0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните 106
« Отговор #480 -: Септември 12, 2022, 09:25:59 am »
Честита рожба, Lady01,
Да расте здрава, щастлива, да е радост винаги на мама и тати  :bori_016:
*
Re: Тема на бременните 106
« Отговор #481 -: Септември 12, 2022, 10:23:22 am »
Честита рожба, Лейди! Да е жива и здрава Ясмина и много, много да ви радва! Направо ме разплака, като си представих какво щастие е! И аз така се чувствах! Бързо и леко възстановяване! :bighug:
*
Re: Тема на бременните 106
« Отговор #482 -: Септември 12, 2022, 14:30:52 pm »
Честито бебе, Лейди! Нека е много здрава и щастлива Ясмина! Как се чувстваш след раждането, кога ви изписаха?
Re: Тема на бременните 106
« Отговор #483 -: Септември 12, 2022, 16:22:03 pm »
Мише, не е уретрата при мен, далече е от нея. Предполагам е полип 🤷‍♀️ Ще видим в края на месеца.

Павла, с теб имаме еднакъв вкус за имена. Яна ми е любимо, но пък мм не го харесва.
« Последна редакция: Септември 12, 2022, 17:58:17 pm от HELIANTHUS »
*
Re: Тема на бременните 106
« Отговор #484 -: Септември 13, 2022, 08:35:03 am »
Хелиантус, първите движения са толкова мили и вълнуващи, аз също в 18та седм ги усетих. И аз имах едни кондиломи, така както го описваш на това ми прилича. Гори ми ги АГ.

Благодаря ви, за топлите думи ❤
Заради антителата от Rh, които направих, малката разви доста силна жълтеница и ни задържаха. Днес пускат отново кръв, за да видят билирубина и живот и здраве се прибираме вкъщи! Дано се е повлияла от лечението.
Робин, след раждането се възстановявам, при раната намалява болката, но аз съм машина за сълзи  :lol: Рева за всяко нещо, гледам я в ръцете си и плача че е тук, плача за всичко и постоянно  :D Имахме лекция с психолог и ни обясниха, че заради хормоните е възможно да сме така около 2 месеца.
Re: Тема на бременните 106
« Отговор #485 -: Септември 13, 2022, 10:17:38 am »
Лейди, много са мили тези първи моменти ❤ И аз след раждането миналия път плачех постоянно, нормално било от хормоните. Следродилна тъга. Аз още в 15 седмица започнах да я усещам лекичко. Сега е по- осезаемо, но само като се спра на едно място, което с малкия не се случва 😁

Кондиломите не са ли малки?
« Последна редакция: Септември 13, 2022, 10:20:46 am от HELIANTHUS »
*
Re: Тема на бременните 106
« Отговор #486 -: Септември 20, 2022, 10:58:32 am »
Аз имах кондиломи с различен размер, не знам дали има някакво ограничение в размера им. Честно казано ги махах преди много време, може би 8 години и спомен нямам никакъв.
Re: Тема на бременните 106
« Отговор #487 -: Септември 28, 2022, 14:45:45 pm »
Здравейте, как сте?

На мен днес ми мина втората ФМ, всичко е наред. През цялото време седеше с гръб госпожицата та изобщо не й видяхме лицето, но това не е най- важното. За съжаление беше само ехограф и нямах час с лекар, както твърдеше акушерката, че ще имам и съответно още съм в неведение какво е това образувание. Говорих с една акушерка, тя беше много възмутена,  че GP- то ме е отпратило без отговор какво е това и каза пак на тях да звъня...Ще звъня, какво да правя. Имам час с лекар иначе чак в края на Ноември пък не ми се седи чак до тогава в неведение.
Re: Тема на бременните 106
« Отговор #488 -: Септември 29, 2022, 11:42:54 am »
Здравейте,
Добре сме, тъкмо онзи ден ми мина прегледът - растем си - 700гр в 24 +4гс, малко по-дългокрачка, но всичко останало си отговаря на седмиците. Пусна ми кръвни изследвания и урина +ТСХ. Днес си ги пуснах и всичко е в норми, ТСХ падна до 2,3, глюкозата е 5,20 /все ми е в този диапазон 5 - 5,2/, но в урината имам масово урати.
Ходих при лекарката да изкоментираме резултатите, каза да почна диета - без сладки плодове  и сладко като цяло, а мен последно време само това ми се яде  :(
Нещо се уморявам последно време, много забравям, по-разсеяна съм, чак не мога да се позная  8O