0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #540 -: Май 15, 2019, 13:02:15 pm »
Лина, то стигне ли се до Инспекция по труда нещата загрубяват. Аз съм ги викала за предишен работодател. В крайна сметка аз останах без работа, а на него му се размина. Не ми се е занимавало да го съдя...
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #541 -: Май 15, 2019, 13:08:26 pm »
Круела, много успех  :)
Лина, да д-р Милчева вече е само в бременност и раждане, макар че не вярвам да те върне. Може би ще проведе консултацията и ще те посъветва за друг специалист, а така не мисля, че има смисъл да ходиш. По-добре отиди направо при някой, който ще може да те проследи и занапред.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #542 -: Май 15, 2019, 13:42:47 pm »
Лина, и мен моя доктор ми каза да си избера репродуктивен лекар и после като забременея, мога да се върна при него.
Аз отидох, като се надявах да правим при него опита, той си ме прегледа, но за започване на процедурата ме насочи към АРТ лекар.
« Последна редакция: Май 15, 2019, 13:51:08 pm от WideD »
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #543 -: Май 15, 2019, 14:15:20 pm »
Хелиантус, благодаря, че пита.
С две думи в България минах през ендокринолог, съдов и Александров.
Ендокринологът ми каза, че всичко е ок. Антителата са ми в норма, ТСХ е 1,6, даже ми каза да спра хапчетата всеки ден, но аз ще изчакам края на месеца контролата тук.
Съдовият ми каза, че флеболитът е безобиден и да не се притеснявам.
Александров ми каза, че всичко е ок. То така или иначе аденомиозата се доказва 100% само при хистеректомия, поне така четох. Според него дори и да имам, за което той се съмнява, не би тряябвало да е проблем. Мисли си, че може да е като цикатрикс от бременността. Ще видим като забременея.
Накратко- в играта сме. Даже си мисля, че този месец уцелихме О. От другия ще си купя от моите тестове, че ме сърбят ръцете за тестове вече :D
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #544 -: Май 15, 2019, 14:48:54 pm »

...Накратко- в играта сме. Даже си мисля, че този месец уцелихме О. От другия ще си купя от моите тестове, че ме сърбят ръцете за тестове вече :D


 Ммм дааа, очертава се интересно морско лято ;-)  :balk_177: :grouphug2: :kickgirl: :kickgirl: :kickgirl:
  При мен:  Лигавицата ми в понеделник беше 10 продължавам да си пия естрофема.
« Последна редакция: Май 15, 2019, 14:51:30 pm от Hris_80 »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #545 -: Май 15, 2019, 15:16:50 pm »
Хрис, супер вървиш. Кога ще е трансферът?

Ами интересно се очертава. Вие ще си бременеете, а аз ще ви догонвам.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #546 -: Май 15, 2019, 16:08:06 pm »
 Cruella De Vi , бравоооо стискам палци да се е пукнал и да сме в играта ! При мен какво стана.. на 5 минутки съм от Щерев и звъннят от училището- малката изгорена с няква факла от изпращането наабитюрентите..айде Пирогов...и направо обърнах колата! Ест. им се обадих , в Щерев, да отпиша ама... явно няма да е този месец. Митко го е страх да правим опити без ОК от лекар и даммм.. честито.WideD, Мише...гушкам ви. Не успях да ида, явно няма да е и този месец. Здраве да е.

Alexa_C то като цяло не е ОК нещата да стигат до там , но е добре да сме информирани.
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #547 -: Май 15, 2019, 16:30:03 pm »
Здравейте, момичета! Благодаря на всички, които ме мислиха, наистина имах нужда от откъсване, не се чувствах добре и психически и физически. Дори не знаех дали искам второ инвитро, много зле ми се отрази неуспеха, говорих с моя мъж да си осиновим дете. Аз съм осиновена, може би това ми е писано и аз да осиновя дете. Бях споделила за високи Асат и Алат в началото на стимулацията, е сега вече са много силно завишени, едната стойност над 6 пъти, бях на лекар, изписа ми лекарства. Каза ми да поотложа следващото инвитро, с радост приех новината. С очите имам влошаване, мътнините се засилиха, изобщо имам какво да лекувам. Поне за кавернома в мозъка и личният ми лекар и в Щерев ми казаха, че не би трябвало да се влияе от стимулацията. Доста ме успокои това.
Тери, от къде си поръча алоето и пречи ли при опити за забременяване? Помня, че беше по-специално. Имам старчески петна и аз от стимулацията.
Лина и Слънчицето, с мъка изчетох през какво сте преминали, съжалявам много, тежко е, ще станат нещата, някак за вас вярвам, а за мен, не.  :bighug:
Маги, ти си моята светлинка, радвам се за теб, мамче на три, ей така се сбъдват мечти!
Успех, момичета прекрасни, дано свърши трудния път за всички ни!💖💖💖

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #548 -: Май 15, 2019, 16:37:05 pm »
Kukapetalllllllllllllllll! Милата ми! Направи това,което е най-добре за теб! <3 Липсваш..много. Знам че не винаги можем да присъстваме на 100% затова пауза, и по-добре. Надявам се за най-добрия възможен завършек при теб <3
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #549 -: Май 15, 2019, 17:08:55 pm »
Kukapetel, ще стане по един или друг начин, важното е и ти и съпругът ти да искате едно и също нещо!

