0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

2 в 1
« -: Октомври 31, 2005, 15:35:07 pm »
Повечето от вас тук знаят историята на нашата двойка, но за всеки случай ще припомня, защото аз не мога да забравя - юли 2004 диагностициран тератокарцином /тумор/ на десен тестис, орхиектомия /премахване/, три курса химиотерапия, регулярни скенер абдомен, рентген бял дроб, ехография скротум, туморни маркери и най-вече притеснения.
Та ... бременна съм. 8 седмици и 4 дена. 11 месеца след последния курс химиотерапия, без спермограма, без стимулация. Чудото се случи и на нас!
Не мога да ви опиша какво вълнение и какъв трепет беше след първия тест, защото никой не очакваше такова нещо. И толкова скоро. Тодор просто не е на себе си, прие го - не мога да ви го опиша как...
Потвърждение на резултата - 9 октомври, в Торакс. Сърдечна дейност и развитие - има такава, 1, 83 см., потвърдено на 29 октомври, пак там. Има и снимки, и запис на касета. Нямам оплаквания, изследванията ми са екстра, както се изказа една тукашна докторка и една супер-уоман - Мели.
Това е от мен засега. Обичам ви!
Има и още някой, който иска да ви се похвали...
 :arrow:
2 в 1
« Отговор #1 -: Октомври 31, 2005, 15:36:23 pm »
Ааааааайде и аз ще се похваля
Мииии и аз като Лекси... към бременния отбор се присъединявам. :)

Общо взето потвърждавам тезата, че се получава точно когато най-малко го очакваш. Точно в месеца, когато почина свекър ми е станало... Нито ни е било до кекс, нито до температури и овулации... Та така...
В средата на седма седмица съм... Нямам никакви оплаквания, с изключение на високо кръвно миналата седмица, но вече съм ок. Направих сумати изследвания. Миналия понеделник видях тупкащото сърчице. Щях да припадна от кеф. Последните 2-3 седмици ми бяха като мъгла... Чакане, притеснение, мисли, мисли... То и затова сигурно кръвното ми е хвръкнало така... Но сега вече съм добре.

Стис палците и занапред всичко да е наред с мен и Лекси... И влачим краката яко, да знаете...
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
2 в 1
« Отговор #2 -: Октомври 31, 2005, 15:45:48 pm »
Браво на Вас , Лекси, преборихте я тая пуста къръщина! Успешна бременост ти пожелавам и да родиш здраво бебче с розови бузета! :blowingdust:


Честито и на Тинтири! Да ти втръсне от бебешки памперси и биберони! Честито! [/color] :blowingdust2:
2 в 1
« Отговор #3 -: Октомври 31, 2005, 15:59:26 pm »
ЧЕСТИТО!
Това е чудесно новина за начало на седмицата.
Стискам палци всичко да върви добре!
Не може да има пълно щастие....
*
2 в 1
« Отговор #4 -: Октомври 31, 2005, 15:59:51 pm »
:balk_21:     :balk_21:   по една целувка и за двете :)

Най - чудесната новина за деня :) :) :)  Браво момичета  :lol: :D :lol:

Пожелавам и на двете най- леката бременност и по едно здраво и сладко бебешорче :) :) :)

ЧЕСТИТООООООООООО милички :) :) :)  

Tака много се радам, че чак ми се насълзиха очите от щастие при такиви новини - настръхнах  :lol: :D :lol: :D :love: :love: :love:

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
2 в 1
« Отговор #5 -: Октомври 31, 2005, 15:59:55 pm »
Ей, не ти издържа сърчицето да го пазиш в тайна!  :lol:

Поздрави от мен и от д-р Даскалов.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
2 в 1
« Отговор #6 -: Октомври 31, 2005, 16:00:31 pm »
Браво novalexa
ето това е най-прекрасното нещо!
Много се вълнувам.
Пожелавам ти най-прекрасната бременност и много, много щастие за цялото ти семейство :bighug:
 yahoo_17  yahoo_17  yahoo_17  yahoo_17  yahoo_17
2 в 1
« Отговор #7 -: Октомври 31, 2005, 16:04:54 pm »
Цитат на: Tintiri-Mintiri
Ааааааайде и аз ще се похваля
Мииии и аз като Лекси... към бременния отбор се присъединявам. :)

