0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните 104
« Отговор #800 -: Ноември 08, 2020, 15:54:54 pm »
Имам дрехи за бременни и едно много красиво палто за бременни, дадено ми от друга съфорумка.Ако някой ги иска ще се радвам да услужа.Висока съм 172 см и забременях 72 кг, стигнах до 86-88 кг.Та свиркайте.

*
Re: Тема на бременните 104
« Отговор #801 -: Ноември 08, 2020, 16:19:03 pm »
Робин,супер за малката красавица!И ние бяхме си поръчали момиченце,и ей го на!Коя седмица си вече?
Re: Тема на бременните 104
« Отговор #802 -: Ноември 08, 2020, 16:40:49 pm »
Робин, радвам се, че всичко е минало добре. Честита девойка!
*
Re: Тема на бременните 104
« Отговор #803 -: Ноември 08, 2020, 20:52:33 pm »
Слънце, 13та седмица, днес ми промениха термина със седмица по-рано. Една седмица прескочих набързо.
Маги, аз все още си нося обикновените дрехи, но някои панталони вече не са ми удобни и се замислям с какво ще ходя зимата. Аз съм 167 см, 60 кг - без промяна от преди бременността засега, не знам дали ще ми станат твоите неща. Ако имаш други по-подходящи кандидатки, прати на тях. Мен може да имаш предвид в краен случай за някоя дрешка.
Re: Тема на бременните 104
« Отговор #804 -: Ноември 08, 2020, 22:13:24 pm »
Робин честити розови гащи ! Нека расте така добре девойката 🍀🍀🍀
Re: Тема на бременните 104
« Отговор #805 -: Ноември 09, 2020, 13:00:19 pm »
Момичета,  някоя ваксинирала ли се е срещу коклюш по време на бременността? Само ме преследват с някакви ваксини, тази за грип уж я отказах и кой как ме види само ме пита дали пък не я искам. Сега бях при акушерката и едва се отървах да не ми бодне един коклюш  :D Това защото не исках категорично да го отказвам, т.к още не съм проучила въпроса.
*
Re: Тема на бременните 104
« Отговор #806 -: Ноември 09, 2020, 13:38:23 pm »
Робин, страхотни новини.

Хелиантус, аз не съм. Но една приятелка, която беше бременна с мен сложи и грипната и коклюша. Познай дали не я хванаха и двете, та после 3 месеца не можа да се оправи. Аз бях с термин юни, а тя август. Та хванахме цялата зима.

Маги аз нямам връхна дреха която да ми става, но още не съм се наканила да си купя, че тук зимата е само декември и януари и се чудя дали няма да издрапам с някое по-тънко якенце. Но ако мислиш че това палто ще ми стане, с удоволствие ще го взема. Аз съм 172 см. и в момента съм 84 кг.
Иначе Лято ми прати много дрехи. Благодаря й много! Ще ги пазя много и след това ще предам щафетата.

26.09.2019
*
Re: Тема на бременните 104
« Отговор #807 -: Ноември 09, 2020, 20:07:42 pm »
Леле Робин, честита розова панделка. Много е вълнуващо, нали? :)
Хелиантус, аз не бих се бола с нищо докато съм бременна. Много се радвам за албумчето. Апетита ще дойде с растенето на коремчето.
*
Re: Тема на бременните 104
« Отговор #808 -: Ноември 09, 2020, 20:43:37 pm »
Не бих си я направила. В тази обстановка пък абсурд.


Яничка, аз мразя дрехи за бременни. За 15 евро си взех едно мъжко яке от Хм и с него си изкарах. Даже отидох да раждам с него и сега се го нося. При вас пък палто не бих сложила никога.
*
Re: Тема на бременните 104
« Отговор #809 -: Ноември 09, 2020, 21:41:57 pm »
За мъжко не се бях сетила. Търся за бременни, защото аз нормално съм 48-ми размер, а тук почти всички евтини вериги продават до 48. Е къ да го събера тоз корем. Той сега е огромен, а пък до януари не ми се мисли. Но за мъжко ще видя.

26.09.2019
*
Re: Тема на бременните 104
« Отговор #810 -: Ноември 09, 2020, 22:44:22 pm »
Яничка,имам два панталона и едни дънки от нм са,една рокля от лидъл,които са 42,един клин доста е голям,но къс за ръста ми и него не съм го слагала,както и една тънка блузка и една суитчерена от Уайкики.Специално панталоните са скини и доста разтегливи.Пращам ти ги веднага.В лидъл има клинове,с тях си ходих в къщи,може да се оглеждаш.А яке си взех едно от магазин на зеленчуковата борса,китайско ,осем хл,но ме изкара зимата.Пролетта въртях една жилетка от Уайкики за бременни и една от втора употреба,но ги дадох тях на свеката.
Ако ги искаш ,както и ношници за бременни,пиши,с радост ще ти ги дам.
Re: Тема на бременните 104
« Отговор #811 -: Ноември 09, 2020, 23:51:17 pm »
И аз съм доста скептична към ваксини по време на бременност, за противогрипната изобщо не съм се замисляла, но за тази се, че с такъв тон ми рекоха, че то е за бебето...

