приеха в четвъртък в болницата- прибрах се с разкопчани дънки, свалени до средата на ханша и завита с якето... страшна картинка  :lol: В неделя се връщам отново в болницата за трансфер. Толкова искам всичко да е наред... живея с мисълта, че вече съм успяла. Знам че не трябва така, че разочарованието после ще е голямо, но не мога да се спра... все си измислям причини да съм обнадеждена- че съм много млада- на 24, спермограмата ни е добра, много яйцеклетки... а то си е просто късмет... и дано се усмихне на много момичета тази коледа...
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #169 -: Декември 02, 2006, 11:37:32 am »
Теоха, мъчно ми е за твоя неуспех.
Радвам се обаче, че бързо преодоляваш неуспеха.

Аз вече съм по-добре, явно наистина времето лекува.

Ирка, Куки, желая ви от все сърце - успех и късмет!

Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #170 -: Декември 02, 2006, 12:17:16 pm »
Благодяря ви ,момичета.
Ирка,Куки-успех.Само хубави мисли,защото ако е на път вашето бебе,със сигурност не би искало да го посрещнете със съмнения.Искам да се зарадвам на вашите бебета-така ,че давайте напред и искам хубави коледни подарачета от вас.
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #171 -: Декември 02, 2006, 13:08:12 pm »
Здравейте и от мен. О извадените две яйциклетки само едната беше годна и взе да се дели. В четвъртък би беше трансфера и сега съм в периода на голямото чакане и многото надежди. Съжалявам за момичетата с отрицателен тест и искрено се надявам следващият им опит да е последен. Представям си как се чувстват, защото при отрицателен тест и аз знам как ще се чувствам, но не спирам да се надявам...
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #172 -: Декември 02, 2006, 13:09:49 pm »
Дари, Теоха, съжалявам милички  :(

lb2f
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #173 -: Декември 02, 2006, 14:42:45 pm »
Теоха мила, възхищавам се на оптимизма и силата ти. Дано са заразни  :kiss:
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #174 -: Декември 02, 2006, 14:57:22 pm »
  Мими, желая ти късмет. Може пък точно това ембрионче да е твоето бебе. Желая ти го от сърце.
  Късмет и на другите момичета.
  Теоха, съжалявам за неуспеха ти, но виждам е си силен човек и ще се справиш. Успех следващия път.
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #175 -: Декември 02, 2006, 19:31:56 pm »
Mimij - желая ти това да е твоя късметлийски ембриончик!!! а дано! стискам палци!

Каси, как си? какво каза днес док? няма причина за притеснения, нали?

Ирка, успех на трансфера! След него става страшно - виж ме мен как превъртях....

Ох, аз леко кърша китки - от вчера, може би си внушавам, ама като че ли някаква си тежест в долната част на корема се усеща, като че ли е издуто и инстинктивно го пазя, от време навреме има онези пробождания, които се появяват преди цикъл... дано да е на хубаво, а не това, от което ме е страх ... 11ти ден от трансфер.... пия естрофем и слагам утрогестан и съм чувала, че докато става това, няма да има цикъл, така че тези симптоми заедно с болезнените гърди изобщо вече не знам как да ги тълкувам.

да направя ли един таен тест в понеделник, а? прегнила в сряда го сложихме, може и да си е отишъл вече...
« Последна редакция: Декември 02, 2006, 19:42:00 pm от coookie »
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #176 -: Декември 02, 2006, 20:55:00 pm »
Дари ,Теоха много съжелявам и за двете ви! :(Починете малко и после смело напред!!!Рано или късно всички ще успеем!!!!

На останалите момичета стискам палци и им желая най-прекрасния подарък от дядо коледа! :D
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #177 -: Декември 03, 2006, 13:10:57 pm »
Куки, мисля, че в понед. можеш да направиш тест, ама кръвен. Поне според сметките на моя док, май след прегнила трябва да минат 5 дена. Така го изчислявам аз, спрямо това, което той ми е казал. Беше писано доста по темата прегнил - тест, ама нямам време да го търся  :oops: :oops:.
Успех от мен, още малко ти остана :goodluck: :goodluck:
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #178 -: Декември 03, 2006, 17:23:50 pm »
Куки,

ако трябва да дойде, ще дойде въпреки Естрофема и Утрогестана, така че за това не се тревожи.
Ако вече въобще не издържаш, направи кръвен тест, може и да покаже висока стойност. ДАНО!!!
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #179 -: Декември 03, 2006, 18:43:23 pm »
Куки,на мен ми бяха сложили прегнил в понеделник.Правих тест в петък и беше отрицателен.Така че може да опиташ,за да намалиш  малко това напрежение!На мен теста ми отчете на 12 ден след трансфера " + ".Ако искаш направи един.Но не бързай с изводите.Аз също имах една странна тежест,не точно болка,ниско долу.Е,хайде дано и твойта да е такава   :crossfingers: :cloud9:
Относно утрогестана,докато се приема неможе да ти дойде!Ако ще го спираш ще трябва да се консултираш с док.
« Последна редакция: Декември 03, 2006, 18:47:26 pm от Dalia »