0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Бавно покачване на чхг
« Отговор #80 -: Януари 29, 2020, 17:15:23 pm »
Момиче не бързай да се отчайваш при мен също по късно се видя ембрион тъйкато се оказа че ову ми е била на 23 а не на 14 ден и сега си гушкам принцесата която днес става на 3м. Щом не си сигурна кога е била О не бързай да се отчайваш. И задължително потърси второ мнение щом лекаря ти е толкова припрян при положение че не се знае на кой ден си овулирала
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Бавно покачване на чхг
« Отговор #81 -: Януари 29, 2020, 18:29:26 pm »
momiche_f, преди изобщо да мислиш за кюртаж потърси второ мнение, че и трето, ако не си сигурна. Важен е апарата, с който те гледат разбира се, но „зад апапатното устройство“ е още по-важно.
Успех, каквото и да се случва.
Re: Бавно покачване на чхг
« Отговор #82 -: Януари 29, 2020, 19:10:08 pm »
Благодаря ви за подкрепата, дай Боже да е късна овулация, ще се опитам да не мисля в лошата насока и задължително ще отида за второ мнение
*
Re: Бавно покачване на чхг
« Отговор #83 -: Януари 30, 2020, 09:44:37 am »
Изчакай още малко и отиди на второ мнение, както си решила. Доста лекари съм видяла (за съжаление) и тея дето са толкова пришпорени в обикновенно... не знам- не са ми сигурни. Не сте следили с тестове за овулация за не говорим фоликометрия или поне той да те е погледнал да знае кога е била О. Стискам мноооооооого палци!
Re: Бавно покачване на чхг
« Отговор #84 -: Януари 30, 2020, 12:21:37 pm »
Не, нищо не сме следели този месец. Въобще не очаквах и да се случи подобно нещо.
В понеделник сутринта ще отида до една гинеколожка, да си каже и тя мнението и след това следобед съм пак при първия гинеколог да видим и той какво ще каже, но сякаш съмнението, че сигурно е празен сак, започва да надделява, най-малкото защото нямам основните симптоми, нито имам болезнени гърди, нито повръщам. Само умора, често прозяване и обоняние.
Друго исках да ви питам, понеже вагинално вечер слагам по 2 перлички утрогестан, ако в крайна сметка си е празен сак, но пози начин чрез утрогестана не спирам ли естественото изхвърляне на сакчето, и да го задържам по този начин?
*
Re: Бавно покачване на чхг
« Отговор #85 -: Януари 30, 2020, 12:46:28 pm »
Аз не бих си спирала прогестерона, без да говоря с лекар.
Re: Бавно покачване на чхг
« Отговор #86 -: Януари 30, 2020, 12:59:04 pm »
И гинекологът каза да не го спирам, просто човек вече започва какво ли не да си мисли и да разсъждава.
*
Re: Бавно покачване на чхг
« Отговор #87 -: Януари 30, 2020, 13:53:51 pm »
Момиче, липсата на симптоми не е показател за нищо. Може да имаш един, много или никакви симптоми и пак всичко да е наред. Аз с първата бременност нямах никакви симптоми първите 2-3 месеца. После се засили обонянието и само то си остана.
При втората ми се спеше непрекъснато и отидох да си купя витамини, защото си мислех, че е пролетна умора. 5 дни по-късно ми изписка приложението с което си следя цикъла, че ми закъснява много. Чак тогава отидох да си взема тест. Обобянието се появи много по-късно. И при двете бременностти гърдите ми спихнаха след датата на МЦ и останаха така до края.
Така че не гледай симптомите и не спирай утрогестана.

26.09.2019
Re: Бавно покачване на чхг
« Отговор #88 -: Януари 30, 2020, 14:43:53 pm »
Ще ви послушам, пък каквото Господ реши
Re: Бавно покачване на чхг
« Отговор #89 -: Януари 30, 2020, 19:38:57 pm »
Зацапа ми малко по ежедневната превръзка. Явно няма да е, дано да започна да се чистя, за да не се наложи тази процедура.
Но искам да съм подготвена, ако започна да се чистя, сигурно ще боли корема повече и кръвотечението ще е обилно, притеснявам се ще трябва ли да ходя до спешното или е нормално да бъде така при чистене?
Re: Бавно покачване на чхг
« Отговор #90 -: Януари 30, 2020, 19:45:46 pm »
Момиче ф,при моя аборт не ме е голям много корема,но кървих 2 седмици при цикъл от 4 дни.
Re: Бавно покачване на чхг
« Отговор #91 -: Януари 30, 2020, 20:15:04 pm »
Ясно, благодаря
Re: Бавно покачване на чхг
« Отговор #92 -: Януари 30, 2020, 20:53:11 pm »
Момиче ф, ако не го бъде има и трети начин освен кюретаж и естествено изчистване и той е хапчета. Аз имам два медикаментозно аборта в 8 и 10 седмица и е по- щадяш вариант от кюретажа, въпреки че не е приятно.  Кураж... :bighug:
*
Re: Бавно покачване на чхг
« Отговор #93 -: Януари 31, 2020, 10:22:38 am »
При медикаментозния аборт , 6 гс, кървях около 11 дни, при абразиото след аборт в 20 гс, 9 дни. Боли корема като при по-силни менструални болки. Но при теб още нищо не е сигурно. Аз много съм се и се тормозя и най-голямата ми грешка е че сама си поставям диагнози. Има жени които кървят системно и раждат здрави деца. Червена ли е кръвта или кафява? Защо не идеш до спешното?
Re: Бавно покачване на чхг
« Отговор #94 -: Януари 31, 2020, 14:29:58 pm »
Кафява, и то много оскъдна. Ще чакам понеделник и да отида до двата гинеколога. Честно казано съм изгубила надежда, искам по-бързо да се приключва, че ми се къса сърцето вече.
*
Re: Бавно покачване на чхг
« Отговор #95 -: Януари 31, 2020, 15:22:44 pm »
Аз бих отишла още сега до спешното. Ти обади ли им се?
Re: Бавно покачване на чхг
« Отговор #96 -: Януари 31, 2020, 15:45:03 pm »
Защо да ходя, аз такова зацапване имах и в дните, когато очаквах да ми дойде.
*
Re: Бавно покачване на чхг
« Отговор #97 -: Февруари 02, 2020, 10:30:33 am »
Разбирам те, миличка. Споделих аз какво бих направила. Надявам се си добре. Мисля те!
Re: Бавно покачване на чхг
« Отговор #98 -: Февруари 05, 2020, 11:41:08 am »
Вече съм добре, за съжаление се потвърди, че е кухо яйце и се наложи кюртаж.
Честно казано психически бях по-зле през цялото време откакто бавно нарастваше ЧХГто, след това като не се видя зародиш и като се потвърди. След това просто исках да се изчистя и да продължим напред. И това мина. Времето ще помогне.
Въпреки всичко, с мъжа ми сме благодарни, че стигнахме до тук, благодарни сме, че е кухо яйце, че просто няма никой вътре, защото иначе щеше да е много по-трудно като знаеш че е имало зародиш. Но го приемаме като огромен напредък, като знак, че вървим по правилния път, до който до сега не бяхме стигнали. Приемаме го, че така е трябвало да стане, че е част от нашия път, и продължаваме напред, трябва да бъдем силни и да не се отказваме, защото ще се борим за нашето дете, ще имаме, вярваме в това!
Още сега се чувствам готова да продължа, но физически трябва да почакаме поне два месеца, за да се възстанови лигавицата. Нямам търпение и искам да мине по-бързо.
Човек, който има вяра и действа към постигането на своите мечти, е силен човек и трябва да го осъзнае! А това през което е преминал са белези, които са го направили още по-силен, и трябва да му бъдат като мотивация, защото се проваля само този, който се е отказал!
Всяко нещо ще се случи, когато му дойде времето, а ние вярваме, че и нашето време ще дойде! Дай, Боже, да е скоро! Амин!
« Последна редакция: Февруари 05, 2020, 11:47:42 am от momiche_f »
*
Re: Бавно покачване на чхг
« Отговор #99 -: Февруари 05, 2020, 12:46:54 pm »
momiche_f, само който е минвал през това, знае колко боли. Но има и много хора,които дори не са зървали заветните две черти. Както казваш, гледайки от другата страна, това Е напредък. Доказателство, че сте една стъпка по-близко, колкото и да е трънлив пътя. Концентрирай се върху себе си- за да се възтановиш физически . Прегръщам те !!!