И аз още нямам зимно яке за бременни,но моето си все още ми става да видим до кога, много си бях харесала едно, което по принцип си бях харесала още миналата зима, но с допълнителна платка, която се слага и маха с ципове, но няма моя размер. Ще търся тепърва, че си има доста време до Февруари.
*
Re: Тема на бременните 104
« Отговор #812 -: Ноември 10, 2020, 00:07:58 am »
Тези якета за бременни мисля,че стават и за бебеносене.Аз почти с мое палто и яке изкарах,съвсем за малко носих другото,но повечето якета и палта не ми ставаха.
На мен не са ми предлагали,и да бяха щях да откажа ваксини.
*
Re: Тема на бременните 104
« Отговор #813 -: Ноември 10, 2020, 08:41:39 am »
Яничка, няма проблем да ти го пратя, ако искаш давай адрес.Иначе и аз бая дрехи за бременни имам, разбрах се с Робин да и пратя.Ако някоя друга иска да пише тук, голям алъш вериш му дръпнахме, но не виждам смисъл да се купуват дрехи дето ще се носят броени месеци.

*
Re: Тема на бременните 104
« Отговор #814 -: Ноември 10, 2020, 11:30:08 am »
Слънчицето, много благодаря но Лято ми прати цял кашон с дрехи. Като го отворих и викам на мъжът ми - аз с тия дрехи ще изкарам още 10 бременности. И той ми вика - аааа, не! На мен 4 ми стигат  :lol:

Маги, пращам адрес на лични.

Хелиантус и аз много ги харесвам тези с платките, ама много скъпи бе и за при нас не си струва. Аз в момента още ходя по тениска навън. Само сутрин и вечер слагам пуловер или имам едно тънко яке, което все още ми става. Вечер в караваната е 24 градуса без отопление, защото цял ден я пече слънцето.
Очаквам да е за яке само втората половина на декември и януари. Февруари обичайно вадя сандалите.

26.09.2019
Re: Тема на бременните 104
« Отговор #815 -: Ноември 10, 2020, 11:40:24 am »
Да, стават и за бебеносене тези якета с платките, това което аз си бях харесала даже не е толкова скъпо, а и догодина без платката си е нормално яке, сега не мога да си харесам друго подобно. При вас е жега, но при нас идва сезона на ветровете и дъждовете :D

И като засегнахме бебеносенето да ви попитам. Започнах да разглеждам слингове и не знам какъв е по- подходящ за отначало? Харесала съм два модела, слагам снимки, моля споделете опит.
Вторият вид ми се вижда малко сложен за връзване  :?
*
Re: Тема на бременните 104
« Отговор #816 -: Ноември 10, 2020, 11:48:18 am »
Моят е като първият. Взех го от eBay за някакви смешни пари. Дойде като нов, че даже и в кутия.
Както се знае, не съм го ползвала още. Но материята ми изглежда супер и не ми
изглежда труден за връзване. Знам че се връзва само един път и после само го надяваш.

То и при нас идва сезонът на много вятър и проливен дъжд. Ама сега бях на разходка и дърветата вече са с нови пролетни листа. Побърка се тая природа.

26.09.2019
*
Re: Тема на бременните 104
« Отговор #817 -: Ноември 10, 2020, 12:03:23 pm »
Aз бях и двата пъти с еластичен и после раница. За 10 връзвания и се свиква. Първите се ползват колкото еластичен, а са по-скъпи
*
Re: Тема на бременните 104
« Отговор #818 -: Ноември 10, 2020, 13:14:58 pm »
Зависи от човека.Аз бях с обикновен тъкан, моя мъж ползва този първия вид Кабуто.Той се води хибриден и е много лесен за слагане.В английския ебей, има на много добра цена Кабута.На мен не ми беше удобен, но виж тъкания ми беше супер!
Сега съм с раница Тула, нося все още, но все по-рядко.Просто те са почти ходещи сами и не искат да ги нося, а и аз нямам нерви.

*
Re: Тема на бременните 104
« Отговор #819 -: Ноември 10, 2020, 13:52:12 pm »
Благодаря, Лина, да много е вълнуващо да знаем пола! Вече започнахме да мислим имена, голямо мислене пада, много критерии има да се изпълняват, напр. да звучи добре и в България, и в Чехия 😀

На мен също никой не ми казвал нищо за ваксини, май в България няма такава практика. Иначе ми излезе и резултатът от пренаталния тест, всичко е наред.

Яничка, получих твоя доплер от Лина, чухме сърчицето вкъщи 😊 Наистина голям стокообмен се получи 😃