0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #520 -: Февруари 19, 2011, 21:58:17 pm »
Здравейте и от мен..Казвам се Мария на 28 години...Моето момче е Петьо на 32 г. Имам зад гърба си 5 годишен брак,който приключи ,но понякога така се случва в живота...За бебе се боря от 5 години сега вече сериозно с Петьо...Желая на всички тук да сбъднат най съкровената си мечта и бебовците да огласят скоро домовете ни...Засега не работя.Живея в Гр.Ямбол...но съм родом и израснала в Гр.Гоце Делчев.Дълго време бях в екипа на Пайнер студио като гримьор...Това е най интересното около мене общо взето...Късмет на всички... :bighug:
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #521 -: Март 13, 2011, 00:09:31 am »
Във форума съм много отдавна, но съм невъзпитана и се представям чак сега. Казвам се Дори. Аз съм на 25 годинки,а по-едрият в семейсвтото е на 31г. Първите две години чакахме бебето, но от две усилено го предизвикваме да се появи. Откритите проблеми са ми при мен- имам две гинекологични операции, ПКЯ, ЛУФ, проблем с щитовидната, прекаран аднексит и след всичко това тръбите ми все още пропускат уж. Две неуспешни инсеминации. Чакам своята заповед от фонда тази година.
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #522 -: Май 18, 2011, 09:15:22 am »
Здравейте, казвам се Десислава:) Аз съм на 28, а партньорът ми е на 36.От София сме. Правим опити от шест години, но не сме посещавали специализирани клиники с цел по подробни изследвания /Приемам предложения/. Той си прави изследвания не много подробни, както в специализираните клиники и общо взето е ок.
При последното изследване /HSG/ Проблема се оказа основно при мен, тепърва ще вървя по този път... Пожелавам Успех на всички и ви благодаря, че ви има :youwoman:
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #523 -: Май 26, 2011, 11:25:00 am »
Ето ме и мен,
На 35 год., половинката ми е на 33.Завършила съм лингвистика, работя по специалността вече доста години. От 7 год. щастливо омъжена, с огромно желание за дете, с много неуспешни ин-витро опити  :(  но не се отказвам и не губя надежда! Сега сме на план "Б" - ще опитаме със сурогатна майка.
Стискам палци на всички по този труден път и се моля всяко едно желание да бъде изпълнено!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #524 -: Май 26, 2011, 12:37:15 pm »
Здравейте и от мен,аз съм на 30,а съпругът ми е на 35 години.От 7 години имаме брак,а от 6 се опитваме за бебе.Имам вече 4 неуспешни  иксета,но борбата продължава.
В момента чакам за 3 опит от фонда
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #525 -: Май 27, 2011, 14:48:52 pm »
Я каква хубава темичка.  Във форума съм то доста отдавна, но не знаех за съществуването и. Ми да се представя и аз. Казвам се Борислава ( но всички ми викат Боби), мъжът ми е Максим. В момента съм докторант по молекулярна биология. На 36г съм,а той е на 41. С мъжа ми излизахме точно 2 седмици преди да решим да се оженим и след още две го направихме. Вече близо 13 години сме женени напук на всички, които казваха, че от този бърз брак нищо няма да излезне. Аз съм с няизяснен стерилитет( по-скоро бях) в продължение на 7 години и имам много годинив които или не можех да забременея или ако забременнех (общо 3 пъти) губех плода. След 3 инсеминации планирахме инвитро и точно един месец преди да започна процедурата забременях и този път износих бременността. Дъщеричката ми е почти на годинка, а аз съм 28ма седмица бременна с още едно момиченце. Забременях съвсем случайно и нямам обяснение как след толкова много години стерилитет изведнъж се получи. 
Пожелавам успех на всички момичета. Много чудеса съм виждала в този форум. Да са живи и здрави от Зачатие, че ги има.

Боби
« Последна редакция: Май 27, 2011, 15:25:27 pm от Bobbie »


  
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #526 -: Юни 05, 2011, 16:18:28 pm »
Зфравейте!
Казвам се Найден Антонов, на 31 от София. Женен съм чакаме близнаци.
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #527 -: Септември 16, 2011, 17:46:34 pm »
Здравейте
Да се представя и аз - Румяна, на 29. Със съпруга ми (Стоян, на 31) живеем в София. Бебеправим неуспешно от две години, от една посещаваме клиника за репродуктивни проблеми. Благодаря на всички във форума за споделената информация.

Май прозвуча малко като представяне на сбирка на анонимни алкохолици - сега е ваш ред да кажете в хор "Здравей, Руми"  :lol:  Шегата на страна - успех на всички и много бебета ви пожелавам



   La vita è bella
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #528 -: Септември 17, 2011, 16:38:19 pm »
Здравейте и аз съм тука....Казвам се Христина и съм на 36 години,а партньора ми е на 46г.От  една година се опитваме,нооо нищи не се получава.Посещаваме специалист от 2 месеца и се оказа ,че всичко ни е наред(и на двамата).Сега съм на стимулация и залагам много големи надежди,че нещата ще се получат. :bori_003:   
Момичета и момчета благодаря Ви ,че Ви има и много успех и бебета за всички
Николай е на 2г.4м.5д.
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #529 -: Януари 06, 2012, 16:06:14 pm »
Здравейте на всички казвам се Стефи на 22 години, родом от Пазарджик. От 4 години съм в София на общежитие, следвам Предучилищна педагогика с чужд език.  :bori_021: Моят приятел и бъдещ съпруг Боян е на 26 години родом от Бургас. Той е моряк и пътува по 6 месеца с кораби и другите 6 месеца е тук. Мъчим се колкото е възможно да си заченем бебе, но тъй като и аз имам здравословни проблеми става още по-трудно.
Надявам се скоро време и ние да се зарадваме с тази новина. preggo Желая на всички много успехи,усмивки и положителни емоции!  :grouphug:
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #530 -: Януари 07, 2012, 12:21:29 pm »
Здравейте и от мен  :), казвам се Деница, родом съм от Стара Загора, но от 5 години живея в Бургас. Със съпругът ми сме заедно от 5 години, 4 от които опитваме да имаме бебче. От пролетта на 2011 сме се заели сериозно с проблема. Имаме 3 неуспешни инсеменации зад гърба си и продължаваме напред. Надявам се скоро да ни споходи късмета. Пожелавам на всички новата година да ни донесе най-малко по едно бебче , а може и 2 :bori_004: :bori_007:
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #531 -: Януари 23, 2012, 17:20:10 pm »
Здравейте, казвам се Юлиана и ми е кофти, че пиша в този форум (сякаш си признах, че има някакъв проблем), но се надявам, че ще намеря много приятелства.
...... на 28 години съм, разведена (от 2 години си имам приятел, с който ще сключваме брак)Той е на 32 години също разведен. Аз съм завършила Бизнесадминистрация и в момента не работя, помагам на бъдещият си съпруг в неговия бизнес.
От 1г. и 3м. се опитваме да правим бебе  :(
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #532 -: Януари 23, 2012, 18:36:27 pm »
Юлияна, добре дошла! Вече си направила първата крачка - да признаеш пред някого, било то и непознат, че имаш този 'проблем'. Казвам го в кавички, защото ако всички проблеми ни носеха толкова много истински приятели като този..ехеее... :)
Тук ще откриеш много важна за теб информация и дай Боже скоро те видим в горния подфорум ;)
А, и... добре дошла в клуба на разведените  :lol: :lol: :lol:

Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #533 -: Март 06, 2012, 16:48:51 pm »
Здравеите казвам се Станислава омьжена на 27 години имам две дьщери Магдалена на 1 год и Виктория на 2 месеца има ли мами вьв форума с малки разлики между децата си като моята
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #534 -: Март 06, 2012, 20:31:42 pm »
Здравеите казвам се Станислава омьжена на 27 години имам две дьщери Магдалена на 1 год и Виктория на 2 месеца има ли мами вьв форума с малки разлики между децата си като моята
Моите са с 13 месеца, на Тини78 са също там някъде. Пиши във форумите обаче, че тази тема е само за запознанство.


  
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #535 -: Март 08, 2012, 09:17:20 am »
Ами и аз да се впиша в регистъра :D
Аз съм Иванна, на 30, половинката - на 31. Бяхме гаджета преди около 15-на год. :lol: разделихме се и сега от около 2 год. пак сме заедно след едно издирване във фейсбука от моя страна. :) и в резултат на това - бебе Благовест спинка до нас. :D


*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #536 -: Март 22, 2012, 18:24:06 pm »
аз съм   в този   форум  от  няколко  месеца ,но 4ак сега  открих тази теми4ка :oops:
и аз  да се  представя: казвам се Полина на 26 год. от Русе с моят  любим(25 год.) сме заедно  от 5 год.бебеправим от ве4е 3 год.и половина ,имаме един положителен тест  преди  3 год.но нещата  приклю4иха много  бързо.след това си  прави цжетна снимка и  вси4ко е ок  и двете ми  тръби са  проходими,спермограмата  също  се окоза ок,но  уви  резултат  няма. надявам се вси4ки  много  скоро да  гушнем  нашите здрави и  пухкави  бебоци.
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #537 -: Април 13, 2012, 13:26:01 pm »
И аз съм я пропуснала тази тема. Здравейте. Казвам се Радка и съм на 37 г., а приятелят ми е на 36 г., от 10 г. сме заедно. Във форунма съм повече от година, като известно време само четях и попивах информация. В края на 2009г. назря желанието ни и ние да си имаме бебе, след повече от година опити се натъкнах на този форум и информацията около женския и мъжкия стерилитет. Бяхме решили, че ни е време да се обърнем към клиника за стерилитет и аз забременях спонтанно. От 4 м. гушкаме нашето сладко мишленце. Успех на всички и по едно, а може и повече бебенца на финала.


Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #538 -: Април 17, 2012, 22:21:48 pm »
Здравейте :)
Казвам се Яна и сигурно съм от най-малките тук. От доста време следя темите във форума, но чак сега се включих. Харесва ми отношението тук и наличието на зрялост и опит - нещо което не мога да намеря във форумите на моите набори :)
Втора година студентка съм в ТУ София, специалност инженерен дизайн, като смятам да запиша магистратура анимации :) За това мечтая от 12 годишна :)
Имам постоянен приятел и като цяло за сега отбягваме зачатията ;D Скоро ще станат 2 години откакто сме заедно иии е на моята възраст... Всъщност сме в един клас от 1ви клас, та историята ни е стара като света, но чак лятото след като завършихме, се влюбихме :)
Сега живея сама в София покрай студентството и смятам след като завърша да отпраша с мръсна газ от това ужасно място.. :)
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #539 -: Април 20, 2012, 17:08:42 pm »
Леле, аз поостарях във форума (малко повече от година), а чак сега виждам тази тема. Казвам се Петя, на 21 (след 2 месеца), зодия рак. Знам, че съм млада, но мечтая за дете, откакто аз самата съм била такова. Нямах търпение един път да порасна и да създам семейство. Винаги съм се мислела за странна. Само преди 2 години, когато срещнах съпруга си бях убедена, че да имаш дете е най - лесното нещо на света, един - два пъти няма да се пазим и готово... Да, ама не! След няколко месеца неуспешни опити открих зачатие. И така до днес, вече почти две години борба . . .
Иначе за мен - говоря много. Ама МНОГО! Обожавам зеления цвят, затова и никът ми е такъв. Обичам да похапвам, то и ми личи  :oops: :lol: Уча психология, работя като библиотекар в едно училище в градчето ми. Мечтая да стана начален учител или нещо подобно, но да е работа с дечица. Обожавам ги, всичките! А моето така се бави  :( Май става дълго ... обичам ти тея многоточия, да знаете  :lol: За сега толкова