0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #500 -: Февруари 11, 2010, 12:04:14 pm »
Тенеза по праякор а по име Диана Димова на 33 год. родена в Димитровград живея в Добрич 
Семейна от 2 год. заедно сме от 7
За 2 ри опит с голями надежди за 3 БЕБОКА  както каза доктора ти май не искаш да си майка а луда
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #501 -: Февруари 11, 2010, 12:14:11 pm »
Здравейте и от мен  :D
Аз съм на 30 години, от София, съпругът ми е на 35.
от 4 години правим опити  :?
С мъжки фактор сме, едно спонтанно забременяване, приключило с кухо яйце, неуспешно ИКСИ при д-р Персенска през декември, а сега и някакви генетични проблеми  :x
подготвям се психически за биопсия  :lol:
успех на всички  :D
апропо, запознах с една от редовните членки :lol: на форума през декември, заедно чакахме пред кабинета за слагане на инжекции, но нямам представа какъв е никът й  :wink:
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #502 -: Февруари 23, 2010, 11:55:55 am »
Здравейте.Аз съм от Разград.Казвам се Мариана.На 41 съм,не съм семейна,но имам приятел. :)
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #503 -: Февруари 23, 2010, 20:15:56 pm »
Здравейте , аз съм Димитрина и съм от Бургас . На 31год. съм правим опити от 2 години .Имам 3 бремености завършили със спонтанен аборт , 2 неуспешни инсета и се готвим за инвитро на ЕЦ . Това е за мен.  :bighug:
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #504 -: Февруари 27, 2010, 23:34:51 pm »
Здравейте и от мен.Аз сам Тони на 33 години с ноя сме от 16 години,но от 10 години се борим за детенце имаме 2 опита инвитро от които втория успашен,но за кратко.Скоро ще започнем 3 опит...късмет на всички в бебеправенето и скоро да се похвалите с две чертички.
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #505 -: Март 02, 2010, 17:01:34 pm »
Здравейте казвам се Валерия на 30 год. от Русе по професия съм десенатор но не работя това имам малък бизнес за професионално почистване детегеледачки и домашни помощници мъжа ми се казва Александър на 34 год организатор производство в строителството женени сме от 6 год от 5 правим опити нямам бременности вече сме пациенти на д-р Стаменов дано ни донесе дълго чаканата рожба
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #506 -: Март 07, 2010, 09:59:39 am »
здравейте момичета!
отдавна не съм писала,но имаше много преживелици около мен и не ми останаваше време!За сега нямаме все още бебе.Борим се!!!Надявам се скоро всички които чакаме да се похвалим и честитим!!!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #507 -: Март 08, 2010, 13:32:26 pm »
Здравейте!ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ!Бъдете здрави и сбъднати мечти!
Казвам се Десислава и съм почти на 39 год.От Благоевград съм,но от 12 години живеем в София.По професия съм счетоводител в голяма компания.Борбата ни е от 10 г.


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #508 -: Март 08, 2010, 13:47:50 pm »
Добре дошла. Тук ще намериш много ценна информация и подкрепа :)
Успех :)
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #509 -: Март 08, 2010, 19:14:35 pm »
Здравейте!ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ!Бъдете здрави и сбъднати мечти!
Казвам се Десислава и съм почти на 39 год.От Благоевград съм,но от 12 години живеем в София.По професия съм счетоводител в голяма компания.Борбата ни е от 10 г.
добре дошла!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #510 -: Юли 09, 2010, 14:03:58 pm »
Здравейте! Казвам се Жени и съм от Добрич.С бъдещия ми съпруг се запознахме в интернет,много силно се обикнахме, предстои ни сватба и очакваме и бебче...Живеем заедно в Скопие (той е македонец) и много сме щастливи, че се намерихме  :dating: Друго какво да кажа за себе си...на 22 съм, след като завърших, продължих да уча, но прекъснах. В момента не работя
Приятно ми е да посещавам този сайт. Календара е страхотен и форума, разбира се и хората които го посещават също. Искрено съчувствам на двойките с репродуктивни проблеми. Стискам  им палци, целувам ги, прегръщам ги, желая им късмет и много бебчета.
 :hello:  ще се видим в някоя друга тема

