0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Хайде да се запознаем....
« -: Юли 23, 2004, 18:31:41 pm »
Ако искате напишете по нещичко за себе си в тази тема, за да се опознаем по-добре :grouphug2:
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Готово
« Отговор #1 -: Юли 23, 2004, 18:36:59 pm »
Мели - така ми казват приятелите
Официално - д-р Даскалова
По призвание - лекар
По специалност - анатом и ембриолог
Омъжена за гинеколог, две деца
Обществен ангажимент - сдружението
Отговарям на всички бързо и коректно
:D  :D  :D


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Хайде да се запознаем....
« Отговор #2 -: Юли 23, 2004, 18:42:05 pm »
wa_wa, иначе Ева на 27 г. , с любим съпруг :love: на 29. Опитваме от април 2003, аз имам проблеми с метаболизма и отсъстваща овулация.
Обичам да ровичкам в нета, да пиша по разни форуми, да слушам depeche mode, u2, inxs, enigma, roxette, обожавам кучетата- имам си едно зверче. ами това е 8)
*
и аз да се представя
« Отговор #3 -: Юли 23, 2004, 18:53:44 pm »
Име Дони, 32
инженер, козирог
интереси: информационни технологии, музика
TTC: почти 4 години

 :D
Хайде да се запознаем....
« Отговор #4 -: Юли 23, 2004, 19:14:55 pm »
:hello: Име: Оливера,29 години.
Филолог по образование, не съм работила и ден по специалността си :)
Имам фирма за авточасти и автосервиз.
Омъжена съм от 2000 година ,оттогава и правим опити за бебе.
Обожавам котки, имам два броя.
На първо място за мен е сдружението.
Не съм добра домакиня :hangclothes:   :hangdry: :oops:
Обичам да гледам филми до късно, обичам бира (ама много обичам), обичам мъжа си и приятелите си :kiss:
Хайде да се запознаем....
« Отговор #5 -: Юли 23, 2004, 19:19:46 pm »
pipilota=Савина
родена в Лом (някъде в Северозападна БГ....) иначе съм живяла в София -студентски години , а от 7 год. в Пловдив.
годинките са 30 навършени (ама не ме питайте колко зор видях докато приема, че съм ги навършила - ужас)
Едно детенце си имам, Карина  на почти 11 години - ама е ужасно любознателно и любопитно , и ще ме продаде някога (в кръвта и е да прави всякакви сделки и планове ).
Професия - автомобилен инженер :-) смях в залата ......работя във фирмата на мъжа ми като прост общ работник - всичко дето трябва да се свърши ми е по сърце ...ААА и си имам и мои задължения (извоювах си ги трудно) малко производство, за което отговарям а и  идеи , бъхтене...и т.н. и всичко това гарнирано със спорове в семейството и в леглото :-)
Семейно викаме за Локо Пд , обичам релаксиращата музика и музиката от филмите - затова ползвам KAZAA (понякога ми я махат от компа ама аз пак я слагам )
Най-голямото ми желание е : "пълна къща с деца и прекрасна работа"
Забравих ..ето снимки от мен - моя и на двете съкровища
http://www.x3m-games.net/pics/staff/savi.jpg
http://www.x3m-games.net/pics/gallery/thumbnails/002_0175.jpg
http://www.x3m-games.net/pics/gallery/thumbnails/002_0153.jpg
*
Хайде да се запознаем....
« Отговор #6 -: Юли 24, 2004, 10:02:32 am »
Tia а иначе Ралица
инженер-мениджър, в момента докторант :book:

аз на 25 той на 30
правим опити от октомври 2003
диагнозата ми се промени - ендокринологичен проблем
(няма ранно стареене на яйчниците :bellydance: )

иначе обичам да ходя на почивка (по възможност около морето :sinking: )
обичам да готвя (то ни и личи)
...и скъпия обичам , а той пък казва че обичам да говоря по телефона  :phone:  

основна черта - оптимист
Всичко се случва тогава, когато трябва да се случи!

