0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #440 -: Юли 22, 2008, 20:55:05 pm »
Като гледам, май още доста ще се подвизавам из форумите, затова да се представя и аз - Снежка на 32г., Скорпион, той - Овен на 31г. Заедно сме от почти 7 години, нямаме брак, но това за мен и него няма значение. Имам 3 неуспешни бременности и се надявам да има четвърта и тя да е успешна!
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #441 -: Юли 25, 2008, 15:11:56 pm »
Здравейте,казвам се Христомира на 24г.,зодия водолей,мъжа ми е Светослав на 32г.,зодия    близнаци,заедно сме от 10г,а семейството ни след около месец ще стане на 5. като характери страшно много се допълваме,понякога се разбираме без въобще да си говорим,вечер благодаря на Бога,че точно това е човека който е избрал за мен,но понякога се чудя дали точно за това нямаме детенце,старите хора нали казват,че нямало пълно щастие.Бебе правим  от 6години,имам правена операция,два опита ин витро не успешни,сега си почивам малко от лекари и лекарства,но като посъберем някакви пари сигурно ще пробваме пак.

Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #442 -: Юли 28, 2008, 18:35:33 pm »
Здравейте!Да се представя и аз-казвам се Мая,зодия близнаци!Половинката ми е Телец,заедно сме от 7години,от 5години сме семейство и опитваме да имаме бебче,но не се е получило до сега!При нас-нещата са по особенни,защото той е моряк и го няма в повечето време,така и времето за лечения и опити ни е по малко! :D
Надявам се като всички Вас да успеем!
Иначе обичам да готвя и като всички знаят да приказвам... :balk_83:
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #443 -: Август 06, 2008, 20:21:56 pm »
Това не бях го видяла и сега ме е малко срам :)  :oops:

Казвам се Люба и съм на 27г. Омъжих се за Бойко преди два месеца. Той е зодия Водолей,а аз Близнаци.. Щяхме много добре да си паснем ,ако не бяхме еднакви :) Заедно сме от 2г и 4 месеца. Опити за дете правим от 2г. Когато стана 1г напразни опити,решихме да разберем защо. Първото което разбрахме е че сме с мъжки фактор. След това разбрах за Зачатие и това беше моята голяма крачка. През януари се регистрирах и от тогава не съм спирала да ви чета. Във времето от януари до днес четях и правех изследванията за които не бях и чувала,докато не се регистрирах.Днес окончателно разбрах че сме със смесен фактор. Нищо не е способно да ме събори и се радвам че ви имам..
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #444 -: Август 06, 2008, 21:07:53 pm »
  Здравейте,казвам се Ани-34г,смъжа ми Пламен -40г сме заедно от 1год ,а от 2 месеца женени....знаех че той не може да има деца още като се запознахме,но си го обичкам много...от три месеца правим опити за инсе,не знам какво друга да ви кажа...може би това....всички ние тук имаме една мечта :bfp:...пожелавам тя да се сбъдне на всички. :goodluck:
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #445 -: Август 06, 2008, 23:03:32 pm »
Ето ме и мен  :D Казвам се Зорница на 21 почти и от около месец съм щастливо омъжена за Николай на 28 години. Ние опитваме за дете от октомви 2007г. Пожелавам както на себе си така и на другите момичета във форума не по 1, а по много  :bfp:
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #446 -: Август 07, 2008, 16:47:29 pm »
Здравейте и от мен-Станислава,половинката ми Мишо.Аз Лъв,той Скорпион-разбираме се прекрасно вече10 години.На 29г.съм , той на 32г.Борим се за второ бебче от 1г. и половина.Причина-вторичен стерилитет,вследствие на премахната дясна тръба с яйчник заради дермоидна киста и преди 2 дни отпушена лява тръба.Всички ми казват "спокойно",защото имам едно дете,но няма да спра да се боря...
« Последна редакция: Август 07, 2008, 18:23:08 pm от parsi »

*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #447 -: Август 25, 2008, 17:35:57 pm »
Май ще е добре да се впиша и аз;-) Борислава съм на 32 г-Стрелец ама от най-дивите;-) В ролята на Мъжа- Красимир 41 г- Лъв;-) Странна комбинация и много пожари породени от нея. От доста време бебето не става и не става.Предприели сме от 2 г някъде мерки...пък да видим кога ще се овенчаят с ....2 черти;-)))))Желая ви го от сърце момичета
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #448 -: Септември 03, 2008, 22:05:40 pm »
здравейте!казвам се Дари и съм на 30.случайно попаднах на сайта и след като изчетох доста от темите разбрах че нямам никакво време за правене на бебе,а си мислех обратното.всички вие много ми допаднахте и за мен ще е удоволствие да споделяме  и контактуваме.живея от 10 години в търново,родом съм от силистра.зодия стрелец.моят приятел е на 20 и затова изчаквам още а разбрах че не трябва.пожелавам успех и стискам палци на всички-всяка жена трябва да е щастлива-рано или късно
Прегръдката е перфектния подарък,защото става за всички размери:)
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #449 -: Септември 08, 2008, 17:06:59 pm »
Здравейте аз се казвам Лора и съм новак тук.А като се замисля май съм най-малката от всички -на 20. Аз имам доста гинекологични проблеми в момента и за това търся съдействие тук. Съчувствам на всички вас и се надявам да успеете с опитите си за дечица. Не съм омъжена и имам сериозен приятел с който живея от 7 месеца. И мн се надявам когато си стъпим на краката и ние да се зарадваме с един малчуган в къщи.
ОБИЧАМ означава да поемеш куршума заради любимия човек! Всичко по-малко от това е просто ХАРЕСВАМ!
*

    tancheto

  • ***
  • 199
  • Всичко е възможно!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #450 -: Септември 19, 2008, 19:07:47 pm »
Казвам се Таня - на 28г, милото е на 30.Правим целенасочени опити за бебче от 6 месеца - т.е. около дните на ову..:) иначе не се пазим от почти година..Не сме женени, но сме от достатъчно дълго време заедно, почти 9 години, находихме се, пощуряхме, а сега ни се иска един малък щурчо или една малка щурачка в къщи :)

*

    baby_galq

  • **
  • 63
  • Мечтите се сбъдват!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #451 -: Септември 25, 2008, 13:58:35 pm »
Здравейте!Казвам се Галина на 29 години съм,работя като детски учител.Имам хормонални проблеми, за сега съм още на изследвания.Лечението тепърва предстои.Опити за бебе правим повече от три години.Радвам се за този сайт,че има къде да се изповядаш и хора ,които наистина да те разберат ,и да ти помогнат.Е,това е от мен ,майще има още време да пиша,докато стане "чудото".Стискам палци на всички с моята съдба.УСПЕХ от мен! :crossfingers: :babyflips:
« Последна редакция: Септември 25, 2008, 14:01:36 pm от baby_galq »
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #452 -: Септември 27, 2008, 16:22:37 pm »
Здравейте казвам се Зоя, на 27(почти) :) г. съм,мъжа ми се казва Магис на 31 г..Омъжена съм в Кипър, щастлива съм.От 1 г.сме семейство. На този етап мечтаем за бебо  :).Пожелавам го на всички!
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #453 -: Септември 30, 2008, 19:11:32 pm »
 :D Аз съм Даниела и съм на почти 29 години. С мъжът ми /34г./ сме заедно от четири години, като преди 1 година се оженихме.
Преди 1 седмица за пръв път пробвахме да правим бебе и съм много обнадеждена. Знам, че не винаги става бързо и лесно, но съм готова и да чакам :).
Желая успехи на всички :)!
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #454 -: Ноември 14, 2008, 16:01:35 pm »
Казвам се Мариела,на 35год., половинката ми се казва Стоян на 36г. от Варна. Заедно сме от януари 2003г.от тогава правим и опити за бебче.Аз имим една прекрасна дъщеря на 16г. казва се Елина,обожаваме я и тя нас,много ни подкрепя. Живеем много динамично, пътуваме,забавляваме се с приятели, обичаме се и  още един/и два или три :)/член в нешето семейство ще ни превърне в най-щастливите хора.2003г.ме оперираха от извънматочна,2004,5,6г.цветна снимка, хормони,лекарства,следене УЗ,2007г. 1 опит прекъснат,2опит прекъснат,2008г. 3 опит ИКСИ,отр.тест,лапароскопия, 4 опит ИКСИ отр.тест.Няма отказване докато не чуя 100%няма шанс.
Моля се за нас и всички Вас да успеем.Благодарна съм,че ви има!!!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #455 -: Декември 04, 2008, 13:10:32 pm »
Здравейте, казвам се Данаила, но всички ме наричат Дани.
Половинката до мен се казва Сергей на 35г е , а аз почти на 30  :D
Имаме дъщеря на 10х , но вече искам  :oops:
Мъжът ми има хоби,което аз подкрепям  на 100%, а то е ,ч е моторист.
Имаме голям червен мотор на който много обичам да се возя, през лятото не се спираме така да се каже.
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #456 -: Декември 06, 2008, 11:35:37 am »
Да се представя и аз :D. Казвам се Мария на 26г., с половинката сме заедно от 2год.и половина. Аз съм дете от смесен брак, баща ми е от Нигерия. Родом съм от Пловдив, но студентството ме доведе в София-така и си останах тук. Правим опити за бебо вече 4-ти месец но засега резултат няма. Във форума попаднах случайно, но съм безкрайно благодарна ч е попаднах тук. Научих много неща от тук.Пожелавам ви успех в постигането на заветната мечта - бебчето.

Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #457 -: Декември 10, 2008, 23:18:40 pm »
И аз да се представя. Казвам се Мария-на 28г., а мъжът ми е Георги и е на 37г., заедно сме от 7 г., а сме женени от 3г. Преди две години започнахме да правим опити за бебе, малко след това разбрах, че нещо не е наред. Осъзнах го преди няколко месеца. Открих сайта преди три години, още не мислехме за бебе, но аз се регистрирах и разгледах овулационния календар, не знаех какво означава "фертилни дни" и куп други неща :oops: -на някой може и смешно да му се стори. Преди няколко месеца се регистрирах отново, защото не си спомнях старата регистрация. В края на септември ми правиха лапароскопия. Ами до тук сме, но най-лошото е, че не знам какво да правя от тук нататък. Бях решила, че след операцията всичко ще се подреди, но...
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #458 -: Декември 12, 2008, 14:33:23 pm »
Здравейте и от мен   :D.Аз се казвам Ани и съм от Плевен на 28 годинки съм , мъжа ми се казва Милен и сме заедно от една одина и половина и от толкова кажи речи сме сеийство , запознахме се и месец и половина по-късно вече бяхме женени. :D. Любов какво да правиш:). :dance2:

Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #459 -: Декември 18, 2008, 11:15:10 am »
Май и аз съм пропуснала тази тема.
Казвам се Милена, на 37 години, а съпругът ми е Марин, на 39 години. Имаме дъщеря на 7 години.
Проблема при нас е вторичен стерилитет. От 6 години безуспещно правим опити за второ дете. През годините съм ходила при различни лекари, които ме убеждаваха, че нямаме проблем и да продължаваме с опитите. През 2007 се заехме по-сериозно с изследванията. Декември 2007 правих цветна снимка в "Света София" и ми казаха, че тръбите ми да запушени. Март 2008 - лапароскопия в Майчин дом и спермограма на съпруга ми. Спермограмата беше ОК, резултата от лапароскопията - че имам ендометриоза и аденомиоза, запушени тръби. Предписаха ми лечение с диферелин 3 месеца и след това да се прави ин витро. Оказа се, че понеже съм на 36 години, касата не ми поема лечението и трябваше да купуваме ампулите. Междувременно си бях записала час за преглед при д-р Стаменов и малко след като сложих първата ампула диферелин бях при него. Оказа се, че изобщо не е трябвало да започвам с диферелина и изчакахме да мине действието му. Направихме нова спермограма на съпруга ми, резултата беше доста различен от този в МД, но така или иначе там нещата не са зле, поне за момента. Октомври 2008 д-р Стаменов ми направи нова цветна снимка с резултат - проходими тръби, което беше абсолютен шок за мен. До този момент смятах, че лапароскопията е изследването, което най-точно дава информация за състоянието на тръбите, но се оказа, че ако инструментите не са поставени правилно в началото на операцията не трябва да се разчита на резултатите. В началото на февруари 2009 ми предстои хистероскопия при д-р Стаменов, за отстраняване на миомен възел, след което ще се реши как да продължим.
Благодаря на "Зачатие" за това, че мога да чета и споделям за проблемите ни!
Желая успех на всички, нека се сбъднат нашите Коледни желания!