*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #511 -: Юли 09, 2010, 14:30:58 pm »
Здравейте! Казвам се Жени и съм от Добрич.С бъдещия ми съпруг се запознахме в интернет,много силно се обикнахме, предстои ни сватба и очакваме и бебче...Живеем заедно в Скопие (той е македонец) и много сме щастливи, че се намерихме  :dating: Друго какво да кажа за себе си...на 22 съм, след като завърших, продължих да уча, но прекъснах. В момента не работя
Приятно ми е да посещавам този сайт. Календара е страхотен и форума, разбира се и хората които го посещават също. Искрено съчувствам на двойките с репродуктивни проблеми. Стискам  им палци, целувам ги, прегръщам ги, желая им късмет и много бебчета.
 :hello:  ще се видим в някоя друга тема

Разкажи ни кои доктори си посещавала и през какви процедури си преминала по пътя си към така дълго чаканата си рожба.
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #512 -: Юли 09, 2010, 16:08:06 pm »
Здравейте и от мен :) Чета отдавна, пиша по малко :)

Казвам се Магдалена на 29г. , мъжът ми се казва Мерал и е на 31г.Родени и живущи в гр. Плевен.
Аз съм не дипломирал се геодезист, работя в сферата на пътното проектиране, мъжът ми е строител.
Заедно сме от 13г., женени от почти две :) опити за бебе от 2.5г.Засега сме минали през мъжки фактор, оказа се невярна СГ, при мен вероятност за ИЯР, и накрая се оказа, че имам проблеми със щитовидната.Ходим в клиниката на д-р Владимиров.

Успех на всички :)

Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #513 -: Юли 12, 2010, 14:47:34 pm »
Здравейте! Казвам се Жени и съм от Добрич.С бъдещия ми съпруг се запознахме в интернет,много силно се обикнахме, предстои ни сватба и очакваме и бебче...Живеем заедно в Скопие (той е македонец) и много сме щастливи, че се намерихме  :dating: Друго какво да кажа за себе си...на 22 съм, след като завърших, продължих да уча, но прекъснах. В момента не работя
Приятно ми е да посещавам този сайт. Календара е страхотен и форума, разбира се и хората които го посещават също. Искрено съчувствам на двойките с репродуктивни проблеми. Стискам  им палци, целувам ги, прегръщам ги, желая им късмет и много бебчета.
 :hello:  ще се видим в някоя друга тема

Разкажи ни кои доктори си посещавала и през какви процедури си преминала по пътя си към така дълго чаканата си рожба.

Не съм го чакала дълго, положителния тест беше след 3 месеца опити...не съм посещажала никакви доктори, половинката ми ме посъветва да се отпусна, да не мисля за това, да не бързам да си купувам тест за бременност след всяко мое закъснение (цикъла ми беше много нередовен), да спра да чета в интернет симтомите и да се наблюдавам дали ги имам и съответно да си въобразявам че ми се повдига, вие свят и така нататък. Бях готова да имам дете още на 18 години, сънувах постоянно че съм бременна, когато видех бременна жена на улицата й се възхищавах, просто исках да стана майка, а беше въпрос на време да си намеря татко.
Сега получих благословията и съм щастлива. Пожелавам го на всички...Просто трябва малко търпение :bighug:

*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #514 -: Юли 12, 2010, 15:09:53 pm »
Жени, първо да ти пожелая лека и спокойна бременност и здраво бебче на финала. Предполагам си разбрала, че форума, в който пишеш е за проблемно забременяване. Обидно е да кажеш на жени, които имат репродуктивен проблем и с години се опитват да забременеят, че е нужно малко търпение. Ние сме търпеливи и добри, но всичко си има граници. Желая ти късмет и ... просто трябва да сме малко по-тактични и съобразителни  8)
     
