0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #540 -: Май 18, 2012, 14:47:59 pm »
Здравейте!
Аз съм Мими,на 28 г.,приятелят ми  е на 34 г.Заедно сме от 2 години и половина,имаме си прекрасна дъщеря на 1г. и4м.Искам сега второ,той малко се дърпа,от няколко месеца правим немного сериозни опити,но...когато,тогава.




Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #541 -: Май 22, 2012, 09:38:44 am »
Лелееееее,не ме е срам чак сега да видя тази темичка.Е поне да се представя:Името ми е Валентина от София,на 27год.съм,съпругът ми е на 31год.имаме момченце почти на 5год.което стана на трети месец опити.2011год.забременях от първия път,но завърши с миссед в 6г.с.Сега точно една година по-късно отново щастливо бременна да се надяваме за 9 месеца.Завършила съм Туризъм,но след майчинството не съм се връщала на работа по стечение на обстоятелствата.Детето ми е с ТЕЛК и аз си го гледам вкъщи.Нямам роднини и родители близо до мен които да помагат та затова.Заедно сме от почти 8год. но сме женени от 2год.Ако някой като мен е далеч от близките си хора и няма много приятели в София нека пише,може да се видим на някоя детска площадка...........
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #542 -: Юни 01, 2012, 11:41:49 am »
Здравейте много ми е приятни да ви се представя . Казвам се Анна на 31г, а моето мило момче е на 34г / Димитър/Живеем и работим в Шумен  . Заедно се от 1998г., а официално семейство сме от 2008г.- след няколко дена ни предстои 4-та  годишнина . Година след сватбата ни започнахме сериозните опити за Бебе , а преди 7 месеца и сериозни медицински изследвания , при никой от нас няма доказан проблем , и въпреки всичко и до сега нямаме наследник , но дай Боже и в скоро време това ни сполети . Имаме 3 годишен кокер, голям чаровник и истински дивак .Обожавам разходките ни заедно тримата , но си мечтая и една  :stroller: да прибавим в отбора . Щастлива съм и  благодаря на всички във форума за съветите, подкрепата и милите думи  :P :bighug:


Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #543 -: Юни 04, 2012, 19:44:42 pm »
Здравейте и от мен  :D
Аз съм Деси, на 23 год. от София.Отскоро съм във форума, поради скорошното ни започване на опити да станем трима вкъщи :)
Много се радвам на всички, благодаря ви че сте толкова готини, искрени и открити!
 :bighug:
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #544 -: Юли 05, 2012, 17:10:00 pm »
Здравейте,

Аз съм Силвия, на 27 г. С моя съпруг сме женени от 2 месеца, но живеем заедно от 4 години. Опити правим от година и половина. Надяваме се скоро и нас да ни посети stork-girl

 :D
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #545 -: Юли 05, 2012, 17:38:19 pm »
Здравейте страхотни момичета,

Аз съм Александра (накратко Алекс) на 24 г., моят приятел е на 31 г. в форума съм от скоро. Дай Боже от следваща седмица се залавяме с опитите за бебе.
До сега си чаках цикъла тъй като през октомври 2011 г. ми откриха кисти - претърпях операция и след това 6 месеца лечение.
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #546 -: Юли 24, 2012, 17:02:17 pm »
И така аз съм Ани (Анна), на 28 години, а с годеникът ми сме връстници, даже съм по-голяма от него с цели 33 дни! Артистичният ми псевдоним е Ша Ноар, в превод от френски - Черна котка. Аз съм зодия рак, той лъв, и въпреки, че се догонваме като зодии, все пак се разбираме добре. По професия съм преподавател по изобразително изкуство, завърших СУ през 2008  :oops: Направих през 2011-та самостоятелна изложба и така поставих началото на кариерата на художник-живописец. Рисувам с маслени бои.
Случайно попаднах на сайта Зачатие, тъй като търсех в Гугъл, онлайн овулационен календар и така си направих и регистрация в сайта, е да от 4 февруари 2011 съм с рег. във форума. Но отначало не ми се пишеше много, много, и попаднах на много интересни истории в дневниците на потребителките. После, като ми откриха СПКЯ, се шашнах и вкарах каруцата пред коня... взех тогава да пиша. Реално погледнато имам доста да Ви разказвам за мен, но за сега не ща да ставам нахална  :oops:
Надявам се скоро с годеника да стигнем до заключението, че трябва да си направим бебче, надявам се скоро да му узрее главата за тази идея. Чакат ме дъъъълги разговори с него по въпроса. И така това е от мен за сега  :bighug: А пък имам и още да Ви показвам - ето това е моята "визитка": https://www.facebook.com/pages/Chatte-Noire/301757291452
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #547 -: Юли 02, 2014, 11:08:26 am »
Дори по интернет съм срамежлива  :(
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #548 -: Юли 21, 2014, 09:22:30 am »
Здравейте! Казвам се Диана, на 35 год., все още  :D Родена съм във Варна, омъжена и живея в София. В момента не работя, защото предишния ми работодател се изплаши, че може да забременея, и се възползва, че бях на срочен договор и се освободи от моите услуги, но всяко зло за добро. :D все още нямаме дете с моя съпруг, но се надявам скоро да не е така. Имам два неуспешни опита, надявам се и толкова да си останат.
         