Хайде да се запознаем....
« Отговор #7 -: Юли 25, 2004, 17:32:56 pm »
Зайо, при това малък, на 27 г., от София. :bunie:
Казвам се Емилия, малко съм социолог, малко - икономист.
И съм голям страхливец :wink:
С мъжа ми сме заедно от 6 години, но сме женени от почти 2 :love:
хайде да се запознаем
« Отговор #8 -: Юли 25, 2004, 21:44:23 pm »
Аз- на 29, зодия Близнаци, той- на 34- зодия Телец.
По образование и по професия съм юрист, работя в съдебната система. През късната есен на тази година правим 10 години семеен живот, иначе се познаваме и ходихме преди това още 3 год. От около 5 години искаме дете, макар че, в началото, до миналата година, не гледахме на това като на проблем и освен, че аз ходех периодично на профилактични прегледи, май нищо друго не сме правили.
При мен се получиха две бременности- при първата- липса на сърдечна дейност в 9-та седмица, а при втората- цервикална недостатъчност и въпреки направения серклаж- загуба на бебето в 26 г.с. Сега отново се надяваме, но при неуспех в следващите 1-2 месеца, ще предприема сериозни изследвания. Дори вече говорих по този въпрос с лекаря ми.
Нека много скоро, всички бъдат благословени да изживеят едно хубаво майчинство.
*
Хайде да се запознаем....
« Отговор #9 -: Юли 26, 2004, 09:16:23 am »
Tania79 - име Таня, години 25 (ама не навършени още  :wink: ), половинката на 27. Живеем заедно, предстои ни сватба  :)  :band: В момента сме в пълен ремонт и мнооогооооо работа ни чака след работно време  :dontknow:

Опити - целенасочено от ноември 2003 г.
Интереси - ....................... най-различни

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
Хайде да се запознаем....
« Отговор #10 -: Юли 26, 2004, 15:15:32 pm »
annata....А иначе Анна
Годините са ми 27,родом съм от София
По професия съм геолог..и в момента аспирант в СУ
Имам дъщеря, която преди 3 дни навърши 1 годинка....и която е зачената ин витро, което ме и пробщава към вашето скромно общество
Зодията ми е Везни....
И много обичам да пия биричка....на плажа....нека ми е зле....
*
Хайде да се запознаем....
« Отговор #11 -: Юли 26, 2004, 21:10:59 pm »
I taka kazvam se Vanya                                                                                                   na mnooooooooogo god.    37                                                                                                         imam da6teria na 19                                                                                                         i ogromnoto zelanie sa o6te pone edno.Opitvam sa6to otdavna i sa sega lekarite ne otkrivat bolesti.
Хайде да се запознаем....
« Отговор #12 -: Юли 26, 2004, 23:05:38 pm »
Мдааа ... май е мой ред :roll:

Име: Елена
Години: 24
Зодия: Козирог ( и съм винаги с рогата напред :wink: )
Професия: хотелиер (ама никога не съм работила по специалността)
Опити: от сравнително скоро - 7 месеца

А иначе мъжлето е Ивайло, на 26 години, Стрелче  :)  

Той фен на компютрите, аз фен на животинките (и компютъра, когато се вредя :) )
Имам си котак Мъри.... много нахален :D  
иначе в bg-mama съм Sunshine, а в чата Sunshine^  (не че има особено значение :oops: )
*
Хайде да се запознаем....
« Отговор #13 -: Юли 30, 2004, 15:35:57 pm »
Ето ме и мен  :wink: на 26 г., не съм от София но от 5г. живеем тук с мъжа ми. Женени от 2, опити за бебе от 1,6 с една извънматочна в резултат, на което отстранена дясна тръба :(
Име- Стефка;
Икономист съм по професия и работя като такъв от 4г., но не това ми е хобито, а историята :lol:
Обичам да пътувам, ходила съм на доста места в прекрасната ни страна и има още толкова много, които искам да видя. И разбира се най-много от всичко обичам мъжа си :P
А колко обичам децата е ясно
*
Хайде да се запознаем....
« Отговор #14 -: Август 05, 2004, 16:19:06 pm »
Аз съм Александрина – на 33 г. от София.
Омъжена съм от 4 години. Имах една бременност, за която не знаех,, наложи се пътуване, направих спонтанен аборт. Дали така е било писано, не знам.
От 2 месеца продължаваме да работим по въпроса за бебе.
Засега казват – няма проблем – ще видим!
Съпругът ми е на 28 г. и е най-прекрасният мъж –
заедно слушаме музика (heavy metal хи-хиl), заедно ходим на кино, заедно хапваме, заедно се къпем, заедно ходим на работа.
Обичам го и той ме обича. Само малкото метълче ни липсва засега…. :oops:
Пожелавам успех на всички момичета в това прекрасно начинание.
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Хайде да се запознаем....
« Отговор #15 -: Август 06, 2004, 10:16:33 am »
Аз съм Огняна. На 28 години, зодия Телец.
Половинката ми е на 30, зодия Овен.
Често се бодем с рогата, но това разпалва огъня.  :D
Женени сме от 1.3 години, но с опити за бебе повече от 3 години.
Проблемът засега е мъжкият фактор.
Иначе съм текстилен инженер и работя по специалността си вече 5 години.
Обичам всички около мен, но най-много мъжа си. :heartbeat:  Той наистина ми е половинката.
И аз обожавам котките и си имам една. Казва се Джулия. Мъжът ми често ревнува от нея, но глупчото не може да разбере, че никой не може да го измести в сърцето ми. :P