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #515 -: Юли 12, 2010, 15:23:39 pm »
Здравейте! Казвам се Жени и съм от Добрич.С бъдещия ми съпруг се запознахме в интернет,много силно се обикнахме, предстои ни сватба и очакваме и бебче...Живеем заедно в Скопие (той е македонец) и много сме щастливи, че се намерихме  :dating: Друго какво да кажа за себе си...на 22 съм, след като завърших, продължих да уча, но прекъснах. В момента не работя
Приятно ми е да посещавам този сайт. Календара е страхотен и форума, разбира се и хората които го посещават също. Искрено съчувствам на двойките с репродуктивни проблеми. Стискам  им палци, целувам ги, прегръщам ги, желая им късмет и много бебчета.
 :hello:  ще се видим в някоя друга тема

Разкажи ни кои доктори си посещавала и през какви процедури си преминала по пътя си към така дълго чаканата си рожба.

Не съм го чакала дълго, положителния тест беше след 3 месеца опити...не съм посещажала никакви доктори, половинката ми ме посъветва да се отпусна, да не мисля за това, да не бързам да си купувам тест за бременност след всяко мое закъснение (цикъла ми беше много нередовен), да спра да чета в интернет симтомите и да се наблюдавам дали ги имам и съответно да си въобразявам че ми се повдига, вие свят и така нататък. Бях готова да имам дете още на 18 години, сънувах постоянно че съм бременна, когато видех бременна жена на улицата й се възхищавах, просто исках да стана майка, а беше въпрос на време да си намеря татко.
Сега получих благословията и съм щастлива. Пожелавам го на всички...Просто трябва малко търпение :bighug:

Всъщност въпросът ми беше малко риторичен. Очаквах сама да се усетиш това, което dani_j ти е казала в прав текст.
Лека и спокойна бременност и от мен ;)
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #516 -: Юли 12, 2010, 16:22:20 pm »
Извинявам се! Не съм искала ни най-малко да убидя когото и да е било. Аз най вече използвам календара. Разгледах форума, когато го разглеждах ми се искаше да напиша някъде нещо в подкрепа и пожелаване за късмет. Не просто съм се усетила, а знам че мястото не ми е в този форум, въпреки че го посещават и момичета на моята възраст и бременни. Съжалявам, че се изказах малко неподготвено. Моля за извинение още веднъж! Поздрав

Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #517 -: Октомври 22, 2010, 16:46:13 pm »
Здравейте момичета.
Изключително рядко пиша, но си чета редовно във форума.  Казвам се Антония и съм на 35 години. Половинката ми е на 33 години. Живеем и работим във Варна. Чакаме си нашето бебе от  две години. Пациенти сме на д - р К. Александров – АГ Варна.  Минахме през 3 инсеминации, ин витро, ЗЕТ и второ ин витро. Сега съм в очакване на резултатът от втория опит, за който вярвам, че ще е положителен. Желая на всички ви, много късмет и сбъднати мечти.


Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #518 -: Октомври 26, 2010, 22:25:25 pm »
Здравейте.Казвам се Йорданка.На 40.г. и съм от гр.Добрич-проблемът е тубарен стерилитет.Направих необходимите изследвания и сега чакаме резултатите.Работя в Психодиспансера,моят мъж е на 44г. и е музикант.Заедно правим всичко.Обичаме да пътуваме да правим барбекюта с приятели-най-вече покрай морето
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #519 -: Февруари 04, 2011, 23:40:41 pm »
Аз от толкова време пиша из форума, досега не съм се представяла май :)
Привет на всички , казвам се Галина, на 34 години от град Монтана. (живея в Колорадо от 2004)
Любимият е Дейвид - на 33г (с 8 месеца по-малък, много обича да ме нарича неговата "old lady"  :x )
Занимавам се с хотелиерство (за момента) събирам познания и средства - скоро да си отворя забавачница в къщата ни в Денвър. Дейвид го раздава охрана , също в хотел. Надяваме се да се сбогуваме с хотелския бизнес много скоро. Мина доста време и сме изморени от "customer service"
За Бебе се опитваме от 2006, засега безуспешно.. Но аз не се предавам и ще се боря до край!Успех мили момичета! :wink: