0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните 101
« Отговор #80 -: Август 13, 2019, 14:18:25 pm »
Здравейте момичета, ние с бебчо сме добре, преди малко го видях, мърдаше с малките си рачички и крачета. Сега сме в 9с1д.записах преглед за скрийнинга за 6.09.май като мине ще ме насочат да си харесам лекар за следенето, но все си мисля първо да поговоря с няколко човека и ако има възможност да отида на ден на отворените врати. Гадното е че продължавам с инжекциите.
 Лъжа ли се или тези които сме инвитро почти нямаме симптоми, а тези които сте естествено си имате доволно?
Чакам и аз Мишето да се включи с резултати.
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #81 -: Август 13, 2019, 15:32:23 pm »
Дойдоха момичетааа, госпожицата е напълно здрава 🥰😁🥳🥳❤️💜💗 Направо не мога да повярвам, че минаха и тези кошмарни седмици и ще дишам нормално отново, много съм щастлива 😊
Джули, успех утре на прегледа 😘
Маги Мей, браво на бебчето, че расте.
Днес , по повод добрите резултати, се развихрих по магазините и купих много сладки неща. Едно по едно запълвам списъка 😀
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #82 -: Август 13, 2019, 15:48:26 pm »
Много се радвам Мише, знаех че не пишеш от страх.Прегръдки от нас!Значи голяма женска тема се очертава :)

Маги мей, аз съм ин витро повръщах и в 4-тия включително.Та това е много относително.

Аз с Моника бях много смела, пазарувах от рано.Сега с тия двете нищо не съм взимала, но мисля събота-неделя да изляза с каката и да купим по един биберон, просто да и направя кефа на нея.Тя много иска да купи нещо за бебетата.

Re: Тема на бременните 101
« Отговор #83 -: Август 13, 2019, 16:12:36 pm »
Зарадвай я с нещичко Маги, пък и ти заслужаваш, вече си края на 5-ти месец. Казахте ли и, че са момиченца?
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #84 -: Август 13, 2019, 16:30:23 pm »
Мишеее,страхотни новини. Знаех си,че всичко ще е наред. Аз съм още многоо далеч от пазаруването все пак съм в 10 седмица още,но не ми пречи да разглеждам по сайтовете и да си набелязвам неща. Поне се развличам малко от умората,гаденето и повръщането. Моят хубосник всеки ден все мрънка да ходим на някъде,аз все отказвам и си седя вкъщи..просто с това гадене някак си ме е страх да тръгна навън.Разбирам,че не му се седи вкъщи, но като не се чувствам добре къде да вървя
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #85 -: Август 13, 2019, 16:41:10 pm »
Мишеее браво на девойката. Всичко ще е наред. Измъчи се, но ето че си заслужаваше чакането и всичко е добре  :bighug: а коремчето расте ли?
Маги мей браво на бебока, ще расте къде ще ходи  :bighug:
Джули ти направо се измъчи с това гадене... четох някъде за ментови дъвки и бонбони пробва ли? Все трябва да има нещо да ти помага... в това хубаво време си е грехота да седиш вътре...
Аз така и не разбрах какво е гадене и повръщане до сега... ходиме си на почивки по малко, мислим като влезна в 4 месец да идем до морето и така. Другата седмица ми е ФМ дано всичко е наред.
Маги вземете ама два биберона... да се учите и двете, че вече ще трябва по две да се взима :)
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #86 -: Август 13, 2019, 16:54:37 pm »
Супер Мишее много се радвам, само така да продължава да расте принцесата.
Маги  разби ми илюзиите, вярно че и ти имаше гадене. Дано всичките тези симптоми скоро ви изчезнат и да се наслаждавате на бременноста спокойно.
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #87 -: Август 13, 2019, 17:13:15 pm »
Расте, слънце, вече си се забелязва, че не е от преяждане  :D На теб сега ти е първата ФМ нали? Ще видиш колко по - вълнуващо е от обикновен преглед 😁
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #88 -: Август 13, 2019, 17:18:32 pm »
Първа ФМ ми е... ама моя5а докторката ми записа часа и тя ми определи при кой да е  и пак е при една стажантка ли е, младши лекар ли е с много странно име. Мисля да си сметна нещата и от сега да си запиша час за Чавеева. Някакси ще ми е по спокойно да имам една ФМ при нея. Ти как си с апетита?
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #89 -: Август 13, 2019, 19:38:10 pm »
Мишееееееее- да ти кажа ми беше т’олко криво, чак не ми се пишеше. Много се радвам!Magi mei какво боцкаш? Аз имам още две седмици хоримон и кой знае колко клексан. Свикнах- не ми прави впечатление. Джулка- гледай от добрата страна- поне няма да качваш. И аз съм си фонтан. Само от филия хляб не връщам. Но не бива на това да преживявам.
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #90 -: Август 13, 2019, 21:12:00 pm »
Мише, чудесно! Дишай спокойно.

