0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #760 -: Януари 01, 2022, 18:18:45 pm »
Честита Нова 2022г, момичета мили! Нека е изпълнена с много здраве, щастливи мигове и сбъднати мечти!!! Да сме заобиколени от любимите си хора и късметът винаги да е с нас! Благодаря ви за покрепата, която ми давате и за това че ме мислите!
Днес сутринта се събудих и имах кафеникаво зацапване. В 5:30 сутрин си слагам утрогестана, та зацапването много ме притесни, защото беше смесено с утрогестан, беше малко повече като количество, и на цвят ръждиво-кафеникаво и ми се стори като все едно се случва най-лошото. След това намаля. Заради ендометриозата цикъла ми винаги е със подобно зацапване първия ден. Аз мислих и колкото и да бях за кръвен на 6.01 реших, че не мога да стоя в неведение. Това зацапване или беше имплантационно или пък единия ембрион се изхвърля от организма, знам ли и аз. Та отидох в Токуда на обяд и пуснах кръвен. Днес на 9ти ден ми е 113.6 🥰❤🥰❤🥰❤🥰  Честно казано, знаете че не смея да се зарадвам истински и спокойно... лежа, зацапването почти вече го няма. Ще пусна кръвен отново на 3.01. При всички положения се чувствам окрилена и по-спокойна, но само се моля, всичко да се развива добре!
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #761 -: Януари 01, 2022, 19:00:02 pm »
Ех, Лейди, преобърна ми се корема като те прочетох. За сега всичко е както трябва и много силно ти желая тези 113.6 единици да ги гушнеш тази година ♥️
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #762 -: Януари 01, 2022, 19:23:07 pm »
Лейди! Всичко ще е наред. Чудесна новина и чудесно начало на годината.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #763 -: Януари 01, 2022, 20:08:42 pm »
Добре, че прочетох първо коментара на Павла
И при моят успешен месец имах зацапване преди стойността 34 Чхг на 26 ден от цикъла.
Танче, знаеш миналата година си мечтаехме да стигнем над 100 единици. Дано Господ е с вас. Мисля, че имам в хладилника някакъв Клексан около 1 кутия, може и Фраксипарин да имам, помня ли, ако потрябва, че днес четох, че има пак недостиг
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #764 -: Януари 01, 2022, 20:38:42 pm »
Благодаря ви, дано нещата се случват нормално. Много ме е страх, пак имам кафеникаво зацапване с изтичането на утрогестана и леки ПМ болки.
Тери, благодаря за предложението. За сега имам Фраксипарин до 10.01, наистина няма никъде. Надявам се да ми потрябва и ще ти пиша.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #765 -: Януари 02, 2022, 06:44:53 am »
Лейди, много се радвам за тази стойност и стискам палчета да се удвои, а притенснеията да спрат. ♥

Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #766 -: Януари 02, 2022, 10:18:45 am »
Лейди,стискам палци всичко да е наред занапред! Клиниката почива ли,не можеш ли да се обадиш на докторката да и кажеш за това зацапване?
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #767 -: Януари 02, 2022, 10:42:19 am »
Лейди, обади се до клиниката, трябва да има дежурен, виж количеството прогестерон дали е достатъчно!

*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #768 -: Януари 02, 2022, 10:43:12 am »
Честита Нова Година! Много здраве, щастие, любов и сбъднати мечти през 2022!

Лейди, много се радвам за теб! Знаех си, че ще стане този път! Тихичко честито! Ще чакаме официално потвърждение от докторката. :) Според мен е имплантационно зацапване. Това с губенето на единия ембрион не е точно така. И аз като прокървих в 6-7 г.с. мислех, че губя единия, защото то вече се беше видяло, че само единият нараства. Но после Сигридов в 9-та г.с. ми показа как точицата си стои там, явно се резобрира от организма впоследствие. Но аз ти пожелавам да няма такъв сценарий при теб и да са си двечки! :)
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #769 -: Януари 02, 2022, 12:51:45 pm »
Най-вероятно наистина е било имплантационно зацапване, доизтече се и спря. Утре ще ходя за кръвен и ще пусна прогестерон отново. Клиниката ще отвори на 4ти и тогава няма да е доктор Шефкетова, а заместващия ще е дежурен, та не ми се иска на него да казвам, защото има други възгледи. Като се има предвид, че ми изписа по-малко Естрофем в самото начало, надали ще ни съвпадат вижданията и за прогестерон. Надявам се всичко да е наред със стойностите и да се обадя на 6ти, както ми е назначен и официалния тест.
Иначе, ако ми трябва дажурен, са ми казали да ходя в спешното на болницата, но за сега не се налага, Слава Богу!
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #770 -: Януари 02, 2022, 14:34:51 pm »
Аз имах червено зацапване, но сложих Кринон и го продължих. Също на мен и телесната температура ми падна от 37 на 36.2, та мисля беше проблем с Прогестерона. Два дена по-късно изхвърлих малък черен съсирек, какво беше не знам, ама детето ей го.
Важното е, че е спряло при теб. Да не взимаш и Аспирин?

Иначе проверих си запасите: 16 броя Клексан 0.4 и 7 броя Фраксипарин 0.4, съхранявани в хладилник.
Честно казано за теб ги пазих толкова време. Затова не ги подарявах из групите
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #771 -: Януари 02, 2022, 16:20:20 pm »
Тери, ей го детето, и то какво ❤ Изключително мило, благодаря ти!  Знам от всички вас тук, че с аспирин се прокървява, доктор Шефкетова ми изписа след трансфер, но аз я помолих да не го взимам, а да съм си само с Фракси. Тя се съгласи, идеята й е била, че няма никъде и за това изписва аспирин. Аз пък се чудя, ако го закъсам с инжекциите, не може ли да ги заменя с Натаспин. До сега не ми е изписван, но според друг доктор замествал Фраксипарина. Температурата не съм си мерила, но ми е по-топло от обикновено.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #772 -: Януари 02, 2022, 16:24:44 pm »
Аз миналата година като бях на трансфер последно и нали нямаше инжекции. Та се пазарях на масата, че не искам Аспирин вместо инжекции и ми каза Натсапин тогава. Но не го взех, защото намерих инжекции.
Според мен липсите ще са пак временни. С тези от мен имаш до февруари живот и здраве, пък после ще му мислиш в зависимост от ситуацията
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #773 -: Януари 02, 2022, 18:09:50 pm »
Да, надявам се да са ми нужни, а и щом наистина го замества, ще бъда по-спокойна. Трябва да разпитам доктор, как се определят дозите, според това, от какво имам нужда, а не да си ги пия на своя глава.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #774 -: Януари 02, 2022, 18:25:07 pm »
Натаспин не замества НМХ.

 
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #775 -: Януари 02, 2022, 18:47:12 pm »
Лейди, страхотна новина! Вярвам, че всичко ще е наред! И аз още преди закъснението и няколко дни след това имах леко запазване и болки, но ей го на и моето дете. Явно е често срещано и нормално явление. Какво по- добро начало на новата година! Много прегръдки!
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #776 -: Януари 02, 2022, 18:52:58 pm »
Да, това беше перфектно начало на годината! Даже успях да запазя спокойствие когато видях зацапването, опитвах се да си го обясня по някакъв положителен  начин :D
Павла, благодаря!
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #777 -: Януари 03, 2022, 13:01:44 pm »
Чакаме резултат от днес. Дано не пишеш, защото не е излязъл все още
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #778 -: Януари 03, 2022, 13:18:08 pm »
Не пиша, защото се ядосах. Отидох преди 30 мин до болницата и ме върнаха. На 1ви лабораторията не работеше свободно,  а само през регистратурата на спешното отделение и нямаше никакъв проблем да пусна изследване. Днес обаче не пожелаха да ми пуснат...
Защо трябва да са толкова злобни хората?! Утре ще отида, но предвид че съм на работа, не знам дали ще успея да спазя около 13 ч. да е изследването.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #779 -: Януари 03, 2022, 13:25:33 pm »
Стерилитетът учи много на търпение за съжаление или не.
Имам една позната, която прави за първи път опит и се изнервя на всяко забавяне. И не мога да й обясня, че трябва търпение, учи се по трудния начин
Бъди промяната, която искаш да видиш в света