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #549 -: Юли 21, 2014, 10:46:00 am »
Здравей, Диана, приятно ми е - Мария!  :)
Съжалявам за неуспешните опити и ти желая да сбъднеш мечтата си в най-скоро време  :)!
Какво е мнението на твоя лекар след двата неуспешни опита, правихте ли допълнителни изследвания с цел да се открие причината ..... След 35г. не бива да се губи време.
 
В подфорума за текущи процедури, има теми в които може да споделиш какво е правено досега - изследвания, лечение, и т.н.  http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=40.0  , тук са темите при опити в различните клиники.
Има също тема, в коята споделят момичетата след 35г.  http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=42034.0 .

С пожелание за бързо постигане на голямата ти мечта!  :)

*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #550 -: Юли 21, 2014, 13:16:39 pm »
snapi- Силвия , на 23 съм,студентка вече 4-та година със специалност Медицинска биология.
Сгодена от март месец тази година , живеем заедно от година и половина.
Надявам се и нас скоро да ни посети щъркела  stork-boy (защото започнах да си поставям вече  диагнози и да се побърквам) Желая бебета на всички , а всички момичета във форума да са все така отзивчиви и да помагат на нуждаещите се  :balk_7:

Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #551 -: Август 13, 2014, 01:27:20 am »
Здравейте! Казвам се Нели на 23г. съм от гр. София.
С моя съпруг е на моята възраст и сме заедно от 3 години,женени сме от 2 месеца.
Все още не правим опити за бебе,тъй като аз имам хиляди здравословни проблеми. :( :?
Надяваме се до 1-2 г. да съм по-добре и да успеем да създадем живот. :)
Даже искаме повече от едно дете и ще сме много щастливи ако това ни се случи.
 :P
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #552 -: Август 20, 2014, 17:57:16 pm »
Привет на всички красиви, силни и стилни дами (и господа) тук!

Казвам се Олга, безкрайно ми е приятно да съм сред вас. Като потребител съм нова, като чукча - читател - отдавна, отдавна... Прецених, че това е перфектната тема за постинг-сефте.
Имам едно дългоочаквано, изстрадано момиченце, след четири години драми, сълзи, лекари, аборт и въобще ''клишета''. Ако мога да съм полезна с нещо, колкото и да е скромен ''опитът'' ми в ходенето по мъките - само кажете, ще съм щастлива. Постепенно, с течение на времето, ще се включа ''компетентно'' във всички теми, по които имам лични впечатления и/или някакъв натрупан опит.
Успех на всички и не забравяйте Карлсон, който живее на покрива - ''Спокойствие и само спокойствие!"

 :)  :)  :)
“A ship is safe in harbor, but that's not what ships are for.”


― William G.T. Shedd
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #553 -: Август 20, 2014, 21:58:56 pm »
добре дошла сред активно списващите, Prunus Avium!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #554 -: Септември 04, 2014, 22:57:51 pm »
Здравейте, аз съм Радостина или накратко Ина. На 34 години, мъжът ми също. Женени от 7 години, имаме 5 годишна дъщеря. От 1 година опитваме за второ.  Първия път ни отне 6 месеца, стана само с фоликулометрия. Ще кажете- няма проблем. Аз си имам предистория- на 14 години тежка гинеколкологична операци със спукана киста, отстранен яйчник. В последвалите години пак кисти, но факт е че забременях спонтанно. Сега подготвям тежката артилерия за голяма битка!
Ние сме от Перник и от 13 години сме в Мюнхен. Ако има някой тук да се обажда, успех на всички!

Ина
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #555 -: Октомври 06, 2014, 16:58:47 pm »
Привет от мен! Аз съм Катя. На 32 години съм. Имам си съпруг- Деян. Той е на 33 години. Имаме си сина- Александър на 5 години. Живеем в Пловдив. Ще ми бъде много приятно да се запозная с други мами!   :D


Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #556 -: Октомври 21, 2014, 09:36:22 am »
Здравейте и от ме, аз се казвам Лили, много се радвам да съм част от този форум. Поздрави на всички!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #557 -: Декември 06, 2014, 15:52:30 pm »
Здравейте и от мен! :)
Аз съм на 29, мъжът ми на 40 год. Той е зодия Овен, аз-ДеваПо образование съм педагог и семеен консултант. . Заедно сме от почти 7 години, от 5 месеца правим опити за бебе. Досега установен проблем при него, при мен ще видим. Но силно се надям и моля и ние да си имаме детенце.





Бореща се за една мечта.
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #558 -: Август 22, 2016, 12:16:16 pm »
Здравейте! Аз съм Михаела, от скоро съм в сайта, но много ми харесва. Има изключително полезни теми.
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #559 -: Август 22, 2016, 17:25:51 pm »
Добре дошла, Михаела!  :)