Днес мина ФМ при др Даскалов. Всичко му е наред на малкото човече. Чакам и резултатите от изследванията и аз ще дишам спокойно.
Имам проблеми с врата и сега ми се обостриха. Днес пак се върнах, но сега е много зле. Утре не знам как ще стигна до Варна. Добре, че сме отпуска, че ако мъжът ми беше и на работа, не знам.
Почти ми мина лошото.  Просто не трябва да ям разни неща и така.

*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #91 -: Август 13, 2019, 22:15:22 pm »
Супер новини, Павла! Аз пак ще кажа, с риск да съм досадна, има един крем арника (розов). Много облекчава, няма да съжаляваш.
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #92 -: Август 13, 2019, 22:43:37 pm »
Ех, арника и захарни топчета да лекуваха счупени прешлени, хернии и протрузии. Мерси все пак.
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #93 -: Август 13, 2019, 22:46:11 pm »
Супер, Павла, сега чакаме и твоите резултати.
Лина 😘😘😘
Слънце, апетита си ми е нормален, но налитам само на тестено 🤨
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #94 -: Август 13, 2019, 23:18:24 pm »
Не е панацея, така е, Павле. Хайде леко да ви понесе пътя. Нов ден, нов късмет.
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #95 -: Август 14, 2019, 08:45:47 am »
Добрютро!Аз Арниката я ползвам за натъртено, което ме подсеща, че трябва да купя, че нашата свърши.

Честита ФМ Павла, предположиха ли пола, че ще умра от любопитство.

*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #96 -: Август 14, 2019, 11:40:24 am »
Добро утро!
Честито за всички добри новини.
 Аз от днес официално влизам в трети триместър. Но това не ми пречи тамън да започвам да повръщам. Явно докато е топло това ще е положението.А ноември е далече...

Вече ми писна от толкова много прегледи. Само хвърча с колата от град на град. Но миналата седмица БХС в държавната болница беше такава смешка, че ме е страх да се откажа от частното проследяване. Ехографията ми беше само 10 минути, от които операторката говори 5 минути по телефона. Отделно ми взеха кръв почти 10 дни по-рано. Знам че в България се взима кръв до 2 дни разлика от ехографията. Четох в испански сайтове и пише че кръвта се взима между 8-ма и 10-та седмица, а ехографа се прави от 11-та до 14-та. Възможна ли е такава голяма разлика?
Резултата в държавната болница беше 1 към 2084. Днес ще ходя да видя и в частната как е.
Сега имам малко почивка до края на август от прегледи.

Аз тая бременност мисля да не купувам нищо. Една приятелка роди през март тази година и климата при тях е същият като при нас, така че тя каза че ще ми прати дрешки.
Значи за мен остават само памперсите, които мисля да поръчам към Нова Година. И евентуално ще взема една кутия мляко, но още не съм го решила съвсем. Май ще преценя след като мина на визита в болницата и видя дали имат млечна кухня.
И разбира се таткото ще направи леглото на бебето, така че не го считам за покупка.

Кажете с какво мажете коремите, че майка ми идва скоро и да й заръчам да ми вземе. Аз заради сухата кожа, а не за стриите - тях си ги имам в изобилие.

26.09.2019
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #97 -: Август 14, 2019, 12:32:57 pm »
Маги, каза 70% момиче, но после каза, че монетата има 2 страни, така че не се знае. Надяваме се на момиче, но да е живо и здраво. Малкият се гуши с Мели и заедно гледаха сестричката.

Аз нищо няма до взимам. Най-бебешките дрехи са всесезонни. То аз вчера ги изпрах и прибрах  :D
Със спането не знам как ще стане, но първо да знам, че всичко е наред и тогава ще ги мислим нещата.
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #98 -: Август 14, 2019, 12:56:42 pm »
Най-бебешките дрехи са всесезонни.

 8O Е къ тъй? На щерката бодитата бяха без крачоли и без ръкав, или с къс. Да не кажа, че тя през повечето време беше само по памперс и почти не са ползвани. Аз ги пазя още, но няма да мога да ги ползвам февруари.

26.09.2019
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #99 -: Август 14, 2019, 13:03:34 pm »
То бъде с крачоли няма. Дрегите са ромпъри, пижами и тн. Първите дни, за около седмица, че и повече, децата нямат добър топлообмен и е хубаво да не са само по памперс, а да са облечени. Синът ми е август роден и беше жега, но същите пижами и бодита с къс ръкав ще използвам за новото, само навън ще е различно. Може просто бодита с дълъг ръкяв да слагам, но той и такива малки има.