Лина, мал шанс.Но съдбата си знае.Аз съм видяла, че в този живот няма нищо случайно!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #550 -: Май 15, 2019, 17:31:12 pm »
Ех, Кукапел, съжалявам за начина, по който се чувстваш. Потърси помощ, ако трябва.
От какво са ти завишени трансаминазите? Ходи ли на хепатогастроентеролог?
Не се предавай от един опит!
Кураж, момиче. Надали можем да помогнем, но добре слушаме, а и добре мълчим с хората. Насреща съм!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #551 -: Май 15, 2019, 17:39:05 pm »
Kukapetal, знаеш, че аз мисля като теб. Да ставаше по-лесно осиновяването в България, да съм осиновила вече. Изобщо нямам предразсъдъци, пък той Господ, ако е рекъл, ще стане и още едно по естествен път
 Но си дай малко време да помислиш, защото отчаяните ситуации ни хвърлят към това решение. Но ето, успокоих се и не съм подала документи за осиновяване. И там е едно дълго чакане, води се статус на осиновители и така. И както каза Маги, наистина е важно и двамата да го искате. И мен ме е страх от трансфер. Не от инвитро, от трансфер. Хората нямат търпение да си приберат ембрионите, аз се ослушвам. Почини, колкото имаш нужда. И решението само ще дойде, важното да не е взето от отчаяние, а с пълно съзнание.
За алоето: на Форевър Ливинг взимам аз, чрез дистрибутор. WideD и тя ползва. Не пречи на забременяване според мен, а напротив. То регенерира клетките. Само в месеца на трансфер за всеки случай не го пих. Подмладих се от него буквално.
Лина, как е дребното? Сигурно се е наплашила хайванчето
Алекса, много е важно това, че не е изпитателен срока. Как ходи на прегледи по време на стимулацията без да те усетят  8O
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #552 -: Май 15, 2019, 18:48:29 pm »
Здравейте, момичета! Утре ми е пункцията в Надежда, имам 7 фоликула след стимулация дълга процедура по фонда. Така ме натъпкаха с лекарства , че само ми се лежи, добре че ходя на работа та да нямам времето да мисля, че не ми е добре. Надяваме се този път да извадят някоя яйцеклетка. Успех на всички!
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #553 -: Май 15, 2019, 19:01:24 pm »
Хрис, много добре вървиш. При такава лигавица скоро трябва да ти е трансфера?
Нелита, успех утре, ще стискам палци за хубави яйцеклетки.
Кукапетал, не се отчайвай. Една процедура не е доказателство за нищо. Знам, че е трудно, но си заслужава да се бориш. Мисли си, че някога (дано да е по-скоро) ще забравиш цялата тази болка и огорчение и ще се радваш, че не си се отказала. Прегръщам те  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #554 -: Май 15, 2019, 20:42:08 pm »
Кукапетал, ти в София ли си?
За Алоето, ще питам майка ми как го взима като цени, че тя го купува с отстъпка+ цена за доставка която варира между 1-2 лева май. Зависи колко са поръчани.

Аз също бях много зле след стимулацията, пих какви ли не добавки, гърдите много ме боляха 2-3месеца и се чувствах и аз кофти. Обаче всичко минава, сега е и хубаво време от годината и ще видиш много скоро като ти се успокои тялото как ще се размечтаеш пак силно за бебе, ще забравиш неуспеха и ще поискаш пак да опитате.
Аз съм с две ръце за осиновяването и знам прекрасни истории с много щастлив финал.
Каквото и да решиш, ще е правилното и най-хубавото!
« Последна редакция: Май 15, 2019, 20:50:25 pm от WideD »
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #555 -: Май 15, 2019, 20:46:06 pm »
Да, от от дистрибутор е с 15% отстъпка.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #556 -: Май 15, 2019, 21:06:48 pm »
Момичета, исках да попитам кога се чисти хориомон 5000 (еднократна доза) от тялото?
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #557 -: Май 15, 2019, 21:36:11 pm »
Wilde около 14 дни. Успех, нели!
Тери.. да не си морска, бре? Хехе мн радва тоя израз! Абе постреснала се е, но цял ден я обгрижвам. Знаете ли, много искам да ви видя. НямАм търпение за дрз! Трябва да почета още за тея добавки защото трябва да дадем 200 лв за тях само... ох
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #558 -: Май 15, 2019, 21:43:52 pm »
Нели, дано са ти пълни всичките с хубави яйцеклетки. Вземи си болничния след пункция да ти почине организма. Как ти върви естрадиола или не знаеш още?
Hris, над 9мм правят трансфери, така че е добре лигавицата. Успех
WideD, виж тук deep го е описала http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=42595.0

Момичета, 26 ден ми е. Вчера имаше леко кафяво зацапване, днес цял ден нищо, сега пак леко кафяво. Чак тест си направих, отрицателен. На 20 ден имах кафяво зацапване, на 21 ден пак. Не мисля, че е нисък прогестерон, защото ми бяха станали гърдите огромни, нощем се будих от болки в гърдите при въртене и сутринта БТ беше все още висока. Този цикъл да ме притеснява ли или при положение, че до миналия месец съм била интензивно под наблюдение на лекар да не го мисля и да го отдам на разбъркани хормони, и да се надявам да се наредят, че юли се каня на ЗЕТ на ЕЦ
Лина, аз на ДРЗ си намерих сродна душа. Мишето пишеше малко във форума. Каза, че ще идва в Плевен на ДРЗ. Чудех се, ако дойде какво ще си говорим. Тя като дойде и като ме прегърна. Аз чак се учудих. И като се залепих за нея после 2 дена <3
Ще видиш много е полезно, но и хубаво да се запознаем, защото сме едни особени посестрими.
« Последна редакция: Май 15, 2019, 21:47:41 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #559 -: Май 15, 2019, 21:58:54 pm »
Хаххахахаха Териии, направо ме върна една година назад. Наистина така се случиха нещата, както ги описа  :heartbeat: :heartbeat: :bighug: