0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #460 -: Декември 30, 2008, 19:43:27 pm »
Здравейте!
Сега виждам този форум  :D
Казвам се Роси - любимият е Петър. Правиме опити от две години и половина. Вече сме при трети лекар и вярвам, че той ще помогне за сбъдването и на нашата мечта. Историята ни се състои от четири неуспешни инсеминации, и едно неуспешно икси. Но успешното ни предстои - така че не се отказваме от борбата :-)
Не сме женени, не смятаме и да се женим. Но децата са мечта, която споделяме и двамата и това ни сплотява! В сайта се регистрирах през пролетта, но предимно чета, почти не пиша - поне за сега  :D
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #461 -: Януари 13, 2009, 21:26:16 pm »
Казвам се Боряна.Регистрирах се сега в този форум.Аз съм на 26 години,а съпругат ми е на 25.Аз съм една година по-голяма от него и той все ме бъзика за това. :lol:
*

    Plamenna

  • *
  • 7
  • Трудно е сред бурени да бъдеш цвете...
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #462 -: Февруари 03, 2009, 10:43:44 am »
Здравейте, аз съм нова тук. Казвам се Пламена /от скоро Петкова  :D/. Съпругът ми е Илиан и от скоро очакваме нашата първа рожба  :oops:
*

    slantze37

  • ***
  • 159
  • Това ,което не ме убива ме прави по силна!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #463 -: Февруари 08, 2009, 12:56:26 pm »
Здравейте, мили момичета!Благодаря на "Зачатие"че ги има и освен всичко друго, което са направили за нас ни дават и втори дом-тук кьдето всички си говорим на един език!Благодаря и на всички вас ,пишещите от които научавам много!Аз сьм Ваня от Бургас на 38 ,другата ми половина е Ники на36.Обичаме се много и от 16 години искаме бебе , но за сьжаление за сега резултата е:1спонтанен аборт ,2извьнматочни/едната след ИКСИ/ ,3 цветни снимки ,3 операции и 5 ИКСИ ,но както разбрахте- това което не ме убива ме прави по силна -така че борбата продьлжава. От няколко месеца сьм част от екипа на "искам бебе" като координотор за нашия град и се опитвам да бьда полезна с каквото мога.Мечтата ми е всички, които искат деца господ да им ги даде и знам че това все някога ще стане за това да бьдем силни тьрпеливи и да не се отказваме!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #464 -: Февруари 09, 2009, 12:03:13 pm »
Слънце, добре дошла и на добър час! :D :goodluck:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #465 -: Февруари 19, 2009, 18:24:15 pm »
Здравейте и от мен!
Отдавна чета и пиша във форума, но защо съм пропуснала тази хубава тема...не зная...
Казвам се Емилия, почти на 28, а мъжът ми се казва Мартин и е на 30.
Аз съм овца, а той теле :D И двамата рогати и много инатиии :D Оказа се обаче, че това не ни пречи да бъдем щастливо семейство. Научихме се да отстъпваме, да правим компромиси и да се разбираме прекрасно. И двамата сме инженери енергетици, работим заедно в сферата. Живеем съвместно от 8 години, но сме женени едва от около 2. Преди 3 месеца се роди нашата принцеса Виктория, зачената благодарение на д-р Владимиров и екипа му. До неговата помощ стигнах с информацията от Зачатие и съветите, които получих тук.
Благодаря, че ви има!
Желая на всички много късмет и сбъдване на най-съкровената ви мечта!


Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #466 -: Март 04, 2009, 13:10:54 pm »
Здравейте, аз съм Катерина и съм само на 21.Половинката ми е на 27 и живеем заедно от 3 години и 5 месеца,но все още не сме женени.Вече плануваме да си имаме дете от 6 месеца,за сега няма резултат.Аз съм зодия стрелец а той рак.В момента съм безработна,по специалност съм технолог на хляба. :)И страшно много обичам децата! :wink:
*

    teoivo

  • **
  • 69
  • Само преживените неща са истински разбрани ....
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #467 -: Март 04, 2009, 21:42:18 pm »
Здравейте,аз се казвам Теодора,на 21 години съм,моето пате скоро ще направи 25, и сме от Плевен.Зодия лъв съм,работя като кадрови военнослужещ,патето е овен и също е военен.Заедно сме от 6 години,от 3 живеем заедно,а едва края на миналата година решихме да си имаме бебче,за сега 2 неуспешни опита (направих спонтанни аборти и двата пъти),но ние все още не сме се откзали и вярваме силно че скоро,ама много скоро ще станем трима.
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #468 -: Март 05, 2009, 08:50:10 am »
Кате,Теди,здравейте.Дано скоро да се представите и в темата на успелите мами :goodluck:
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #469 -: Март 05, 2009, 14:04:58 pm »
Здравейте, мили дами!Да се представя и аз.
Казвам се Златина, всички ми викат Злати, на 26 г., Стрелец от Бургас.По професия съм икономист, в момента съм безработна/ех тая криза :P/
Мъжо се казва Тошко, също на 26, Лъв, военен.Заедно сме от 4 години, женени сме от 2006г, от тогава и правим сериозни опити за бебе - безрезултатни..засега :lol:
Положението при нас - той - ОК, аз - запушени тръби, предстои ми лапаро, пък после ще видим!
Интереси - обичам хубавите книги, хубавите филми, музиката, танците.Имам си едно сладко куче - хъски на 9 месеца, казва се Бруно.Голям сладур е, ама и голям бяс :lol:
Това е от мен за сега.Много ми е приятно да се запознаем, а на всички пожелавам в най-скоро време да се срещнем в Дългоочакваната :D
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    pimpa77

  • ***
  • 284
  • pozitivnata misal pravi jivota 4udesen!!!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #470 -: Март 05, 2009, 14:46:01 pm »
Здравейте и от мен!Казвам се Полина,викат ми Поли.На 32 години съм и живеем с съпруга ми ,който се казва Тошко-на 30г. във София.Живеем заедно 8г.Женени сме от 2006г.От около 3г правим опити за бебе,но се оказа ,че аз имам запушени тръби след лапаро.Слава богу неговите показатели са добри.На 3.03 започнах стимулация за инвитро.На всички с подобна съдба пожелавам много късмет.На Теди пожелавам скоро да се похвали с най-добрата чакана новина :babyflips: :goodluck:Злати си с моя проблем като гледам.Успех и на теб миличка :goodluck:
« Последна редакция: Март 05, 2009, 14:47:53 pm от pimpa77 »
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #471 -: Март 11, 2009, 10:38:39 am »
Здравейте и от мен.Казвам се Елена и съм на 30г.мъжат ми се казва Ерджан и е на 34г.заедно сме от 8г.женени от 5и нещо и живеем в София.Имам три спонтанни аборта като след първия една успешна бременност и прекрасен син на 4г.Борим се за второ дете от началото на 2007г.надявам се скоро да направим нашето слънце батко.Желая успех на всички ви.
« Последна редакция: Март 11, 2009, 10:40:56 am от denisa12251 »
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #472 -: Март 11, 2009, 15:28:36 pm »
Здравейте и от мен:) Аз съм Боряна и съм на 35 г. Чета сайта от декември 2008 г. Всички сте толкова готини и сте като семейство, че дори и повече. От отдавна ми се иска и аз да се включа, но не се решавах и не намирах в коя точно тема да пиша. Имам дъщеря на 15 г., но съм разведена отдавна. Сега от няколко години живея с един мъж, с който много се обичаме и искаме да си имаме бебче. През цялата 2008 година се пробвахме, но без да следя за овулация, температура и всички други неща и нищо не се получаваше. Декември 2008 г. се замислих, че минавам 35 г. и ще бъде все по-трудно да забременея и да рода. Разрових се из нета и почнах редовно да чета ЗАЧАТИЕ. Извадих си "Плана за забременяване" и започнах стриктно да го спазвам. Ходих и на лекар, който ме прегледа не намери проблеми и каза, че като ми дойде трябва да отида за да ми прегледа тръбите за проходимост. Трябваше да ми дойде на 17 февруари, но не дойде. Ходих на преглед  края на февруари и док. видя сакче, но се разбрахме да отида на 12 март на преглед. Сега чакам с нетърпение да дойде утрешния ден и всичко да е ок.
Благодаря на всички за събраните материали, темите и всяка една написана дума - много са полезни. Желая на всички успех и бъдете все така задружни!!!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #473 -: Март 12, 2009, 23:15:35 pm »
Здравеите и от мен :Dн Аз съм Теодора и съм на 29г.Чета сайта от 2008г. От отдавна ми се иска и аз да се включа но не се решавах и не намирах в коя тема да апиша.Сьпругами се казва Антон 28г Варна.През 2003г ме оперираха от сложна гинекологична операция. От болницата казаха, че може да имам проблеми. След това започна ходене по маките при мними специалисти.Като, една от тиах беше прочутата клиника във Плевен които веднага ми препоръчаха инвитро възоснова само на едни кръвни изследвания. След това си направих цветна снимка която, показа че всичко е добре. И след това ходене търпението ни се възнагради да видя заветните две чертички,
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #474 -: Март 26, 2009, 14:43:59 pm »
каэвам се Милена и сам на 31 г. Моят любим е Любо на 36 г.Заедно сме от 9г.април месец ми предстои пьрвичен преглед при Стаменов.Аз сьм с 1 трьба 1 яйчник.Неговата спермограма е идеална.Стискаите ми палци osi_1
Няма значение колко бавно вървиш, стига да не се отказваш от пътя си!

Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #475 -: Април 14, 2009, 19:47:12 pm »
здравейте, чудя се как съм пропуснала тази темичка, доста е интересна. От около година чета форума, малко по- късно започнах да пиша. Казвам се Кристина на 28 години съм, моята половинка е Иво - той е на 36 г., от София сме. Заедно сме от 8 години, женени сме от 7 месеца. При нас проблемите са следните при мен - ПКЯ, при него - астенотератозооспермия. За сега имаме зад гърба си 2 неуспешни инсеминации, операция от варикоцеле, цветна снимка и хиляди други изследвания. Предстои ни ИКСИ. Посещаваме клиниката на Щерев
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #476 -: Април 18, 2009, 16:38:26 pm »
Здравейте и от мен казвам се Анна /28/ мъжо е Христо /32/ от Велико Търново сме. Правим опити от година и имаме един спонтанен аборт, но смело продължаваме напред, дано съдбата и на нас да се усмихне!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #477 -: Април 18, 2009, 17:38:47 pm »
 Здравейте,казвам се Искра,на 26 години съм(почти),работата ми е да обработвам снимки на фотошоп,мъжът ми се казва Добрин на 33 години работи към фирма като маркетингов директор.Заедно сме от 2004 год. а сме женени от 2005 г. от тогава правиме опити за бебче ( неуспешни за сега),попринцип сме много весели и щури хора,не се караме изобщо(колкото и странно да звучи).Аз съм родом от София,мъжът ми от Ловеч,но живееме във Варна.
 Много ми е приятно да се запозная с всички вас  :flower:
« Последна редакция: Април 18, 2009, 17:42:06 pm от iskra.p.dimitrova »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #478 -: Април 18, 2009, 19:33:56 pm »
Пуу и аз съм я пропуснала,пък такава хубава темичкаа.. :D

Здравейте,милички...
Казвам се Филипина(27),а по-добрата ми половинка Боян(27) :D Заедно сме от 5г,а женени от 9месеца.По професия дизайнер,работя като фитнес инструктор,уча дигитално фотообработване и печат,както и съм луд фен фотограф :lol: Мъжлето ми е офис менажер във фирма за интернационален транспорт.Обичкаме се страшно много,а като характери сме абсолютна противоположност :D и винаги ни е интересно заедно :P
Борим се за бебче вече година и продължаваме силни на пред...историята е 2 кухи яйца и едно неуспешно Инвитро,диагнозата е Варикоцеле(мъжки фактор)...
Пожелавам на всички ни успех и много сили :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #479 -: Април 18, 2009, 19:52:58 pm »
Здравейте отново!Включвам се пак, защото при мен има промяна, за съжаление негативна :?Преди 2 дни ми отстраниха тръбите заради хидросалпингс, след 2 цикъла започвам инвитро.Надявам се да стигна края на пътя най-после!Пожелавам същото на всички ви!

П.П.Ще се чакаме в дългоочакваната :lol: :lol: :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!