0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #360 -: Август 09, 2007, 12:57:26 pm »
и аз да се разпиша! :D казвам се катя-счети по професия на 31г. моя съпруг на 35г.аз съм зодия везни,а той овен.от 3г.се опитваме за бебе.имам една нуеспешна бременност и от тогава само опити,но уви.проблем не е установен,направени са вс.възможни изследвания и на него и на мен.дори в края на миналия месец си направих хидротубация-перфекта проходимост.продължаваме битката докато не спечелим войната. :balk_69:
тук в този форум съм от скоро,но голяма част от вас ми вдъхнаха надежда,което не е малко.
иначе обичам музиката-хубава!тази която те докосва до сърцето и съзнанието.
обичам да чета книги,да шия гоблени-това ми е страст.колекционирам картички от местата където съм ходила,сега като ви кажа че колекционирам и салфетки ще паднете,ама страст какво да правиш? :D
разходките сред природата също обичам.
мразя лъжата,простотията и фалша!
това е за мен в общи линии!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #361 -: Август 09, 2007, 17:12:27 pm »
Ajde i jas vi se pretstavam se nadevam deka ke me primite da se druzam so vas na ovoj prekrasen forum.Nekolku dena go razgleduvam i e super.Se vikam Olivera 31 god.od Makedonija maz mi na 29 god.(on me prelaza ne jas nego) :lol: vo brak sme mnoogu godinki 7(i noooogo si go sakam) :dance2: a od pred 3 meseci si pocnavme da si raboteme na prosiruvnje na familijata t.e za edno slatko bebence  :babyflips:.Osve toa kasno se zapisah na fakultet pa i student sum na pedagoski uste 2 ispita od II pa III.Za sega tolku od mene mnooogu pozdrav od mene  :bighug:
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #362 -: Август 09, 2007, 23:48:20 pm »
Здравейте!
казвам се Делка на 29 год. съм,той е Димитър на 35г. аз съм-Телец,а той-Рак.Женени сме от 8 години и от почти толкова правим опити за бебе,но сериозно по лекари ходим от 2 години,засега откриват проблем при него.Иначе обичаме да гледаме филми, да се забавляваме с приятели.
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #363 -: Август 14, 2007, 20:09:49 pm »
Здравейте,
от месеци чета форума,но все не събирах смелост да пиша.А и все още не мога да си намеря мястото.
Сепптември ще стана на 28,а половинката ми е на 27.Не сме женени,но сме заедно от мноооого години.Не сме правили опити за бебе,но не се пазехме и си казвахме"ако стане".Юни решихме да се заемем сериозно и преди това да си направим изследвания.Имам много нередовен цикъл и не винаги овулация,но при мен нещата са поправими.Спермограмата обаче-никакви сперматозоиди.Преживяхме го тежко,но сме имали и по тежки моменти.Преди 3 години откриха на моето момче рак на тестиса.Оперираха го  и след химиотерапията се оправи.Но има вероятност по време на операцията да е прекъснат семепровода.Има надежда да произвежда сперматозоиди и да си имаме бебче-чрез ICSI най вероятно.Но сега трябва търпеливо да изчакаме всички резултати.
Благодаря на всички!Желая ви успех  :bighug:
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #364 -: Август 14, 2007, 20:25:39 pm »
Здравейте и от мен аз от известно време влизам в сайта ,но вчера се регистрирах.Казвам се Роси ,на 29г.,зодия риби .Омъжена от почти 2 години ,а иначе с съпруга ми сме заедно от 6г.От 1г. и 6 месеца бебеправим.Скоро писах тук за един мой проблем (имах 3 положителни теста за бременност а доки не видя плод и ми направи преглед след който ми дойде цикъла с невероятни съсиреци ),малко дълго стана.Надявам се тук да намеря много приятелки ,с които да споделяме и добро и лошо . :balk_64:
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #365 -: Август 15, 2007, 17:54:21 pm »
Здравейте и от мен.Аз съм на 27 години,мъжът ми е на 37.Опити-2 години и половина.Кисти,ановулаторни цикли, и т.н.Надявам се скоро да успеем.Успех на вси4ки!!!
