0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните 104
« Отговор #1000 -: Януари 06, 2021, 09:07:58 am »
Робин, браво за хубавите резултати. Аз също бях с ниска плацента, но към края на 6-ти месец се вдигна. Както е казала Маги, е предпоставка за секцио, но зависи и как точно е разположена. Така или иначе имаш още време да се вдигне.
*
Re: Тема на бременните 104
« Отговор #1001 -: Януари 06, 2021, 11:34:45 am »
Ето ме отновоооо.
Влизам в кабинета днес:
Аз: "Д-р Петрова, сърцето ми е в петите"
Д-р П.: "Е, защо"
Аз: "Ами симптомите"
Д-р П.: "Е то не може по цял ден всеки ден да те болят гърдите"
Аз: "Ама как познахте?"
Д-р П.: "Не си първата ми параноична бременна"
:D :D :D
Та официално влизам и аз в тази тема, направо не мога да повярвам. Бебче 5.5мм, с пулс 120 удара в минута. Не мога да спра да си го гледам на снимката от ехографа.

Питах за бактериите, до 10 г.с. няма даже да ги проверяваме, след това. Нещо свързано с плацентата, но не е притеснена докторката. По принцип не води тя женски консултации вече, но за някои жени прави изключение и каза, че моята ЖК ще ми я води, което много ме успокоява, защото ми знае цялата история. Другата седмица пак съм на преглед.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Тема на бременните 104
« Отговор #1002 -: Януари 06, 2021, 11:47:54 am »
Тери, браво, честито сърчице! Можеш да се успокоиш поне за малко сега и да чакаш следващия преглед :)

Благодаря за споделения опит за тази плацента, дано да се вдигне, все пак има доста време до май.
*
Re: Тема на бременните 104
« Отговор #1003 -: Януари 06, 2021, 11:57:10 am »
Робин аз с първата бременност бях с плацента превия тоталис в 20-та седмица. В 36-та имах консултация, за да се види секцио или нормално. Вече се беше вдигнала високо горе. Ако дори и малко закрива канала не трябва да се натоварваш, да вдигаш тежко и без секс.
Тази бременност в 12-та седмица бях с изцяло предна плацента. А в 20-та със странична, дясно. Тъй че май много си плува това чудо.

Тери честито сърчице! Само хубави емоции до финал.

26.09.2019
*
Re: Тема на бременните 104
« Отговор #1004 -: Януари 06, 2021, 13:10:40 pm »
Зелена, зелена създадох нова тема  8)
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=54131.0
Бъди промяната, която искаш да видиш в света