Общо взето потвърждавам тезата, че се получава точно когато най-малко го очакваш. Точно в месеца, когато почина свекър ми е станало... Нито ни е било до кекс, нито до температури и овулации... Та така...
В средата на седма седмица съм... Нямам никакви оплаквания, с изключение на високо кръвно миналата седмица, но вече съм ок. Направих сумати изследвания. Миналия понеделник видях тупкащото сърчице. Щях да припадна от кеф. Последните 2-3 седмици ми бяха като мъгла... Чакане, притеснение, мисли, мисли... То и затова сигурно кръвното ми е хвръкнало така... Но сега вече съм добре.

Стис палците и занапред всичко да е наред с мен и Лекси... И влачим краката яко, да знаете...
[/size]

Тинтири, и на теб Браво!
Браво на всички, които успяха.
Леко бременеене и много щастие yahoo_17  :bighug:
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
2 в 1
« Отговор #8 -: Октомври 31, 2005, 16:08:31 pm »
Цитат на: Tintiri-Mintiri
Нямам никакви оплаквания, с изключение на високо кръвно миналата седмица, но вече съм ок.


Честито!  :)  Аз да си кажа - да внимаваш с кръвното, ей!


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
2 в 1
« Отговор #9 -: Октомври 31, 2005, 16:11:35 pm »
Благодаря на всички :)

Мели, благодаря ти за съвета! Много внимавам... И изследвания правя, какви ли не.
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
2 в 1
« Отговор #10 -: Октомври 31, 2005, 16:23:07 pm »
честито и на двете. страхотна новина като за понеделник. леко бременеене и само положителни емоции.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
2 в 1
« Отговор #11 -: Октомври 31, 2005, 16:25:41 pm »
Еей Новалекса и Тинтири - браво на вас!! Това е наистина страхотно :D  Ще ви стискам много палци за безпроблемна бременност и най-прекрасните бебета! Така ни стопляте сърцата, да знаете :D

Новалекса, възхищавам ви се, че сте преборили този страшничък проблем и дано занапред сте много много здрави (и тримата :wink: )!

Хей, момичета, да се стягаме - бременна вълна залива нашето клубче :D
Благодаря ти, Бени!







*
2 в 1
« Отговор #12 -: Октомври 31, 2005, 16:28:04 pm »
Честито, момичета!
Много късмет и положителни емоции ви пожелавам!
*
2 в 1
« Отговор #13 -: Октомври 31, 2005, 16:29:17 pm »
Честито и браво и на двете, лелеее Оги беше права, започна се предколедната серия :D
*
2 в 1
« Отговор #14 -: Октомври 31, 2005, 16:34:44 pm »
Честито момичета, да сте живи и здрави и да родите най-хубавите бебета!  :D Лека и безпроблемна!
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



2 в 1
« Отговор #15 -: Октомври 31, 2005, 16:40:06 pm »
Честито и на двете ви. много лека бременност и много щастие ви  желая
Житейски закон е:
Когато една врата се затваря,
друга се отваря пред нас.
Трагичното обаче е,
че човек гледа само към затворената врата
и не обръща внимание на отворената.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
2 в 1
« Отговор #16 -: Октомври 31, 2005, 16:41:35 pm »
Честито милички!
Лекси, изключително много се радвам, че след всички проблеми, през които минахте, можеш да ни се похвалиш с такава прекрасна новина.
Изпращам прегръдки на вас и семействата ви! Пазете се, глезете се и се вясвайте от време на време да ви се радваме :D
 :bighug:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
2 в 1
« Отговор #17 -: Октомври 31, 2005, 16:58:45 pm »
:D О, божичко! Супер новини! Да сте живи и здрави, момичета, вие и вашите семейства! Какво по-голямо удовлетворение  от това филмът да има щастлив край....
ДАЙ, БОЖЕ, ВСИЧКИ НИ!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
2 в 1
« Отговор #18 -: Октомври 31, 2005, 17:34:28 pm »
Много се радвам, Новалекса и Тинтири! :lol:
Много късмет :lol:
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
2 в 1
« Отговор #19 -: Октомври 31, 2005, 18:05:59 pm »
Честитооооо и на двете,новината е страхотна!!!Желая ви много здраве и безпроблемна бременност.
<br />