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #366 -: Август 18, 2007, 00:05:58 am »
Казвам се Мария/33/,щастливо омъжена за Георги/31/.Имаме 12 годишна дъщеря,която отглеждах почти сама,докато не мирясах и се омъжих за баща й миналата година.Преди да се омъжа живеех в Свети Влас и бях управител на две казина.Заради семейството напуснах работа и сега живея в Елхово.Нашата история е малко като латиноамерикански сериал.Искаме още деца,но не се получава.Знам само ,че няма да се откажа.
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #367 -: Август 18, 2007, 03:13:24 am »
Казвам се Мария/33/,щастливо омъжена за Георги/31/.Имаме 12 годишна дъщеря,която отглеждах почти сама,докато не мирясах и се омъжих за баща й миналата година.Преди да се омъжа живеех в Свети Влас и бях управител на две казина.Заради семейството напуснах работа и сега живея в Елхово.Нашата история е малко като латиноамерикански сериал.Искаме още деца,но не се получава.Знам само ,че няма да се откажа.
Добре дошла сред нас. Дано скоро да има с какво да ни се похвалиш. :D
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #368 -: Август 18, 2007, 11:48:01 am »
Здравйте. Името ми Нели, но  Неши е обръщение на половинката ми. След няколко дни ще навърша 27 години. От почти година и половина правим опити за бебе и дано всички заедно да се похвалим скоро. Работя като лесничей и много харесвам работата си, но е много напрегната и си надявам след започнатите сега реформи малко да улеснят нещата. Обичам моят приятел страшно и сме щастливи. Надявам се щастието ни да се допълни с едно детенце.
Успех на всички. Нека божията благодат се изсипе върху вас.
*

    minesota

  • ***
  • 239
  • Всичко е възможно!!!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #369 -: Август 18, 2007, 12:57:01 pm »
Здравейте всички,  :)
Съвсем скоро се регистрирах в сайта и много бих искала да се запознаем!
Аз съм на 26 год. а той-27, от 4 години сме женени а от 6 правим опити за бебче, но досега безуспешни.Вече взехме да се отчайваме(ама малко) Надеждата умира последна :). Аз работя като преводачка във фирма, а той има свой бизнес.
Обичаме да купонясваме с приятели, да пътуваме и да сме заедно :wink:!
Пожелавам успех на всички и чакам с нетърпение да дойде и нашият ред!
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #370 -: Август 18, 2007, 14:17:32 pm »
Здравейте,
от месеци чета форума,но все не събирах смелост да пиша.А и все още не мога да си намеря мястото.
Сепптември ще стана на 28,а половинката ми е на 27.Не сме женени,но сме заедно от мноооого години.Не сме правили опити за бебе,но не се пазехме и си казвахме"ако стане".Юни решихме да се заемем сериозно и преди това да си направим изследвания.Имам много нередовен цикъл и не винаги овулация,но при мен нещата са поправими.Спермограмата обаче-никакви сперматозоиди.Преживяхме го тежко,но сме имали и по тежки моменти.Преди 3 години откриха на моето момче рак на тестиса.Оперираха го  и след химиотерапията се оправи.Но има вероятност по време на операцията да е прекъснат семепровода.Има надежда да произвежда сперматозоиди и да си имаме бебче-чрез ICSI най вероятно.Но сега трябва търпеливо да изчакаме всички резултати.
Благодаря на всички!Желая ви успех  :bighug:
Не се отчайвай, във форума има вече едно малко ангелче заченато след химио на тестисите. Така че надежда има. Успех.
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #371 -: Август 18, 2007, 19:43:07 pm »
Не се отчайвай, във форума има вече едно малко ангелче заченато след химио на тестисите. Така че надежда има. Успех.
Благодаря ти Mary!
Можеш ли да ми кажеш коя е мамата на таова ангелче,за да прочета повече.Тя Мели ми каза че има такъв случай,но като бях при нея още бях шокирана и не си спомням името :balk_144:
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #372 -: Август 20, 2007, 16:01:48 pm »
Здравейте на всички,
Казвм се Татяна  на 32г.и съм от Варна,омъжена съм от 2 години и имам син на 1г.и 9м. Виктор.
По професия съм с полувисше образование "специалист хотели и ресторанти" и досега съм работила администратор  хотел, където срещнах и настоящия си съпруг Здравко на 39г. от София, но живеем във Варна от както се познаваме - от около 4 години.Той работи като домакин в хотел и се занимава с камериерки,перално, заявки за мини-барове и т.н
Сега сме малко разтревожени,че мъничето пак не е много добре,преди няма и седмица и половина се оправихме от ангина с разстройство ,висока температура и възпалени уши и днес пак сме кисели до бога - пак дрисък, само иска да се гушка и се е лепнал за мен като гербова марка.Няма червено гърло и дишане спокойно, дано излезе, че е зъби, останаха 4 кътника като единия вече е тръгнал да избива.
Това за сега от мен,у дома нямаме PC и ще ми е малко трудно да си говоря с вас, но все пак макар и рядко ще ми бъде приятно да се включвам от време на време
Лека седмица на всички
Татяна, Здравко и киселия Виктор
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #373 -: Август 21, 2007, 15:24:58 pm »
Елия, момичето минало през този ад е Novalexa. Пиши й на лични. Аз също ще говоря с нея, да ти помогне с каквото може, предполагам че най-вече с инфо. Още е по майчинство и вкъщи няма нет, за това не влиза много често, но ще й предам, ако трябва да дойде до вкъщи и да ти пише.
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=1969.0
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=1797.20
« Последна редакция: Август 21, 2007, 15:36:58 pm от Mary »
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #374 -: Септември 05, 2007, 23:47:24 pm »
Аз съм елия(елена) и се познавам с половинката си от година.правим опити от 9 месеца.проблемът е неговата спермограма,броиката на сперматозоидите е малка.надявам се нещата да се рещат скоро и тои да стане баща.знам 4е ще бъде много щастлив.колкото до мен -страх ме е да се надявам много ,за да не остана разо4арована накрая.до сега нещата съм ги постигала с идеята ,4е трябва да дам вси4ко от себе си и да оставя нещата да се слу4ат.мисля 4е залужаваме да бъдем родители.
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #375 -: Септември 12, 2007, 17:03:53 pm »
Здравейте, аз съм nllyn/ Нилин/,рибка на 28 години.Половинката е на 29.Женени сме от почти 4 години и от толкова правим опити за бебе/ за съжаление все още неуспешни/. Проблема е в моята овулация - липсва поради висок пролактин. Надявам се да се оправят нещата и в най-скоро време да имаме така желания положителен резултат от бебеправенето    Пожелавам го и на всички останали, които като мен очакват голямото чудо.
Ами толкова от мен и успех на всички! :D :D :D
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #376 -: Септември 13, 2007, 13:19:16 pm »
Здравейте, аз съм brumbarche, на 24 (почти 25) години. Не съм омъжена, нямам деца ..... засега :)
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #377 -: Септември 13, 2007, 15:00:45 pm »
Аз съм Теодора.По-отдавна чета, а отскоро и пиша, на 31г. от 7 години близо правим бебе /но не става/, зодия овен. От Русе съм и с някои от момичетата се запознахме лично. Аз съм с двустрано запушени тръби, а той наскоро се оперира от слабинна херния. Хубавото е, че се подкрепяме и не губим надежда, че и ние ще имаме бебе.

[/url]
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #378 -: Септември 30, 2007, 21:52:12 pm »
Аз се казвам Вероника, зодия Телец, вече на 32 години .Имам дъщеря на 12 години от първия си брак но от втория си брак вече 4-5 години бебето не става. Причина неизвестна, но проблемите ми са из форума. От две години не работя.Поверих бизнеса на половинката. Иначе беше семеен.Занимаваме се с билки и производство на хранителни добавкикоито се продават във аптеките,но лично аз не пия такива.Внасяме и някой медицински уреди.Аз не разбирам нищо от тях, но защо ми е като си има специалисти за това. :wink: Имам куче, канарче и папагал плюс още едно куче на ранчото. :lol:Обожавам животните.Шия гоблени,ходя на риболов а напоследък се занимавам и с йога.От около 2 години съм станала адски мързелива и спя по 10 часа, а останалите 14 гледам телевизия.Не ви го препоръчвам. :oops:
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #379 -: Октомври 02, 2007, 12:37:17 pm »
Здравейте и от мен.Аз се казвам Поли.На 22години съм,съпруга ми е на 27години.От 1,5 година правим опити за бебенце но за сега още няма нищо.Преди 3 месеца си правихме изледвания,всичко е нормално и вече сме в очакване.Ако не стане този месец следващите 6 месеца пропускам защото мъжа ми заминава,и чак догодина живот и здраве.Касмет на вси4ки.
« Последна редакция: Ноември 30, 2007, 22:51:22 pm от polibo »

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html