Късмет на всички! :goodluck:
« Последна редакция: Януари 21, 2007, 14:00:59 pm от oganche »

Хайде и аз да си кажа
« Отговор #16 -: Август 06, 2004, 14:35:56 pm »
Аз съм Албена, зодия Рибка. На 25 години съм, по образование съм юрист, а по професия.... всичколог. Имам си неправителствена организация, с която работя по най-различни и интересни проектчета.
Омъжена съм от почти 3 години, а се познавам с мъжа ми от 5. Той е най-прекрасният мъж на света. Обичаме се много  :love:  и искаме да имаме поне три деца и хубава бяла къщичка пълна с любов. От както сме се оженили правим опити за бебе, но по-сериозно се занимавам с проблема от миналата година. След редицата изследвания, снимки и сълзи реших да спра да мисля за бебе. Тази година започнах на чисто, с нови проекти и свежи сили.... и най-неочаквано през април видях две чертички на теста за бременност. И двамата бяхме супер изненадани и не смеехме да се зарадваме. Е, оказа се истина и сега чакам момента (декември-януари 2005) да се срещна с толкова дългоочакваното ми бебче. Бремеността ми се оказа като някакъв наркотик за любовта ни и сега се обичаме още повече, правим планове и мечтаем....
На всички вас пожелавам това от сърце! Дано Господ да е с вас, имайте търпение и птичката на щастието ще кацне и на вашето рамо.
~ Всичко Рµ възможно Рё допустимо. Може РјРЅРѕРіРѕ РґР° желаеС?, РЅРѕ трябва РјРЅРѕРіРѕ РґР° дадеС?. ~
*
Хайде да се запознаем....
« Отговор #17 -: Август 07, 2004, 21:20:34 pm »
Аз съм Ива на 24 г., зодия Риби. Мъжът ми е Иво на 33 г., зодия Стрелец.
Женени сме от 5 години и от тогава правим опити за бебе. През май месец тази година най сетне забременях  :bfp1: и сега съм в четвърти месец.
По образование и двамата с мъжа ми сме икономисти, но не можем да си намерим работа.
Притежаваме едно малко кафене, от което се издържаме.
Обичаме страшно морето и планината, караме ски.
Мечтаем да имаме поне три деца :sbabygirl:  :babyboy:  :sucky: . Другата ни мечта е да пътуваме много и да видим света
*
Хайде да се запознаем....
« Отговор #18 -: Август 21, 2004, 18:15:58 pm »
Здравейте!
Аз съм Ренци,а иначе се казвем Райна.На 26/ненавършени/години съм.
Мъж ми се казва Андон,но всички му викат Донци.Той е на 24 години.Семейство сме от 4.2 години.Много,много се обичаме.Щастието ни е безгранично,но ни липсва само детенце,за да е пълно.Правим опити от 4 години и аз имам 2 неуспешни бременности през този период.Обаче не се отчайвам.И аз като Тия съм вечен оптимист.
Иначе по образование съм режисьор,но по професия съм козметик.Мъжлето е филилиг засега ама в момента учи стоматология.
Аз съм от Кърджали,той е от Петрич и в момента живеем в Пловдив.
Няма да ви изброявам интересите си,че ще стане много дълго.Просто ще кажа,че се интересувам от всичко.Музика слушам всякаква и обичам да пея/макар,че не ме бива много/.
Това е от мен.Пожелавам на всички бебеправещи скорошен успех и много готини бебета.
"Общо взето мъжът е по-доволен ако на масата му има хубава вечеря,отколкото ако жена му знае старогръцки."
Хайде да се запознаем....
« Отговор #19 -: Август 23, 2004, 18:20:33 pm »
Ми да взема и аз да се представя. 8)
Аз съм Зоя (25 години, след 6 дни) от Плевен, а мъжът ми е Даниел(34 години) от Русе.
Женени сме от почти 2 години и от тогава си правим бебето  :love: , ама още не сме го сколасали.  Живеем в Мюнхен и работим и двамата в големи концерни. Няма да казвам имена, че да не излезе като реклама.:cul2:
Иначе обичаме да си похапваме :eat: ама не сме шишковци, да си поспиваме  :sleeping: , да караме колела и да ходим на почивка.
Аз лично само броя дните до следващата. :)